برگزیده های پرشین تولز

درخواستهاي رسيدگي به بخشهاي مختلف فروم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

car20

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیزم
می خواستم از دوستان خواهش کنم که واقعا برای رفع مشکلات بوجود آمده و برای کمک به مدیران محترم سایت جهت اتخاذ یک تصمیم درست و عادلانه تنها به ارائه پیشنهاد بپردازند.
------------------------------
پیشنهاد می کنم :
از اونجایی که خیلی از درگیری ها ومنازعات به سببب شفاف نبودن قوانین این بخش صورت گرفته در اولین ومهمترین اقدام همین جا پیش نویس قوانین بخش اشتراک نوشته شده و در آن تکلیف مسائلی چون : دی وی دی ارجینال در نهایت متعلق به چه کسی خواهد بود ؟ و یا با فروش سریال های بخش در بازارچه چه برخوردی صورت پذیرد ؟ خریدار سریال ها از چه حق و حقوقی برخوردارند ؟ مشارکت چگونه باشد و آیا پول اضافی ای جمع آوری بشود یا خیر و....روشن گردد ( اگر قوانین قبلا نوشته شده , بازنگری مجدد شود )
-----------------------------
جناب آقای prelude2love ببخشید جسارت نباشه , بنده این مبحث را به این جهت در این تاپیک مطرح کردم که بتوانیم با کمک و همدلی مدیران ارشد فروم , راه حل منطقی و معقولی برای مشکلات اخیر بخش اشتراک و نه بخش بازارچه پیدا کنیم .
مطمئن هم هستم مدیران محترم سایت در پس پرده در حال بررسی مشکلات اخیر می باشند و به زودی با پادر میانی و قضاوت تمام مسائل را حل و فصل خواهند کرد , لذا از جنابعالی خواهش می کنم سخنگوی دیگران نباشید و از بدیهیات سخن نرانید ( بنده هم به جناب علی آقای عزیز ارادت دارم و می دانم که شخصیت مثبت و بی طرفی دارند , دیگران هم مطمئنا به این موضوع واقند , پس لطفا یکمی خویشتن داری خود را حفظ کنید و از کوت کردن های مکرر بپرهیزید .)
اگر خیلی دلتان برای بخش اشتراک می طپد به جای نقل قول ها و پاسخ از طرف دیگران , لطفا ارائه طریق بفرمائید .
لطفا مرا به خاطر جسارتم ببخشید .

samuell1

Registered User
لایک‌ها
1
من يک توضيح ميدم بعد فکر کنم همه نام اين سياست رو متوجه بشوند :فقط جناب ghoghnuse و دوستانشون معتقد هستند که اشتراک نابود شده !!!!!!!!!
:lol:

از حق نگذریم ، بخش اشتراک بدون ققنوس و یه سری از دوستان دیگه به نابودی کشیده میشه ، به هر حال خیلی از دوستانی که در بخش اشتراک الان فعال هستند خیلی هم به خاطر رضای خدا نیست و قصد کامل کردن لیست های خودشون رو دارن این موضوعی بود که در فعالیت ققنوس دیده نمیشد و دنبال سود اینچنینی نبود .

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
آقاي Knowhow

از اونجا كه روي صحبت من در اين پست با شما بود و آقاي prelude2love طبق معمول وظيفه خود ديدند تا سوالي كه به ايشون مربوط نميشه رو پاسخ بدهند (و باز هم مثل هميشه با حرفهاي بي ربط)، از شما ميخوام كه اگر ايشون از جانب شما وكالت جواب دادن به سوال بنده رو داشتند، همينجا بفرماييد تا ما هم تكليف خودمون رو بدونيم.

در غير اينصورت منتظر جواب شما هستم. خيلي ممنون.

hamed_am_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعا وقتی پست بعضی از بچه ها رو می بینم از زندگی سیر میشم.

آخه فرض کنیم هادی عزیز ماهی 500 هزار تومن سود کنه اصلاً نه ماهی یه میلیون تومن که بقیه هم راضی باشن
خوب وقتی این وسط ما هم سود می کنم دیگه چه بحثیه ؟؟!!! وقتی دو طرف راضیند مشکلیه ؟

در ضمن دوستانی که به خیال خودشون انجمن اشتراک رو نابود شده نمی دونند اگه می تونند سریال هایی رو که هادی عزیز به اشتراک گذاشته بودند رو شر کنند نه سریال هایی که از هر یک میلیون نفر یه نفر مخاطبش میشه

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
جناب prelude2love!!

متاسفانه شما تو این تاپیک هم عادت همیشگی خودتون رو شروع کردید ، به حد کافی تاپیک انتقادات به خاطر پست های مغرضانه و غیرمنطقی شما به بیراهه کشیده شد!!

هرکس که هر پستی میزنه ، شما از جانب چه کسی حق نمایندگی گرفته اید که احساس میکنید باید با جواب های خودتون تاپیک رو مزین کرده و کاربران رو بیشتر از خودتون منزجر کنید؟!

هنوز هم پستهای غیرمنطقی و مضحک شما تو بخش انتقادات جلوه نمایی میکنه !!

اگر هم فکر میکنید با پاسخ های پربار شما مشکلات اشتراک حل خواهد شد، سخت در اشتباهید!!!

مشکلاتی که تو بخش مربوطه و بدست مدیران بخش مربوطه حل نشد ، اینجا مطرح شدند تا به امید اینکه بدست ادمین ها و مدیر کل حل بشند.

ولی شما قصد دارید اینجا رو هم به جنجال بکشید و تاپیک رو از هدف اصلی دور کنید.

اینجا جمع شدیم که مشکلات بخش اشتراک (که رفتار شما جزوی از این مشکلات هست) حل بشه .

خواهشا" و بالاغیرتا" عاقبت این تاپیک رو به سرنوشت "انتقادات و پیشنهادات" دچار نکنید.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
سلام بر برادر Seymur

...........

بدرود .

ببخشيد ديگه براي اينكه طولاني نباشه پست ،من متن هارو حذف كردم.:blush:
خوب اينجا ديگه بخش مشاركت نيست كه درش نظري ندم و جواب برخي ابهامات و مسائلي كه دوستان فكر مي كنند با بزرگ كردن و سفسته بازي و كمي لحن ادبي و كمي فرهنگ اجتماعي پايين خودشونو نشون دادن باعث التهاب بشند رو ندم.
چند مورد براي شفاف سازي(اينا رو زودتر بگم كه الان ادعاي سابقه و اينا پيش نياد و از قبل جوابشونو داده باشم):lol:

1: تازيخ عضويت من تو اين فروم فكر كنم از همه بچه هاي درگير در دعواها بيشتر باشه و از قبل از عضويتم هم اينجا زياد ميومدم:D
2: من تنها ادمين فروم تازه تاسيس كه سرش اين همه دعوا شده هستم
mayi.gif

3: بحثهاي اينجا نه به اونجا مربوطه و نه اونجا به اينجا، AP, PT فروميهاي مستقل و آزاد هستند و در دسترس عموم با قوانين و اعضاي خودشون
Copofapple.gif

خوب شفاف سازي هاي اوليه تموم شد
263cylj.gif

نمي دونم چرا شما اينقدر گير يه بخش انيميشن شديد، با ارجا به بند 1 شفاف سازي(شما هنوز اون موقع ها نبوديد)، قبلا از همين فروم فروم هاي زيادي جدا شدند، شايد بشه بهترين و دوست داشتني ترين فرومي كه جدا شد، فروم پرشين نتوركز هست، اون موقع ها بهترين بخش pt همين بخش شبكه ش بود و خيلي از بچه هاي اون موقع كه isp يا شبكه اي كار مي كردند همه اونجا جمع بوديم (اساس عضويت من تو اين فروم اولين پست هاي من رو بريد ببينيد) خوب اين بخش اينقدر قوي شد كه مديرانش مثل كوروش و آرياگوهر(يادم نيست دقيق كه اون موقع هم مدير بود يا نه) تصميم ميگيرند يه فروم جدا بزنند، اون موقع هام دوستاني مثل شما كه حتي يه پستم اونجا نزده بودند به عنوان طلايه داران بخش شبكه شده بودند و كاسه داغتر از آش كه چرا ميخوايد جدا بشيد(البته فرايند جدا شدن اونا يه كم طولاني تر شد)
ولي خوب اين حقيقت كه اون بخش بسيار قوي تر از يه بخش كوچيك شده بود و نياز به مستقل شدن و داشتن آينده نگري و فضا براي گشترش كار باعث شد كه كم كم جدا بشند و فروم مستقل كامل شكل بگيره.
اين اتفاق به اين معني نيست كه بخش شبكه بسته بشه يا چيزي، بخش شبكه هنوزم كه هنوزه فعاله و داره كارشو مي كنه ولي خوب دوستاني كه اون موقع بودند رفتند و در جاي جديد دارند فعاليت مي كنند.
فكرم نمي كنم محمد رضا(ادمين) يا احسان(ادمين) هم مشكلي با اين موضوع داشته باشند ، چرا كه ما به هيچ عنوان نه تبليغاتي كرديم و نه اجباري ، تازه اين فرايند يه شبه اتفاق افتاد و اصلا هنوز چيزي راه نيوفتاده بچه ها خبر دار شدند (يادم نميره پست شيان رو :lol:) اين خود بچه ها بودند كه علاقه مندانه اومدند و نه من نه كس ديگه اي اجباري نكرديم، تنها من از دوستان مدير اينجا دعوت كردم كه به عنوان بزرگتر تشريف بيارند (فكر نمي كنم بازم كسي با اين موضوع كه بايد به دوستان احترام گذاشت و وقتي خونه نويي ميخري بايد دعوتشون كني مشكل داشته باشه)
خوشبختانه دوستان هم استقبال بينظيري كردند به طوري كه اصلا فكر نمي كردم اينطوري پيش بره‌.
شايد اين موضوع كه مورد استقبال قرار گرفته باعث همه اين حرفها شده ولي آمار من از روزي كه راه اندازي شده تا الان نشون ميده كه بيش از 1/3 مراجعات ما از گوگل به فروم بوده و من به شخصه بسياري از اعضا رو از فروم هاي ديگه اي دعوت كردم (مثل p30world , irdub, آكادمي فانتزي ، ناروتو فتز و ....) و براي تك تكشون پيام خصوصي ارسال كردم و اونجاهام نه اجباري كردم نه تو تاپيك ها پست تبليغاتي زدم، دعوت نامه براشون ارسال مي كردم، دوست داشتند تشريف بيارند.
درباره دوستمون آقاي مردي، من به شخصه بسيار ناراحت شدم وقتي شنيدم كه رفتند بازارچه، خيلي از دوستان ميگويند كه براي اينكه كار ما راه بيوفته! ولي بايد بگم متاسفانه نه من و نه دوستانم كه در كار توزيع هستيم اصلا فرصت بيشتر از اين نداريم كه بزاريم و دي وي دي بزنيم، دوستان توزيع كننده همشون دانشجو هستند و درگيري هاي خاص خودشونو دارند و واقعا آقاي مردي يه بار بزرگي رو از رو دوش ما برداشته بودند، چرا كه اصلا نميرسيم ما مثل ايشون بزنيم و در ثاني ، خود شما كه توزيع كننده هستيد، بهتر مي دونيد كه اصلا اين كار سود نداره كه هيچ ضرر هم داره (سوختن دي وي دي رايتر[مال من تا حال 2 بار سوخته] , دي وي دي خام خراب شدن، برق ،وقت كه ميزاري و ...) با اين اوصاف اين موضوع كه رفتن ايشون به بازارچه به نفع كسي بوده باشه كلا منتفي هست و بيشتر اين حرفها سر موضوعات ديگه اي شد و داغ كردن بعضي چيزاي ديگه ;) و از همه بدتر ، بد جلوه دادن مديران و ادمين)

منم مثل خيلي ديگه از دوستان كه تو امضاهاشون به مطالب و جاهاي دلخواه خودشون لينك ميدند لينك دادم و تازه بدون هرگونه تبليغاتي، منم راحت ميتونستم بنويسم (پخش .... ) ولي خوب اين كار چه فايده اي داره، هر كسي علاقه مند باشه با يه سرچ ساده لغات
کد:
انيمه
مانگا
و.... (مباحث مربوطه)
تو گوگل اولين نتيجه (يا صفحه اول) مارو پيدا مي كنه، اگرم علاقه مند نباشه براي چي خوب بياد؟ من دنبال user visit نيستم دنبال كاربر علاقه مندم.
فكرم مي كنم از بسياري از فروم هاي مهم خارجي هم بهتر SEO كردم و امتياز ها و آمارها هم اينو نشون ميده.:happy: (براي يك فروم تازه كار و با اين موضوع فعاليت خاص بسيار عالي هست اين آمار) و همين موارد باعث شده كه هر روز موتور گوگل بياد تو فروم و پست ها به روز ايندكس بشند و با چند ريزه كاري ديگه يكي از بهترين امتيازات تو SEO رو داشته باشيم.
شايد شما هنوز تو قبيله هستيد و قبيله اي فكر مي كنيد ولي اين يك فرايند هست از ديد دنياي جديد، دقيقا اين موضوع كه اگر مجيد آنلايني هست ديگه نبايد بخش گرافيكي هم تو PT باشه؟ يا P30world ي هست كه دو برابر اينجا يوزر و پست داره نبايد ديگه PT باشه؟ يا برنامه نويس هست نبايد ديگه بخش برنامه نويسي تو PT باشه؟

در كل اميدوارم كه هدايت بشويد و كمي منتطقي تر و مهربان تر به موضوعات بنگريد.

پ.ن: ببخشيد كه من دير اومدم، به علت كنكور فوق و امتحاناتم زياد سر نميزنم به فورم ها

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
ببخشيد ديگه براي اينكه طولاني نباشه پست ،من متن هارو حذف كردم.:blush:
خوب اينجا ديگه بخش مشاركت نيست كه درش نظري ندم و جواب برخي ابهامات و مسائلي كه دوستان فكر مي كنند با

ببخشید منم به خاطر طولانی نبودن زدم پاک کردم :D

بازم ببخشید من کاربر تازه واردی هستم و اصولا نباید جسارتی کنم ولی شد دیگه شده به بزرگیتون ببخشید :blush:

اصولا من فکر نکنم مشکل اصلی سر فروم شما باشه اون فقط یه مثال بود مشکل اصلی فکر کنم سره مسائل بخش اشتراک و طریقه پخش و ... هست ;)

بازم معذرت :)

پ ن : مثله اینکه اینجا هم خبری نیست همه بیخیالن

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
خوب این تاپیکم همونطوری که فکر میکردم داره به ناکجا اباد کشیده میشه و شده میدون جنگ خبری هم از حل و فصلم نیست :(

پ ن : بی زحمت سریعتر همدیگه رو بشورید بزارید کنار:D ( چه چیزا آدم نمیبینه:blink: )

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام مجدد به دوستان عزیز

من مجددا از دوستان فعال انجمن اشتراک ، خواهش می کنم اجازه بدند مسایل بدور از حاشیه و بصورت منطقی حل بشه ... و از زدن هرگونه پستی که موجب سوء استفاده برخی از کاربران آشنا و در نتیجه بسته شدن تاپیک بشه ، خودداری کنند ...

البته نمی تونم پنهان کنم ، خوشحالم دوستان در اینجا هم گوشه ای از معجزاتشون در انجمن اشتراک را نشون دادند تا ادمینها و مدیران محترم با قسمت کوچکی از مشکلات اون انجمن هم آشنا بشند و درک کنند کاربران با چه معضلاتی از جانب طیف اقلیت پشتیبانی شده از جانب برخی مدیران دست به گریبانند ...

موفق باشین

بدرود.

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
دوستان عزیز سلام
قصد این تایپیک حل و فصل سوءتفاهمات است نه جواب و جواب کشی.
من صمیمانه از دوستانی که سعی میکنند از آب گل آلود ماهی بگیرند تا خودشان جایگزین افراد پر سابقه ی
همچون ققنوس عزیز و وحید و . .. شوند می خواهم خودشان را سبک نکنند.چون ملت باهوش ترازآنند که فکر می کنند
و می دانند که چه کسی حق است و چه کسی ناحق.
در ضمن مطمئن هستم این دعواها به خاطر سوءتفاهم کوچکی ایجاد گشته که متاسفانه با موش دواندن و
تفرقه انداختن بعضی از دوستان به اصطلاح رفیق آتشش شعله ورتر گشته.
وگرنه این موضوع به راحتی حل می شد. اما تا زمانی که این دوستان نارفیق و منافق باشند که فقط اختلاف بیندازندو
هدف مقدس اشتراک گذاری بدون منفعت را خراب کنند تا به هدفشان که همانا عرضه محصولات در بازارچه به چندین برابر قیمت فروش باشد اوضاع به همین منوال است.
پس دوستان عزیزی که می دانید من با شما هستم خواهش می کنم به خاطر خودتان هم که شده دست از این کار ها ی نامردانه بردارید. چه این که ممکن است ظاهرا موفق شوید اما گذشت زمان شما را نابود خواهدکرد و اسمی از شما باقی نخواهد ماند.چه این که به نظر من ققنوس و وحید اگر از این جا بروندمطمئنا نامشان باقی خواهدماندچون هدفشان خدمت بوده و نه چیز دیگر. امیدوارم باز این صحبت های صمیمانه و دلسوزانه ی من با پاسخ های آتشین این عزیزان نا رفیق همراه نشود.

car20

Registered User
لایک‌ها
2
جناب آقای prelude2love
دوست عزیز و عجول من , قبل از اینکه دست به کیبورد بشید , سعی کنید نوشته ها را خوب بخوانید .
بنده در پایان پیشنهادم عرض کردم اگر این قوانین نوشته شده بازنگری مجدد گردد , شاید یک ابهاماتی توی قوانین وجود داشته باشه و در این بازنگری برطرف بشه .
دوم اینکه از نظر من شما نه سر پیازی نه ته پیاز که من بخواهم شما رو ( معذرت می خوام این واژه را بکار می برم , دقیقا جمله ی است که خودتان برای خودتان بکار بردین ) بشورم بگذارم کنار , شما از نظر من یک کاربر فعال بازارچه هستید که تا به حال برای متشنج کردن بخش اشتراک از هیچ کوششی فروگذار نبودید و در این جا هم مانند تاپیک های دیگر به راه و روش خود ادامه می دهید .
این که از جنابعالی خواهش کردم و نه التماس که از کوت کردن های بیمورد بپرهیزید برای این بود که کاربران دایال آپ گناهی مرتکب نشده اند که شخصیتی مثل حضرتعالی علاقه ی وافری به کوت یا مالتی کوت دارید , از طرفی این کار باعث بالا رفتن حجم دیتا بیس سایت هم می شه که بعضا مشکلات خاصی را برای صاحبان سایت فراهم می سازد .
در ضمن از آنجایی که هیچ علاقه ای به گفتگو با جنابعالی نداشته , ندارم و نخواهم داشت این آخرین پست من در پاسخ به مهملات جنابعالی خواهد بود , مگر روند دیگری را اتخاذ کنید .

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
من بالاخره نفهمیدم شماها واسه چی دارید خودتون رو خسته می کنید
بابا گشتم نبود.نگرد نیست
هر بار همین وضعه هر تاپیکی هم باشه بازم به حاشیه میره. تنها چاره کار عوض شدن دیدگاه و منطقی تر برخورد کردن دوستانه. وگرنه این بحث ها و صحبت ها فایده نداره اینو من یکی خوب می دونم تو اینجور تاپیک ها هم کمتر پست می دم 1 یا 2 پست. آقا چی میشه شما با هم آشتی کنید ها؟ جای دوری نمی ره به خدا من که خسته شدم اصلا دست و دلم نمی ره که به فروم سر بزنم هیچ انگیزه ای نمی مونه واسه آدم حالا شما فک کنید بقیه چه احساسی دارن
من ازتون خواهش می کنم.التماس می کنم

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بابا گشتم نبود.نگرد نیست
هر بار همین وضعه هر تاپیکی هم باشه بازم به حاشیه میره. تنها چاره کار عوض شدن دیدگاه و منطقی تر برخورد کردن دوستانه. وگرنه این بحث ها و صحبت ها فایده نداره اینو من یکی خوب می دونم تو اینجور تاپیک ها هم کمتر پست می دم 1 یا 2 پست. آقا چی میشه شما با هم آشتی کنید ها؟ جای دوری نمی ره به خدا من که خسته شدم اصلا دست و دلم نمی ره که به فروم سر بزنم هیچ انگیزه ای نمی مونه واسه آدم حالا شما فک کنید بقیه چه احساسی دارن

3596.gif

bigdivxmovie

Registered User
لایک‌ها
0
من اگر خارم اگر گل **** چمن آرایی هست

جناب bigdivxmovie و poya007 , .... , prelude2love,alimhخواهش میکنم
چند تا پست را جواب نده ببین چه آروم میشه.
دوباره وسه باره .لطفا.
دیگه کافیه
دیگه از این 4 صفحه می شه فهمید چه خبره اما اگه بیشتر بشه ادمین ها هم حال خوندن ندارند
پس اگه واقعا علاقه مند بخشید please stop writing.

لحظه های سکوت به قدر کفایت شیرینند .
پس دوباره
!هیس

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان عزیز سلام
قصد این تایپیک حل و فصل سوءتفاهمات است نه جواب و جواب کشی.
من صمیمانه از دوستانی که سعی میکنند از آب گل آلود ماهی بگیرند تا خودشان جایگزین افراد پر سابقه ی
همچون ققنوس عزیز و وحید و . .. شوند می خواهم خودشان را سبک نکنند.چون ملت باهوش ترازآنند که فکر می کنند
و می دانند که چه کسی حق است و چه کسی ناحق.
در ضمن مطمئن هستم این دعواها به خاطر سوءتفاهم کوچکی ایجاد گشته که متاسفانه با موش دواندن و
تفرقه انداختن بعضی از دوستان به اصطلاح رفیق آتشش شعله ورتر گشته.
وگرنه این موضوع به راحتی حل می شد. اما تا زمانی که این دوستان نارفیق و منافق باشند که فقط اختلاف بیندازندو
هدف مقدس اشتراک گذاری بدون منفعت را خراب کنند تا به هدفشان که همانا عرضه محصولات در بازارچه به چندین برابر قیمت فروش باشد اوضاع به همین منوال است.
پس دوستان عزیزی که می دانید من با شما هستم خواهش می کنم به خاطر خودتان هم که شده دست از این کار ها ی نامردانه بردارید. چه این که ممکن است ظاهرا موفق شوید اما گذشت زمان شما را نابود خواهدکرد و اسمی از شما باقی نخواهد ماند.چه این که به نظر من ققنوس و وحید اگر از این جا بروندمطمئنا نامشان باقی خواهدماندچون هدفشان خدمت بوده و نه چیز دیگر. امیدوارم باز این صحبت های صمیمانه و دلسوزانه ی من با پاسخ های آتشین این عزیزان نا رفیق همراه نشود.

خوب این تاپیکم همونطوری که فکر میکردم داره به ناکجا اباد کشیده میشه و شده میدون جنگ خبری هم از حل و فصلم نیست :(

پ ن : بی زحمت سریعتر همدیگه رو بشورید بزارید کنار:D ( چه چیزا آدم نمیبینه:blink: )

بابا گشتم نبود.نگرد نیست

والاه من نه موشي دوندم نه ماهي گيري بلدم كه بخوام ماهي بگيرم، در چندين پست به طور مستقيم اشاره شده بود و در بخش اشتراك هر چي دوستان دلشون ميخواست ما رو مستفيظ ميكردند كه من به دليل اينكه بحثاي اونجا به من مربوط نيست و خودشون بايد حل كنند و بحثاي اضافه تري بيشتر پيش نياد هيچ وقت شركت نمي كردم و از طرفي هم اصلا حال نداشتم بشينم اون همه پست هاي نيم متري بخونم (به قول مهدي هر وقت ميرفتيم ميديديم يه كتاب رمان نوشتند بيخيال ميشديم :D)
حالا وحيد آقا شما باهوش هستي كه درش حرفي نيست ولي فكر كنم جواب منطقي منو سعي داريد ميكنيد مغلطه كنيد ، يه بار ديگه اون پست من رو بخونيد شايد شمام هدايت شويد و بجاي اينكه نگارنده باشيد ، شنونده شويد تا به جاي پست هاي اضافه ، پيشرفت دوستان رو شاهد باشيم و به نتايج بهتري برسيم.
@سكوت: در يك محيط دوستانه و بدون هر گونه حاشيه اي حرف ميزنيم، چرا به نا كجا آباد؟ همين الان يه پيشرفت هر چند كوچك در يكي از طرفين ديده شد، خوب اساس اين تاپيك هم همينه.
@هستي: دقيقا منم همين نظرو دارم، نه وقتشو دارم بشينم جواب بنويسم و حوصله خوندن پست دارم، همين طوريش كلي از درسام عقب موندم.

اميدوارم دوستاني كه اصلا اين وسط فقط استفاده كننده بودند و از تمامي جريانات و رويداد ها مطلع نيستند كمتر نظري بيان بشه و اگرم نظري داده ميشه راه حل باشه.

من يه چارچوب كوچيك براي ارائه ايده و راه كار ميدم شايد باعث پيشرفت بيشتر بشه:

1: عملي باشه (يعني چيزي باشه كه قابل انجام باشه و هزينه مازادي ايجاد نكنه)
2: آينده نگرانه باشه
3: كاربر پسند باشه.
4: مشكلات توزيع كنندگان و محدوديت هاي زماني و مالي اونها رو هم ديده شده باشه.
5: براي تعداد بالاي كاربرا قابل استفاده باشه.اميدوارم به سمت ارائه راهكار برويم.....
و از اظهار نظر هاي حزبي و گروهي دور شويم.

امیرفرخ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خانوم فریدا مدیر عزیز....

شما زحمت دان کردن سریال پزشک دهکده رو کشیدید...درسته؟؟؟فرستادید ایران...به پخش کننده مورد نظرتون دادید...که بهشون اعتماد دارید...درسته؟؟؟برای چی؟؟؟مگر غیر از اینه که بار ها گفتید نمیخوایید سریالتون به دست فروشنده ها برسه؟؟؟غیر از اینه؟؟؟
فروشنده بودن یعنی چی؟؟؟
فروشنده بودن شامل این نمیشه که سریال پزشک دهکده ای که مبلغش 6300 با هزینه پست هست رو آقای ایزدی برای من قیمت 8500 دادن؟؟؟شمایی که به آقای ایزدی اعتماد دارید، چه جوابی دارید بدید؟؟
خود آقای ایزدی، این شخص محترم که متقاضی پخش هستند چه جوابی دارند؟؟

در مورد پخش هم ، متقاضی زياده ! يکيش خود بنده .

میخوایید متن میل آقای ایزدی رو کوت کنم؟؟؟

doost e aziz kolesh mishe 7500 toomaan ke baa post mishe 8500 toomaan ( in gheymat paain be khaater in ast ke in seriaal az taraf e fardi vaghf shode ke be dast e hamehye bache haay iraan zamin berese , lezaa baraash aarezooye movafaghiat konid )
age emshab yaa jome vaariz konid , shanbe baraatoon ersaal mishe ,
pardaakht az tarigh : hesaab sibaay bank meli be shomaarehye ************ va be naam m***** izadi va be shomaare kaart :****************

hatman aadres kaamel posty be hamraah kod posty va naam khodetoon ro ham zekr konid

shad bashid

آقای ایزدی شما این میل رو برای من نزدید؟؟؟بگم شماره حساب به اسم کیه؟؟؟میخوایید شماره حساب و شماره کارت رو هم بدم تا ثابت بشه؟؟؟

خواهر فریدا اینجوری اعتماد داشتید به ایشون؟؟؟این جوری نمیخواستید سریالی که با خون دل دان کردید به دست فروشنده ها برسه؟؟؟کار ایشون جز فروشندگیه؟؟؟
فکر میکنید رو بقیه سریالها این جور کاری نکردن؟؟؟

خواهر فریدا چی دارید بگید؟؟؟

کسانی که دفاع میکنن از ایشون که هم تو بازارچه هستند و رو هر dvd هزار تومن سود میکنن و هم تو اشتراک هستند تا با کمترین قیمت سریالها رو بدست بیارن..چی میخوان بگن؟؟؟

حتما اشتباه کردند کاربر فعال بازارچه... از بس تند تایپ کردن 6300 رو 8500 زدن...یا فکر کردن من مشتری بازارچه ایشون هستم...و میتونن با قیمت بالاتر سریال رو بفروشن

خواهر فریدا :

سر ناکسان را برافراشتن
وزایشان امید بهی داشتن
سر رشته خویش گم کردن است
به جیب اندرون مار پروردن است

این نقل قولهای زیر همه از آقای ایزدی هست...
ایشون فکر کنم ید خیلی طولایی در دو دوزه بازی کردن دارن... مدیر ها و بقیه بدونن...نشونه حرفم هم میلی هست که ایشون برام زدن... (تهمت نیست، واقعیته )
ایشون از وقتی به اشتراک اومدن فکر کنم اشتراک نابود شد...
مو شکافی مشکلات رو بی خیال آقای ایزدی...هر چی بیشتر بشه این مشکلات به نفع شماست...چون کار پخش که خوابیده، کسی که سریال بخواد میاد بازارچه حضور مبارک " بزرگ آرشیو دار Pt " کاربر فعال بازارچه...شما هم که به نفع خریدار هر dvd رو 1300 میدی...الهی... خریدار عجب سودی میکنه ها...

بنده گرچه کاربر فعال بازارچه هستم اما در اشتراک هم ياد طولايی دارم و اميدوارم نظر های بنده مورد توجه قرار بگيره

من يک توضيح ميدم بعد فکر کنم همه نام اين سياست رو متوجه بشوند :فقط جناب ghoghnuse و دوستانشون معتقد هستند که اشتراک نابود شده !!!!!!!!!

مشکلات فقط داره در سطح کلی مو شکافی ميشه ، در واقع به هر بحثی که نميشه گفت بر هم زدن جو

فریدای عزیز، اگه به اشتراک اهمیت نمیدید (که من بعید میدونم اینجوری باشه )... اگه واستون مهم نیست بقیه کاربر ها نظرشون چیه....حداقل به حرف خودتون اهمیت بدید....شمایی که نمیخواستید این سریال به دست فروشنده برسه...چی شد؟؟؟

پ ن : البته فکر کنم بقیه کاربرها و اعضای بخش اشتراک حق این رو داشته باشن که نسبت به فعالیت یا عدم فعالیت یه همچین کاربر فعال بازارچه، در بخش اشتراک حساسیت نشون بدن... درخواست کننده ها حق ندارن اعتماد داشته باشن به پخش کننده؟؟؟اعتماد داشتن شما مهمه فقط؟؟؟که نتیجه اعتمادتون هم این شد..

فکر میکنید آقای ایزدی همچنان میتونن در بخش بمونن؟؟؟این کارشون خلاف نبود؟؟؟

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

5: براي تعداد بالاي كاربرا قابل استفاده باشه.اميدوارم به سمت ارائه راهكار برويم.....
و از اظهار نظر هاي حزبي و گروهي دور شويم.
با درود مجدد
من که پیشنهادم را عرض کردم اگر مطالعه میفرمودید صفحه دوم پست 19 اینم متن پیشنهادم برای شما که وقت ندارید همین جا گذاشتم
بخش اشتراک گذاری محصولات فرهنگی یکی از زیر بخش های بخش فرهنگ و هنر بود که با فعالیت کاربران بسیار خوبش در این اواخر به بخشی مستقل تبدیل گشت که این موجب شادمانی کاربران این بخش گردید .
در بخش اشتراک محصولات فرهنگی کاربران بسیار خوب و عزیزی فعالیت می کنند که واقعا بنده شخصا دست یکایک این عزیزان را به گرمی می فشارم و قدردان زحماتشان خواهم بود , اما از آنجایی که متاسفانه اخیرا مشکلات بسیار حادی در این بخش بوجود آمده می خواستم مدیران محترم سایت با یک پادرمیانی موجب زدوده شدن کدورت ها شده و حال و هوای بخش را به روزهای خوش قبل برگردانند .
راهنمایی دوستان و مدیران سایت موجب امتنان اینجانب و بقیه کاربران بخش اشتراک خواهد بود .

با درود بر شما دوست عزیز
پیشنهاد با توجه به مستقل شدن این بخش و گستردگی این بخش به نظر من یک مدیر جدید از بچه های پخش کننده انتخاب شود تا با تجربیاتی که در این مدت به دست آورده بخش را به جلو پیش ببرد( با توجه دل مشغولیات علی و دنی و خواهر فریدا که حتی یکبار خواهر فریدا تا مرز استعفا از مدیریت این بخش پیش رفت( آخر ایشان مدیر بخش انیمه هم هستند و همزمان با تحصیل یک فروم دیگر را هم اداره میکنند)

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
ارجا به سخنان خودتون ميدم :خوب الان بعد از اون پست من ديگه حرفي از فروم animparadise , .... نزديد
اين .
@سكوت: در يك محيط دوستانه و بدون هر گونه حاشيه اي حرف ميزنيم، چرا به نا كجا آباد؟ همين الان يه پيشرفت هر چند كوچك در يكي از طرفين ديده شد، خوب اساس اين تاپيك هم همينه.
@هستي: دقيقا منم همين نظرو دارم، نه وقتشو دارم بشينم جواب بنويسم و حوصله خوندن پست دارم، همين طوريش كلي از درسام عقب موندم.

اميدوارم دوستاني كه اصلا اين وسط فقط استفاده كننده بودند و از تمامي جريانات و رويداد ها مطلع نيستند كمتر نظري بيان بشه و اگرم نظري داده ميشه راه حل باشه.

و از اظهار نظر هاي حزبي و گروهي دور شويم
.

با پوزش :eek:
خوب الان اینهایی که شما فرمودید بجز اون قسمتی که قرمز کردم چه ربطی داشت به مشارکت و مشکلش الان همین پسته منم بی ربطه یه نفر که میتونه بیاد یه راه حلی بده تا کسایی که عاشق مشارکتن بخاطر این جور چیزا کنار نکشن من به این میگم ناکجا آباد

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نوشته ای از AliMH
خوب الان بعد از اون پست من ديگه حرفي از فروم animparadise , .... نزديد

دوست عزیز ، من اصلا به فروم شما فکر هم نمی کنم ...

مشکل اینجاست که یکی از مدیران انجمن انیمیشن ، این انجمن را به نابودی کشونده و از کاربرانی که به اونجا کوچشون داده ، یک فروم تازه زده ...

حالا این فروم اسمش چیه ، رسمش چیه و ادمینش کیه ، نه به من ربط داره و نه اینقدر مهمه که من بخوام وقتم را تلفش کنم ...

برای من پرشین تولز مهمه و بخش اشتراکش ... چون براش زمان و انرژی گذاشتم و دوستش دارم ...

شما هم از ranking بالای سایت پرشین تولز برای معرفی فروم تازه تاسیست استفاده نکن و سعی کن نون بازوت رو بخوری دوست عزیز ...

راستی سعی کن توصیه های زیر را هم برای رفع مشکلات فرومت استفاده کنی :

نقل از خودتون جناب :

نوشته ای از AliMH
پستي انتقادي و ممكن هست دوستان ناراحت بشوند :p
من از مديريت فروم يه سوال دارم، آيا فرومي كه كلي سود داشته و كاربران ان بدون هيچ چشم داشتي در حال كمك كردن به سوددهي شما هستند نبايد از كوچكترين امكانات استفاده كنند؟
1:شما در بدترين شرايط سيستم تبليغات رو افزايش داديد و امضاها را يك بار نمايش كرديد
2: در حالي از سيستم قديمي براي تبديل صفحات به html استفاده مي كنيد كه 3 كوئري و كلي كار از webserver تون ميكشه و هر روز براي كانفيج دستي آن مجبور به كلي ويرايش در htaccess و template تون ميشيد تغييري در آن نمي دهيد(البته ديگه دير شده و صفحات ممكن تو گوگل خراب بشه)
3: به جاي اينكه به سمت بهبود كيفيت رفته به سمت فشار به كاربران ميرويم و چون از جيب كمتر سود خرج فروم بكنيم به كاربرا فشار مياريم و باز ما سودمونو بكنيم؟
4:تا كي سياست بهره برداري از مديران و كاربران آخه؟ فرومي كه تبديل به بازار شده تا فرومي با اون اهداف اوليه.
5: فكر كنم Clustering براي همين موقع ها پيشنهاد ميشه؛ بد نيست يه كمي هم به جاي فروختن سرور ، يكي از اون سرورهارو هم كه چندان مدل بالاهم نيستند براي WEBSERVER‌در نظر گرفت و همين سرور رو SQL سرور قرار داد.

من مطمینم که شما خوشحال میشی که بخش اشتراک هم مثل بخش انیمیشن با تدبیر یکی از مدیران محترم و تامین کننده هزینه فرومتون بایر بشه ...

موفق باشی

بدرود .

m.abroon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از همان روز های اولی که با بخش مشارکت آشنا شدم پیش بینی می کردم مشکلاتی بزودی این جمع را از هم خواهد پاشاند.محبوبیت روز افزون ققنوس در این بخش می بایست شکسته می شد. این طبیعت تمام اجتماعات کوچک و بزرگ جوامع استبداد زده است که قدرت تحمل رشد و پا گرفتن آلترناتیوی برای خود را ندارد.از طرفی ما ایرانی ها در امر مشارکت هیچ گاه نمره خوبی نداشته ایم .اگر داشتیم وضعمان می بایست بهتر از این باشد . هر کس می خواهد خر خود را براند ، یا گلیم خود را از آب بیرون بکشد.بخش مشارکت هم بخشی بود که سه تا و نصفی آدم تمام بار زحمات بدوششان بود و دیگران بهره اش را می بردند. وقتی سه نفر از این سه تا و نصفی فعالیت خودشان را در این بخش متوقف کردند عملن کل جاذبه های آن از بین رفت حداقل برای خود من چنین بود بازدید هر روزه ی من به هفته ای یکی دو بار محدود شد.
باور من این است که بخش مشارکت هر گز به آن دوران خود بر نخواهد گشت . دل خوشی باطلی است که تصورکنیم ادمین ها برای بهبود وضع بخش اقدام موثری بکنند.احیانن اگر اقدامی هم شود در مدت کوتاهی باز مشکلات بشکل دیگری خود را نشان خواهد داد .ققنوس عزیز هم بهتر است انرژی خود را و توان خود را و عشق به مشارکتش را در جایی دیگر مثلن بازارچه به دوستدارانش عرضه کند( آن جا دیگر کسی نخواهد بود شاهی به شاهی بیاید منافع میلیاردی او را محاسبه کند !!!!! ) به گمان من استقبال فوق العاده ای هم از خدمات او خواهد شد حتی اگر قیمت را به دو برابر قیمت مشارکت افزایش دهد:فنجان را وابنه به دریا به پیوند مرد!
از آقای ایزدی هم خواهش می کنم پست مرا بهانه قرار ندهد طبق عادت ماًلوفشان سعی کنند بین دو سندلی بنشینند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا