برگزیده های پرشین تولز

درخواستهاي رسيدگي به بخشهاي مختلف فروم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
به نظر ميرسه عده اي از علما در بعضي از مفاهيم ساده مشكل جدي دارند! :f34r:

w09.gif

internetman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصولا مشکل اینه که هیچکس نمی تونه جلوی خودش رو بگیره و حتما باید به هر پستی جواب بده.خب بابا یکی یه پستی می ده اگه خوشت نیومد تو این اوضاع یا هیچی نگو یا تو پی ام بهش بگو چرا سعی می کنید علنی همدیگرو تخریب کنید؟ چی بهتون میرسه. آی ملت اشتراک رو با دستای خودتون نابود نکنید یه عده براش زحمت کشیدن اگه دلتون واسه خودتون نمی سوزه واسه اونا بسوزه

سلام

من هدفي جز بازگشت آرامش به اينجا و ادامه كار دوستان نداشتم و الا سرم كه درد نمي كند
براي خودم از اين دلمشغولي هاي خوب درست كنم ،‌ جانب هيچكس هم نيستم ، چون واقعا كسي
را نمي شناسم كه بخوام واسه اش پاچه خواري كنم ،‌ همه مسايل مشخص است همه طرفها
جاهايي اشتباه كرده اند ، چيز غريبي نيست ، مديريت و پخش كنده چون كارش اجرايي و تصميم
گيري است دچار اشتباه مي شود ،‌ يك كاربر هم در اين موقعيت ها قرار بگيرد دچار اشتباه خواهد شد.
اين يعني اينكه ديكته نانوشته غلط ندارد ، از اون طرف هم مي گم همديگر را متهم به فعاليت
در بازارچه و كوچ كردن و طمعكار بودن نكنيد ، نه من در بازارچه فعاليت مي كنم نه از كوچ كنندگان هستم
و نه جانب كسي را مي گيرم ، الان مي بينيم يكي از پخش كننده ها ، كار در اينجا را قطع و در بازارچه
شروع به فعاليت كرده و سيل تبريك هم برايش ارسال شده ، اشتباه نكنيد برعكس مي گويم هر كسي
اختيار كار خودش را دارد ، ايشان به هر دليل صلاح ديدند جايي ديگر باشند ، ما كه نمي توانيم براي
هم تكليف كنيم ، بگذاريد هر كس به ميل خودش و براي زندگي خودش تصميم بگيرد تنها چيزي كه
مذموم است دورويي و پنهان كاري است. خواستم كه به جاي جانب داري طرفهاي درگير را تشويق
نكنيد و سرزنشي دوستانه كنيد و بخواهيد كه بر گردند ، اونها هم به خاطر زحمتي كه كشيده اند
دوست ندارند بروند .

شرمنده اما وقتي كسي جواب منو تو فروم مي ده منم همينجا جوابشو مي دم البته به قول شما به
طور خصوصي هم پيگيرش مي شوم .

osho

Registered User
لایک‌ها
1
اگر يك كم از خرد اون اوشوي واقعي در شما وجود داشت متوجه
مي شدي كه تنها براي آشتي دادن طرفين و اينكه فروم به آرامش
و كار خود برگردد اون مطالب را نوشتم و مخاطب منم شما نبودي
كه اومدي تز مي دي ، من بيرون گود نيستم دارم همه چيز را مي بينم
و خوب هم مي بينم برخلاف بعضي ها مجيز گوي ديگران نيستم ،
شما معلومه كه سنگ كي را به سينه مي زني ، اما من خودم را بنده
و نوچه احدي در دنيا نمي كنم ، اگر منظورتون از چرت و پرت سخنان من بود
كه بهتر است حرمت خودتان را داشته باشيد و از اين افاضات كمتر بفرماييد .

مشخصه ذره ای از روح عصیانگر اشو رو در وجود پروردم که هر اظهار نظر

رو از هر کسی برنتابم ، مگر درگیر درمسئله و جزئیات باشه و مطلع .

در مورد آشتی هم لحن شما کاملا در یک سوی تفکر برد - باخت قرار داره

و بویی به جز دامن زدن به مسائل از اون به مشام نمی رسه .

اینجا مشخصا مخاطب شخص خاصی نیست بلکه ، هدف عده ای منفعت طلب از بین بردن روح مشارکته

که سناریویی از پیش نوشته شدست که داره اجرا می شه ولی فعلا به بن بست

خورده و فقط توسط چند تا پست داره هدایت می شه تا شاید راه فراری از این بن بست

پیدا بشه .

فقط کسانی که بیرون گودن نظاره گر هستند ،درغیر این صورت درگیرحل مسئله و مقابله با عوامل مخربن

که شما مصداق بارزه یک نظاره گر بیرون از گودید .

این که من را مجیزگوی می بینید ، نشانگر نظاره گر بودن شما و تاییدی بر صحت نظرم در مورد

شماست ، وقتی هدف حفظ مشارکت باشه هر فردی رو در طرفداری از حفظ مشارکت مجیزگوی

طرف دیگر خواهید دید .

بله من سنگ مشارکت را به سینه می زنم چون دارم نابودی اون رو می بینم .

در نهایت در مورد خط پایانی گفته هاتون ارجاعتون می دم به خرد اشو و مطالعه بیشتر

در این حوزه .

لطفا این مسئله رو کشش ندید ، در غیر این صورت پی ام بزنین ، اینجا ادامه نمی دم .

internetman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشخصه ذره ای از روح عصیانگر اشو رو در وجود پروردم که هر اظهار نظر

رو از هر کسی برنتابم ، مگر درگیر درمسئله و جزئیات باشه و مطلع .

در مورد آشتی هم لحن شما کاملا در یک سوی تفکر برد - باخت قرار داره

و بویی به جز دامن زدن به مسائل از اون به مشام نمی رسه .

اینجا مشخصا مخاطب شخص خاصی نیست بلکه ، هدف از بین بردن روح مشارکته

که سناریویی از پیش نوشته شدست که داره اجرا می شه ولی فعلا به بن بست

خورده و فقط توسط چند تا پست داره هدایت می شه تا شاید راه فراری از این بن بست

پیدا بشه .

فقط کسانی که بیرون گودن نظاره گر هستند ،درغیر این صورت درگیرحل مسئله و مقابله با عوامل مخربن

که شما مصداق بارزه یک نظاره گر بیرون از گودید .

این که من را مجیزگوی می بینید ، نشانگر نظاره گر بودن شما و تاییدی بر صحت نظرم در مورد

شماست ، وقتی هدف حفظ مشارکت باشه هر فردی رو در طرفداری از حفظ مشارکت مجیزگوی

طرف دیگر خواهید دید .

بله من سنگ مشارکت را به سینه می زنم چون دارم نابودی اون رو می بینم .

در نهایت در مورد خط پایانی گفته هاتون ارجاعتون می دم به خرد اشو و مطالعه بیشتر

در این حوزه .

لطفا این مسئله رو کشش ندید ، در غیر این صورت پی ام بزنین ، اینجا ادامه نمی دم .

دوست عزير وقتي من آي دي با نام اشو بر نام شما مي بينم طبيعي است كه انتظار بيشتري
دارم ، و آنچه من در صفحات قبل ديدم آن بود كه به بعضي دوستان با كلمات نامناسب توهين كرديد
كلماتي كه در معرض ديد همه قرار مي گيرد و باعث قضاوت بر شما مي شود .
من اصلا اعتقادي به برد و باخت ندارم ، مي گم بياييد همه برنده باشيد ، مشكل اين
است كه شما فكر مي كني من جانب كسي را مي گيرم ، اما اينطور نيست ، من با جناب ققنوس
مشكلي داشتم اما دليل بر اين نشد كه زحمتش و مسئوليتش را ناديده بگيرم ، مي گويم همه
اشتباه كردند و اين خيلي طبيعي است ، الان هم دوست دارم همه برگردند سركارشان ، جناب
ققنوس هم برگردد كه كارش را بلد است ،‌كمي بيشتر به نظرات ايشان توجه شود اما ايشان هم
تابع مديريت باشند ، مديريت هم سعي در رفع اشتباهاتش كند ، ما ها هم به هم ديگر فحش
ندهيم ، فكر مي كنم حالا ديد بهتري نسبت به آنچه كه مي گويم پيدا كرده باشيد ، اينجا جواب
دادم چون فكر كردم براي ديگر دوستان هم مي تواند مفيد باشد.
الان هم پيشنهادي دارم كه قطعا مي تواند مشكل را حل كند ، آنهم اين است كه طرفهاي اصلي
و درگير ماجرا يعني جناب ققنوس و ايزدي و تمام مديران ، فقط همين ها نه كسي ديگر در يك
تاپيك كه جداگانه ايجاد مي شود و فقط حق پست براي آنها مهيا باشند به بحث بپردازند و در رفع
مشكل سعي كنند بدين صورت كاربر ديگري نخواهد توانست وارد بحث شود و به طرفداري
چيزي بگويد و تاپيك را از هدفش دور كند ، اين طوري خيلي سريع به نتيجه خواهند رسيد .

در مورد مطالعه نگران نباشيد از تبتي گرفته تا سرخپوستي همه را خوانده ام.

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
با سلام
نتیجه ی بررسی مدیران محترم چی بوده ؟
با تشکر

masoud_920

Registered User
لایک‌ها
7
سلام بر برادر Seymur

مثال شما ، نوعي قياس مع الفارقه برادر ... اگر يك سيستمي بنزينش تموم بشه ، موتور عوض كردن دردي را دوا نمي كنه ... ولي اگر اشكال در موتور موجب تموم شدن سوخت بشه ، تغيير يا تعويض قسمتي از موتور ، مشكل را حل مي كنه ...

موضوع انجمن اشتراك را خيلي زودتر از اينها من مي خواستم در اين قسمت از انجمن مطرح كنم ولي به چند دليل منصرف شدم ...

دليل اول اين بود كه ما همچنان در انتظار برگشت جناب Live For What هستيم و تا ايشون بعنوان مدير ارشد در انجمن فعاليت مي كنند ، بهتر ديدم مساله رو از طريق ايشون پيگيري كنم ...

دليل دوم هم اين بود كه بعد از صحبتهاي طولاني با دوستاني كه چندين سال در اين انجمن فعاليت مي كنند و از كاربران قديمي هستند به اين نتيجه رسيدم كه هر چقدر هم من كاربر در مورد موضوعي محق باشم ، دوستان بطور غريزي از همكار مديرشون دفاع مي كنند و جانب عدالت را رعايت نمي كنند ...

مثلا زماني كه كاربري اعلام كرد كه چرا بايد مدير انجمن انيميشن بخاطر مشكلات شخصي با چند نفر يك فروم جديد تاسيس كنه و 150 نفر از كاربران فعال انجمن انيميشن پرشين تولز را به اونجا كوچ بده و انجمن تحت نظارتش را به مخروبه تبديل كنه ، خود شما به دفاع برخواستي كه چرا كسي كه در فرومي مديريت مي كنه خودش نبايد فروم ديگه اي بزنه ... ولي از كنار اين موضوع گذشتي كه يك مدير نبايد از امكانات مديريتيش براي تاسيس يك فروم جديد استفاده كنه و به كل پرشين تولز آسيب بزنه ... چون مدير مورد بحث دوست شما بود و با هر توجيحي بايد از ايشون دفاع مي كردي ...

يا در همين بحثهاي اخير انجمن اشتراك وقتي مدير عزيزي ، تاپيك را با Chat Room اشتباه گرفته بود و بجاي حل مشكل ، حسابهاي شخصيش را تصفيه مي كرد ، يكي از ادمينهاي محترم به طرف مقابل اخطار داد ولي پيگير اين موضوع كه چرا اون تاپيك و كل انجمن اشتراك دچار استرس دايمي شده و مديرانش ايا بدرستي به حداقل وظايفشون عمل مي كنند نشد ... ( يا ما عمل خاص و يا نتيجه مشهودي مشاهده نكرديم .. !! )

به هر حال ، بعد از موضوع نابودي انجمن انيميشن كه هيچ كسي حتي به مسببانش تذكر هم نداد ، من اميدم را به حل مشكلات از طريق منطقي در اين فروم از دست دادم و به اين نتيجه رسيدم كه در محيطهاي مجازي هم ، ما بصورت قبيله اي و محله اي عمل مي كنيم و هنگامي كه يك نفر از هم رده هاي ما اشتباهي را انجام مي ده ، چشممون را روي عمل اشتباه مي بنديم و بيطرفي و عدالت را در اولويتهاي آخرمون قرار مي ديم ...

دوستدارم

بدرود .

درود
دوست عزیز
در مورد حرف اولت
معمولا مدیرانی که خیلی وقته با هم کار کردند طرف همدگیر را میگیرند حالا اگر کسی کار اشتباهی هم کرده باشند دیگر مدیران با جانب داری از اون میخواهند قضیه را تمام کنند
اما این وسط اگر admin فروم یا super moderator فروم با در نظر گرفتن حرف های هر دو طرف ( کاربر و مدیر ) قضاوت کنه خیلی بهتر هست
چون super moderator بالاخره ده تا دعوا از این قبیل را دیده است

در مورد حرف دوم
معمولا همین طور هست
وقتی مدیر یا کاربری از انجمنی جدا شود اونم به صورت دعوا و ban شدن و ....
تمام دوستان خود را به فروم دیگر میبرد و تقریبا باعث نابودی اون انجمن خاص میشود
از این دعوا ها و نابودی ها بارها دیدم و هنوز هم دارم میبینم
پس بازم تصمیم گیرنده اصلی super moderator یا admin هست
که نگذارد مدیری با کاربری اختلاف پیدا کند

حرف سوم :
خوب این رو باید مدیر بخش پیگیری کنه که کاربری پست بی مربوط نزنه
مدیر بخش یعنی مسئول اون بخش و باید تمام پست ها را چک کند
ضمن اینکه اگر گزینه گزارش پست خلاف
report.gif
فعال باشد شما میتوانید با دادن گزارش ان را به مدیران اطلاع دهید تا سریع تر رسیدگی کنند

حرف چهارم :
اگر هم رده اشتباه میکنه
بالا رتبه باید اون را با تذکر به جا جبران کنه

بازم شرمنده که دخالت کردم
چون دوست داشتم این موضوع زودتر حل شه

با سپاس / مسعود

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام
نتیجه ی بررسی مدیران محترم چی بوده ؟
با تشکر

مطمئنا" هر وقت كه به نتيجه برسند ، خودشون اعلام مي كنند !

درود
دوست عزیز
در مورد حرف اولت
معمولا مدیرانی که خیلی وقته با هم کار کردند طرف همدگیر را میگیرند حالا اگر کسی کار اشتباهی هم کرده باشند دیگر مدیران با جانب داری از اون میخواهند قضیه را تمام کنند
اما این وسط اگر admin فروم یا super moderator فروم با در نظر گرفتن حرف های هر دو طرف ( کاربر و مدیر ) قضاوت کنه خیلی بهتر هست
چون super moderator بالاخره ده تا دعوا از این قبیل را دیده است

در مورد حرف دوم
معمولا همین طور هست
وقتی مدیر یا کاربری از انجمنی جدا شود اونم به صورت دعوا و ban شدن و ....
تمام دوستان خود را به فروم دیگر میبرد و تقریبا باعث نابودی اون انجمن خاص میشود
از این دعوا ها و نابودی ها بارها دیدم و هنوز هم دارم میبینم
پس بازم تصمیم گیرنده اصلی super moderator یا admin هست
که نگذارد مدیری با کاربری اختلاف پیدا کند

حرف سوم :
خوب این رو باید مدیر بخش پیگیری کنه که کاربری پست بی مربوط نزنه
مدیر بخش یعنی مسئول اون بخش و باید تمام پست ها را چک کند
ضمن اینکه اگر گزینه گزارش پست خلاف
report.gif
فعال باشد شما میتوانید با دادن گزارش ان را به مدیران اطلاع دهید تا سریع تر رسیدگی کنند

حرف چهارم :
اگر هم رده اشتباه میکنه
بالا رتبه باید اون را با تذکر به جا جبران کنه

بازم شرمنده که دخالت کردم
چون دوست داشتم این موضوع زودتر حل شه

با سپاس / مسعود

دوست من قضيه فرق ميكنه با اين چيزايي كه شما اشاره كردي... ;)

---------------

پس صبر ميكنيم تا وقتي كه نتايج رو اعلام كنند ، ضمنا" ديگه تو اين تاپيك پست نميزنيم ... ! :rolleyes:

پ.ن : هيچوقت فكر نميكردم كارت اينقده تاثير داشته باشه ! :دي ... من يكي كه سر به راه شدم ! :دي

masoud_920

Registered User
لایک‌ها
7
مطمئنا" هر وقت كه به نتيجه برسند ، خودشون اعلام مي كنند !

دوست من قضيه فرق ميكنه با اين چيزايي كه شما اشاره كردي... ;)

---------------

پس صبر ميكنيم تا وقتي كه نتايج رو اعلام كنند ، ضمنا" ديگه تو اين تاپيك پست نميزنيم ... ! :rolleyes:

پ.ن : هيچوقت فكر نميكردم كارت اينقده تاثير داشته باشه ! :دي ... من يكي كه سر به راه شدم ! :دي

درود
من یه پست دیگه زده بودم که نمیدونم چی شد ؟ حذف شد ؟ اتقال پیدا کرد ؟ نامریی شد ؟

امیدوارم مشکلات زودتر حل شه

M A T R I X

Registered User
لایک‌ها
2
ممنون. منتظر همین جواب شما بودم!!تشکر بسیار!!!

مسخره ميكني ؟
swoon1.gif

------

خوب مديرها گفتن پست نزنيد ديگه !!!!! اينقدر سخته معنيه اين جمله ؟؟

------

رسما" درخواست ميكنم يكي اين تاپيك رو قفل كنه ، خيال همه راحت شه ... بعد كه خواستين نتيجه اعلام كنيد ، دوباره بازش كنين !!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
فکر می کنم بهترین کار همینه.

فعلا این تاپیک رو می بندم.
اون بخش هم داره بهش رسیدگی می شه و هم ادمین ها و هم مدیران در جریان همه اتفاقات قرار گرفتند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا