برگزیده های پرشین تولز

درخواست برای انتقال محصولات ووکامرسی

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
سلام دوستان کاربلد
بنده یک سایت دارم به نام x
حالا یه سایت جدید زدم به نام y
..
الان میخام تمامی محصولات که در سایت x هست رو به سایت y کپی کنم بدون تغییر در قیمت دسته بندی و تصاویر محصولات
بنده اینکارو به افزونه و نمیدونم چی چی انجام دادم منتها عکس های محصولات انتقال پیدا نکردن ( فولدر اپلود رو هم تو هاست سایت y کپی کردم اما بازم نیستن یعنی وقتی وارد ویرایش محصول میشی اصلا عکسی نیست )

الان کسی هست بتونه اینکارو برام با هزینه انجام بده؟ تعداد محصولات سه هزارتا هستش
ممنون به تلگرامم به ایدی زیر پیام بدین aytayweb

hno

Registered User
لایک‌ها
61
متاسفانه مشکلی هست که خیلی از کسانی که از وردپرس برای فروشگاه استفاده میکنن مواجه میشند
یک افزونه نصب کنید که لیست کامل محصولات و اطلاعات محصولات به صورت xml یا json خروجی بدهد
بعد برای سیستم فروشگاهی جدید که میخواهید باید یک کدنویسی انجام بشود که این مشکل حل بشه
فروشگاه جدیدی که میخواهید منتقل کنید چی هست ؟

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
متاسفانه مشکلی هست که خیلی از کسانی که از وردپرس برای فروشگاه استفاده میکنن مواجه میشند
یک افزونه نصب کنید که لیست کامل محصولات و اطلاعات محصولات به صورت xml یا json خروجی بدهد
بعد برای سیستم فروشگاهی جدید که میخواهید باید یک کدنویسی انجام بشود که این مشکل حل بشه
فروشگاه جدیدی که میخواهید منتقل کنید چی هست ؟
چی میگی عزیز من لینکسازی کردی برا خودت
همه اون کارارو رفتم منتها عکس محصولات منتقل نمیشه

hno

Registered User
لایک‌ها
61
شما اطلاعات محصول منتقل کردید عکس ها که تو هاست دیگه کاری نداره
ادرس سایت ها ارسال کنید

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
این راه حل به دردتون میخوره؟
شما یه بکآپ کلی از هاست سایت اول بگیرید و همین بکآپ روی هاست سایت دوم ایمپورت کنید. بعدش داخل وردپرس لاگین کنید و اسم سایت و مشخصات و... رو تغییر بدید. اگر نتونستید لاگین کنید، باید مقادیری در دیتابیس سایت دوم تغییر بدید.

اگه این راه حل براتون کارایی نداشت؛ باید دست به دامان افزونه های مختلف بشید. من قبلاً یه افزونه غیررایگان تست کردم که این کار رو بدون مشکل انجام میداد و عکس ها هم ایمپورت میشدن ولی ایمپورت محصولات با توجه به تعداد بالای محصولات شما، با این روش زمانبره...

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
این راه حل به دردتون میخوره؟
شما یه بکآپ کلی از هاست سایت اول بگیرید و همین بکآپ روی هاست سایت دوم ایمپورت کنید. بعدش داخل وردپرس لاگین کنید و اسم سایت و مشخصات و... رو تغییر بدید. اگر نتونستید لاگین کنید، باید مقادیری در دیتابیس سایت دوم تغییر بدید.

اگه این راه حل براتون کارایی نداشت؛ باید دست به دامان افزونه های مختلف بشید. من قبلاً یه افزونه غیررایگان تست کردم که این کار رو بدون مشکل انجام میداد و عکس ها هم ایمپورت میشدن ولی ایمپورت محصولات با توجه به تعداد بالای محصولات شما، با این روش زمانبره...
این روش رو انجام دادم کاملا جواب داد یعنی کلا سایتو کپی کردم دیتابیس رو

بالا