برگزیده های پرشین تولز

درخواستهاي رسيدگي به بخشهاي مختلف فروم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
واقعا وقتی پست بعضی از بچه ها رو می بینم از زندگی سیر میشم.

آخه فرض کنیم هادی عزیز ماهی 500 هزار تومن سود کنه اصلاً نه ماهی یه میلیون تومن که بقیه هم راضی باشن
خوب وقتی این وسط ما هم سود می کنم دیگه چه بحثیه ؟؟!!! وقتی دو طرف راضیند مشکلیه ؟

در ضمن دوستانی که به خیال خودشون انجمن اشتراک رو نابود شده نمی دونند اگه می تونند سریال هایی رو که هادی عزیز به اشتراک گذاشته بودند رو شر کنند نه سریال هایی که از هر یک میلیون نفر یه نفر مخاطبش میشه
دوست عزیز

اینی که شما می گی می شه بازاچه !
جاش توی بخش اشتراک گذاری نیست.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من يه ايده كوچيك به نظرم ميرسه
مگه مشاركت نيست؟ و موضوع فرهنگ مشاركت نيست؟
خوب چرا يه مشاركت واقعي نباشه؟ خيلي راحت، دوستاني كه چيزي دريافت مي كنند براي دوستان خودشونم بزنند و يه كمكي به توزيع كننده باشند، به طور مثال ميگم، من و شما چيزي ميگيريم ( سفارش دهنده ها) خوب براي دوستمون هم كه تو سري بعدي سفارش داده ميزنيم(البته اوناي كه امكاناتشو دارند) اينطوري هم روح مشاركت در بخش جاري ميشه و هم اون توزيع كننده بنده خدا با كوله باري از سفارش ها روبرو نميشه و كمكي بهش كرديد، يه سيستم مشاركتي كامل كه همه با هدف مشاركت درش فعاليت مي كنند و به هم كمك مي كنند:rolleyes:
اينجا كه مسئله سود شخصي كه مطرح نيست ، و همه از دوستدارنش هستيد ، خوب فكر مي كنم بتونيد براي يك يا 2 دوستون بزنيد و كمكي به توزيع كننده بكنيد.
اين يه ايده هست حالا نيايد مارو بزنيد :D
والا ما هم موقعی که اون بخش از فروم تاسیس شد همین نظر رو داشتیم !!

ولی متاسفانه داستان به سمت های یگه ای رفت !!!!!!!!!!!!!!!

m.abroon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حیف این همه انرژی که در این جا به هرز می رود.ادمین های سایت برای مسائل بخش مشارکت کاری و اقدامی نخواهند کرد.علی ایحال دو پیشنهاد به نظرم رسیده مطرح می کنم:
1 - بخشی در زیرمجموعه بازارچه با عنوان " تعاونی پی تی " ایجاد شود.با تدوین اساسنامه ای و انتخاب هیات مدیره ای.
تمام دوستانی که از بخش مشارکت سرخورده اند فعالیت خود را در این تعاونی متمرکز کنند. این تعاونی علاوه بر تهیه و توزیع کالاهای فرهنگی می تواند بسیار گسترده تر در هر زمینه ای فعالیت و تسهیلات لازم را برای نیازمندی های اعضاء فراهم کند.
2 - در بخش مشارکت ، قسمت تهیه و پخش سریال ها و .. به دو قسمت تقسیم شود .
تهیه و پخش شماره یک با تاپیک های مستقل خود
تهیه و پخش شماره دو با تاپیک های زیرمجموعه خود
ققنوس و سایر دوستانی که گرایش به ایشان دارند مثلن در بخش دو تحت مدیریت دنی فعالیت کنند.
این تقسیم بندی علاوه بر حل مشکلات ، پویایی فراوانی به بخش مشارکت خواهد داد . رقابت دو بخش برای زنده تر بودن و ارائه سرویس بهتر از بخش دیگر موجب پرباری بخش مشارکت خواهد شد.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
خوب من تمام پستها رو خوندم.
بسیاری از لینک هایی که به پستهای دیگه توی تاپیکهای دیگه شده بود هم مطالعه کردم.
بیشتر به نظر می رسه دوستان ماهیت این بخش رو فراموش کردند.
از اونجایی که این تاپیک بلند شده و تکرار مکررات می کنند دوستان ، فعلا خواهش می کنم کسی جوابی زیر این تاپیک نده. دلم نمی خواد این تاپیک رو ببندم ، پس خواهش می کنم کسی جوابی نده ! تا من موضوع رو بررسی کنم. با ادمین های دیگه هم مشورت کنم. نظر نهایی رو همینجا اعلام می کنم.

تاکید می کنم اگه هر نیم ساعت یک صفحه به این تاپیک اضافه بشه ، نه تنها قابل خوندن و رفع نیست بلکه تشنج رو بیشتر می کنه و من مجبور به بستن تاپیک می شم.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از اونجایی که این تاپیک بلند شده و تکرار مکررات می کنند دوستان ، فعلا خواهش می کنم کسی جوابی زیر این تاپیک نده. دلم نمی خواد این تاپیک رو ببندم ، پس خواهش می کنم کسی جوابی نده ! تا من موضوع رو بررسی کنم. با ادمین های دیگه هم مشورت کنم. نظر نهایی رو همینجا اعلام می کنم.

تاکید می کنم اگه هر نیم ساعت یک صفحه به این تاپیک اضافه بشه ، نه تنها قابل خوندن و رفع نیست بلکه تشنج رو بیشتر می کنه و من مجبور به بستن تاپیک می شم.

با سلام

تشکر از وقتی که با وجود تمام مشکلاتتون برای بررسی ایت تاپیک و موضوعات مرتبط با اون گذاشتین .

منهم مجددا از همه دوستان تقاضا می کنم که بحثها را خاتمه بدند تا این تاپیک به سرنوشت قسمت انتقادات و پیشنهادات دچار نشه و ما به یک نتیجه منطقی برسیم ...

موفق باشید

بدرود.

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
تا حدودی پست ها رو خوندم
یک توضیح بدم که من دوست هیچ کدوم از طرفین نیستم هر چند هادی رو کمی بیشتر میشناسم

و از دو طرف دعوا استدعا دارم با یک فکر باز به موضوع نگاه کنن و تعصب رو بزارن کنار به عنوان مثال:

من يک توضيح ميدم بعد فکر کنم همه نام اين سياست رو متوجه بشوند :فقط جناب ghoghnuse و دوستانشون معتقد هستند که اشتراک نابود شده !!!!!!!!!

این حرف بر عکس چیزی که اقای perlude2love فکر میکنن کاملا درسته. گذشته از این که انجمن کاملا جو متشنجی داره از نظر تعداد فیلمهایی که چه در جریان پخش و چه در جریان تهیه هستن کاهش قابل ملاحظه ای دیده میشه و کلا فعالیت بخش خیلی کمتر شده

از طرف دیگه از هادی هم خواهش دارم لحن تندشو یک کمی تعدیل کنه (با بد حرف زدن با کسی موضوع حل نمیشه)

اما نظر من :
در درجه اول باید یک قانون کاملا مدون برای تمام مراحل تهیه و پخش ایجاد بشه تا از هیچ نظری حرفی تو کار کسی نباشه
2- تو این قوانین باید مخصوصا تکلیف مسایل اقتصادی مشخص بشه (سرور - سود شخصی - بازارچه و .....)
3- این قوانین رو به نظر من باید یکی از مدیران یا کاربران اگاه و کسی که همه قبولش داشته باشن تعیین کنه (live4what و هستی به نظر من میتونن گزینه خوبی باشن هر چند اگه بهروز بود حتی بهتر بود)
(مخصوصا من از هستی رفتار منطقی ای دیده ام هر چند قدرت اجرایی نداره)

4- این قوانین اگه بتونه به رای گذاشته بشه خیلی خوبه
5- بعد از اون هم هر کسی اینا رو قبول داشت میتونه بمونه و هر کسی هم که نه : خداحافظ !

edit : ببخشید جناب knowhow پستتون رو ندیده بودم

امیرفرخ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان ، آقايان امیرفرخ و ايزدي
اين تاپيك تاپيك تصفيه حساب هاي شخصي نيست، و بر اساس بند 8 مرامنامه :
8. منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از فروم حل کنید.

اين موارد بايد در پيام خصوصي و يا خارج از فروم بيان بشه و ميتونيد اطلاع به مدير يا مديران مربوطه رو با ارسال پيام خصوصي دنبال كنيد.

سلام
مشکل شخصی نیست دوست من...منازعات و مشکلات شخصی چیه؟؟؟
شما که قوانین فروم رو واسه من میگی...کار ایشون خلاف قوانین نبوده؟؟؟
چرا باید خارج از فروم بیان بشه؟؟؟ تا بقیه دوستانی که ایشون رو نمیشناسن نفهمن چه موجودی هستن؟؟

ایشون رسما کار خلاف قوانین کردن... اگه اجازه یکی از مدیر بخش، فریدا رو داشتن، خود فریدا بیان اینجا بگن که اجازه داشتن ایشون... و توضیح بدن که چرا این اجازه رو دادن به ایشون و کی دادن؟؟

تهيه کنندهٔ سريال ! ( چون اگه دقت کنی کليهٔ سريال هايی که بنده پخش ميکنم ، به قول برادر مدير آينده ، شخصاً تهيه شده ! . اين سريال هم شخصی تهيه شده . )لذا تهيه کننده به نفع بخش اشتراک اين اجازه رو به من داده .
باز هم ميگم ، اگه در ادامه نتونيد ثابت کنيد خلاف مطالبی که عرض ميکنم ، رو بايد پاسخ گو باشيد .
چون اگه نباشيد ، در آينده هر کاربری ممکنه ، به خاطر مدير شدن ، معشوقش از اين کارها بکنه ، و جو سازی کنه

اگه اجازه نداشتن، باید باهاشون برخورد بشه یا نه؟؟؟

چشم جناب knowhow ... من دیگه پستی نمیزنم...
ولی سوالم اینه : اجازه داشتن یا نه؟؟؟؟
کار خلاف قوانین بوده یا نه؟؟؟

yue bochon

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها قرار بود صلح كنيد تا دادگاه لاهه رسيدگي كنه ها:happy:

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
nd6kr4.gif

nd6kr4.gif

nd6kr4.gif

جنابalimh شما می گی راهکار ارائه کنید و ..... خدایی کی تو این جمع و بحث به این فکره؟ بابا اینا اصولا نمی خوان هیچ کدوم دیدشون رو عوض کنن الان بحث آبرو و لج و لجبازی هست. یکی هم به دل ما کاربر ها توجه کنه .چطور تا دیروز ما مهم بودیم!!!!

خدایی بد می گم؟:( یه سری آدم عاقل و بالغ که نباید این طوری به جون هم بیفتن اگرم من تا دیروز حق رو به شخصه خاصی می دادم از امروز حق رو به خودم می دم که در یک فروم آروم و دوستانه فعالیت کنم. منی که با دیال آپ آنلاین می شم و تمام سعی خودم رو می کنم تا مفید باشم و توی جوی بدور از جنگ و دعوا فعالیت کنم نباید شاکی باشم؟ من نه پخش کننده هستم نه تا حالا سودی بردم . هر سریالی هم که گرفتم به جاش توی سریال های دیگه مشارکت کردم حالا کم یا زیاد. در ضمن تا حدی که در توانم بوده سعی کردم به فروم کمک کنم. اما با این وضع نمی تونم ادامه بدم.اصلا معنای نداره که به خاطر یه سری مسائل بیایم از ریشه درخت اشتراک رو نابود کنیم درختی که حالا هزاران برگ داره(کاربران)

هي يادش بخير . يه بخش اشتراك بود كه همه با خوبي و خوشي توش فعاليت مي كردند . اما حالا ...

كي به اين چيزا اهميت ميده !؟

ديديد كه ذره اي توجه به اين پستها نشد !!!

-----------

هستي جان شايد با رفتن ما (البته من كه عملا" اينجا كاري نكردم و ببخشيد از اينكه خودمو با شما جمع بستم) و اومدن افراد جديد اينجا بهتر از قبل اداره بشه ، پس ما ميريم ! به اميد اينكه يه روزي يه جاي ديگه فرصتش پيش بياد كه نهال اشتراك رو خودمون بكاريم . البته مسلما" اونجا هم به چنين مشكلاتي دچار خواهد شد ! دلمون رو ديگه به چي ميتونيم خوش كنيم ؟ ايرادي نداره ، با ديدن اين مشكلات فكر ميكنم به همون چند ماه فعاليت در كنار كسايي كه دارن از اشتراك لذت مي برند ، قانع باشيم ! و حداقل واسه مدتي ، دوباره از زندگيمون لذت ببريم !!!

مگه كار ديگه اي هم ميشه كرد !؟ خــــيــــــر .

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایشان این قدر مرد هستند که وقتی بنده 3 هزار تومن بیشتر به حساب ریخته بودم و خودم هم نمی دونستم به بنده ایمیل زدند و از من خواستن که که شماره کارت بدم و ما به التفاوت را پس بگیرم... با اینکه این پول نه ارزشی داره و نه میتونه حتی ارزش خبر دادن داشته باشه. با این تفاسیر آیا واقعا باید بشینیم و سود و زیان این شخص و افرادی که در این بخش فعال هستند را زیر سوال ببریم ؟

من تمام پست ها را می خواندم ولی حرفی نمی زدم پیش خودم می گفتم بیننده باشم ... اما این پست را دیدم و در تایید حرف ایشون ... من2 سریال به ققنوس سفارش دادم و پرسیدم آیا با این وضع موجود هنوز هم پخش می کنید ایشون قبول کردند من یک سریال را دیگر را نیز اضافه کردم ولی هزینه ای را که باید پرداخت می کردم به اشتباه کمی زیادتر حساب کردم ... ولی ایشون پیغام زدند به من گفتند که من مبلغ 700 تومان اضافه دادم ! من متحیر شدم که ایشون حاضر نیست حداقل به خاطر این وقتی که اختصاص می ده برای اینکار یه همچین مقدار ناچیزی اضافه بگیرد... ایشون گفتند که 700 تومان را در پاکت قرار بدهند یا من دی وی دی اضافه سفارش بدم ...

http://www.************/files/p88dqrn6xi3blei71awn.jpg

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
از اونجا که من مثل شما نيستم که پشيزی برای حرف های knowhow ارزش قائل نشديد ، يک کلمه هم جواب نميدم ، تا ياد بگيريد که چجوری بايد به حرف يک ادمين احترام گذاشت ! ادمين ها و مديران محترم من از طرف ايشون معذرت ميخوام !

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

(ببخشيد نتونستم جلو خودمو بگيرم!)

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
من تمام پست ها را می خواندم ولی حرفی نمی زدم پیش خودم می گفتم بیننده باشم ... اما این پست را دیدم و در تایید حرف ایشون ... من2 سریال به ققنوس سفارش دادم و پرسیدم آیا با این وضع موجود هنوز هم پخش می کنید ایشون قبول کردند من یک سریال را دیگر را نیز اضافه کردم ولی هزینه ای را که باید پرداخت می کردم به اشتباه کمی زیادتر حساب کردم ... ولی ایشون پیغام زدند به من گفتند که من مبلغ 700 تومان اضافه دادم ! من متحیر شدم که ایشون حاضر نیست حداقل به خاطر این وقتی که اختصاص می ده برای اینکار یه همچین مقدار ناچیزی اضافه بگیرد... ایشون گفتند که 700 تومان را در پاکت قرار بدهند یا من دی وی دی اضافه سفارش بدم ...

http://www.************/files/p88dqrn6xi3blei71awn.jpg

اون بحث حساب كتاب كه واقعا" مضحك بود !

بعله ، بنده هنوز هم به هادي بدهكارم !

osho

Registered User
لایک‌ها
1
از اونجا که من مثل شما نيستم که پشيزی برای حرف های knowhow ارزش قائل نشديد ، يک کلمه هم جواب نميدم ، تا ياد بگيريد که چجوری بايد به حرف يک ادمين احترام گذاشت ! ادمين ها و مديران محترم من از طرف ايشون معذرت ميخوام !

با عرض پوزش از محمد رضای عزیز

و سپاس از دوستان

آقای prelu.... یا هر کی که هستی یعنی اینقدر محمدرضا رو ناآگاه تصور کردی که با این پستت

می خوای این آدمو که سرد و گرم این فرمو چشیده ، خامش کنی . . . هه . . .

باید بگم بچه بساتتو جمع کن برو گوشه همون بازارچه دستفروشیتو بکن مال این حرفا نیستی .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
از پست محمد رضا ی عزیز 3 ساعت میگذره و می بینم که به یک حرف ساده احترام نذاشتید !

پست نزنید یعنی پست نزنید , ببخشید که اینطوری میگم وقتی دوستان این جمله ی ساده رو درک نمیکنن چطور میشه مشکلات بزرگتر بخش رو بررسی و رسیدگی کرد !

internetman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

يك پست توي تاپيك شواري حل اختلاف زدم كه مفيد و راهگشا بود اما كسي گوش
نداد حالا كمي بي پروا تر مي گويم :
آقا چرا دادگاه لاهه ؟ ما همه خودمان يك پا قاضي هستيم ، آقايوني كه ماشالله آنطور
كه من فهميدم كمتر از ديپلم هم نيستيد كي دست از اين بچه بازيها بر مي داريد ؟
اگه حرفاتون را رك مي زديد باز يه حرفي ، اما همش سعي در پوشاندن عيوب خود داريد
و فكر مي كنيد همش حق باشماست.
مشكل اصلي مديريته كه قاطع نيست و سرعت عمل لازم را نداره ، شايد داره رودرواسي
مي كنه يا نمي دونه اون عنوان مدير كه داره بايد ازش استفاده كنه و جلو هيچ كاربري كوتاه
نياد و اون چه درست تشخيص مي ده عمل كنه ، حالا مي تونه با دوتا همكارش هم مشورت
كنه كه يه وقت به بيراهه نره ، اما اگه سرعت عمل و قاطعيت را داشت كار به اينجا نمي رسيد
كه هر روز يكي از كاربرها ناز كنه كه مي خوام برم . اگر نمي توانيد كار را به اهلش بسپريد.
جناب هادي خان مي بخشيد ، حرفها تكراريه و قبلا شنيدي اما اينبار هم شنوا باش :
مديريت مشكل داره ؟ خوب داره اما راهش اين نبود ، شورش كردي و بقيه را هم هوايي كردي ،‌ چرا؟
شما كه اين همه زحمت كشيدي ، شما كه مي گي عشق اينكار را داشتي و لذت مي بردي ،
چرا همه را يكشبه مي خواي بر باد بدي؟
گزارش خلاف كاريهاي مديران را به مراجع بالاتر از اونها مي دادي تا رسيدگي كنند ، اگر مراجع بالاترهم
وقعي نمي گذاشتند و نمي توانستي بسازي خيلي راحت كنار مي كشيدي و از بقيه مي خواستي
كه به كارشان ادامه بدهند و .... ظاهرا راه دوم را برگزيدي اما خودت هم مدير خوبي در اين راه نبودي
شما كه معلمي شكايت مدير را به شاگردان مي بري ؟ دوستاني كه از حمايت اين طرف يا اون طرف
مي نويسيد حتما قصدتان خير بوده و مي خواهيد همه چيز به آرامش برگردد اما در واقع شماها
باد بر آتش مي زنيد ، شماها جانب هر طرف قضيه هم كه هستيد بيايد آنها را سرزنش كنيد نه اينكه
طرفداري كنيد اين حرفها را نبايد من در اينجا بنويسم ، شما طرفداري مي كني اونهم مي بيند
پشتش گرم است ماجرا ادامه پيدا مي كند ، نه اين راهش نيست بهتر است همه با هم اين آقايان
را سرزنش كنيم اگر از اول اينكار را كرده بوديم الان برگشته بودند سركارشان. به نظر منهم همه دوستان
چه مديران چه جناب هادي چه جناب ايزدي هم نقطه قوت دارند هم اشكال در كارشان بود و هست.
تعارف نيست و يكي به نعل و يكي به ميخ نمي كوبم ،‌بشر است و خطاهايش ،‌چه اشكالي دارد.
هيچ كسي هم اينجا سند نگذاشته كه تا ابد به كار پخش بپردازد ، نه جناب هادي نه جناب ايزدي و نه
بقيه دوستان ، بالاخره امروز نه فردا پيش خواهد آمد ، يا گرفتاري يا بي ميلي ، يا هر چه كه باشد
يك روزي دوستان خواهند رفت ، حتي به نظر من اگر پخش كننده اي قصد دارد در بازارچه به كار ادامه
دهد هيچ اشكالي ندارد فقط رك و روراست بيايد بگويد ، مي خواهم براي كسب در آمد ،‌براي
آينده ام ، براي اينكه ديگر اعتقادي به اشتراك ندارم يا هر چه كه هست بگويد مي خواهم بروم
ديگر جاروجنجال و هياهو نمي خواهد ديگر دنبال بهانه بودن لازم نيست ، مگر شما به كسي هم
بده كار هستيد ؟ حرف از كسب مال و سود خلاف هم نزنيد كه گول زدن خودمان است ، كسي كه
در اشتراك فعاليت مي كند بخوبي مي داند كه سريال و يا فيلمها به محض پخش شدن امكان
فروش آنها در بازارچه و يا هرجاي ديگر هست ، اگر شما نگران فروش آنها هستي خوب ديگر فعاليت
در اينجا براي شما معني ندارد ، چرا نگران سود بردن ديگري هستي ؟ مگر هدف شما رضايت قلبي
خودت نبوده پس باقي را چه اهميت است .
فكر مي كنيد صاحبان اصلي سريالها و فيلمها تفاوتي بين انجمن اشتراك و بازارچه مي گذارند ؟ اميدوارم
متوجه منظورم شده باشيد ، از دوستاني كه طرفدار يكي از طرفين درگير هستند مي خواهم
كه اين دوستان را سرزنش كنند و اينقدر ازشان تعريف نكنيد ، به نظر من خود اين دوستان
يعني جناب هادي و ايزدي و بقيه هم دوست دارند دوباره مشغول به كار شوند نشانه اش هم
اينكه اگر از اينجا دل كنده بودند ديگر مراجعه نمي كردند و مدام براي توضيح كارشان پست نمي زدند
آنها را به حال خود رها كنيد اگر مايل باشند باز خواهند گشت ، اگر هم كه خير بگذاريد انجمن به
فعاليت خود ادامه دهد فقط اينكه جناب هادي و جناب ايزدي طعنه و كنايه را بگذاريد كنار مگر
اينكه بخواهيد همچنان در بين خوانندگان اين تاپيك خود را كوچك جلوه دهيد .
در ضمن جناب ايزدي شما هم به كارتان برگرديد و به اين مسايل خاتمه دهيد.

osho

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

يك پست توي تاپيك شواري حل اختلاف زدم كه مفيد و راهگشا بود اما كسي گوش
نداد حالا كمي بي پروا تر مي گويم :
آقا چرا دادگاه لاهه ؟ ما همه خودمان يك پا قاضي هستيم ، آقايوني كه ماشالله آنطور
كه من فهميدم كمتر از ديپلم هم نيستيد كي دست از اين بچه بازيها بر مي داريد ؟
اگه حرفاتون را رك مي زديد باز يه حرفي ، اما همش سعي در پوشاندن عيوب خود داريد
و فكر مي كنيد همش حق باشماست.
مشكل اصلي مديريته كه قاطع نيست و سرعت عمل لازم را نداره ، شايد داره رودرواسي
مي كنه يا نمي دونه اون عنوان مدير كه داره بايد ازش استفاده كنه و جلو هيچ كاربري كوتاه
نياد و اون چه درست تشخيص مي ده عمل كنه ، حالا مي تونه با دوتا همكارش هم مشورت
كنه كه يه وقت به بيراهه نره ، اما اگه سرعت عمل و قاطعيت را داشت كار به اينجا نمي رسيد
كه هر روز يكي از كاربرها ناز كنه كه مي خوام برم . اگر نمي توانيد كار را به اهلش بسپريد.
جناب هادي خان مي بخشيد ، حرفها تكراريه و قبلا شنيدي اما اينبار هم شنوا باش :
مديريت مشكل داره ؟ خوب داره اما راهش اين نبود ، شورش كردي و بقيه را هم هوايي كردي ،‌ چرا؟
شما كه اين همه زحمت كشيدي ، شما كه مي گي عشق اينكار را داشتي و لذت مي بردي ،
چرا همه را يكشبه مي خواي بر باد بدي؟
گزارش خلاف كاريهاي مديران را به مراجع بالاتر از اونها مي دادي تا رسيدگي كنند ، اگر مراجع بالاترهم
وقعي نمي گذاشتند و نمي توانستي بسازي خيلي راحت كنار مي كشيدي و از بقيه مي خواستي
كه به كارشان ادامه بدهند و .... ظاهرا راه دوم را برگزيدي اما خودت هم مدير خوبي در اين راه نبودي
شما كه معلمي شكايت مدير را به شاگردان مي بري ؟ دوستاني كه از حمايت اين طرف يا اون طرف
مي نويسيد حتما قصدتان خير بوده و مي خواهيد همه چيز به آرامش برگردد اما در واقع شماها
باد بر آتش مي زنيد ، شماها جانب هر طرف قضيه هم كه هستيد بيايد آنها را سرزنش كنيد نه اينكه
طرفداري كنيد اين حرفها را نبايد من در اينجا بنويسم ، شما طرفداري مي كني اونهم مي بيند
پشتش گرم است ماجرا ادامه پيدا مي كند ، نه اين راهش نيست بهتر است همه با هم اين آقايان
را سرزنش كنيم اگر از اول اينكار را كرده بوديم الان برگشته بودند سركارشان. به نظر منهم همه دوستان
چه مديران چه جناب هادي چه جناب ايزدي هم نقطه قوت دارند هم اشكال در كارشان بود و هست.
تعارف نيست و يكي به نعل و يكي به ميخ نمي كوبم ،‌بشر است و خطاهايش ،‌چه اشكالي دارد.
هيچ كسي هم اينجا سند نگذاشته كه تا ابد به كار پخش بپردازد ، نه جناب هادي نه جناب ايزدي و نه
بقيه دوستان ، بالاخره امروز نه فردا پيش خواهد آمد ، يا گرفتاري يا بي ميلي ، يا هر چه كه باشد
يك روزي دوستان خواهند رفت ، حتي به نظر من اگر پخش كننده اي قصد دارد در بازارچه به كار ادامه
دهد هيچ اشكالي ندارد فقط رك و روراست بيايد بگويد ، مي خواهم براي كسب در آمد ،‌براي
آينده ام ، براي اينكه ديگر اعتقادي به اشتراك ندارم يا هر چه كه هست بگويد مي خواهم بروم
ديگر جاروجنجال و هياهو نمي خواهد ديگر دنبال بهانه بودن لازم نيست ، مگر شما به كسي هم
بده كار هستيد ؟ حرف از كسب مال و سود خلاف هم نزنيد كه گول زدن خودمان است ، كسي كه
در اشتراك فعاليت مي كند بخوبي مي داند كه سريال و يا فيلمها به محض پخش شدن امكان
فروش آنها در بازارچه و يا هرجاي ديگر هست ، اگر شما نگران فروش آنها هستي خوب ديگر فعاليت
در اينجا براي شما معني ندارد ، چرا نگران سود بردن ديگري هستي ؟ مگر هدف شما رضايت قلبي
خودت نبوده پس باقي را چه اهميت است .
فكر مي كنيد صاحبان اصلي سريالها و فيلمها تفاوتي بين انجمن اشتراك و بازارچه مي گذارند ؟ اميدوارم
متوجه منظورم شده باشيد ، از دوستاني كه طرفدار يكي از طرفين درگير هستند مي خواهم
كه اين دوستان را سرزنش كنند و اينقدر ازشان تعريف نكنيد ، به نظر من خود اين دوستان
يعني جناب هادي و ايزدي و بقيه هم دوست دارند دوباره مشغول به كار شوند نشانه اش هم
اينكه اگر از اينجا دل كنده بودند ديگر مراجعه نمي كردند و مدام براي توضيح كارشان پست نمي زدند
آنها را به حال خود رها كنيد اگر مايل باشند باز خواهند گشت ، اگر هم كه خير بگذاريد انجمن به
فعاليت خود ادامه دهد فقط اينكه جناب هادي و جناب ايزدي طعنه و كنايه را بگذاريد كنار مگر
اينكه بخواهيد همچنان در بين خوانندگان اين تاپيك خود را كوچك جلوه دهيد .
در ضمن جناب ايزدي شما هم به كارتان برگرديد و به اين مسايل خاتمه دهيد.

خسته نباشید واقعا دستاتون درد گرفت !

بابا خردمند ، بیرون گود نشستی می گی لنگش کن ؟!

همینطوری داری قضاوت می کنی و متاسفانه هر کی پستتو بخونه کاملا

مشخصه که داری سنگ کیارو به سینه میزنی . . .

خسته شدیم خدایی از این همه چرت و پرت والا . . .

internetman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خسته نباشید واقعا دستاتون درد گرفت !

بابا خردمند ، بیرون گود نشستی می گی لنگش کن ؟!

همینطوری داری قضاوت می کنی و متاسفانه هر کی پستتو بخونه کاملا

مشخصه که داری سنگ کیارو به سینه میزنی . . .

خسته شدیم خدایی از این همه چرت و پرت والا . . .

اگر يك كم از خرد اون اوشوي واقعي در شما وجود داشت متوجه
مي شدي كه تنها براي آشتي دادن طرفين و اينكه فروم به آرامش
و كار خود برگردد اون مطالب را نوشتم و مخاطب منم شما نبودي
كه اومدي تز مي دي ، من بيرون گود نيستم دارم همه چيز را مي بينم
و خوب هم مي بينم برخلاف بعضي ها مجيز گوي ديگران نيستم ،
شما معلومه كه سنگ كي را به سينه مي زني ، اما من خودم را بنده
و نوچه احدي در دنيا نمي كنم ، اگر منظورتون از چرت و پرت سخنان من بود
كه بهتر است حرمت خودتان را داشته باشيد و از اين افاضات كمتر بفرماييد .

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
اصولا مشکل اینه که هیچکس نمی تونه جلوی خودش رو بگیره و حتما باید به هر پستی جواب بده.خب بابا یکی یه پستی می ده اگه خوشت نیومد تو این اوضاع یا هیچی نگو یا تو پی ام بهش بگو چرا سعی می کنید علنی همدیگرو تخریب کنید؟ چی بهتون میرسه. آی ملت اشتراک رو با دستای خودتون نابود نکنید یه عده براش زحمت کشیدن اگه دلتون واسه خودتون نمی سوزه واسه اونا بسوزه

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
اصولا مشکل اینه که هیچکس نمی تونه جلوی خودش رو بگیره و حتما باید به هر پستی جواب بده.خب بابا یکی یه پستی می ده اگه خوشت نیومد تو این اوضاع یا هیچی نگو یا تو پی ام بهش بگو چرا سعی می کنید علنی همدیگرو تخریب کنید؟ چی بهتون میرسه. آی ملت اشتراک رو با دستای خودتون نابود نکنید یه عده براش زحمت کشیدن اگه دلتون واسه خودتون نمی سوزه واسه اونا بسوزه

w44.gif
w04.gif

----------------------

w39.gif
w35.gif
w00.gif

---------------------

w09.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

با سلام

تشکر از وقتی که با وجود تمام مشکلاتتون برای بررسی ایت تاپیک و موضوعات مرتبط با اون گذاشتین .

منهم مجددا از همه دوستان تقاضا می کنم که بحثها را خاتمه بدند تا این تاپیک به سرنوشت قسمت انتقادات و پیشنهادات دچار نشه و ما به یک نتیجه منطقی برسیم ...

موفق باشید

بدرود.

از پست محمد رضا ی عزیز 3 ساعت میگذره و می بینم که به یک حرف ساده احترام نذاشتید !

پست نزنید یعنی پست نزنید , ببخشید که اینطوری میگم وقتی دوستان این جمله ی ساده رو درک نمیکنن چطور میشه مشکلات بزرگتر بخش رو بررسی و رسیدگی کرد !

به نظر ميرسه عده اي از علما در بعضي از مفاهيم ساده مشكل جدي دارند! :f34r:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا