منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

درج آگهی رایگان | تبلیغات رایگان | پوسترفا

posterfa

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
13 فوریه 2017
نوشته‌ها
1
لایک‌ها
0
سن
41
posterfa2.jpg

درج آگهی رایگان اینترنتی


با درج آگهی رایگان اینترنتی در پوسترفا که از بزرگترین مرجع نیازمندی های آنلاین اینترنتی است ، موقعیت تجاری خودتان را بهبود ببخشید…..


قصد بزرگنمایی نداریم ولی متخصصان سئوی پوسترفا طی چندین ماه تلاش شبانه روزی بستر مناسبی را برای آگهی دهندگان گرامی بوجود آورده اند تا با درج آگهی رایگان اینترنتی ، برند یا خدمات خودشان را بهتر و با بازدید بیشتری ، معرفی کنند.

شما با درج آگهی رایگان اینترنتی در پوسترفا ، در مدت زمان اندکی در نتایج نخست جستجوگر گوگل و سایر موتورهای جستجوگر قرار خواهید گرفت به شرطی که در هنگام تکمیل محتوای آگهی به فلش راهنما که در کنار هر کدام از فیلدها هست دقت کنید و مطابق با آنچه گفته شده عمل نمائید.

درج آگهی رایگان اینترنتی در وب سایت پوسترفا بیشتر برای آگهی دهندگانی مناسب است که می خواهند ، آگهی آنها برای مدت زمان بیشتری بر روی اینترنت باشد تا بتوانند بازدید بیشتری جلب کنند مثلا برای یک شرکت با برنامه ریزی بلند مدت درج آگهی بر روی وب سایت پوسترفا بسیار مناسب است.

آگهی رایگان به مدت ۹۰ روز بر روی وب سایت پوسترفا باقی می ماند و پس از آن حذف نمی شود و فقط اطلاعات تماس آن دیگر نمایش داده نخواهد شد و آگهی های ویژه طبق آنچه که در صفحه ی تعرفه آگهی توضیح داده شده است ۳۶۵۵ روز مدت زمان آن خواهد بود و پس از آن فقط اطلاعات تماس آگهی شامل : آدرس ، شماره تماس و ایمیل نمایش داده نمی شود.

امکانی منحصر به فرد، در حساب کاربری اعضای محترم گنجانده شده است به نام : نردبان آگهی. شما با نردبان قادر خواهید بود تا آگهی خودتان را به ابتدای لیست آگهی ها بفرستید ، از طریق یک فلش سبز رنگ که به سمت بالا است و در کنار آگهی های منتشر شده شما قرار گرفته است…..

با توجه به این امکان درج آگهی تکراری در پوسترفا به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و حساب کاربری فرد متخلف طبق قوانین پوسترفا، مسدود خواهد شد.
 
بالا