برگزیده های پرشین تولز

درخواست براي افزايش مديران انجمن ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
منظورتان از تبعیض بین مدیران چیست ؟؟؟

یعنی یک مدیر ، مدیر دیگر را بن کند ؟؟؟ :eek: :eek:
خیر.

تنها به عنوان نمونه ای کوچک:

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1037575&postcount=183

:rolleyes:

حتماً می فرمائید ایشون مدیر هستند و... . اما اگه این کار برای کاربرا عادی انجام نمیشه، چرا فقط برای مدیران؟ مگه همه در برابر قانون یکی نیستند؟ :eek:

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مطمئنا منظورم به هیچ عنوان با بهروز عزیز و آقای شیرازی نیست
سر یه چنین مسائلی نصف کاربرای فعال فوروم رفتن بی ام سی
کاری نداره نصف دیگرو هم .....

و البته چنين مسائل هم كمي جاي بحث داره . . .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
موضوع تاپيك چيه بحث چي شده:blink: به كجاها داره ميره

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
من در طول این مدتی که این سیستم اخطار و کارت و اینا راه افتاده ... شاید بیشتر از ۱۰۰ تا کارت دادم ! ( ) و دیگه به هیچ کاربری حتی ۱ pm هم ندادم که بخوام تذکر بدم ! چون این کارت‌ها رو گذاشتیم که دیگه pm ندیم ! تنها کسی که یک یا ۲ بار فکر میکنم تو چند ماه قبل تذکر دادم شاهد بوده !
این کارتها فقط شدن ابزاری برای قدرت نمایی بعضی از مدیران اینجا منجمله خودت! اگه هدف فقط برقراری قانون تو فروم باشه خیلی راحت تر و بدون نیاز به اخطار میشه این کارو انجام داد! وگرنه اگه هدف نمایش قدرت و ارعاب و وحشت باشه بدون شک هیچ گزینه ای غیر از کارتهای زرد و قرمز دم دست کسی نیست.
bored.gif

خود من ، تو این مدت باید بگم که بین شاهد و دیگر کاربرا فرق میذاشتم ! حالا درست و غلطش بماند ! شاید بشه گذاشت به حساب جو فروم ... حالا جو فروم عوض شده !
به همین سرعت در عرض چند هفته جو فروم این همه عوض شده؟
127fs1194685.gif
30ifk3k_th.gif
eek7.gif

یه مدیری هم اومده که دیگه بین کاربرا فرق نمیذاره ! این موضوع رو هم قبل از اینکه حتی یک اخطار بده ، با مدیران ارشد ترش در میون گذاشته و اونها هم تائید و تشویق ش کردن !!!!
بله کاملاً مشخصه وقت یه نفر که فقط دو هفته از مدیریتش میگذره اینقدر با اعتماد به نفس کامل به خودش اجازه خرج کردن بی رویه کارتهای قرمز و زرد رد میده مسلماً داره از جایی حمایت میشه! این دیگه نیازی به گفتن نداره!!
protest.gif

مدیر مورد نظرت در همین چند هفته به اندازه کل تعداد افراد خاطی در چند ماه اخیر امضای کاربرا رو اصلاح کرده، بهشون کارت قرمز داده و بن کرده! پس مطمئناً بی علت نیست!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
منم تو بخش دات نت خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم و واقعا مشکلی ندارم با شما اینو میگم که حرف هامو فکر نکنید از روی دشمنیه
خودمو اصلا کاری ندارم چون اخطاری که دادید الان از بین رفته و من الان مثل قبل بدون اخطار هستم
ولی در مورد اینکه آیا باید با یه کاربر فعال چنین برخوردی کرد یا نه
من حرفم اینه طرف کلی وقته داره فعالیت میکنه و همه میشناسنش که نه دنبال شر میگرده نه ... حالا یه بار یه پستی میده به نظر من این کاربر حقشه بعد از اینهمه وقت به جای برخورد سخت گیرانه بهش یه تذکر شفاهی داده بشه
بله کابری که اولین پستش یه حرف زننده یا موضوع نامربوطه باید باهاش برخورد کرد ولی کسی که بعد از چند هزار پست تازه یه پست زده که نامربوطه بهتر نیست پستشو ادیت کنید و یه تذکر شفاهی بدید؟
باور کنید منظورم به خودم نیست چون اون اخطار هیچ موردی واسه من نداشت نه امتیاز منفی داشت الانم که پاک شده من بحثم کلی هست

شروین جان :)

ما هم این را میدانیم و در نظر میگیریم .

بنده به شما یک کارت زرد دادم بدون امتیاز منفی .

در همان تاپیک به استارتر یک کارت قرمز دادم با 4 امتیاز منفی و جالب است بدانید استارتر در یک پی ام هم عذر خواهی کردند و قبول کردند که کارشان درست نبوده . متاسفانه در آن تاپیک شما هم به بحث دامن زده بودید .

در هر صورت ، بنده بازهم عرض میکنم : تفاوتی بین کاربران نیست و کاربران با سابقه خود باید بیشتر مواظب باشند .

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
بله کاملاً مشخصه وقت یه نفر که فقط دو هفته از مدیریتش میگذره اینقدر با اعتماد به نفس کامل به خودش اجازه خرج کردن بی رویه کارتهای قرمز و زرد رد میده مسلماً داره از جایی حمایت میشه! این دیگه نیازی به گفتن نداره!!

آقا ياشار عزيز دوست گلم خب يه مدير بايد هم حمايت بشه

من تاپيك رو با چه هدفي زدم ببين بحث به چه جاهاي باريكي كه نكشيده .

اصلا من موندم كه چي جوري تاپيك هنوز بازه . احتمالا اينم بخاطر همون آزادي بيانيه كه بعضي دوستان مي خواستند داشته باشند ( البته همون جوري كه خودشون معني كردند .. ) كه هنوز شايان تاپيك رو نبسته .

خيلي از صحبت هايي كه دوستان مي كنند در واقع جايش اينجا نيست و بايد به تاپيك دفتر مدير كل مراجعه كنند . حالا اين چه اصراريه كه حتما اين بحث ها تو اين تاپيك باشه من نمي دونم .

دوستان از صحبت هاي من ناراحت نشوند ولي به اين مثال كه مي زنم توجه كنند :

تمام زندگي ما چه در خانواده خودمون و چه در اجتماع بر حسب هم قوانينه و هم سليقه . معمولا در خانواده چون فضا كوچك تره به خاطر همين اجماع بيشتري هم وجود داره و يا اينكه اعضاي خانواده خودشون رو زودتر با شرايط همديگه وفق مي دن . ولي در يك اجتماع بدين صورت نيست . مثلا من در يك شركتي كار مي كنم از مديرش خوشم نمي ياد . خب مي تونم ديگه اونجا فعاليت نكنم . مگر اينكه بگيم به پولش احتياج دارم . خب در اون صورت هم اين مدير شركت نيست كه بايد خودش رو با من وفق بده ، بلكه اين منم كه بايد خودم رو با شرايط اون شركت و مديرش وفق بدم ........

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
ای بابا شما چرا همش سوء برداشت می کنید؟ مگه من گفتم قانون رو باید زیر پا گذاشت یا اجرا نکرد؟ من میگم استفادهء این مدلی از این کارتهای زرد و قرمز جز ایجاد مقاومت منفی تو فروم و همینطور دلخوری و اوقات تلخ کاربرا از مدیرا نداره! قرار نیست هر کی تا یه اشتباهی کوچیکی کرد کارت بهش بدیم بعدم توجیه کنیم که این فقط یه تذکر کوچیک بوده و نباید سخت گرفت و چنین و چنان. تازه بگذریم که بعضی وقتا اخطارهای مشکوک و بی دلیلی هم صادر میشه.

بعدشم ما با قانون مشکلی نداریم.، اما بعضی از آقایون متاسفانه هر جوری می خوان مرامنامه رو تفسیر و اجرا می کنن و تا چیزی بهشون میگی میگن سلیقه ای عمل کردیم! من از شما سوال دارم که اگه قراره قانون همش سلیقه ای تفسیر بشه پس مرامنامه رو برای کی نوشتن؟ پس یه دفعه وردارن کلش رو حذف کنن بگن قوانین اینجا همش سلیقه ایه و مدیرا در شیوهء برخوردشون با کاربرا 100 درصد آزاد و بی قید و شرط هستند! به خدا من اقلاً 20 دفعه مرامنامه رو خط به خط خوندم ولی بازم دلیل برخی رفتار بعضی از مدیران رو نمی فهمم...

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خب این تاپیک حدود ۳ صفحه هست که به دلیل بحث واقعا بی محتوا ( با عرض پوزش از همه کاربران ! ) وقت مدیران خوب مارو گرفته و نمیذاره به کارهای مدیریتیشون برسن :D

چند تا نکته عرض میکنم و با این تاپیک خدافظی میکنیم ( تریپ مجری‌های برنامه کودک .... )

اول اینکه در مورد شاهد ( !!!!! ) ... میگم شاهد ... نمیگم کاربرهای فروم یا کاربر قدیمی فروم ... چون به قول خودت ( خودش ) الان مگه قدیمی تر از شاهد هم هست که فعال هم باشه .......

شاهد جان !‌( شاهده بابا ..... ) اگر یه کم این فعالیتی که ازش اسم بردید رو در طول چند ماه گذشته مرور کنید ، مشاهده میکنید که واقعا با شما در حد یک کاربر ریش سفید فروم ( نه از نظر سن ، بلکه سابقه ) برخورد شده ! شما هم این موضوع رو میدونی و قبول داری ( باید داشته باشی ) که اگر شما این سابقه رو نداشتی ، خود شخص بنده بیشتر از ۱۰ بار شما رو برای همیشه بن کرده بودم رفته بود !

ولی !

اینکه شما کاربر قدیمی هستی ، سابقه شما زیاده ... داره میشه ۵ سال ( شما بفرمائید ۱۰ سال ! ) فکر نمیکنم دلیلی برای نادیده گرفتن خیلی از مسائل باشه ! کار ندارم اون مسائل چیه ! ولی این رو بگم ... فرض کنید ما قانون میذاریم که مثلا کسی که در پست‌هاش از اسمایل ( :D ) استفاده کنه بن میشه !!!! حالا یه کاربری استفاده میکنه ! من اولین چیزی که نگاه میکنم تاریخ عضویتش هست ! اگر ببینم ماله همین ماهی هست که توش هستیم ، ۱۰۰٪ همون موقع اون کاری که باید بکنم رو میکنم ( حالا اخطاره ، بنه ... هرچیه ! ) ولی وقتی میبینم شاهد این کار رو کرده ، اگر قراره بن بشه ، بهش اخطار میدم !!! اگر قرار اخطار بگیره بهش کارت زرد میدم !

من در طول این مدتی که این سیستم اخطار و کارت و اینا راه افتاده ... شاید بیشتر از ۱۰۰ تا کارت دادم ! ( :D ) و دیگه به هیچ کاربری حتی ۱ pm هم ندادم که بخوام تذکر بدم ! چون این کارت‌ها رو گذاشتیم که دیگه pm ندیم ! تنها کسی که یک یا ۲ بار فکر میکنم تو چند ماه قبل تذکر دادم شاهد بوده !

خود من ، تو این مدت باید بگم که بین شاهد و دیگر کاربرا فرق میذاشتم ! حالا درست و غلطش بماند ! شاید بشه گذاشت به حساب جو فروم ... حالا جو فروم عوض شده !

یه مدیری هم اومده که دیگه بین کاربرا فرق نمیذاره ! این موضوع رو هم قبل از اینکه حتی یک اخطار بده ، با مدیران ارشد ترش در میون گذاشته و اونها هم تائید و تشویق ش کردن !!!!

این موضوع هم یکم عادت قبلی بعضی کاربران رو بهم زده .... که ایشالا عادت میکنن ...

در کل این همه حرف زدم که بگم ، کارهای مدیریتی آقای شیرازی ( و دیگر مدیران ) مورد تائید ۱۰۰٪ بنده ، احسان و دیگر ادمین های سایت می‌باشد !!!

وقتی مدیری به کاربری اخطار میده ، شما اخطار رو از طرف تیم مدیریتی فروم در نظر بگیرید ، نه شخص مدیر !

حالا اینجا یه بحث دیگه هم پیش میاد که همه مدیرا ، تو همه موارد کاملا درست ممکنه عمل نکنن ! یا حالا کاری بکنن که مورد تائید ما نباشه ... اولا این موارد کم پیش میاد ، دوما وقتی پیش بیاد بدون بحث و ۱۰ صفحه تاپیک زدن ، اون مورد اصلاح میشه ... مثل مواردی که پیش اومده قبلا ... کسی بن شده ... بعد آزاد شده و .........

دیگه فکر میکنم چیزی برای گفتن نموند !

ممنون از توجه./
سلام شایان !
همه حرفهات رو دربست قبول دارم !! + اینکه از حرفهات میشه نتیجه گرفت که حتما باید مدیر فروم بین یه کاربر فعال و یه کاربر تازه وارد فرق بزاره ! بغیر از این اگه باشه مشکل پیش میاد ! خوب این در حالیه که اینجا شعار میدن که تبعیض بین کاربران به هیچ وجه جایی نداره و افتخار هم میکنن ! مثلا همین آقای شیرازی !

/

جالبه!!
اساسا برخورد بنده هم با این آقا زمانی شروع شد که یک پست بسیار زننده در یکی از تاپیکها زدند و بنده به این دلیل ایشان را بن کردم بعلاوه 4 امتیاز منفی . آیا کاری خلاف قوانین فوروم انجام داده ام ؟؟؟
خوب من اون پست رو دوماه قبل از مدیر شدن ایشون زده بودم ! جالبه ! پست رو نبش قبر میکنن ! (که خودش خلاف مرامنامه هست) و در ضمن بابت اون پست به من دوتا کارت داده شد !

خود ایشان یک آی دی دیگر ساخته اند و اولین کارشان یک پی ام پر از فحاشی به بنده بوده است و ...
به قولی میشه گفت اونجای آدم دروغگو !! :D این یه تهمت به حساب میاد از جانب مدیر فروم asp به من !
الان هم که از بن بودن در آمده اند مجددا همان روند را در پیش گرفته اند.
شک نکن مدیر جان که اگه من بخوام روزی رویه م رو عوض بکنم مطمئنا دور پی تی رو خط میکشم ! و مثل سایر کاربرهای با سابقه دیگه که رفتند و پشت سرشون رو هم نگاه نکردند میرم !!
ضمنا بازم میگم ، اگر به جای شاهد ، هر کس دیگری هم بود همین برخورد از طرف من اعمال میشد.
رجوع شود به بند 1 ! در خصوص تبعیض بین کاربرها !
به عقیده من این روند کاملا اشتباهه !
نمیدانم فوروم سرقفلی دارد یا حق آب و گل !!!
والا من به شخصه احساس میکنم اینجا حق آب و گل دارم ! الانم که دارم این پست هارو میزنم بخاطر اینه که دلم واقعا میسوزه برای پی تی که چی بود و الان به کجا رسیده ! وگرنه مثل خیلی های دیگه چشمام رو میبستم و میرفتم پی کارم ! نه اعصابم خورد میشد و نه شخصیتم لکه دار !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خب من نمیدونم نشستم ۴ ساعت تایپ کردم .... هر کی حرف خودش رو میزنه که !!!

این تاپیک رو میبندم ، نه به این دلیل که داره به نحوه مدیریت اعتراض میشه ! به این دلیل که صحبت ها هیچ ربطی به عنوان تاپیک نداره .

تاپیک مشابه باز نکنید . چون هم شما صحبت‌های مدیران رو شندید ، هم مدیران ( ارشد و غیر ارشد ) صحبت کاربران راضی و ناراضی رو شنیدند ! پس دیگه بحثی نمیمونه ... یا این روند عوض میشه ... یا نمیشه ! که در هر ۲ صورت احتیاج به بحث نیست.

با اجازه مدیران ، کاربران قدیمی .... کاربران جدید ... فعال ، راضی ... ناراضی و ............. تمام دوستانی که مارو در تهیه این تاپیک یاری کردند !

خدانگهدار./

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا