برگزیده های پرشین تولز

درخواست برای ختم قرآن گروهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

salehnia

Registered User
لایک‌ها
16
سلام .
راسیاتش خیلی خوشحال شدم این تاپیک رو دیدم . به همین دلیل میخوام یک روش واسه ختم قرآن معرفی کنم .

در این روش قرآن به زبان فارسی خونده میشه و هر کسی هر روز یک حزب از قرآن رو میخونه میدونید که قرآن 120 حزب هست پس نیاز هست 120 نفر عضو باشن . من برگه برنامه روخوانی به فارسی رو دارم . همکنون که من شیراز هستم یک گروه تشکیل دادیم و از اول ماه رمضان شروع شده . کسانی که علاقه مند به این روش هم هستند برام pm بدن تا برم بیرون یک پرینت از روی برنامش بگیرم براشون با ایمیل ارسال کنم که بتونن توی شهرشون (دوستان اقوام .. ) این رو اجرا کنند . ( 120 تا کپی ازش بگیرید که حدود 3000 تومنی باتخفیف میشه )

کار به این صورت هست :
به هرکسی یک برگه میدین و روی برگش شماره میزنید مثلا من شماره 1 هستم و دوست دیگری شماره 6 حالا زمانی که روخوانی که از تاریخ خاصی شروع میشه من از حزب یک یعنی از اول قرآن شروع میکنم و دوست دیگم که شماره 6 هست از حزب 6 شروع میکنه و فردا من حزب 2 رو میخونم و دوستم حزب 7 رو به همین ترتیب واسه افراد دیگه . البته توی این برنامه شماره صفحات و ابتدای آیات مشخص شده و گروه به راحتی میتونن همکاری کنن .

1_ از مزایای این کار این هست که کسانی که ختم قرآن میکنن به معانی آیات نیز توجه و تعقل خواهند کرد .
2_ هر روز اگر تمام 120 نفر یک حزب رو بخونن , هر روز یک ختم کامل قرآن انجام میشه و در آخر 120 روز 120 بار ختم قرآن شده و هر نفری هم یک بار کل قرآن رو خوندن .
3_ انشالله آشنای بیشتر با کتاب آسمانی و عنایتع بیشتر خداوند به سبب درک بیشتر که از قرآن پیدا خواهیم کرد .
4_ البته موارد دیگری هم هست که دوستان بیشتر از بنده میدونند

یا حق.

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
کاریست بس پسندیده. شرکت میکنم:)

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
ضمن احترام به عقاید همه عزیزان ، بنابر قوانین پرشین تولز این تاپیک رو می بندم. دوستانی که مایل هستن تو این کار خیر ( ختم قرآن) شرکت کنن ، به وسیله پی ام به دوست خوبمون Sellerco خبر بدن. ممنونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا