برگزیده های پرشین تولز

درباره Amazon KINDLE

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

کسی میتونه درباره ایبوک ریدر کیندل توضیح بده ؟ فارسی ساپورت میکنه ؟ موزیک ساپورت میکنه ؟ میشه روش نوشت ؟
به اینترنت که وصل میشه ، امکانش هست که وبگردی کرد ؟

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
من هم همین سوال هارو داشتم، البته تا اونجایی که من می دونم نمیشه روش نوشت ولی امکان وبگردی هست، فارسی هم یک عده میگن ساپورت می کنه..

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی میشه راحت تو اینترنت گشت ؟ ضمنا فینگرتاچ هست ؟ اینترنت سیاه سفید باحال میشه ها :D

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
یعنی میشه راحت تو اینترنت گشت ؟ ضمنا فینگرتاچ هست ؟ اینترنت سیاه سفید باحال میشه ها :D
بله دقیقاً اینترنت سیاه سفیده و یک Web browser داره.. نمی دونم فینگر تاچ هست یا نه ولی امکان های لایت کردن وجود داره

Last edited:

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
کسایی نیستن که از وسیله استفاده کرده باشند ؟

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
فازمیده جان نخر برادر من .
کتاب خوان ها رو باهاشون کار کردم . نسبت به قیمتشون ارزشی ندارن !
پیشنهاد می کنم صبر کن تا زمانی که تبلت انقلابی Nation Ink Adam بیاد چون این تبلت هر 2 حالت رو داره .
در ضمن گشت و گذار با اینا اصلآ حال نمیده . وقتی فلش یا چیزی نباشه ! حتی کتاب هم حال نمیده باهاشون بخونی و به مراتب با تبلت بیشتر حال میده بخونی . چون صفحه رنگی و اپ ها قشنگ تری داره !
کلآ اینو بگو که عجله داری واسه خرید ؟ کلآ میخوای کتاب بخونی یا بعضی وقتا دوست داری وب گردی کنی و اهنگ گوش کنی و فیلم ببینی و بازی کنی و . .. ؟

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
فازمیده جان نخر برادر من .
کتاب خوان ها رو باهاشون کار کردم . نسبت به قیمتشون ارزشی ندارن !
پیشنهاد می کنم صبر کن تا زمانی که تبلت انقلابی Nation Ink Adam بیاد چون این تبلت هر 2 حالت رو داره .
در ضمن گشت و گذار با اینا اصلآ حال نمیده . وقتی فلش یا چیزی نباشه ! حتی کتاب هم حال نمیده باهاشون بخونی و به مراتب با تبلت بیشتر حال میده بخونی . چون صفحه رنگی و اپ ها قشنگ تری داره !
کلآ اینو بگو که عجله داری واسه خرید ؟ کلآ میخوای کتاب بخونی یا بعضی وقتا دوست داری وب گردی کنی و اهنگ گوش کنی و فیلم ببینی و بازی کنی و . .. ؟

والا با این قیمت حدودا 100 دلار که نمیشه تبلت خرید . ضمنا وبگردیم شامل چک کردن میا و بعضی چیزا بسه برام .

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
والا با این قیمت حدودا 100 دلار که نمیشه تبلت خرید . ضمنا وبگردیم شامل چک کردن میا و بعضی چیزا بسه برام .
مگه کیندل رو میتونی با همین صد دلار بخری تو ایران ؟ اصلآ فکر کنم نوش هم روی 190 تا باشه ! اگه با صد دلار میتونی بخری خدا خیرت بده بگو ما هم میخوایم :دی
در ضمن واسه اینترنتش چی کار می کنی ؟ تو ایران که 3G اصلآ نیست ! Wifi هم که تعطیله مگر اینکه کنار کامپیوترت باشی و کامپیوتر هم روشن باشه ! چون واسه اون کار هم تجهیزات تقریبآ گرونی باید بخری

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
مگه کیندل رو میتونی با همین صد دلار بخری تو ایران ؟ اصلآ فکر کنم نوش هم روی 190 تا باشه ! اگه با صد دلار میتونی بخری خدا خیرت بده بگو ما هم میخوایم :دی
در ضمن واسه اینترنتش چی کار می کنی ؟ تو ایران که 3G اصلآ نیست ! Wifi هم که تعطیله مگر اینکه کنار کامپیوترت باشی و کامپیوتر هم روشن باشه ! چون واسه اون کار هم تجهیزات تقریبآ گرونی باید بخری

140$ قیمتشه . من فک کنم با 170 هزار تومن بتونم جورش کنم . البته این نوعش 3G نداره و فقط Wifi داره .

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
140$ قیمتشه . من فک کنم با 170 هزار تومن بتونم جورش کنم . البته این نوعش 3G نداره و فقط Wifi داره .
خوبه 3G نداشته باشه ! چون اصلآ نیست ! من راستش با قیمت 185 سراغ داشتم یکی رو که میتونست بیاره . حالا اگه 170 بود بگو با هم 2 تا بخریم :دی

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
خوبه 3G نداشته باشه ! چون اصلآ نیست ! من راستش با قیمت 185 سراغ داشتم یکی رو که میتونست بیاره . حالا اگه 170 بود بگو با هم 2 تا بخریم :دی

آره فک کنم بتونم بخرم . بدون واسطه میگیرم . خودم خرید میکنم و میدم یکی بیاره به ایران واسم . اگه بخوای بگو که یجا سفارش بدم .

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
آره فک کنم بتونم بخرم . بدون واسطه میگیرم . خودم خرید میکنم و میدم یکی بیاره به ایران واسم . اگه بخوای بگو که یجا سفارش بدم .
خیلی خوبه البته فکر کنم بیشتر از یکی معافیت گمرکی نداشته باشه !

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی خوبه البته فکر کنم بیشتر از یکی معافیت گمرکی نداشته باشه !

من خودم میارم . نگران نباش . فقط هزینشو برآورد کنم بدن . ببینم Shipping چقدر میخوان . بعد از برآورد بهت میگم اگه خواستی یه جوری با هم قرار بزاریم

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
من خودم میارم . نگران نباش . فقط هزینشو برآورد کنم بدن . ببینم Shipping چقدر میخوان . بعد از برآورد بهت میگم اگه خواستی یه جوری با هم قرار بزاریم
باشه خیلی خوبه آقا. قرار گذاشتنی لازم نیست اگه OK باشه پولو میریزم واست مشکلی نیست

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
اقا اگه بازم جاداری
قیمتو واسه ما هم پخ کن
شاید یکی خریدیم

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
سلام . من با قیمت حدودا 270 اینا پیدا کردم . کسی میخواد ؟ چون من میخوام سفارش بدم بیاد .

camry1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من چند تا سوال اساسی دارم
اولا که می خوام یه e-book عالی بخرم و باهاش علاوه بر مطالع وب گردی و یا عکس دیدن و فیلم دیدن انجام بدم
قیمتشم به پول آمریکا نه ایران کمتراز 250 تا 300 دلار باشه
هر مدلی باشه فرقی نمی کنه
سوال؟ بهترین مارک واسه یه همچین چیزی چیه؟ kindle خوبه یا nook و یا ...؟
البته با توجه به شرایط و امکانات ایران بگین کدوم خوبه
در ضمن می خوام تاچ باشه آیا کیندل تاچ هست؟
در ضمن کتاب رو نمیشه خرید میشه چون ما که نمیتونیم مثلا از سایت آمازون خرید کنیم
می خوام در حدی باشه که بشه فایل پی دی اف فارسی رو ریخت روش
در ضمن فارسی هم باشه
و آیا میشه کیندل و یا هر ای بوک رو فارسی کرد؟

با تشکر فراوان

Last edited:

pesare1404

Registered User
لایک‌ها
1
کیندل 3 دقت کنید اشتباه نخرید کیندل سه اگه خدایی نکرده کیندل 2 یا 1 بگیرید به فنا رفتید ها چون پی دی اف ساپورت نمیکنن

کیندل و کیندل 2 که کلا اشغال تشریف دارن اما کیندل 3 :p تونست خودشو نجات بده

کیندل 3 وای فای داره تاچ نداره پی دی اف هم ساپورت میکنه پی دی اف فارسی هم ساپورت میکنه اما امکان هایلایت و دیکشنری و بزرگنمایی فقط برای متون انگلیسی و کتاب های استاندارد امازون مهیاست.
من نوک رو میپسندم حداقل نوک یک صفحه لمسی داره و از اول هم پی دی اف و ای پاب فارسی رو پشتیبانی میکرد
به هر حال اگر من جای شما بودم و میخواستم کتاب خوان بخرم حتما سراغ سایز بزرگ مثل کیندل دی ایکس یا دستگاه همه کاره ای مثل نوک کالر میرفتم

در پاسخ دوست قبلی
پ ن:برو نوک کالر بخر دقیقا همون چیزیه که میخوای 250 دلار اینجا 500 تا 600 تومن قیمت داره

Last edited:
بالا