برگزیده های پرشین تولز

درباره نسخه BackUp

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می‌خوام درباره بک‌آپ اطلاعات به دست بيارم. من خودم يه هاست خريدم. می‌خوام بدونم اين BackUp چيه در اصل؟ و به چه دردی می‌خوره؟ آيا يه فايل خاصيه که توی هارد خودم نگهداری می‌کنم يا توی همون هاستم قرار داره؟ يکی منو روشن کنه.

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نيست جواب بده؟

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
نسخه بک اپ دراصل کل محتوای سایت شما به شکل یک فایل فشرده شده هست که در مواقع اضطراری که پیش میاد و فایلای اصلی شما پاک میشه یا خراب میشه از اون برای برگردوندن سایت به وضعیت روز بک اپ گیری استفاده میشه
در اصل یک سیستم ری استور هست
درضمن اون فایل رو هم روی هاست اصلی می تونی نگه داری و هم رو یک هاست رو یک سرور دیگه و یا روی هارد کامپیوتر خودت

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
نسخه بک اپ دراصل کل محتوای سایت شما به شکل یک فایل فشرده شده هست که در مواقع اضطراری که پیش میاد و فایلای اصلی شما پاک میشه یا خراب میشه از اون برای برگردوندن سایت به وضعیت روز بک اپ گیری استفاده میشه
در اصل یک سیستم ری استور هست
درضمن اون فایل رو هم روی هاست اصلی می تونی نگه داری و هم رو یک هاست رو یک سرور دیگه و یا روی هارد کامپیوتر خودت

1- نگه داشتن بک‌آپ در خود هاست، خطرناک نيست؟ خوب ممکنه خود فايل بک‌آپ هم آسيب ببينه. ممکن نيست؟!
2- حالا من چه‌جوری می‌تونم يه نسخه بک‌آپ از سايتم بگيرم و اون رو تو هاستم يا توی هارد کامپيوتر شخصی‌ام نگه‌دارم؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از varg :
1- نگه داشتن بک‌آپ در خود هاست، خطرناک نيست؟ خوب ممکنه خود فايل بک‌آپ هم آسيب ببينه. ممکن نيست؟!
2- حالا من چه‌جوری می‌تونم يه نسخه بک‌آپ از سايتم بگيرم و اون رو تو هاستم يا توی هارد کامپيوتر شخصی‌ام نگه‌دارم؟
بک آپو دانلودش کن !
به همین راحتی !

varg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از کجا و چه طوری؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از varg :
از کجا و چه طوری؟
فول بک آپ که بگیری میریزتش رو خود هاست !
ریپورتشم به میلت میفرسته !
شما اون فایلی که به صورت tar رو هاستت ایجاد شده رو دانلود کن!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از varg :
خیر این بک اپ در پشت روت اصلی ساخته میشه و کسی جز از سی پنل یا اف تی پی به اون دسترسی نداره و مشکلی نیست

بالا