برگزیده های پرشین تولز

درخواست اسکریپت جامعه مجازی

fun98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من سوال داشتم
من اگر ١ اسکریپت اختصاصی جامعه مجازی بخوام چقدر هزینه اش میشه ؟
لطفا قیمت و توضیحات اینجا بگید
سپاس

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
قیمت با توجه به کیفیت و امکاناتی که میخواید متفاوت هست
قیمت مد نظر خودتون + امکاناتی که میخواید رو برام بفرستید تا بگم امکان درست کردن یک اسکریپت اختصاصی براتون هست یا نه.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
وقتی نانوایی هست به فکر کاشت گندم نباش

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
منظورتون چی هست ؟
یعنی اگر هدف خاصی یه امکانات خاصی مد نظرتون نیست و صرفاً میخواید جامعه مجازی داشته باشید می تونید با phpFox یا SocialEngine یا vldPersonals یا ShareTronix یا Elgg یا Boonex یا phpDolphin یا jCow یا oxWall که همگی چه نسخه اصلی چه نالشون موجود هست که اکثرشون هم نسخه فارسیشون موجود هست یه شبکه اجتماعی بسازید...

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
خیلی وقته تو فکره منه از حدودا 25 طراح اسکریپت و گروه قیمت گرفتم بین 800 هزار تومان تا 9 میلیون تومان قیمت دادند، اسکریپت + قالب اختصاصی خواستم،کلا میصرفه یک چیزه اختصاصی بزنی و پرقدرت زیاد شلوغش نکنین و خیلی ساده و فول آژاکس هم باشه! سریع میگیره و درآمد هم داره منتهی هزینه اولیه زیادی داره!

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
خیلی وقته تو فکره منه از حدودا 25 طراح اسکریپت و گروه قیمت گرفتم بین 800 هزار تومان تا 9 میلیون تومان قیمت دادند، اسکریپت + قالب اختصاصی خواستم،کلا میصرفه یک چیزه اختصاصی بزنی و پرقدرت زیاد شلوغش نکنین و خیلی ساده و فول آژاکس هم باشه! سریع میگیره و درآمد هم داره منتهی هزینه اولیه زیادی داره!
یه شبکه اجتماعیی ۸۰۰ هزار تومان؟ 100% سیستم اختصاصی نبوده و میخواست اسکریپت های موجود رو براتون سفارشی کنه و بده.
به عنوان راهنمایی عرض کنم که اگه قصد راه اندازی دارید به نکاتی مثل پرفورمنس و استفاده از No Sql هم توجه داشته باشید.
مطمئنا بیشتر گروه هایی که قیمت گرفتید تا حالا حتی No Sql رو هم نشنیدند :D پس دقت کنید که به چه گروهی میخواید پروژتون رو بسپارید.

fun98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من میخام یچیزی باشه مثل کلوب همه گیر شه نمیخام الکی پول سرور بدم
من الان ١ سرور دارم پس پیشنهاد کلیتون بگید

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
یه شبکه اجتماعیی ۸۰۰ هزار تومان؟ 100% سیستم اختصاصی نبوده و میخواست اسکریپت های موجود رو براتون سفارشی کنه و بده.
به عنوان راهنمایی عرض کنم که اگه قصد راه اندازی دارید به نکاتی مثل پرفورمنس و استفاده از No Sql هم توجه داشته باشید.
مطمئنا بیشتر گروه هایی که قیمت گرفتید تا حالا حتی No Sql رو هم نشنیدند :D پس دقت کنید که به چه گروهی میخواید پروژتون رو بسپارید.

دقیقا بنده ذکر کردم 100% No SQL باشه چون دیتابیس سرعت لود صفحات و قدرت اسکریپت رو میاره پایین امنیت هم میاره پایین! ولی خوب گفتن که بدون دیتابیس هستش!!!!!:confused:
من که 100% یه 5 میلیون دستم بیاد از خرید و فروش دلار یک شبکه اجتماعی میزنم ولی مهم اصلا اختصاصی بودن سیستم یا نبودن نیست! 50% قضیه سیستم و اسکریپته! 50% دیگه فقط و فقط برمیگرده به تبلیغات! چون تا کسی ندونه چینین اسکریپت و سایتی وجود داره که نمیاد! اونم تو این بازار پر هرج و مرج شبکه های مجازی که شب و روزم دارن فیلتر میشن! ولی به نظر من سیستم وبلاگدهی به شبکه مجازی ارجعیت داره چون فوق العاده درآمدش بالاتره!!! ارزونترم وایمسه!
:general711:

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
شما بودجتون رو به من بگید تا بگم اصلاً شدنی هست یا نه. چون قیمت مشخص هست. یکی که قیمت خیلی پایین میگه مطمئن باشید اختصاصی نیست.
یه شبکه اجتماعی باید با یک فریم ورک قوی حتما نوشته بشه مثل زند، سیمفونی، Asp.net Mvc
که در توسعه های بعدی و ... هم مشکلی نداشته باشید.

bestirani2

Registered User
لایک‌ها
82
دقیقا بنده ذکر کردم 100% No SQL باشه چون دیتابیس سرعت لود صفحات و قدرت اسکریپت رو میاره پایین امنیت هم میاره پایین! ولی خوب گفتن که بدون دیتابیس هستش!!!!!:confused:
من که 100% یه 5 میلیون دستم بیاد از خرید و فروش دلار یک شبکه اجتماعی میزنم ولی مهم اصلا اختصاصی بودن سیستم یا نبودن نیست! 50% قضیه سیستم و اسکریپته! 50% دیگه فقط و فقط برمیگرده به تبلیغات! چون تا کسی ندونه چینین اسکریپت و سایتی وجود داره که نمیاد! اونم تو این بازار پر هرج و مرج شبکه های مجازی که شب و روزم دارن فیلتر میشن! ولی به نظر من سیستم وبلاگدهی به شبکه مجازی ارجعیت داره چون فوق العاده درآمدش بالاتره!!! ارزونترم وایمسه!
:general711:
بدون دیتابیس که نمیشه. اطلاعات باید یک جایی ذخیره بشه. No Sql هم یک نوع پایگاه داده هست که رابطه ای نیست و برای big data و سایت های که دیتابیسشون ساختار ثابتی نداره استفاده میشه. شاید اگه اولین نفر بودید حرفتون درست بود ولی الان با این اسکریپت های رایگان سایت معروفی مثل فیس نما هست. باید کاربر دلیلی داشته باشه که بخواد بیاد روی شبکه اجتماعی شما.
من احتمالا یک سیستم وبلاگ دهی برای فروش بنویسم که به هر کاربر به قیمت مناسب یک نسخه اش رو بدم. خواستید وبلاگ دهی بزنید پیغام بدید تا اگه درست کرده بودم بهتون نشون بدم. البته وبلاگ دهی تا حالا درست کردم ولی اختصاصی برای یک نفر نوشته شده.

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
بدون دیتابیس که نمیشه. اطلاعات باید یک جایی ذخیره بشه. No Sql هم یک نوع پایگاه داده هست که رابطه ای نیست و برای big data و سایت های که دیتابیسشون ساختار ثابتی نداره استفاده میشه. شاید اگه اولین نفر بودید حرفتون درست بود ولی الان با این اسکریپت های رایگان سایت معروفی مثل فیس نما هست. باید کاربر دلیلی داشته باشه که بخواد بیاد روی شبکه اجتماعی شما.
من احتمالا یک سیستم وبلاگ دهی برای فروش بنویسم که به هر کاربر به قیمت مناسب یک نسخه اش رو بدم. خواستید وبلاگ دهی بزنید پیغام بدید تا اگه درست کرده بودم بهتون نشون بدم. البته وبلاگ دهی تا حالا درست کردم ولی اختصاصی برای یک نفر نوشته شده.

حتما یه خبر پس به من بدید چون هزینه هامو جور کردم برای سیستم وبلاگدهی یه وبلاگدهی غول باید بزنم یه 20 تا 30 میلیون تبلیغات اولیه میخواد توی نت!

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
من 2 سال پیش برای ینفر نوشتم نزدیک به 2 تومن گرفتم
الان یه چیز خوب با قیمت مناسب 4-5 تومن پات در میاد
اگه اینکاره باشه آدم خیلی راحت میتونه یوزر جمع کنه براش

dashahmad

Registered User
لایک‌ها
27
درود بنده تخصص اصلیم طراحی و برنامه نویسی سرویس های کاربر محور چند منظوره هست، در صورتی تمایل با ینده تماس بگیرید تا هم نمونه کارهام رو بهتون نشون بدم و هم در مورد پروژه با همدیگه بحث و گفتگو کنیم.

mojtaba_6485

Registered User
لایک‌ها
7
من میخام یچیزی باشه مثل کلوب همه گیر شه نمیخام الکی پول سرور بدم
من الان ١ سرور دارم پس پیشنهاد کلیتون بگید
کلوب با فریم ورک Zend نوشته شده
الان هم کستوم کردن سعی کردن شبیه فیس بوک در بیارنش
فکر میکنم شما باید یه ایده همراهش داشته باشین و تیم برنامه نویسی که موفق بشین
برای دیزاین 2 3 تومن کنار بزارین برای کدنویسی هم بسته به فریم ورکی که برنامه نویس واستون مینویسه 4 به بالا مدنظر داشته باشین
برای موفقیت بیشتر app براش سفارش بدین همزمان بنویسن خیلی تاثیر داره تو بازدید ماشالله یوزرهای دختر پسر ایرانی هم علاف زیاد داریم میتونین راحت جذب کنین با کمی خلاقیت و تبلیغ

بالا