برگزیده های پرشین تولز

درخواستهاي رسيدگي به بخشهاي مختلف فروم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
درود بر شما
راجع به تبلیغ کردن یا نکردن شما را ارجاع میدم به جواب شایان مدیر ارشد
ما هم امیدواریم شما و همه به راه راست هدایت شوند
در کنکور موفق باشید
راستی امسال طرح آ ت ت را برداشتند یا نه شرط معدل خالی است توی برق که ما تهران جنوبی ها را دولتی ها بدجوری میتکوندند رتبه 36 ما تهران شبانه قبول شد
پ ن من که فکر کنم سنم ازشما بیشتر است اگر ملاک شما سابقه باشد
اگر هم که نه من مطالعه بسیار دقیقی در مورد مشکلات اشتراک داشتم و خود را صاحب نظرتر از شما میدانم به دلیل همان کمبود وقت شما
بدرود
خوب من تو تموم پستام فكر نمي كنم چيزي گفته باشم كه خلاف قواينن يا اسپم يا تخلف باشه. (ممنون ميشم خود شيان عزيز رو از اين موضوع مطلع كنيد كه قاضي اين موضوع باشند)يه دونه پست از من بياريد كه درش تبليغي از خودمون كرده باشم :blink: اينجام اگرم حرفي زدم چون به طور مستقيم خطاب شد وگرنه بند سوم شفاف سازي جواب شما هست.(من ميگم شما اين شفاف سازي رو جدي بگيريد نمي گيريد كه:Dشده اينجام پـرونــــده اتـمـــي)
خوب شما كه مطلع هستيد و دستي بر آتش داريد در پست قبليم يه چارچوب كوچيك ارائه دادم ، بهتر هست به جاي اظهار نظر هاي غير مفيد يه راهكار و ايده بر اساس امكانات موجود ارائه بديد و اگر ايده و راهكاري نداريد بهتر هست شنونده شويد تا در جوي آرامتر و مهربانتر به دوستاني كه علاقه مندان هستند فرصت ارائه راهكار و ايده داده بشه تا هم شما به هدف مشاركتتون برسيد و بيشتر فيلم و سريال دستتون برسه هم بخش خودتون آرومتر و مهربانتر بشه.
يه مورد شفاف سازي هم گقتم ، ما اينجا جمع نشديم كه دعوا يا حاشيه اي حرف بزنيم ، بهتره كه به جاي نظر شخصي يه كم فكر كنيم و راه كار بديم ، من حالا چرا بايد اين حرفو بزنم ، در حالي كه همه اتهامات طرف منه :happy: اين شما دوستانيد كه بايد به سمت آرامش ببريد، من كه ببخشيد برام دخلي نداره دعواي بشه يا نشه ،تو عمرم هم يه دونه دي وي دي از بخش مشاركت خدا رو شكر نگرفتم كه مديون چيزي باشم، پس به جاي اينكه منو مخاطب قرار بديد و از پست من كه دوستانه حرف زدم كوت در بياريد ، مثل من كمي به فكر بخش خودتون باشيد و راهكار بديد، اگر دوستان همه بياند كوت كنند از هم كه جوابي بدست نمياد، اگر اين همه كه پست زده شده بود و اين همه وقت كه براي خوندشون گذاشته شده بود، 1/10 ش براي راهكار اصولي گذاشته شده بود الان بحثا نه به اينجا ميكشيد نه ماجراهاي اينچنيني پيش ميومد. يه كم به جاي نظر شخصي به سمت ارائه راهكار بريد و به جاي اينكه فكرتونو براي پست دادن بزاريد يه جواب پيدا كنيد.

پ.ن: از دوستاني كه ايده و راهكاري ندارند خواهشمندم در بحثا فقط شنونده باشند ، تا هر چه زودتر بحثا تموم بشه و همگي بريم سر كارو زندگيمون.

off topi
c: اينطور كه معلومه (البته معلوم نيست:D) مثل اينكه ورداشتند ولي حيف شد كه ورداشتند چون من خوب ميتونستم استفاده كنم:( يه كتاب ترجمه كرده بودم و يه امتحان تافل هم زودي ميدادم :lol: ولي ما كه شانس نداريم. ربطي به دانشگاه فكر نمي كنم داشته باشه ها البته من رشته ام مكانيكه از برق زياد خبري ندارم ولي فوق خيلي سخت شده، اون موج جمعيتي كه زمان ما تو كنكور ليسانس بودش رسيده به فوق درصد ها همه رفته بالا :(ديگه الان براي تهران (رشته مكانيك) همه درسارو حداقل بايد 35 بزني :blink::wacko: راستي متولد چندي؟(اينا رو تو پي ام خواستي جواب بده چون مربوط به هدف اين تاپيك نيست)
1: عملي باشه (يعني چيزي باشه كه قابل انجام باشه و هزينه مازادي ايجاد نكنه)
2: آينده نگرانه باشه
3: كاربر پسند باشه.
4: مشكلات توزيع كنندگان و محدوديت هاي زماني و مالي اونها رو هم ديده شده باشه.
5: براي تعداد بالاي كاربرا قابل استفاده باشه.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز ، من اصلا به فروم شما فکر هم نمی کنم ...

مشکل اینجاست که یکی از مدیران انجمن انیمیشن ، این انجمن را به نابودی کشونده و از کاربرانی که به اونجا کوچشون داده ، یک فروم تازه زده ...

حالا این فروم اسمش چیه ، رسمش چیه و ادمینش کیه ، نه به من ربط داره و نه اینقدر مهمه که من بخوام وقتم را تلفش کنم ...

برای من پرشین تولز مهمه و بخش اشتراکش ... چون براش زمان و انرژی گذاشتم و دوستش دارم ...

شما هم از ranking بالای سایت پرشین تولز برای معرفی فروم تازه تاسیست استفاده نکن و سعی کن نون بازوت رو بخوری دوست عزیز ...

راستی سعی کن توصیه های زیر را هم برای رفع مشکلات فرومت استفاده کنی :

نقل از خودتون جناب :

من مطمینم که شما خوشحال میشی که بخش اشتراک هم مثل بخش انیمیشن با تدبیر یکی از مدیران محترم و تامین کننده هزینه فرومتون بایر بشه ...

موفق باشی

بدرود .
اي بابا هادي جان ، شما كه تا همين پستاي قبلي همش از اون فروم حرف ميزديد ، خوب خدا رو شكر كه موضوع اونور حل شد.
شما به مثال ارائه شده در پست من مراجعه كنيد جوابتون هست، كسي ، كسي رو مجبور نكرده يا كسي رو كوج نداده ، منم اسلحه رو سر كسي نذاشتم كه نياد پستي بزنه :Dبه من چه دخلي داره كه پستي بزنند يا نزنند
بازم ارجا به پست قبلي:
دقيقا اين موضوع كه اگر مجيد آنلايني هست ديگه نبايد بخش گرافيكي هم تو PT باشه؟ يا P30world ي هست كه دو برابر اينجا يوزر و پست داره نبايد ديگه PT باشه؟ يا برنامه نويس هست نبايد ديگه بخش برنامه نويسي تو PT باشه؟
شمام فردا دوست داريد براي خودتون فروم مشاركت زديد، مام بايد بيام همين حرفها رو بزنيم؟ اخه چرا مسائل رو در هم قاطي مي كني؟
درباره اون پست من كه نقل قول كرديد :lol: ارجاتون ميدم به اين تاپيك :
http://forum.persiantools.com/t99311.html و پست ادمين عزيز كه نظرشون همون نظر منه (البته يه راهكارم دادم كه پاك كردم و فقط خود ادمين و مديران اونجا مي تونند بخونند) اگر علاقه من نبود كه انتقادي نمي كردم
خوب بازم مسائل مالي به شما چه مربوطه؟ صورت مالي فكر كنم در تاپيكي اونور بحث شد دوست داشتيد بريد بخونيد.
درباره نون بازو ، خوب شما بريد يقه همه اوناي كه تو امضاهاشون لينك به فروم هاي كه فعاليت هاي مشابه pt رو دارند بگيريد ، چرا همه چيو شخصي ميكنيد؟
ولي خوب اين حقيقت كه اون بخش بسيار قوي تر از يه بخش كوچيك شده بود و نياز به مستقل شدن و داشتن آينده نگري و فضا براي گشترش كار باعث شد كه كم كم جدا بشند و فروم مستقل كامل شكل بگيره.

نمي دونم فكر كنم شما پست منو كامل نخونيد، چون تمام جواب هاي شما در اونجا داده بودم.

در هر صورت با اينكار كه مديري يا شخصي يا گروهي رو خراب كنيد ، جوابي به دست نمياد،
من دوباره اين چارچوب رو ميزارم و سعي مي كنم در بقيه پستام هم بزارم كه يادآوري اين نكته باشه كه راهكار هدف اين تاپيك نه جبهه گيري به شخص يا گروهي.

5: براي تعداد بالاي كاربرا قابل استفاده باشه.

navid_k

Registered User
لایک‌ها
43
من يک توضيح ميدم بعد فکر کنم همه نام اين سياست رو متوجه بشوند :فقط جناب ghoghnuse و دوستانشون معتقد هستند که اشتراک نابود شده !!!!!!!!!

:lol:

سخن بسیار جالبی بود که جالبیش از خنده ی خودتون هم پیداست !

خوب اگه واقعا تمام عزیزانی که حق را به ققنوس میدهند رو دوستانش میدونید ، پس این جناب ققنوس و دوستانشون شامل 95% از بخش مشارکت میشوند !
3% هم تعداد معدودی که سعی میکنند خودشون رو بکشند کنار و بی طرف باشند تا کسی ازشون دلخور نشه و ....
اون 2% هم شما و خواهر فریدا و نهایتا یک یا 2 کاربر دیگه !
غیر از اینه ؟! منظورتون همین بود دیگه ؟

در ضمن اشتراک یک بخش نیست که ققنوس و دوستانش با از دست رفتنش معتقد باشند اشتراک نابود شده ! .. اشتراک رو همین ققنوس و سایر دوستانی که تفکر و فرهنگ اشتراک رو دارند تشکیل میدهند و تا همچین کسانی باشند اشتراک هم صحیح و سالم خواهد بود ! خیالتون از این بابت راحت باشه !

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من تو تموم پستام فكر نمي كنم چيزي گفته باشم كه خلاف قواينن يا اسپم يا تخلف باشه. (ممنون ميشم خود شيان عزيز رو از اين موضوع مطلع كنيد كه قاضي اين موضوع باشند)
شاهد از غیب رسید امضاتون را نگاه کنید متوجه میشید
معمولا چه امضاهایی حذف میشوند؟
راستی گفتی بحث به انحراف نره من هم به احترام همه دوستان پستم را حذف کردم صحبتهای شما رو هم اگر کوت کردم شرمنده
حالا که مشکل شما هم حل شد (کسی با فروم شما کار نداره فروم شما هم که تو گوگل اول شده!) یا پستهات را حذف کن یا بحث را به بیراهه نبر
درباره چارچوب شما دیدید که خیلی قبلتر از شما ما پیشنهاد هم دادیم
هم عملی است. هم کاربر پسند .هم به نفع پخش کننده است .هم آینده نگرانه تا بخش به جلو رود. برای همه هم که قابل استفاده بوده ومیتواند باشد اگر بگذارند.
مگر شایسته سالاری نباید باشه مگه تخصص گرایی نباید باشه مگه دموکراسی نباید باشه

مگه مدیر این قسمت نباید از همین پایه های اشترک گذاری باشه
شما که چارچوب میدی خودت یه پیشنهاد کن یا اگر پیشنهاد من را قبول نداری یا بحثی داری درباره اش بحث کن
در ضمن اینجا فروم شما نیست که با این لحن صحبت میکنی شما هم یک کاربر معمولی هستی
بدرود

osho

Registered User
لایک‌ها
1
درود

این همه پست و تاپیک و غیره زدید ، اگه قرار بود افاقه کنه تا حالا کرده بود .

حتما اشتراک یه مضراتی داره مثلا برای بخشهای دیگه که منافعشون به شدت به

خطر افتاده ، که مجموعه ای از مدیران قدرت حل این مشکل رو پس از این همه پست

از طرف کاربران فعال و غیر فعال و ... ندارن .

تو این سالها مشکلات زیادی بوده که حل شده ولی این قضیه واقعا خنده داره

که بگیم اولا مشکلی نیست و اگرم باشه مدیر داریم و از این حرفا .

یکی عروسی میکنه ، اون یکی تز داره و دیگری هم حتما یه عذری داره دیگه !

یه کلام ختم کلام : می شد حل شه ولی جمیع کاربران درگیر دیدن که نزاشتن که بشه

. . . برای چی نزاشتن ؟ هه . . . دیگه هر آدم اهل تفکر و دقت می تونه با یه نظر ، عنوان کاربرا و تعداد

پستهاشون رو به عنوان طرف دعوا بررسی و مطالعه کنه .

جالبه که خیلیا هنوز متوجه این مورد ساده نشدن . . .

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
حیف که بهروز نیست.......
164.gif

car20

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر همگی
برای اینکه برای جمع بندی نظرات و پیشنهادات مشکلی بوجود نیاید سعی می کنم در این پست پیشنهادات مطرح شده را حمع آوری کنم , اگر نظری را جا انداختم بفرمائید تا اضافه کنم. با سپاس از شما

+++++++++++++++++++++++++++++++++

با درود بر شما دوست عزیز
پیشنهاد با توجه به مستقل شدن این بخش و گستردگی این بخش به نظر من یک مدیر جدید از بچه های پخش کننده انتخاب شود تا با تجربیاتی که در این مدت به دست آورده بخش را به جلو پیش ببرد( با توجه دل مشغولیات علی و دنی و خواهر فریدا که حتی یکبار خواهر فریدا تا مرز استعفا از مدیریت این بخش پیش رفت( آخر ایشان مدیر بخش انیمه هم هستند و همزمان با تحصیل یک فروم دیگر را هم اداره میکنند)

منم حرفتون رو تاييد ميكنم

اگه از من بخواين يه پيشنهادي دارم اونم اينه كه يك مديره كلي انتخاب بشه كه به كار ساير مديران نظارت داشته باشه دوستان نظره شما چيه؟

من فكر ميكنم چون يه مدته كه مديران اون بخش غئب بودن اونجا يه مقدار آشفته شده

به نظرم يه اصلاحنامه تنظيم كنيم بديم به مديران

اولین خواهش و پیشنهاد اینه که ادمینها و مدیرای این بخش مثل بخش اشتراک نیان سریع تاپیک رو قفل کنند و به مشکلات دامن بزنن.

پیشنهاد می کنم :
از اونجایی که خیلی از درگیری ها ومنازعات به سببب شفاف نبودن قوانین این بخش صورت گرفته در اولین ومهمترین اقدام همین جا پیش نویس قوانین بخش اشتراک نوشته شده و در آن تکلیف مسائلی چون : دی وی دی ارجینال در نهایت متعلق به چه کسی خواهد بود ؟ و یا با فروش سریال های بخش در بازارچه چه برخوردی صورت پذیرد ؟ خریدار سریال ها از چه حق و حقوقی برخوردارند ؟ مشارکت چگونه باشد و آیا پول اضافی ای جمع آوری بشود یا خیر و....روشن گردد ( اگر قوانین قبلا نوشته شده , بازنگری مجدد شود )

هر زمان که شما وقت کافی داشتین که به مشکلات عده ای از کاربران فروم اختصاصش بدین ، من می تونم خلاصه ای مشکلات انجمن اشتراک را که حدود 10 صفحه شده ، برای مطالعه در اختیارتون قرار بدم ...

جناب knowhow

این مشکل در سطح مدیران مدتها مطرح بود و برطرف نشد ، بلکه بدتر و وخیم تر شد و بخش رو رو به زوال برد
حالا دیگه تنها امید وارد شدن ادمین هاست .

مخصوصا که این مشکل در سطح بالایی ایجاد شده ، یعنی بین مدیر و اعضای فعال اون بخش ، بنابراین مدیری که مشکل شخصی با این اعضاء داره و قادر هم نیست اون مشکل رو از مسائل و وظایف مدیریتیش تفکیک کنه ، طبیعتا نمیتونه در این مورد قضاوت درستی داشته باشه و مشکل رو حل کنه !

من يه چارچوب كوچيك براي ارائه ايده و راه كار ميدم شايد باعث پيشرفت بيشتر بشه:

5: براي تعداد بالاي كاربرا قابل استفاده باشه.اميدوارم به سمت ارائه راهكار برويم.....
و از اظهار نظر هاي حزبي و گروهي دور شويم.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
امیرفرخ به نکات جالبی اشاره کرد....

البته نکات جالبتری هم هست

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
شاهد از غیب رسید امضاتون را نگاه کنید متوجه میشید
معمولا چه امضاهایی حذف میشوند؟
راستی گفتی بحث به انحراف نره من هم به احترام همه دوستان پستم را حذف کردم صحبتهای شما رو هم اگر کوت کردم شرمنده
حالا که مشکل شما هم حل شد (کسی با فروم شما کار نداره فروم شما هم که تو گوگل اول شده!) یا پستهات را حذف کن یا بحث را به بیراهه نبر
درباره چارچوب شما دیدید که خیلی قبلتر از شما ما پیشنهاد هم دادیم
هم عملی است. هم کاربر پسند .هم به نفع پخش کننده است .هم آینده نگرانه تا بخش به جلو رود. برای همه هم که قابل استفاده بوده ومیتواند باشد اگر بگذارند.
مگر شایسته سالاری نباید باشه مگه تخصص گرایی نباید باشه مگه دموکراسی نباید باشه

مگه مدیر این قسمت نباید از همین پایه های اشترک گذاری باشه
شما که چارچوب میدی خودت یه پیشنهاد کن یا اگر پیشنهاد من را قبول نداری یا بحثی داری درباره اش بحث کن
در ضمن اینجا فروم شما نیست که با این لحن صحبت میکنی شما هم یک کاربر معمولی هستی
بدرود
خوب قوانين امضا اين بودش كه عكس بايد سايزش كوچيك باشه كه من حواسم نبود به اين موضوع :blush:(نمي دونم چرا قبلا كه اينجا پستي نزده بودم حرفي نزده شده بود:p)
من تنها كسي نيستم كه لينكي به جاي ديگه تو امضام گذاشتم، يه سر به بخشاي ديگه بزنيد و امضاهاي دوستان رو ببينيد لينك هاي بسيار طولاني تري ميبينيد.
خوب خوبه كه نظري داده شده، نظرات رو دوباره بگيد شايد باز يادآوري بشه، فكرم نمي كنم انتخاب يا عزل مدير در اين فروم با راي گيري كاربرا قبلا صورت گرفته باشه و در هيچ فروم ديگه هم همچين اتفاقي نميوفته ، پيشنهاد ميشه داد ولي تصميم گيري با ادمين ها بوده هميشه.
خدا رو شكر مي كنم كه كاربر عاديم ، :D الان اگه مدير بودم ديگه چي گفته ميشد بهم.
نمي دونم شايد بهتر باشه دوستان يه سري به بند هاي مرامنامه كه همه ماها بهش احترام ميزاريم و پذيرفتيم مراجعه كنيم و اون بندشو كه
4. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.

8. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید.
رو ياداوري كنيم.

PimpaPoompa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا جاي تاسف دارد .

نمي دانم دوستاني كه درگير اين مساله هستند ( چه اين طرف ميز چه آنطرف ) شده يكبار هم با خود فكر كنند كه دارند بر سر چه چيزي جنگ مي كنند ؟؟؟؟

از مديران اين بخش بعيد بود كه اجازه داده اند اين مساله تا امروز بدين شكل پيچيده شود . مساله اي كه با يك تدبير خردمندانه به راحتي قابل حل بود . متاسفانه مديران هم خود را درگير بازي كردند و فرصت درست و منطقي انديشيدن را از خود ، دريغ نمودند و مساله به اين نقطه رسيد كه دوستان مشاهده مي فرمايند .

متاسفانه اساس و پايه انجمني به نام و نشان " فرهنگ و هنر " با طرح اينگونه مسائل زير سوال مي رود و همان دوستاني كه سنگ فرهنگ و هنر را به سينه مي زنند متوجه نيستند كه با ادامه دادن به اين بازي كودكانه ؛ بيشتر نام انجمن مورد علاقه خود را لكه دار مي كنند .

البته از بابتي براي من مفيد واقع شد . من در طي اين چند سال اخير و با مشاهده انجمن هاي معروف فارسي زبان ( يكي از آنها پرشين تولز بود ) داشتم كم كم متقاعد مي شدم كه جامعه مجازي ما دارد خود را از اين آلودگي فرهنگي شرقي دور نگاه مي دارد و مي رود به سمتي كه شكل خود را بيابد و همين برايم عجيب مي نمود . چطور مي شود كه يك جامعه مجازي در يك جامعه بيمار و فرهنگ غلط و مريض به وجود بيايد و خود آلوده نشود ؟؟؟ اما اين 2-3 ماه اخير به من نشان داد كه اين جامعه مجازي ما ، همچون جامعه هاي حقيقي مان بيمار است و ما هنوز نتوانسته ايم از بند يك سري دابره به هم پيچيده و البته محدود !!! فراتر برويم و باز هم داريم در همان محدوده هاي غلط و بيمار ، تعاريف جديد مي سازيم . شكل و شمايل تعاريف تغيير كرده اما اشكالاتش باقي مانده و مشهود تر شده .
به جاي نامه ، ايميل ارسال مي كنيم بدون اينكه محتواي نوشته هايمان فرق كرده باشد . بدون اينكه كمي در آداب نوشتن مان تغييري حاصل شده باشد .

و اين وضعيت بهترين و پر بيننده ترين تالار گفتگوي فارسي است . ( بقيه كه وضعيت مشخصي دارند ) واقعا خجالت آور است . بدتر قضيه اينجاست كه اگر اين اتفاق ها بين چند تا كاربر با طيف سني پايين رخ مي داد خيلي نگراني نداشت . ولي تاسف بارش اينجاست كه اين مساله دارد در بين كساني اتفاق مي افتد كه داعيه فرهنگ و هنر دارند .اغلب كسانيكه وارد اين جريان خجالت آور شده اند ، كساني هستند كه دارند دهه سوم زندگي خود را تجربه مي كند و در آستانه ورود به دهه چهارم و اين فاجعه است براي فرداي جامعه اي كه به دست من و شما قرار است ساخته شود .

با ورق زدن صفحات اين تاپيك ( به درخواست دوستي ) واقعا براي همه مان متاسف شدم . بيشتر هم براي خودم .

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
فکر می کنم تقریبا تمامی سریال هایی که ققنوس پخش میکرده را تهیه کردم. هر بار از بار قبل زودتر و بهتر بسته به دستم میرسید. پیشنهاد بنده به تمامی دوستانی که قصد کپی کردن سریالهای بنده را داشتند ، تهیه از بخش مشارکت و مهم تر از همه سریالهایی است که ققنوس زحمت پخشش را میکشد بوده و هست.

ایشان این قدر مرد هستند که وقتی بنده 3 هزار تومن بیشتر به حساب ریخته بودم و خودم هم نمی دونستم به بنده ایمیل زدند و از من خواستن که که شماره کارت بدم و ما به التفاوت را پس بگیرم... با اینکه این پول نه ارزشی داره و نه میتونه حتی ارزش خبر دادن داشته باشه. با این تفاسیر آیا واقعا باید بشینیم و سود و زیان این شخص و افرادی که در این بخش فعال هستند را زیر سوال ببریم ؟

اگر در این بخش کسی یا کسانی هستند که تخطی کردندو یا اینکه مشکلی وجود دارد، شاید مدیران و تنها مدیران هستند که راهگشای حل مشکل و رسیدگی به وضع افراد خطاکار باشند.
با گفتن مسایل و جبهه گیری ایا میشه کاری از پیش برد ؟
آیا بهترین راه نگاه عمیق به عملکرد افراد پخش کننده و تصمیم گیری عاقلانه نیست ؟

امیدوارم که مشکلات به زودی حل شوند و دلگیری ها از بین بروند تا دوباره شاهد از سرگیری فعالیت هر چه بهتر عزیزان در بخش اشتراک باشیم.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
من يه ايده كوچيك به نظرم ميرسه
مگه مشاركت نيست؟ و موضوع فرهنگ مشاركت نيست؟
خوب چرا يه مشاركت واقعي نباشه؟ خيلي راحت، دوستاني كه چيزي دريافت مي كنند براي دوستان خودشونم بزنند و يه كمكي به توزيع كننده باشند، به طور مثال ميگم، من و شما چيزي ميگيريم ( سفارش دهنده ها) خوب براي دوستمون هم كه تو سري بعدي سفارش داده ميزنيم(البته اوناي كه امكاناتشو دارند) اينطوري هم روح مشاركت در بخش جاري ميشه و هم اون توزيع كننده بنده خدا با كوله باري از سفارش ها روبرو نميشه و كمكي بهش كرديد، يه سيستم مشاركتي كامل كه همه با هدف مشاركت درش فعاليت مي كنند و به هم كمك مي كنند:rolleyes:
اينجا كه مسئله سود شخصي كه مطرح نيست ، و همه از دوستدارنش هستيد ، خوب فكر مي كنم بتونيد براي يك يا 2 دوستون بزنيد و كمكي به توزيع كننده بكنيد.
اين يه ايده هست حالا نيايد مارو بزنيد :D

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب چرا يه مشاركت واقعي نباشه؟ خيلي راحت، دوستاني كه چيزي دريافت مي كنند براي دوستان خودشونم بزنند
الان هم بخش تبادلات با قدرت تمام داره همین کارو میکنه
در قدیم هم همین گونه بود شما اگر صحبتهای ققنوس و وحید را میخواندی متوجه میشدی که در ابتدا ی قضیه شکل گیری اشتراک برای سریال های حجیم همین کار انجام میشد
و بنا به مشکلات دوستان که بیشتر نداشتن حوصله و وقت بود نه سخت افزار پخش بدین صورت شکل گرفت
بودن کسانی که سریالی را چند تا سفارش می دادن برای چی برای قیمت بسیار کم وکیفیت فوق العاده کار دوستان قدیمی

پ ن راجع به امضاتون پی ام دادم
دوست عزیز پیشنهادتون هم که دادید متشکر

بدرود

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب چرا يه مشاركت واقعي نباشه؟ خيلي راحت، دوستاني كه چيزي دريافت مي كنند براي دوستان خودشونم بزنند و يه كمكي به توزيع كننده باشند، به طور مثال ميگم، من و شما چيزي ميگيريم ( سفارش دهنده ها) خوب براي دوستمون هم كه تو سري بعدي سفارش داده ميزنيم(البته اوناي كه امكاناتشو دارند) اينطوري هم روح مشاركت در بخش جاري ميشه و هم اون توزيع كننده بنده خدا با كوله باري از سفارش ها روبرو نميشه و كمكي بهش كرديد، يه سيستم مشاركتي كامل كه همه با هدف مشاركت درش فعاليت مي كنند و به هم كمك مي كنند:rolleyes:
اينجا كه مسئله سود شخصي كه مطرح نيست ، و همه از دوستدارنش هستيد ، خوب فكر مي كنم بتونيد براي يك يا 2 دوستون بزنيد و كمكي به توزيع كننده بكنيد.
اين يه ايده هست حالا نيايد مارو بزنيد :D

دوست عزیز در حال حاضر هم بخش نیازمند مشارکت دوستان جدید در مقوله پخش هست اما کمتر کسی استقبال می کنه . دلیلش هم سختی کار و تعهدی است که برای شخص پخش کننده ایجاد می شه .
اگر قضیه اختیاری باشه که الان به همین شکل هست کسی استقبال نمی کنه . اگر هم بخواد به شکلی اجباری بشه که عملا غیر ممکنه . شاید بگید علت عدم استقبال دوستان جدید ترس از تعداد بالای درخواست ها و عدم توانایی در رسیدگی به انجامشون هست . که من تصور می کنم اینطور نباشه چون نهایتا هر فردی می تونه بر اساس توان اجرای کارش اعلام کنه که هر سفارشی رو نهایتا چند روزه می تونه تحویل بده و یا کار رو با دیگری تقسیم کنه که بازهم می رسیم به بحث استقبال کاربران .
نهایتا اونچه که در حال حاضر واضح و مبرهن هست اینه که متقاضی برای پخش کمه .

samuell1

Registered User
لایک‌ها
1
سخن بسیار جالبی بود که جالبیش از خنده ی خودتون هم پیداست !

خوب اگه واقعا تمام عزیزانی که حق را به ققنوس میدهند رو دوستانش میدونید ، پس این جناب ققنوس و دوستانشون شامل 95% از بخش مشارکت میشوند !
3% هم تعداد معدودی که سعی میکنند خودشون رو بکشند کنار و بی طرف باشند تا کسی ازشون دلخور نشه و ....
اون 2% هم شما و خواهر فریدا و نهایتا یک یا 2 کاربر دیگه !
غیر از اینه ؟! منظورتون همین بود دیگه ؟

در ضمن اشتراک یک بخش نیست که ققنوس و دوستانش با از دست رفتنش معتقد باشند اشتراک نابود شده ! .. اشتراک رو همین ققنوس و سایر دوستانی که تفکر و فرهنگ اشتراک رو دارند تشکیل میدهند و تا همچین کسانی باشند اشتراک هم صحیح و سالم خواهد بود ! خیالتون از این بابت راحت باشه !

به موضوع مهمی اشاره کردید ، تفکر و فرهنگ اشتراک چیزی است که خیلی از دوستان ندارند و نمیخوان که برای بقیه هم جا بیفته و پا بگیره دقیقا حرف من هم همینه قبلا هم در همین تاپیک گفتم ، ققنوس و دوستانش باعث به وجود اومدن همچین بخشی شدن ، حالا هی دوستان بخوان منکر این حضور بشن هم فرقی نمیکنه ، فکر نمیکنم کسی بتونه قعالیتهای ققنوس عزیز رو در اشتراک نادیده بگیره مگر اینکه قصد خاصی داشته باشه .

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
به موضوع مهمی اشاره کردید ، تفکر و فرهنگ اشتراک چیزی است که خیلی از دوستان ندارند و نمیخوان که برای بقیه هم جا بیفته و پا بگیره دقیقا حرف من هم همینه قبلا هم در همین تاپیک گفتم ، ققنوس و دوستانش باعث به وجود اومدن همچین بخشی شدن ، حالا هی دوستان بخوان منکر این حضور بشن هم فرقی نمیکنه ، فکر نمیکنم کسی بتونه قعالیتهای ققنوس عزیز رو در اشتراک نادیده بگیره مگر اینکه قصد خاصی داشته باشه .

برای بار چندم و با کمال تعجب از اينکه چرا مغلطه ميکنيد عرض ميکنم :
قبول داريم که کار منظم و بدون چشمداشت و عآشقانه را بايد ستود ، ولی وقتی در قبال اين کار عآشقانه کاينات هم برای عآشق کم باشه و به بيراهه بره کمترين کاری که ميشه کرد اين هست که ارشاد انجام بشه و رويه تصحيح بشه

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
خوبه كه بحثا داره به مجاري درستي ميوفته، همين چندتا پست داره مشكلات و راهكارها رو كم كم روشن ميكنه، قرار نيست كه يه نفر معجزه بكنه و فرجي نازل بشه، همين نظرات و ايده ها هستند كه مشكلات رو حل مي كنند ، هر كسي هر ايده اي هم داشته باشه ولو به نظر خوش كوچيك ميتونه كمك كننده باشه.نه اينكه بشنيم از كار همديگه انتقاد كنيم.
دوستاني كه نظر و ايده اي دارند بياند نظر بدند و اونهاي هم كه ندارند شنونده باشند ، به همين راحتي بحثا به سمت راهكار پيش ميره.

@ieeeman : جواب پي ام رو چك كنيد

osho

Registered User
لایک‌ها
1
درود

این همه پست و تاپیک و غیره زدید ، اگه قرار بود افاقه کنه تا حالا کرده بود .

حتما اشتراک یه مضراتی داره مثلا برای بخشهای دیگه که منافعشون به شدت به

خطر افتاده ، که مجموعه ای از مدیران قدرت حل این مشکل رو پس از این همه پست

از طرف کاربران فعال و غیر فعال و ... ندارن .

تو این سالها مشکلات زیادی بوده که حل شده ولی این قضیه واقعا خنده داره

که بگیم اولا مشکلی نیست و اگرم باشه مدیر داریم و از این حرفا .

یکی عروسی میکنه ، اون یکی تز داره و دیگری هم حتما یه عذری داره دیگه !

یه کلام ختم کلام : می شد حل شه ولی جمیع کاربران درگیر دیدن که نزاشتن که بشه

. . . برای چی نزاشتن ؟ هه . . . دیگه هر آدم اهل تفکر و دقت می تونه با یه نظر ، عنوان کاربرا و تعداد

پستهاشون رو به عنوان طرف دعوا بررسی و مطالعه کنه .

جالبه که خیلیا هنوز متوجه این مورد ساده نشدن . . .

and OTHERS

Registered User
لایک‌ها
0
درود

اولاً هادی احتیاج به موکل نداره، خودش به اندازه کافی توان دفاع از خودش رو داره.

ثانیاً من بعد در پست هاتون احترام دیگران رو داشته باشید، یکبار هم وقتی من تخلف شما رو آشکار کردم شروع به فحاشی کردید، و بعداً گفتید که شما اصلاً فحاشی بلد نیستید و اینکار جشت از انسان های درمانده سر می زند.

ثالثاً در مورد فروش سریال اشتراکی در اشتراک به قیمت بیشتر، ظاهراً باید یه توضیحاتی داده بشه تا کاربرانی که بعداً از این بخش استفاده می کنند، با وجود پاک شدن تقریباً تمام پست های مفید مرتبط، بتونند در این مورد تصمیم بگیرند.
سریال های اشتراک به قیمت هر دی وی دی 350 تومان عرضه میشه، نه 400 تومان.
کی به شما اجازه فروش سریال های اشتراک رو بیرون یا داخل پی تی داده؟
مدیر فریدا شما این اجازه رو دادید؟
آقای مدیر ارشد فرهنگ و هنر، مگر شما نفرموده بودید که هدف از اشتراک، رسیدن سریال های پرطرفدار به کمترین قیمت به دست دوستداران سریال هست؟
آیا با شما در مورد فروش سریال به قیمت گران تر در بیرون یا داخل پی تی مشورت شده؟
یه بار یکی از پخش کننده ها، به این دلیل که یکی از کاربران ازش خواسته بود سریالی رو سریعتر براش رایت کنه و با توجه به اینکه امکان این کار رو نداشت، اعلام کرده بود که باید کار رایت رو به بیرون بده، و به همین دلیل هزینه براش گرونتر در میاد، و به همین دلیل هم پخش سریال رو از اون پخش کننده گرفتند، و مدیر دنی هم در پستی اعلام کردند که اگر کس دیگه ای مرتکب این اشتباه بشه باهاش برخورد میشه.
خب، با این آقا هم برخورد میشه؟
ایشون نمی تونستند درخواست کننده رو به عضویت در پی تی راهنمایی کنند؟؟؟؟؟؟
شما که حال نداری یه همچنین کاری انجام بدی برای چی پخش سریال رو به عهده گرفتی؟
شما کجا گفتید که این پول به جیب اشتراک برمی گرده؟ به چه کسی این رو اعلام کردید؟ مدیر فریدا؟ مدیر دنی؟ کاربران نیازی به اعلام مبالغ زیادی دریافت شده توسط شما ندارند؟
مدیر فریدا در این مورد نمی خواید شفاف سازی بکنید؟
از آقای ایزدی فاکتور این فروش ها رو می گیرید؟
هر کسی از هر کجای ايران ميتونه سريال رو سفارش بده
این دیگه نهایت .... شماست. ببینم کسی که می تونه به شما ایمیل بده نمی تونه توی پی تی عضو بشه؟
لطفاً در مورد اموالتون در بازارچه هم چیزی نفرمائید. در این مورد دوستان رو ارجاع می دم به بایگانی انتقادات پیشنهادات اشتراک و ماجرای ورود کاربر prelude به اشتراک متعاقب فروش سریال های اشتراک.
مدیر فریدا، مگه قرار نبود تا وقتی که اشتراک پخش کننده نداره از فروشندگان بازارچه برای این کار استفاده بشه؟ در مورد دوستان رو ارجاع میدم به بایگانی انتقادات پیشنهادات اشتراک و پست کاربر zirnevis در این مورد.
مدیر فریدا، این پخش کننده مورد اعتماد شما، این همه نتیجه اعتماد شما، می تونید نظر کاربران رو هم در این مورد در نظرسنجی ببینید (لینک در امضا من موجوده)
آقای ایزدی، شما مگر با اطفال کودکستان طرف هستید که همچنین دلایل آبکی رو برای عمل زشت خودتون که فقط یه اسم میشه روش گذاشت میارید؟
آقا قباحت داره، درسته انجمن فرهنگی هست، اما دیگه سوءاستفاده شما از همه امکانات داد همه رو درآورده.

خانم فریدا از شما به دلیل مدیریت ضعیف و نابسامانتون شکایت دارم.
به خاطر اعتماد به یک بشر معلوم الحال (علیرغم اینکه در این مورد بحث شده بود) و سپردن پخش سریال هایی که با هزینه کاربران اشتراک تهیه شده شکایت دارم. (و نتیجه اش که از اول مشخص بود)
شما علناً در تاپیک انتقادات پیشنهادات فرمودید که من با این سه نفر (هادی، وحید، مردی) مشکل دارم. این برای یه مدیر فرهنگی یعنی چی؟ بخش اشتراک که بخشی فنی نیست تا همه مطیع نظر مدیر به عنوان مطلع ترین فرد باشند. شما باید در مسئله مدیریت تون، مسائل شخصی تون رو از مسائل انجمن جدا می کردید. اما شما چه کردید؟ استفاده نامناسب از ابزارهای مدیریتی برای بیرون کردن کسانی که حاضر به پذیرش حرف زور نبودند.
چندین و چندبار گفتید که مسئله من و هادی شخصی هست. این یعنی چی؟ حداقل فاصله بین شما و ایشون یه اقیانوس هست. ایشون چه مشکل شخصی با شما دارند؟ یا اگر شما مشکل شخصی با ایشون دارید چی هست؟ ایشون نمک خوردند و نمک دون شکستند؟
یکی از کاربران گفته بود که مشکل از این سه نفر هست، به خاطر اینکه در پخش سریال های تهیه شده توسط مدیران خلل وارد کردند.
همینجا به همه کاربران که شاید این موضوع رو ندونند اعلام می کنم:
آقا مردی آرشیوشون رو با هزینه شخصی جمع آوری کردند و نه کمک مدیران.
آقای rax آرشیوشون رو با هزینه شخصی جمع آوری کردند و نه کمک مدیران.
کاربر ghoghnuse هفتاد سریال از مجموعه 71 سریال رو بدون کمک مدیران جمع آوری کردند (چند تایی از سریال ها رو کاربران برای ایشون ارسال کردند، به دلیل اعتماد و اطمینانی که به ایشون داشتند)، میمونه یه سریال پرستاران، که پخشش از طرف پخش کننده قبلی متوقف شده بود، بزرگترین سریال پخش شده در اشتراک هم هست (با مجموعاً 71 دی وی دی در دو نسخه)، و پخشش رو هادی به عهده گرفت. بد کاری کرد؟ تو این زمینه زیرآبی رفت؟ برای شفاف سازی، در پست دوم نام تمام کسانی که سریال رو با پرداخت مبلغ اشتراک تهیه کرده بودند قرار داد. می تونست مثل دیگر پخش کننده به هر دلیلی شماره حساب نده و بگه به من pm بدید، اما شماره حساب گذاشت و توی مدت 12 روزه تعیین شده سریال رو به دست درخواست کننده رسوند.
پس لطفاً این یک سریال رو به عنوان سندی بر اعتمادتون به ایشون به رخ نکشید. همه می دونند که این سریال وقتی پخشش به هادی سپرده شد که شما به ظاهر با ایشون آشتی بودید، اما در نخستین باری که ایشون علیه عمل خلاف شما اعلام نظر کردند، شما اعلام کردید که ایشون نمکدون شکوندند.
پس لطفاً منبعد وقتی در مورد سریال های تهیه شده توسط مدیران صحبت می کنید، به عنوان مثال پخش کننده، از کاربر prelude استفاده کنید.
آقای مدیر ارشد، مدیر دنی، می خواید در این مورد هم مثل چند موردی که نظرسنجی برگزار شد، یه نظرسنجی برگزار بشه؟ یا بحث در مورد مدیریت به کاربران مربوط نمیشه، خصوصاً پست های کم. دموکراسی شما اینجا هم به کار میاد؟ یا نتایج نظرسنجی های برگزار شده قبلی کافیه و به همین دلیل احتیاج به یه نظرسنجی جدید نیست؟

مدیر فریدا:
به خاطر اینکه به برادر من، هادی، برچسب غیرقابل اعتماد زدید شکایت دارم. می تونید با مراجعه به همون تاپیک انتخاب بهترین پخش کننده، در مورد اعتماد استفاده کنندگان از اشتراک، یعنی همون کاربران، مطلع بشید.

در مورد گفته های کاربر prelude، از اونجایی که ایشون شناخته شده هستند، فعلاً احتیاجی به جواب دادن نمی بینم.

در مورد پیشنهادی که برای پخش داده شده، مگه کسی که اینجا درخواست بررسی داده، در مورد پخش چنین درخواستی داده؟ مشکل در پخش یعنی چی؟ مگه تا حالا سریال کسی که به هادی سفارش داده دیر بدستش رسیده که شما دارید راهکار ارائه می دید؟ راستی کاربر AliMH شما که تا حالا از اشتراک چیزی تهیه نکردید چرا اینقدر نگران پخش اشتراکی هستید؟ چون شما نمی تونید پخش کنید دلیل نمیشه دیگران هم نتونند.

چندین بار از هادی برای سفارش سریال به سوی جنوب سوال شد، و هادی 2 بار از مدیر دنی خواستند که اگر ایرادی نداره و کسی همراه سفارشات دیگه، این سریال رو هم خواست، برای اون شخص بفرسته، اما مدیر دنی اجازه این کار رو ندادند.

حالا مگه هادی یا وحید یا مردی سریال هاشون رو از جوب گرفتند که هر وقت مدیران خواستند با تحت فشار قرار دادنشون اونها رو بیرون کنند و کار پخش رو به فرد تحت الحمایه خودشون (اون هم با این عملکرد شفاف و درخشان) بسپرند؟ درسته که هادی و وحید اینقدر بزرگوار بودند که وقتی جلوی اسمشون زدند «در حال انتقال به پخش کننده های دیگر» خم به ابرو نیاوردند، اما کاربر AliMH، شما در مورد انیمه هاتون هم همین نظر رو دارید؟

خلاصه مطلب:
- مشکل: سوء مدیریت و مشکلات شخصی مدیر «هنرهای نمایشی» با کاربران فعال بخش.
- راه حل: انتخاب «مدیر مستقل اشتراک»
- راهکار: مدیر ارشد، بر اساس شیوه دموکراسی همیشگی، اولین بار در پی تی، نظرسنجی در مورد انتخاب مدیر مستقل اشتراک رو انجام بدند.

می دونم با این پست خشم هادی و احتمالاً چندین و چند روز ناراحتی و قهر هادی رو می خرم. چون تا حالا حداقل 100 بار از من خواسته با وجود دونستن تخلفات اون کاربر از زدن پست خودداری کنم. ولی انشاالله تا صبح که شما دو نفر مشغول پست زدن یکی در میون بیهوده و به بیراهه بردن اصل موضوع هستید، من هم بیدار هستم.

بدرود

samuell1

Registered User
لایک‌ها
1
برای بار چندم و با کمال تعجب از اينکه چرا مغلطه ميکنيد عرض ميکنم :
قبول داريم که کار منظم و بدون چشمداشت و عآشقانه را بايد ستود ، ولی وقتی در قبال اين کار عآشقانه کاينات هم برای عآشق کم باشه و به بيراهه بره کمترين کاری که ميشه کرد اين هست که ارشاد انجام بشه و رويه تصحيح بشه

نمیدونم چرا شما تصمیم گرفتی انگار به هر پستی جواب بدی ، در ضمن از الفاظی مثل مغلطه کردن و غیره هم انقدر استفاده نکنید ،درست نیست ، قرار نیست که هر کسی از زحمات هادی گفت شماعصبانی بشید و بهش بی ادبی کنید . من اصلا روی صحبتم با شما نبود و حرف بدی هم نزدم که از این الفاظ استفاده میکنید . در ضمن به خاطر اینکه به فعالیتهای سابقتون ، ارشاد کردن بندگان خدا هم اضافه شده و راه و بیراه رو از هم تشخیص میدین و نسخه میپیچید خدمتتون تبریک میگم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا