برگزیده های پرشین تولز

درخواست براي افزايش مديران انجمن ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
ولی جدیدا مد شده که یوزر های قدیمی کارهایی می کنند که اصلا انتظار نمی رود . انگار همین نیم ساعت پیش برای اولین بار ثبت نام کرده اند .
الان تو این فروم کاربر قدیمی تر از من هم فعالیت داره؟ پس لطف بکن مستقیم صحبت کن چون منه کاربر هیچ مشکلی در خصوص پذیرش انتقاد مثل برخی مدیران ندارم. ;)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
الان تو این فروم کاربر قدیمی تر از من هم فعالیت داره؟ پس لطف بکن مستقیم صحبت کن چون منه کاربر هیچ مشکلی در خصوص پذیرش انتقاد مثل برخی مدیران ندارم. ;)
من مشکلی ندارم بابت صریح صحبت کردن

شما مشکل ادبیات داری

من نگفتم قدیمی ترین کاربر فعال که به خودت می گیری . در ضمن گفتم کاربرهای قدیمی نه فقط یک کاربر قدیمی

پس نتیجه اش اینه که روی سخنم با کلیه بچه های فروم بود و در جایی که لازم بوده مستقیم به خودت گفتم مثل وقتی که هر چیز مزخرف توی فروم می بینی می ری کوت می کنی که . . .

بگذریم .

حرفی زدی جوابت را دادم . دیگه کش نده .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
من مشکلی ندارم بابت صریح صحبت کردن

شما مشکل ادبیات داری

من نگفتم قدیمی ترین کاربر فعال که به خودت می گیری . در ضمن گفتم کاربرهای قدیمی نه فقط یک کاربر قدیمی

پس نتیجه اش اینه که روی سخنم با کلیه بچه های فروم بود و در جایی که لازم بوده مستقیم به خودت گفتم مثل وقتی که هر چیز مزخرف توی فروم می بینی می ری کوت می کنی که . . .

بگذریم .

حرفی زدی جوابت را دادم . دیگه کش نده .
اوه چه زود لو رفتم !
من ادبیاتم همیشه زیر 10 بوده ! دیکته و املا هم 10-12 !
4628.gif

مثل وقتی که هر چیز مزخرف توی فروم می بینی می ری کوت می کنی که
به جان چیزم که من نمیدونستم اون کار خلاقه ! هرچی هم مرامنامه رو بالاپایین میکنم چیزی پیدا نمیکنم ! مورد مشابهی هم ندیدم ! حالا این قانون از کجا یهو نازل شده من از کجا بدونم !!

در هر صورت آماده هرگونه بحث هستم. چون جو اینجارو طوری میبینم که به راحتی میتونه به حالت سابق برگرده . اما خوب هرجور خودتون میخواید. اگه لازمه بگید که ادامه ندم.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اوه چه زود لو رفتم !
من ادبیاتم همیشه زیر 10 بوده ! دیکته و املا هم 10-12 !
4628.gif

به جان چیزم که من نمیدونستم اون کار خلاقه ! هرچی هم مرامنامه رو بالاپایین میکنم چیزی پیدا نمیکنم ! مورد مشابهی هم ندیدم ! حالا این قانون از کجا یهو نازل شده من از کجا بدونم !!

در هر صورت آماده هرگونه بحث هستم. چون جو اینجارو طوری میبینم که به راحتی میتونه به حالت سابق برگرده . اما خوب هرجور خودتون میخواید. اگه لازمه بگید که ادامه ندم.
تجربه من در این مدت به تمام اونهایی که چند سالی اینجا هستند نشان داده که من طرفدار گفتگو هستم . حتی وقتی که برای من دادگاه راه می اندازند و . . .

اگه گفتم ادامه ندی در مورد این موضوع خاص بوده . در مورد های دیگه در خدمت هستم . می توانیم حتی در پی ام ادامه بدهیم .

در مورد کوت کردن هم باید بگم که یه سری چیزها مشخصه شاهد خان . حتما که نباید در مرامنامه نوشته باشند .

مثل این می مونه که کسی در کوچه به شما فحش ناجوری بدهد . شما هم به نشانه اعتراض مدام همان را تکرار کنی

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگه گفتم ادامه ندی در مورد این موضوع خاص بوده .
منظورت همین موضوع خاصه؟ چشم.
در مورد کوت کردن هم باید بگم که یه سری چیزها مشخصه شاهد خان . حتما که نباید در مرامنامه نوشته باشند .

مثل این می مونه که کسی در کوچه به شما فحش ناجوری بدهد . شما هم به نشانه اعتراض مدام همان را تکرار کنی
بهروز خان ! این حرفت به تنهایی نشون داد که تجربه فروم گردی زیادی نداری !
اگه اون شخص قبل از اینکه مدیر برسه و از روی ریپورتها پست رو ببینه ، پست خودش رو ادیت بکنه چی؟ شما از روی چه مدرکی میخوای با یوزر برخورد بکنی؟ ولی اون نقل قول میتونه مدرک خوبی باشه!

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اگه اون شخص قبل از اینکه مدیر برسه و از روی ریپورتها پست رو ببینه ، پست خودش رو ادیت بکنه چی؟ شما از روی چه مدرکی میخوای با یوزر برخورد بکنی؟ ولی اون نقل قول میتونه مدرک خوبی باشه!

مو دیدی و پیچش مو ندیدی
همون که مولانا میگه : خاتون . . . را دید و کدو را ندید .

آخه پسر خوب در مورد کاربری که به تنگنا معروف شده و صفر پسته است و روزی 5 تا آی دی جدید می سازه و همشون هم بن میشه دیگه مدرک می خواهی چیکار . اینی که شما می گی برای وقتی هستش که بین دو کاربر قدیمی مساله ای پیش می یاد و برخی پست ها کوت میشه برای مدرک ؛ نه برای کاربر دیوانه ای که روزی 10 تا آی دی میسازه و در همان 2 پست اول در گفتگوی آزاد بن میشه .

در ضمن اون تجربه های مدیریت فروم داری را به من هم برسون :cool:

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
کم کم دارم اطمینان پیدا می کنم که تاپیک بزودی بسته میشه . اصلا من اگر خودم مدیر این بخش بودم تا حالا بسته بودمش چون دوستان از هدف اصلی تاپیک فاصله گرفتند و شروع به باز کردن عقده هاشون کردند . من تو پست های قبلی هم گفتم . خود فروم یه قوانین مدون داره که کلیه . بعضی چیزها هم هستند که سلیقه ای از سوی مدیران اعمال می شوند . عین داوران فوتبال که ممکنه خیلی از تصمیماتشون در عین اینکه اصل قانون رو رعایت می کنند بر حسب موقعیت مدیریت کنند . همینجوری که شما هم اگر مدیر یک بخش بودی ممکن بود خیلی از جاها بر حسب سلیقه و اعتقاد خودتون مدیریت کنید . دلیلی نداره که همه ی مدیرا عین هم باشند یا اینکه اصلا اشتباهی از اونها سر نزنه . همینطور که تو مثالی که زدم یک داور هم در یک میدان مسابقه ممکنه ازش حتی اشتباه هم سر بزنه . اونی خوب عمل کرده که کمتر اشتباه داشته باشه . در مورد کاربران هم همینطوره . درست عین یک بازیکن در یک میدان مسابقه . حتی با سابقه ی طولانی . درسته که تجربه ی زیادی داره ولی باز هم ممکنه ازش اشتباه سر بزنه که لازمش تذکر و بیرون کشیدنش از زمین در اون میدان برای اصلاح و عملکرد بهتر در میدان های بعدیه .

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
کم کم دارم اطمینان پیدا می کنم که تاپیک بزودی بسته میشه . اصلا من اگر خودم مدیر این بخش بودم تا حالا بسته بودمش چون دوستان از هدف اصلی تاپیک فاصله گرفتند و شروع به باز کردن عقده هاشون کردند . من تو پست های قبلی هم گفتم . خود فروم یه قوانین مدون داره که کلیه . بعضی چیزها هم هستند که سلیقه ای از سوی مدیران اعمال می شوند . عین داوران فوتبال که ممکنه خیلی از تصمیماتشون در عین اینکه اصل قانون رو رعایت می کنند بر حسب موقعیت مدیریت کنند . همینجوری که شما هم اگر مدیر یک بخش بودی ممکن بود خیلی از جاها بر حسب سلیقه و اعتقاد خودتون مدیریت کنید . دلیلی نداره که همه ی مدیرا عین هم باشند یا اینکه اصلا اشتباهی از اونها سر نزنه . همینطور که تو مثالی که زدم یک داور هم در یک میدان مسابقه ممکنه ازش حتی اشتباه هم سر بزنه . اونی خوب عمل کرده که کمتر اشتباه داشته باشه . در مورد کاربران هم همینطوره . درست عین یک بازیکن در یک میدان مسابقه . حتی با سابقه ی طولانی . درسته که تجربه ی زیادی داره ولی باز هم ممکنه ازش اشتباه سر بزنه که لازمش تذکر و بیرون کشیدنش از زمین در اون میدان برای اصلاح و عملکرد بهتر در میدان های بعدیه .

خوب..اتفاقا خیلی هم به نظر من مربوط به روند تاپیک هستش..مدیر اضافی به چه قیمتی؟ به قیمت اینکه وازن فروم بهم بخوره...

در هر حال شناخت بهروز خان و از شاهد به مراتب تفاوت داره با جناب شیرازی..این از این جهت مهمه که بحث درستی و نادرستی اعمال یه مدیر نیست..حرف دوستان اینکه چرا همه این اصلاخات و اخطارها رو فقط 1 مدیر انجام میده که نه خیلی شناخت داره رو شرایط گفتگوی ازاد و نه از افراد فروم..

نه اینکه من بخوام طرف شاهد رو بگیرم..یا بلعکس..در هر حال کرم کمی از خود شاهد هم هست..ولی ایا فقط الان شاهد با این مورد خاص مشگل داره؟ طبعا 2 دقیقه وقت بزارین میفهمید عمق اعتراضات بیشتر از این حرفاست...

بطور کل امکانات مربوط به مدیریت فقط در اختیار 1 نفر نیست اینجا..چرا بقیه هیچ کاری نمیکنن فقط 1 نفر ؟ یا بقیه مدیریتشون ایراد داره یا اون 1 نفر حساسیتش بیشتر از معمول هستش...

باز من قرصام رو نخوردم زیادی بحث کردم..با عرض معذرت از همه دوستان و اساتید..
126fs3281498.gif

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
خوب..اتفاقا خیلی هم به نظر من مربوط به روند تاپیک هستش..مدیر اضافی به چه قیمتی؟ به قیمت اینکه وازن فروم بهم بخوره...

در هر حال شناخت بهروز خان و از شاهد به مراتب تفاوت داره با جناب شیرازی..این از این جهت مهمه که بحث درستی و نادرستی اعمال یه مدیر نیست..حرف دوستان اینکه چرا همه این اصلاخات و اخطارها رو فقط 1 مدیر انجام میده که نه خیلی شناخت داره رو شرایط گفتگوی ازاد و نه از افراد فروم..

نه اینکه من بخوام طرف شاهد رو بگیرم..یا بلعکس..در هر حال کرم کمی از خود شاهد هم هست..ولی ایا فقط الان شاهد با این مورد خاص مشگل داره؟ طبعا 2 دقیقه وقت بزارین میفهمید عمق اعتراضات بیشتر از این حرفاست...

بطور کل امکانات مربوط به مدیریت فقط در اختیار 1 نفر نیست اینجا..چرا بقیه هیچ کاری نمیکنن فقط 1 نفر ؟ یا بقیه مدیریتشون ایراد داره یا اون 1 نفر حساسیتش بیشتر از معمول هستش...

126fs3281498.gif

من همیشه عادت دارم دوست عزیز rax را در تالار سخت افزار ببینم و مدام سوال پیچ کنم !

همینقدر بگویم که این تصمیمات از جانب بنده اعمال نشده بلکه با دیگر مدیران هم در میان گذاشته شده و توافق آنها هم در مورد برخورد با کاربرانی که جو فوروم را بر هم میزنند گرفته شده است فارغ از تعداد پست و سابقه و ...

بنده به کاربران زیادی تذکر داده ام که امضایشان را تصحیح کنند ، به کاربران زیادتری اخطار داده ام و ... در 90% مواقع هم مشکل به راحتی و با گفتگو حل شده است. چه در پی ام ها و چه به صورت دیگر . مثل این : http://forum.persiantools.com/t69717.html

نگفتین اساسا چرا در مورد شاهد این مساله اینقدر کش پیدا میکند ؟؟؟

چرا کاربران به مدیران مدام میگویند شما تبعیض قائل میشوید و چون فلان کاربر پست بیشتری دارد طرف او را میگیرید و ملایم تر برخورد میکنید و ...

اساسا برخورد بنده هم با این آقا زمانی شروع شد که یک پست بسیار زننده در یکی از تاپیکها زدند و بنده به این دلیل ایشان را بن کردم بعلاوه 4 امتیاز منفی

آیا کاری خلاف قوانین فوروم انجام داده ام ؟؟؟

خود ایشان یک آی دی دیگر ساخته اند و اولین کارشان یک پی ام پر از فحاشی به بنده بوده است و ...

الان هم که از بن بودن در آمده اند مجددا همان روند را در پیش گرفته اند.

جالبه که برخی دوستان مدام سعی دارند این مسائل را نادیده بگیرند و بحث را به جای دیگر بکشانند.

این پست را از شایان داشته باشید در جواب به یکی از کاربران :

لازمه چند تا نکته بگم .

۱. نبش قبر ممنوع هست . با مورد ... بی مورد ... تاپیک من ، تاپیک کسه دیگه .... در صورت تکرار اخطار میگیرید

۲. وقتی کسی به دلیلی ( هر دلیلی ) باهاش برخورد میشه ( مثلا تاپیک سیاسی میزنه و اخطار میگیره ) و فکر میکنه که تاپیک دیگه‌ای هم هست که مشابه هسا و مستحق برخورد هست ، فقط و فقط ( و فقط ) میتونه گزارش بده اون مورد رو !

۳. مورد سوم هم همون مورد اول رو یه بار دیگه بخونید و این رو هم اضافه کنید ، اگر در تاپیکی که قبلا گفته بودم نبش قبر بی مورد ، الان دیگه مورد دار بودنش رو هم اضافه کنید و یا میشه اینطوری برداشت کرد که این مورد دار بودن یا بی مورد بودن رو من تشخیص میدم.

۴. هیچ اخطاری از پروفایل کسی حذف نمیشه . اگر بنده ( یا هم مدیر دیگه‌ای ) تشخصی میدادیم که اخطار لازم نیست ، خب نمیدادیم ! در این مورد هم اینکه اخطار بی مورد هست یا مورد دار ، باید عرض کنم این امری سلیقه‌ای است و به مدیر مربوطه برمیگردد .

۵. اینکه .... تشخصی این مورد که بحث در مورد نژاد پرستی و غیره ، زیر مجموعه بحث های سیاسی و مذهبی هست یا خیر .... در صلاحیت بنده نیست !!!!!!!!!! ولی یک چیزی رو میشه فهمید ! اینکه این بحث ها تو این جمله جا میشه !

Quote:
كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده

۶. توهین به هر روش و مدلی ! مستقیم و غیر مستقیم ممنوع هست ! حالا یه کاربر شاید شوخی ناموسی با یه کاربر دیگه داشته باشه . اینجا جاش نیست ! ( البته این در مورد پست شما نبود ... ولی گفتم شاید منظور شما اینه که وقتی به فروم و کاربراش توهین میکنید و میگید موشدونی فلان و بهمان ... بعدا بخواید توجیه کنید که با اونا شوخی دارید !!!! )

۷. همون نکته ۱ و ۳ رو یه بار دیگه بخونید و این رو هم به یاد داشته باشید که در همون تاپیک قدیمی ( همانطور که پیمان نوشته بود ) این مورد سلیقه‌ای عمل میشه ! ( متاسفانه ) .

۸. نکات ۱ ، ۳ و ۷ رو یه بار دیگه مرور کنید .

این هم نقل قول از چند کاربر در تاپیک دفتر مدیر کل :

سلام مدیر کل!
من یه انتقاد بزرگ دارم و اون اینه که من احساس میکنم شما اینجا یه کم پارتی بازی میکنید!مطمئن نیستما!!!
اما بعضیا که پستای زیادی دارن حتی اگه تاپیک سیاسیم بدن شما در موردشون سختگیری نمیکنید!
من فکر میکنم بعضیا روی شما نفوذ دارن جسارتا!

من الان حدود دو ساله که اینجا عضوم. درسته که زیاد پست نزدم ولی مطالب رو دنبال می کردم. تو این دو سال تاپیکهایی در باره رد یا قبول مسائلی مثل مذهب و ... یا زده نمی شد یا خیلی کم بود. اما الان یه چند نفری جدید اومدن که هی از این تاپیکها و پستها می زنند و جو فروم رو خراب کردند. خب اگه اعتقاد ندارند به ما چه که هی باید اینجا تاپیکها و پستهای اینا رو ببینیم. برند برای خودشون یه فروم بزنن هر چی می خوان مخالفت و موافقت کنن.

این هم از همین تاپیک :

من ازین که قوانین برای همه ی یوزرها چه قدیمی چه جدید، چه فعال، چه نا فعال یکسان اجرا میشه تازگیا، کم کم داره خوشم میاد

اتفاقا من خوشم نمیاد
جالبه بدونی من توی این 2 سال حتی تذکر شفاهی هم نگرفته بودم
البته این اخطاری که گرفتم چند روز دیگه پاک میشه اونش خیالی نیست ولی منی که تو چند تا بخش فعال هستم و خیلی جاها سعی میکنم مشکل بقیرو حل کنم و توی 2 سال عضویتم هیچ مشکلی نداشتم انتظار نداشتم حالا با یه پست بد باهام چنین رفتاری بشه
درسته اون پستم حقش بود ولی خودمم حقم بود؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

126fs3281498.gif

یادم رفت بگم ،

شاید هم اون مدیر وقت بیشتری داره ، در برخی زمینه های مربوطه تحصیل کرده ، به تالار آزاد بیشتر سر میزنه ، در اجرا کردن قانون فوورم جدی تره و ...

ضمنا بازم میگم ، اگر به جای شاهد ، هر کس دیگری هم بود همین برخورد از طرف من اعمال میشد.

نمیدانم فوروم سرقفلی دارد یا حق آب و گل !!!

موفق باشی rax عزیز (یادم باشه بیام تو تالار سخت افزار چند تا سوال ازت دارم در مورد لپ تاپ !!! )

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
شما هیچوقت به این سوال جواب ندادید
درسته اون پستم حقش بود ولی خودمم حقم بود؟
واقعا یوزرهای قدیمی فرصت اشتباهشون نباید بیشتر از یوزرهای جدید که مشخصه ایدی های جدید هستند باشه!!
مثلا من برم یه ایدی دیگه بسازم
باید با هر دو ایدیم به یه شکل برخورد بشه!!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
شما هیچوقت به این سوال جواب ندادید

واقعا یوزرهای قدیمی فرصت اشتباهشون نباید بیشتر از یوزرهای جدید که مشخصه ایدی های جدید هستند باشه!!
مثلا من برم یه ایدی دیگه بسازم
باید با هر دو ایدیم به یه شکل برخورد بشه!!

پاسخ سوال : بله ، یکسان برخورد میشود

یوزرهای قدیمی تجربه بیشتری دارند و بالطبع بایستی کمتر اشتباه کنند در این موارد.

کاربران در اعمال قوانین یکسان هستند

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

منم تو بخش دات نت خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم و واقعا مشکلی ندارم با شما اینو میگم که حرف هامو فکر نکنید از روی دشمنیه
خودمو اصلا کاری ندارم چون اخطاری که دادید الان از بین رفته و من الان مثل قبل بدون اخطار هستم
ولی در مورد اینکه آیا باید با یه کاربر فعال چنین برخوردی کرد یا نه
من حرفم اینه طرف کلی وقته داره فعالیت میکنه و همه میشناسنش که نه دنبال شر میگرده نه ... حالا یه بار یه پستی میده به نظر من این کاربر حقشه بعد از اینهمه وقت به جای برخورد سخت گیرانه بهش یه تذکر شفاهی داده بشه
بله کابری که اولین پستش یه حرف زننده یا موضوع نامربوطه باید باهاش برخورد کرد ولی کسی که بعد از چند هزار پست تازه یه پست زده که نامربوطه بهتر نیست پستشو ادیت کنید و یه تذکر شفاهی بدید؟
باور کنید منظورم به خودم نیست چون اون اخطار هیچ موردی واسه من نداشت نه امتیاز منفی داشت الانم که پاک شده من بحثم کلی هست

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
یادم رفت بگم ،

شاید هم اون مدیر وقت بیشتری داره ، در برخی زمینه های مربوطه تحصیل کرده ، به تالار آزاد بیشتر سر میزنه ، در اجرا کردن قانون فوورم جدی تره و ...

ضمنا بازم میگم ، اگر به جای شاهد ، هر کس دیگری هم بود همین برخورد از طرف من اعمال میشد.

نمیدانم فوروم سرقفلی دارد یا حق آب و گل !!!

موفق باشی rax عزیز (یادم باشه بیام تو تالار سخت افزار چند تا سوال ازت دارم در مورد لپ تاپ !!! )

من بحثم شاهد نبود البته بنکل..میدونم که اعمال قانون بوده ولی سیاست این فروم رو از ابتدا دنبال میکردین میفهمیدین همونطور که مثلا گفته شده داشتن بیش از 1 ای دی خلافه همونجا هم گفته شده نه برای کسی که همه میدونن این ای دی دومشه و بطور مثال 2 تا در گذشته ای دی ثبت کرده..فقط برای کسایی که سواستفاده میکنند از این موضوع...

نمونش هم داشتیم هم در شرایط عادی و هم در شرایطی که طرف بن بوده ای دی دیگه ای داشته..

بقول 206 قال احسان:
کسی فکر نکنم بشینه ID ها رو ببینه و چک کنه. ولی در یه شرایط خاص. یکی اگه فرت و فرت ID درست کنه و بخواد شلوغ کنه یه همچین چیزی به درد میخوره.

خوب..قبول کنید یا سیاست فروم عوض شده...یا اینکه نوع نگرش مدیرها...بهر حال من گفتم از شاهد دفاع نمیکنم چون اون خودش کرم رو داره در هر صورت..:lol:

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
بله ، گفته میشد .

میتوانید صبر کنید و ببینید .

فوروم ارث پدری کسی نیست .

دلیلی هم ندارد که یک کاربر فکر کند حالا که تعداد پستهاش زیاد شده حق داره هر کاری دلش میخواد بکنه . مثلا به کاربرا توهین کنه ، به مدیرا توهین کنه ، مثل بعضی ها لمپن بازی دربیاره و به تهدید و ارعاب بپردازه و ....

رعایت نکردن قانون = برخورد با کاربر خاطی

آیا درک این تساوی اینقدر مشکل است ؟؟؟
بسیار خب... به زودی خواهیم دید...

اگر تبعیض در مورد مدیران باشد چه طور؟ آیا باز هم اشکالی دارد؟ یا اینکه در این مورد استثنائاً بلامانع است؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

بسیار خب... به زودی خواهیم دید...اگر تبعیض در مورد مدیران باشد چه طور؟ آیا باز هم اشکالی دارد؟ یا اینکه در این مورد استثنائاً بلامانع است؟

منظورتان از تبعیض بین مدیران چیست ؟؟؟

یعنی یک مدیر ، مدیر دیگر را بن کند ؟؟؟ :eek: :eek:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب این تاپیک حدود ۳ صفحه هست که به دلیل بحث واقعا بی محتوا ( با عرض پوزش از همه کاربران ! ) وقت مدیران خوب مارو گرفته و نمیذاره به کارهای مدیریتیشون برسن :D

چند تا نکته عرض میکنم و با این تاپیک خدافظی میکنیم ( تریپ مجری‌های برنامه کودک .... )

اول اینکه در مورد شاهد ( !!!!! ) ... میگم شاهد ... نمیگم کاربرهای فروم یا کاربر قدیمی فروم ... چون به قول خودت ( خودش ) الان مگه قدیمی تر از شاهد هم هست که فعال هم باشه .......

شاهد جان !‌( شاهده بابا ..... ) اگر یه کم این فعالیتی که ازش اسم بردید رو در طول چند ماه گذشته مرور کنید ، مشاهده میکنید که واقعا با شما در حد یک کاربر ریش سفید فروم ( نه از نظر سن ، بلکه سابقه ) برخورد شده ! شما هم این موضوع رو میدونی و قبول داری ( باید داشته باشی ) که اگر شما این سابقه رو نداشتی ، خود شخص بنده بیشتر از ۱۰ بار شما رو برای همیشه بن کرده بودم رفته بود !

ولی !

اینکه شما کاربر قدیمی هستی ، سابقه شما زیاده ... داره میشه ۵ سال ( شما بفرمائید ۱۰ سال ! ) فکر نمیکنم دلیلی برای نادیده گرفتن خیلی از مسائل باشه ! کار ندارم اون مسائل چیه ! ولی این رو بگم ... فرض کنید ما قانون میذاریم که مثلا کسی که در پست‌هاش از اسمایل ( :D ) استفاده کنه بن میشه !!!! حالا یه کاربری استفاده میکنه ! من اولین چیزی که نگاه میکنم تاریخ عضویتش هست ! اگر ببینم ماله همین ماهی هست که توش هستیم ، ۱۰۰٪ همون موقع اون کاری که باید بکنم رو میکنم ( حالا اخطاره ، بنه ... هرچیه ! ) ولی وقتی میبینم شاهد این کار رو کرده ، اگر قراره بن بشه ، بهش اخطار میدم !!! اگر قرار اخطار بگیره بهش کارت زرد میدم !

من در طول این مدتی که این سیستم اخطار و کارت و اینا راه افتاده ... شاید بیشتر از ۱۰۰ تا کارت دادم ! ( :D ) و دیگه به هیچ کاربری حتی ۱ pm هم ندادم که بخوام تذکر بدم ! چون این کارت‌ها رو گذاشتیم که دیگه pm ندیم ! تنها کسی که یک یا ۲ بار فکر میکنم تو چند ماه قبل تذکر دادم شاهد بوده !

خود من ، تو این مدت باید بگم که بین شاهد و دیگر کاربرا فرق میذاشتم ! حالا درست و غلطش بماند ! شاید بشه گذاشت به حساب جو فروم ... حالا جو فروم عوض شده !

یه مدیری هم اومده که دیگه بین کاربرا فرق نمیذاره ! این موضوع رو هم قبل از اینکه حتی یک اخطار بده ، با مدیران ارشد ترش در میون گذاشته و اونها هم تائید و تشویق ش کردن !!!!

این موضوع هم یکم عادت قبلی بعضی کاربران رو بهم زده .... که ایشالا عادت میکنن ...

در کل این همه حرف زدم که بگم ، کارهای مدیریتی آقای شیرازی ( و دیگر مدیران ) مورد تائید ۱۰۰٪ بنده ، احسان و دیگر ادمین های سایت می‌باشد !!!

وقتی مدیری به کاربری اخطار میده ، شما اخطار رو از طرف تیم مدیریتی فروم در نظر بگیرید ، نه شخص مدیر !

حالا اینجا یه بحث دیگه هم پیش میاد که همه مدیرا ، تو همه موارد کاملا درست ممکنه عمل نکنن ! یا حالا کاری بکنن که مورد تائید ما نباشه ... اولا این موارد کم پیش میاد ، دوما وقتی پیش بیاد بدون بحث و ۱۰ صفحه تاپیک زدن ، اون مورد اصلاح میشه ... مثل مواردی که پیش اومده قبلا ... کسی بن شده ... بعد آزاد شده و .........

دیگه فکر میکنم چیزی برای گفتن نموند !

ممنون از توجه./

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خب
این جو رو ادامه بدید سخت ترشم بکنید
ببینیم به کجا میرسید
جز این نیست که کاربراتونو فراری میدید
به نظر من پی تی میتونست خیلی بهتر از اینا باشه ولی بعضی مدیرا فکر کردن رئیس جمهور شدنو گند زدن رفت

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اين بعضي يه مقداراتي شك برانگيزه .... اگه ميشه رفع شك و شبهه كنين . لطفا !
مطمئنا منظورم به هیچ عنوان با بهروز عزیز و آقای شیرازی نیست
سر یه چنین مسائلی نصف کاربرای فعال فوروم رفتن بی ام سی
کاری نداره نصف دیگرو هم .....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا