برگزیده های پرشین تولز

درخواست براي تغيير اين مرامنامه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از bahrain :
با سلام ،،،
از مديران سايت تقاضا دارم كه در اين "مرامنامه" يه تجديد نظري بكنن ، اخه اين مرامنامه كه قرآن نيست كه نشه عوضش كرد ، بحث مذهبي ممنوع ، ايا تسليت كَفتن شهادت امام حسين در يك سايتي كه اكثرا مسلمون شيعه هستن اشكال داره ؟؟؟؟
اصلا جرا اكَه تابيكي در مخالفت با اسلام باشه بسته وحذف نميشه اما اكَه يك تابيك در تأييد اسلام باشه حذف ميشه ؟؟؟
========
اسلام ستيزي ممنوع
جناب bahrain
در این فروم مرامنامه لازم الاجراست. چند بار شما از این مورد تخطی کردین که اگر تکرار بشه من مجبورم دسترسیتون را محدود کنم. چه موافق چه مخالف جاش اینجا نیست.

من بارها از دوستان خواستم که اگر تاپیک نامناسبی میبینید فقط گزارش بدین. لازم نیست به جواب و مقابله بپردازین. در 90 درصد مواقع هم تاپیک حذف شده. پس توصیه میکنم اون تئوری بی محلی را بکار بگیرید.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
درود بر احسان

4.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از SherlockHolmes :
منم این حرفت رو قبول دارم!
ولی بلاخره یه یوزر باید باشه که همه قبولش داشته باشن دیگه!! ;)
منو وگوئه :دی

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :
جناب bahrain
در این فروم مرامنامه لازم الاجراست. چند بار شما از این مورد تخطی کردین که اگر تکرار بشه من مجبورم دسترسیتون را محدود کنم. چه موافق چه مخالف جاش اینجا نیست.

من بارها از دوستان خواستم که اگر تاپیک نامناسبی میبینید فقط گزارش بدین. لازم نیست به جواب و مقابله بپردازین. در 90 درصد مواقع هم تاپیک حذف شده. پس توصیه میکنم اون تئوری بی محلی را بکار بگیرید.

خوشگل من مشکل از خودت و این اسم غلط انداز این بخشه ! اگه گفتگوی آزاده پس دیگه مرامنامه چه صیغه ایه !

اگه میخوای بحث سیاسی و مذهبی نشه یا باید اسم این بخشو عوض کنی یا چه میدونم یه اخطار گنده ! بچسبونی بالای همین صفحه ی گفتگوی آزاد که این چیزا ممنوعه و در صورت عدم رعایت بن شدن:f34r: :f34r: و این چیزا در پی داره ! :f34r: :f34r:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از ehsan :
جناب bahrain
اگر تکرار بشه من مجبورم دسترسیتون را محدود کنم
فقط میگی میکنم میکنم! بکن دیگه!

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از ghizh :
خوشگل من مشکل از خودت و این اسم غلط انداز این بخشه ! اگه گفتگوی آزاده پس دیگه مرامنامه چه صیغه ایه !

اگه میخوای بحث سیاسی و مذهبی نشه یا باید اسم این بخشو عوض کنی یا چه میدونم یه اخطار گنده ! بچسبونی بالای همین صفحه ی گفتگوی آزاد که این چیزا ممنوعه و در صورت عدم رعایت بن شدن:f34r: :f34r: و این چیزا در پی داره ! :f34r: :f34r:

این مشکل احسان اینا نیست که بعضی از یوزرها حال ندارن قبل اینکه چیزی پست کنن یخورده وقت بذارن قوانین رو بخونن!

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Reza364 :
این مشکل احسان اینا نیست که بعضی از یوزرها حال ندارن قبل اینکه چیزی پست کنن یخورده وقت بذارن قوانین رو بخونن!

دلت خوشه ها ! خداییش ملت کجا قوانینو رعایت میکنن که اینجا باشه ؟!!!!!!!!!!!!
توی رانندگی که با جونشون سر و کار داره پشمشون نیست و خرکی میرونن حالا اینجا دیگه بماند !:f34r:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از ghizh :

خب این مرامنامه همونه که میگی دیگه!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از ehsan :
چرا مرامنامه ؟
چرا قانون نميزاري اسمشو؟

ghizh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ehsan :

نه جیگر من ! :blink: بصورت یه Thread باشه کسی اصلا حال نمیکنه بخوندش.

منظورم اینه که علنا :blink: عین یه تبلیغ :blink: بنویسیش اون بالا و بن شدن و این چیزارم توش بگی و دیگه از اون موقع هرکی کج رفت کارش با کرام الکاتبینه ! :f34r: یعنی پخ پخ !:blink: :f34r: :f34r: :f34r: :f34r:

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
والا اينهمه آدم ريخته تو گفتگوي آزاد كه هر روز هم تاپيكهاي خاله بازي ميزنن و خيلياشون ميخوان مدير باشن
البته خدمت دوستاني كه بچه هاي گفتگوي ازاد غير سياسي رو خاله زنك صدا ميزنند بايد عرض كنم كه اين خاله زنك بازيهاست كه رفقات هارو پايدار ميكنه نه تاپيك هاي سياسي كه بوي نفاق و تفرقه رو ميده.
snoozer_11.gif

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نقل از SherlockHolmes :
به نظرم برای آزاد باید مدیر انتخاب بشه!! :D
اوضاعش خیلی خرابه!!
بله فكر واقعا خوبيه ، منهم ميتونم اين مسؤوليت عظيم رو قبول كنم البته با اجازه دوستان .

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
به نقل از mehdvirus :
عزيزم اين مرامنامه خيلي خوب تنظيم شده و مو لاي درزش نميره
اينجا به اكثريت كاري نداره .. اينجا همه رو حساب ميكنن
اگه يه نفر هم غير مسلمون باشه كافيه تا فرق نزاريم
قرار نيست چون شما دوست داري هر دقيقه يه تاپيك شهادت و تسليت و تبريك كه ميزني مديرا هيچي نگن
اينجا همه اينارو ميدونن... برو به كسايي بگو كه ندونن
خوب حرف شما درست ، با اين حساب وقتي يك عرب در سايت هست "bahrain" نبايد بهش توهين بشه ، اين هم يه حرفيه ، اكَر بحث سياسي ومذهبي ممنوعه به خاطر اينكه كسي ناراحت نشه بس جرا اينهمه تابيك ضد عربي در اينجا هست بدون اينكه مديران از خودشون خوشونت دروكنن .
اينهم نمونه اش :
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=9863&highlight=عرب+سوسمار
يا
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=22227&highlight=عرب+سوسمار
يا
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=28790&highlight=عرب+سوسمار
يا
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=11972&highlight=عرب+سوسمار
و خيييييييييلي ديكَه
خوب اكَه قراره به هر كاربري احترام كَذاشته بشه مديران محترم بايد با اين تابيك ها هم برخورد كنن .

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
البته خدمت دوستاني كه بچه هاي گفتگوي ازاد غير سياسي رو خاله زنك صدا ميزنند بايد عرض كنم كه اين خاله زنك بازيهاست كه رفقات هارو پايدار ميكنه نه تاپيك هاي سياسي كه بوي نفاق و تفرقه رو ميده.
snoozer_11.gif
من بشخصه 1 دونه تاپيك سياسي هم ندارم (نه اينكه بحث سياسي بده - فقط بخاطر حفظ سايت از زدن تاپيك سياسي ابا دارم)
اما اجازه هم نميدم يك عده بيان اينجا تبليغ مفت بكنن
تاپيكهاي اينطوري سريع بايد از بين بره (مثل حمايت از انرژي فلان و ..... ) چون نوعي تبليغ سياسي هست براي گروه خاصي

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از farhad12 :
من بشخصه 1 دونه تاپيك سياسي هم ندارم (نه اينكه بحث سياسي بده - فقط بخاطر حفظ سايت از زدن تاپيك سياسي ابا دارم)
اما اجازه هم نميدم يك عده بيان اينجا تبليغ مفت بكنن
تاپيكهاي اينطوري سريع بايد از بين بره (مثل حمايت از انرژي فلان و ..... ) چون نوعي تبليغ سياسي هست براي گروه خاصي
منم قبول دارم . ابنجا نبايد ابزار براي شعار دادن و تبليغات از هر نوعش باشه . چه موافق و چه مخالف !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
بله فكر واقعا خوبيه ، منهم ميتونم اين مسؤوليت عظيم رو قبول كنم البته با اجازه دوستان .
:D :D

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از bahrain :
24.gif
24.gif

حتما
78.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از bahrain :
:lol: :lol: :lol:

بچه میشینی سرجات یا بیام؟

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
منم میگم بحرین باید مدیر بشه!
183.gif

هم فرد اصلحیه هم داداش بحرینیه دیگه!!غریبه که نیست!!
243.gif

بالا