برگزیده های پرشین تولز

درخواستهاي رسيدگي به بخشهاي مختلف فروم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بر برادر Seymur

مثال شما ، نوعي قياس مع الفارقه برادر ... اگر يك سيستمي بنزينش تموم بشه ، موتور عوض كردن دردي را دوا نمي كنه ... ولي اگر اشكال در موتور موجب تموم شدن سوخت بشه ، تغيير يا تعويض قسمتي از موتور ، مشكل را حل مي كنه ...

موضوع انجمن اشتراك را خيلي زودتر از اينها من مي خواستم در اين قسمت از انجمن مطرح كنم ولي به چند دليل منصرف شدم ...

دليل اول اين بود كه ما همچنان در انتظار برگشت جناب Live For What هستيم و تا ايشون بعنوان مدير ارشد در انجمن فعاليت مي كنند ، بهتر ديدم مساله رو از طريق ايشون پيگيري كنم ...

دليل دوم هم اين بود كه بعد از صحبتهاي طولاني با دوستاني كه چندين سال در اين انجمن فعاليت مي كنند و از كاربران قديمي هستند به اين نتيجه رسيدم كه هر چقدر هم من كاربر در مورد موضوعي محق باشم ، دوستان بطور غريزي از همكار مديرشون دفاع مي كنند و جانب عدالت را رعايت نمي كنند ...

مثلا زماني كه كاربري اعلام كرد كه چرا بايد مدير انجمن انيميشن بخاطر مشكلات شخصي با چند نفر يك فروم جديد تاسيس كنه و 150 نفر از كاربران فعال انجمن انيميشن پرشين تولز را به اونجا كوچ بده و انجمن تحت نظارتش را به مخروبه تبديل كنه ، خود شما به دفاع برخواستي كه چرا كسي كه در فرومي مديريت مي كنه خودش نبايد فروم ديگه اي بزنه ... ولي از كنار اين موضوع گذشتي كه يك مدير نبايد از امكانات مديريتيش براي تاسيس يك فروم جديد استفاده كنه و به كل پرشين تولز آسيب بزنه ... چون مدير مورد بحث دوست شما بود و با هر توجيحي بايد از ايشون دفاع مي كردي ...

يا در همين بحثهاي اخير انجمن اشتراك وقتي مدير عزيزي ، تاپيك را با Chat Room اشتباه گرفته بود و بجاي حل مشكل ، حسابهاي شخصيش را تصفيه مي كرد ، يكي از ادمينهاي محترم به طرف مقابل اخطار داد ولي پيگير اين موضوع كه چرا اون تاپيك و كل انجمن اشتراك دچار استرس دايمي شده و مديرانش ايا بدرستي به حداقل وظايفشون عمل مي كنند نشد ... ( يا ما عمل خاص و يا نتيجه مشهودي مشاهده نكرديم .. !! )

به هر حال ، بعد از موضوع نابودي انجمن انيميشن كه هيچ كسي حتي به مسببانش تذكر هم نداد ، من اميدم را به حل مشكلات از طريق منطقي در اين فروم از دست دادم و به اين نتيجه رسيدم كه در محيطهاي مجازي هم ، ما بصورت قبيله اي و محله اي عمل مي كنيم و هنگامي كه يك نفر از هم رده هاي ما اشتباهي را انجام مي ده ، چشممون را روي عمل اشتباه مي بنديم و بيطرفي و عدالت را در اولويتهاي آخرمون قرار مي ديم ...

دوستدارم

بدرود .

منم حرفتون رو تاييد ميكنم

اگه از من بخواين يه پيشنهادي دارم اونم اينه كه يك مديره كلي انتخاب بشه كه به كار ساير مديران نظارت داشته باشه دوستان نظره شما چيه؟

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
سيمور جون يه سوالي ازت داشتم اونم اينه كه در بخش علم و دانش علوم پزشكي در كجا قرار دارن؟
تاپيك هاش كجاست؟ اگه هست ممنون ميشم بهم بگين اگه نيست بهتر نيست يه بخش براش باز كنيم؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من فکر می کنم خود مدیران این موضوع رو می تونند حل کنند و نیازی به دخالت ادمین ها نیست.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام بر برادر Seymur

مثال شما ، نوعي قياس مع الفارقه برادر ... اگر يك سيستمي بنزينش تموم بشه ، موتور عوض كردن دردي را دوا نمي كنه ... ولي اگر اشكال در موتور موجب تموم شدن سوخت بشه ، تغيير يا تعويض قسمتي از موتور ، مشكل را حل مي كنه ...

......

بدرود .
هادی جون ، ظاهرا سوء تفاهم شد ... من منظورم دقیقا همینی بود که جناب knowhow توی پست بالایی گفت ... یعنی می خواستم بگم که به نظر من جنس این مشکل ، یه چیزیه که اصلا ارتباطی به ادمین ها نداره
cleverman.gif
... ظاهرا شما برداشت دیگه ای از حرف من کردی ...
sad.gif

سيمور جون يه سوالي ازت داشتم اونم اينه كه در بخش علم و دانش علوم پزشكي در كجا قرار دارن؟
تاپيك هاش كجاست؟ اگه هست ممنون ميشم بهم بگين اگه نيست بهتر نيست يه بخش براش باز كنيم؟
بخش جداگانه ای واسه اش نداریم ... قبلا در این مورد صحبت شده دوست خوب ... خلاصه اش اینه که "اول باید استقبال دیده بشه و بعدش بخش مستقل تاسیس میشه "... یعنی تاسیس بخش در خدمت استقبال باشه و به هدف جهت دادن و نظم بخشین بهش باشه ...

car20

Registered User
لایک‌ها
2
knowhow عزیز
من تصور می کنم مشکلاتی به دست مدیران حل می شود که مورد بحث و جدل در بین کاربران بوجود آمده باشد نه بین کاربران و مدیران , در چنین حالاتی مرجع و قدرت بالاتری برای داوری مورد نیاز است , به هر حال اگر طبق فرمایش شما این مشکل توسط مدیران حل می شود امیدوارم حل مشکل از طریق گفتگو و هم اندیشی و بسیار شفاف در محیطی دوستانه انجام پذیرد .
از حسن نیت و توجه جنابعالی هم سپاسگذارم , بدرود

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هادی جون ، ظاهرا سوء تفاهم شد ... من منظورم دقیقا همینی بود که جناب knowhow توی پست بالایی گفت ... یعنی می خواستم بگم که به نظر من جنس این مشکل ، یه چیزیه که اصلا ارتباطی به ادمین ها نداره
cleverman.gif
... ظاهرا شما برداشت دیگه ای از حرف من کردی ...
sad.gif

محمد عزیز ، معمولا فضای مجازی ، به دلیل محدودیتهاش ، سوء تفاهم ها را تشدید می کنه ... اگر من منظور شما را درست متوجه نشدم و بد برداشت کردم ، عذر می خوام برادر ... به هر حال شما از نظر من ، بجر اینکه خیلی سخت گل می خوری ، مشکل دیگه ای نداری و همیشه دوستت داشتم و دارم ...
21.gif

من فکر می کنم خود مدیران این موضوع رو می تونند حل کنند و نیازی به دخالت ادمین ها نیست.

ذوست عزیز ، جناب آقای محمد رضا( Knowhow) ، می خوام مثل اولیور تویست که جسارت کرد و یک کاسه سوپ بیشتر تقاضا کرد ، بی ادبی کنم و از مقام شامخ شما سوال کنم که مدیرانی که شما از اونها نام بردین ، در هنگامی که انجمن انیمیشن نابود شد و یکی از همین دوستانی که شما نام بردین ، تیشه به ریشه ش زد ، چه فعالیتی انجام دادند ؟

و اینکه چند انجمن دیگه مثل انیمیشن و اشتراک باید تا مرز نابودی پیش برند که ادمینهای محترم به فکر راه چاره باشند و مشکلات را حل کنند ؟؟

و در اخر سوال من از شما اینه که اگر یک مدیری ، بصورت شخصی عمل کرد ، با استفاده از اهرمهای مدیریتیش کاربرانی که نظرات متفاوتی دارند را تحت فشار قرار داد و به حاشیه روند ، این کاربران بدبخت باید به کجا پناهنده بشند و مشکلاتشون را مطرح کنند ؟؟

ممنون از وقتی که به این کاربر حقیر سراپا تقصیر اختصاص می دین ...

بدرود .

پ . ن : هر زمان که شما وقت کافی داشتین که به مشکلات عده ای از کاربران فروم اختصاصش بدین ، من می تونم خلاصه ای مشکلات انجمن اشتراک را که حدود 10 صفحه شده ، برای مطالعه در اختیارتون قرار بدم ...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
محمد عزیز ، معمولا فضای مجازی ، به دلیل محدودیتهاش ، سوء تفاهم ها را تشدید می کنه ... اگر من منظور شما را درست متوجه نشدم و بد برداشت کردم ، عذر می خوام برادر ... به هر حال شما از نظر من ، بجر اینکه خیلی سخت گل می خوری ، مشکل دیگه ای نداری و همیشه دوستت داشتم و دارم ...
21.gif
ایول...
onion044.gif

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مثلا زماني كه كاربري اعلام كرد كه چرا بايد مدير انجمن انيميشن بخاطر مشكلات شخصي با چند نفر يك فروم جديد تاسيس كنه و 150 نفر از كاربران فعال انجمن انيميشن پرشين تولز را به اونجا كوچ بده و انجمن تحت نظارتش را به مخروبه تبديل كنه...،
شما مدام عبارت "تاسیس فوروم" رو در کنار "نابودی" قرار بدین تا معنای منفی ازش برداشت بشه!، در حالی که این یک کار طبیعیه و برای پیشرفت انجام میشه، در صورت قبول منطق شما در مورد تاسیس فوروم=نابودی ، اساس تاسیس بسیاری از فوروم ها از جمله همین فوروم PT هم زیر سوال میره. خیلی ها در این فوروم خودشون هم فوروم دارن از جمله تعدادی از مدیرها. کاربران بخش انیمیشن هم از فعالیت در PT منع نشدن و آزادن که در هر کجا که خواستن پست بزنن، از جمله تعدادی از کاربران هستن که در هر دو فوروم انیم پارادایز و PT پست می زنن.
به هر حال ، بعد از موضوع نابودي انجمن انيميشن كه هيچ كسي حتي به مسببانش تذكر هم نداد ، من اميدم را به حل مشكلات از طريق منطقي در اين فروم از دست دادم و به اين نتيجه رسيدم كه در محيطهاي مجازي هم ، ما بصورت قبيله اي و محله اي عمل مي كنيم و هنگامي كه يك نفر از هم رده هاي ما اشتباهي را انجام مي ده ، چشممون را روي عمل اشتباه مي بنديم و بيطرفي و عدالت را در اولويتهاي آخرمون قرار مي ديم ...
حرکت شما دست کمی از عمل به صورت قبیله ای نداره که اقدام به اعتصاب کردین و در مقابل کاربرانی که پست هایی در طرفداری از شما می زنن، پست های تشویق آمیز می زنین.
knowhow عزیز
من تصور می کنم مشکلاتی به دست مدیران حل می شود که مورد بحث و جدل در بین کاربران بوجود آمده باشد نه بین کاربران و مدیران
جناب car20 می دونین دلیل مشکلات بین کاربران و مدیران چی هست؟ دلیلش اینه که پخش کننده های اصلی اونجا که 3 نفر هستن اون بخش رو ترک کردن و تعداد زیادی از کاربران که به پخش این دوستان وابسته بودن حالا بلاتکلیف موندن، به دلیل کار خوب و حرفه ای ای دوستان که مدیران هم متوجه این موضوع بودن و بهشون اعتماد کرده و اکثریت سریال ها رو در اختیارشون گذاشته بودن(بنا به وظیفه مدیریتی)، و حالا که این دوستان دست به اعتصاب زدن باعث ایجاد تشنج بین کاربران و توقف پخش شدن(که البته مدیران در حال جایگزینی اونا هستن)، بنابراین این وسط این آقایون باید سرزنش بشن به خاطر کاری که کردن و نه مدیران، چون مدیران اون کاری رو که باید، انجام دادن.
پ . ن : هر زمان که شما وقت کافی داشتین که به مشکلات عده ای از کاربران فروم اختصاصش بدین ، من می تونم خلاصه ای مشکلات انجمن اشتراک را که حدود 10 صفحه شده ، برای مطالعه در اختیارتون قرار بدم ...
امیدوارم این 10 صفحه ، پر از درد و دل و مقداری انتقادات کلی نباشه و شما تونسته باشین کاملا دقیق با ذکر آدرس،شماره و صفحه پست ها و با استناد به بندهای مختلف قوانین اشتباهات مدیران رو نشون داده باشین. البته مدیران هم حق دفاع از خودشون رو دارن و حتمن برای کارهاشون دلیل خواهند آورد.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
جناب car20 می دونین دلیل مشکلات بین کاربران و مدیران چی هست؟ دلیلش اینه که پخش کننده های اصلی اونجا که 3 نفر هستن اون بخش رو ترک کردن و تعداد زیادی از کاربران که به پخش این دوستان وابسته بودن حالا بلاتکلیف موندن، به دلیل کار خوب و حرفه ای شون که البته مدیران هم متوجه این موضوع بودن و بهشون اعتماد کرده و اکثریت سریال ها رو در اختیارشون گذاشته بودن، و حالا که این دوستان دست به اعتصاب زدن باعث ایجاد تشنج بین کاربران و توقف پخش شدن(که البته مدیران در حال جایگزینی اونا هستن که کمی زمان بر هست)، بنابراین این وسط این آقایون باید سرزنش بشنبه خاطر کاری که کردن و نه مدیران، چون مدیران اون کارهایی رو که باید، انجام دادن.

بابا تو دیگه کی هستی.. دست شیطون بستی.. اون تیکه که قرمز کردم رو واسه تفریح گفتی دیگه؟
در مورد جاگزینی هم بنده که 3 ماهه گفتم قصدم تشنج و اعتصاب بوده؟

منطق شما و هم پالگیهاتون مدتهاست مشخصه .. لطف کنید بدون اطلاعات کافی اظهار نظر نکنید و تهمت نزنید.. شنیدم مدیران هم چقدر در مورد جوابگو شدند..

Asura

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب با توجه به اطلاعات بیشتر شما، راه حل پیشنهاد بدین.

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
خب با توجه به اطلاعات بیشتر شما، راه حل پیشنهاد بدین.

من فكر ميكنم چون يه مدته كه مديران اون بخش غئب بودن اونجا يه مقدار آشفته شده

به نظرم يه اصلاحنامه تنظيم كنيم بديم به مديران

bigdivxmovie

Registered User
لایک‌ها
0
من يک توضيح ميدم بعد فکر کنم همه نام اين سياست رو متوجه بشوند :فقط جناب ghoghnuse و دوستانشون معتقد هستند که اشتراک نابود شده !!!!!!!!!

خوب این که یک حقیقت است!

من یک کاربر عادی دارم میبینم چی شده!

پيشنهاد ميکنم اگه کار به اونجا کشيد ، ادمين محترم ، حتماً حرف دو طرف ماجرا رو بشنوه ،
خوب این که اساس عدالت هستش!
ای کاش اصلا نمی کشید. ولی حالا که شده!

چون از همين الان من ميدونم تو اون 10 صفحه چی وجود داره:lol: !! وای بر مديران :lol:
ببین قضیه چیه که منی که هیچ وقت وقتم را برای پست نمی دادم دارم پست میدم!!

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام مجدد

این پستها برای حل مشکلات انجمن زده شده و نه سرایت مشکلات انجمن اشتراک و سوء مدیریتش ار نظر من به کل فروم ...

بنابراین از دوستان خواهش می کنم از این تاپیک را به سرنوشت قسمت انتقادات و پیشنهادات اشتراک دچار نکنند ...

در مورد 10 صفحه توضیحات ، من فقط به پستهایی دسترسی داشتم که حذف نشده بودند مگرنه بیش از 30 صفحه تخطی از حداقل ها در انجمن اشتراک وجود داره .

ممنونم

بدرود .

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720

دوست عزيز، من به عنوان كسي كه در جريان پاره اي از مشكلات اخير بودم بايد خدمتتون عرض كنم كه اين مشكل بين كاربران و مديران بوجود اومده، و چون مديران وقتي خودشون يكطرف دعوا هستند، درست نيست در اين مورد قضاوت كنند (و البته دارند اينكار رو ميكنند)؛ احتياج به پادرمياني و قضاوت ديوان عالي لاهه هست. بنابراين تقاضا دارم به چند نكته كه خدمتتون عرض ميكنم توجه بفرمائيد.

---------------------------------------

1- آقاي Live for what? تاپيكي كه ما در اون پيگيري مشكلات رو ميكرديم قفل كردند و گفتند جواب ما رو ميدن، اما هنوز اقدامي صورت نگرفته و جوابي به سوال من كه در بند بعدي كاملا توضيح ميدم، داده نشده است.

2- دو مدير ديگر بخش، فعاليتهاي جمعي از ما رو كه براي مشاركت در هزينه دانلود سريالها بود، زير سوال بردند و گفتند ما به جناب ققنوس بابت تامين هزينه سرور پول داديم كه اين موضوع بايد بررسي بشه، چون تا بحال پولي بابت تامين هزينه سرور به كسي توي اين بخش پرداخت نميشده. البته اين ادعاي اونها بي پايه و اساس هست و ما در سريالهايي كه براي تامين هزينه دانلود اونها مشاركت كرديم، فقط بابت تامين هزينه دانلود، به نرخ گيگي 600 تومان هزينه كرديم، كه نرخي حدودا نصف قيمت بازارچه هست. (توي پرانتز بگم، كه نرخ دانلود از تورنت هر گيگ 1200 تومن هم به لطف آقا وحيد (جناب ركس) در بازارچه به تازگي ميسر شده و من شخصا قبل از ايشون به آقاي لاور-ساسپندد، گيگي 1800 تومان براي دانلود پرداخت كردم و كارم هم انجام نشد، البته ايشون پولو برگردوندند)

3- وقتي به مديران گفتيم كه اگر ما صلاح بدونيم براي تهيه سريالها، هر طور كه بدونيم هزينه كنيم و اونرو در اختيار آرشيو قرار بديم، چه اشكالي در قوانين مشاركت ايجاد ميشه و چرا ميخوان به جاي ما در مورد نحوه خرج كردن پولمون تصميم بگيرن، جوابي دريافت نكرديم. اونها گفتند بايد پرداختها شفاف سازي بشه، اما به درخواست من نمونه غير شفافي از اين پرداختها را نشان ندادند، چون ما هرجا هزينه كرديم بهمون گفته شده حجم دانلود چقدر هست و مسائل كاملا شفاف بوده. من نميدونم اگر ما كنار بنشينيم تا يك عده با هزينه شخصي سريال دانلود كنند و ما فقط استفاده كنيم، اين چه جور مشاركتي ميشه؟

پس وقتي اعتقاد داريم حذف افرادي نظير بنده كه امكان هيچ مشاركت ديگري به جز تامين هزينه مالي دانلودها كه به مراتب كمتر از هزينه خريد و يا محول كردن دانلود به بازارچه هست رو ندارند، نوعي ويران كردن روح مشاركت هست، ادعاي بيجايي نكرديم.

4- سريال هايي كه سه پخش كننده اصلي بخش، جناب ققنوس، جناب ركس و جناب مردي وظيفه پخشش رو بر عهده گرفته بودند، 99% اون با هزينه شخصي خودشون دانلود شده و در مورد دو پخش كننده اول، يك نسخه از اونها در آرشيو موجود هست. اينكه تابحال جايگزيني براي پخش كننده اين سريالها معرفي نشده، كوتاهي از جانب اونها نيست، زيرا اگر به بنده هم از طرف مدير اون بخش، چنين توهيني ميشد، ديگر حاضر به پخش نبودم:

اظهارات مدير بخش:

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1574642&postcount=933
برای من جای سوال داره (البته خيلی ها شايد دلشون بخواد چشم هاشون رو روی اين مطلب ببندن و مسلما بودن من اينجا و مطرح کردن اين مطالب به هيچ وجه باب ميل دوستان نيست، برای همين هم دوست دارن من سر به تنم نباشه و از هر حربه اي هم برای خراب کردن شخصيت من و بقيه استفاده ميکنن!) ضرر کار دشوار پخش در اين بخش چقدر هست؟!

يه حساب و کتاب کوچولو ميکنيم:

به گفته خوده دوستان روزی 100-200 تا dvd رايت ميشه. حالا ميگيم 100 تا، دسته پايين ميگيريم. dvd خام 200 تومان ، قيمت پخش 350 تومان. ضرر: 150 تومان برای هر dvd که ميشه روزی 15000 تومان يا ماهی 450 هزار تومان ضرر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از اين 450 هزار تومان 150 هزار تومان, نه کمه, ميگيم 250 هزار تومان خرج استهلاک رايتر و پول رفت و آمد و بنزين و اتفاقات متقربه و ... هست. يعنی ما داريم صحبت از حداقل ماهی 200 هزار تومان ضرر خالص در امر مقدس و انسان دوستانه پخش در بخش مشارکت ميکنيم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

البته اصلاً حرفی نيست. کار طاقت فرساست و دوستان هم حق دارن ضرر بکنن!

جای سوالش يادم اومد: اين هزينه اي که داره از جيب ميشه ، از روی همين ضرری هست که رفته توی جيب، يا از يه جای ديگست؟!

راستی اين روزا حقوق پايه يه مهندس تازه کار چقدره؟!

و جواب بنده:

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1574668&postcount=934
يعني استهلاك دستگاه رايتر و وقت ارزشمند طرف هيچ؟ خطر انجام اينكار توي شرايط حاكم بر جامعه ما هم هيچ؟ من خودم هم هرچي حساب ميكنم حاضر به پخش نيستم، اگر كسي حاضر به پخشه با اينهمه ضرر، سريالهايي رو كه زمين مونده بدين بهشون پخش كنند. من حاضرم شرط ببندم هيچكدوم 6 ماه دوام نيارن با اين همه منفعت!!!

اين طرز برخورد باعث ميشه كس ديگه اي هم حاضر به پخش نشه.

--------------------------------------------

از شما خواهش ميكنم كه به اين مشكلات رسيدگي كنيد. اگر هم ميخواهيد من يك راه حل پيشنهاد بدم و فقط انتقاد نكنم، به نظرم از اونجا كه علي آقا گرفتارند و نميتونند مرتب به بخش سر بزنند و مشكلات رو حل و فصل كنند، يك مدير بيطرف ديگه رو براي اين بخش تعيين بفرماييد. متشكرم.

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
جناب knowhow

این مشکل در سطح مدیران مدتها مطرح بود و برطرف نشد ، بلکه بدتر و وخیم تر شد و بخش رو رو به زوال برد
حالا دیگه تنها امید وارد شدن ادمین هاست .

مخصوصا که این مشکل در سطح بالایی ایجاد شده ، یعنی بین مدیر و اعضای فعال اون بخش ، بنابراین مدیری که مشکل شخصی با این اعضاء داره و قادر هم نیست اون مشکل رو از مسائل و وظایف مدیریتیش تفکیک کنه ، طبیعتا نمیتونه در این مورد قضاوت درستی داشته باشه و مشکل رو حل کنه !

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اولین خواهش و پیشنهاد اینه که ادمینها و مدیرای این بخش مثل بخش اشتراک نیان سریع تاپیک رو قفل کنند و به مشکلات دامن بزنن.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
وقتی یه کاربر (چه فعال چه غیر فعال) میاد و در رابطه با مشکلی سوال یا انتقاد میکنه سریعا" یا پستش رو پاک میکنن یا بهش انواع کارتهای خوش رنگ نثار میکنند.

ولی وقتی مدیری که خیلی هم سنگ اشتراک رو به سینه میزنه و خودش رو از فداییان اشتراک میدونه ، میاد و با حساب کتاب های (ببخشید مسخره) پخش کننده رو زیر سوال میبره و درآمد پخش کننده رو به خیال خودش محاسبه میکنه چرا هیچ گونه برخوردی باهاش نمیشه؟

این یعنی توهین به پخش کننده و توهین به کل تشکیلات اشتراک....یعنی اینکه پخش کننده ای که از وقت و هزینه و سرمایه اش برای بخش مایه گذاشته ، هیچه و فقط به فکر درآمد خودشه!!!

یعنی با توجه به صحبت های این مدیر فرهیخته : اشتراک یعنی هیچ!! و کسایی هم که مسئولیت پخش رو بر عهده دارن به خاطر جیب و درآمد خودشونه نه نفس اشتراک!

akbar22

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام مجدد

این پستها برای حل مشکلات انجمن زده شده و نه سرایت مشکلات انجمن اشتراک و سوء مدیریتش ار نظر من به کل فروم ...

بنابراین از دوستان خواهش می کنم از این تاپیک را به سرنوشت قسمت انتقادات و پیشنهادات اشتراک دچار نکنند ...

در مورد 10 صفحه توضیحات ، من فقط به پستهایی دسترسی داشتم که حذف نشده بودند مگرنه بیش از 30 صفحه تخطی از حداقل ها در انجمن اشتراک وجود داره .

ممنونم

بدرود .

من هم با نظر ghoghnuse عزیز موافق هستم.جلوی تخطی ها گرفته شود.

bigdivxmovie

Registered User
لایک‌ها
0
مطمئن هستيد کاربر عادی بيطرف هستيد ؟
این لینکی که دادی که بیشتر بیطرفی و آسیب پذیری کاربران عادیو مشتاق را نشون می ده!!

نکنه چون جواب پست شما را دادم......

تازه من کی گفتم بیطرفم؟
بیطرف را شما چسبوندی من گفتم کاربر عادی که سرش پایینه و راه خودش را میره.
اصلا بیطرف در دنیا وجود نداره (آدم ها بیخیال هستند ام بیطرف نه) ام تحت شرایطی آدم ها صحبت میکنند
من که فقط گفتم به نظر منم بخش اشتراک نابسامان شده!

دامنی گر چاک شد در عالم رندی چه باک**********جامه ای نیز در نیک نامی می باید درید.

عدل سلطان گر نپرسد حال مظلومان عشق ********* گوشه گیران را ار آسایش طمع باید برید.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
:(من با این که یه مدتی هست زیاد به این انجمن میام زیاد به سلسه مراتب اداری اینجا وارد نیستم ولی خوب میدونم خودم یه کاربر عادی هستم :D خوب این که مشخص شد

والا اون جر و بحثی رو که در قسمت مشارکت یا بهتر بگم قسمت دوست داشتنی مشارکت انجام شد و من هم دیدم و امیدوار بودم که حل بشه که نه تنها حل نشد بلکه چند نفر از عزیزانی که اونجا پخش میکردن سریالها و کارتونها رو الان دارن توی فروشگاه فروش انجام میدن و بعضی ها هم که بیخیال شدن

ما بازم منتظر شدیم شاید حل بشه دیدم که نخیر همه با هم بیخیال شدن

الان هم که اومدیم اینجا میفرمایند برید خودش حل میشه ان شا الله

من خواستم بگم اینطوری حل نمیشه

اینجا هم مثله یه ادارست تا وقتی که بین دو تا کارمند عادی اختلافی پیش بیاد رئیس شعبه میتونه کاری بکنه ولی وقتی بین دو تا رئیس بشه که دیگه کارمنده فقط میتونه جداشون کنه نمیتونه که کارشونو درست کنه

والا بازم مثل همیشه عذر میخوام برای فضولیم

ولی بازم مثل همیشه میگم من اشتراک و نفسه اشتراک رو خیلی میپسندم که انگار این نفس اشتراکم برای خیلی ها مشکل به هم زده و فکر میکنند از این هم باید سود شخصی برد :(

همین :wacko:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا