برگزیده های پرشین تولز

درخواست برای فرصت دادن، قبل از بستن و پاک کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
با سلام

اینجانب چندی پیش (چندیش مهم نیست:p حتی اگر چند ساعت باشه) یک تاپیک با کلی امید آرزو (که عنوانش مهم نیست) زدم :lol:

منتها بعد از گذشت کمتر از 24 ساعت (دفعه بعدی که Connect شدم) با یک Pm مواجه شدم به مظمون تاپیکتون بسته شد. :((زیرشم نوشته جواب ندید!! اتوماتیکه:f34r:) بدون هیچ پیش اخطار و . . . . (توضیح بدم تاپیک اسپم و Off این چیزها نبود)

با اینکه موضوع چی بود و کی بست و اینها کار ندارم.

فقط یک درخواست از تمامی مدیران بخش های مختلف فروم دارم. درخواست می کنم قبل از بستن تاپیک (حداقل اونهایی که چرت و پرت نیستند و یک مطلبی دارند) یک ندا بدن که

به این دلایل تاپیکتون رو می خواهیم ببندیم.طی 24 ساعت آینده دفاعی دارید در همین جا ( یا هر جای دیگه که مدیران صلاح بدونن) مطرح کنید.

تا بشه یک تلاشی هر چند بی ثمر کرد.

همین. ممنون

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزیز برادر من هم بدرد تو مبتلا گشتم و مبحثی که سه ماه وقت روش گذاشته بودم و کلی .... بود حذف شد. به همین راحتی چون از کلمات ممنوعه استفاده کرده بودم (بر پدر و مادر اون کسی که این کلمات ممنوعه رو اختراع کرد )
شما هم از این به بعد سعی کن نتکه رو داشته باشی و خیلی مراقب باشی که گربه شاخت نزنه.

بهر حال ما آماده هر نوع همکاری بودیم.

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102
ایده خوبیه ولی متاسفانه عملی نیست!
این ایده شما برای یک فروم کوچولو موچولو جواب میده نه اینجا...!

شما فکر کن روزی چند تا از این دست تاپیک ها داریم که به هر دلیل مخالف قوانین انجمن هست، اونوقت کدوم مدیر تو این شلوغ بازار پی تی وقت داره بیاد اخطار بده و بررسی کنه و بحث کنه که این تاپیک باید به این دلایل پاک بشه و صاحب تاپیک توجیه کنه و..............! خودش هزار تا بحث جانبی هم پیش میاره!

ضمن اینکه گاهی وقتا برخی از تاپیک ها یه لحظه هم باقی بمونه به ضرره! گرچه ممکنه ایجاد کننده اون قصد و غرضی نداشته.

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
حذف تاپیک یعنی اخطار ! یعنی تذکر ! دیگه قبل از اخطار که اخطار نمیدن ;)

کاری که خواستید متاسفانه عملی نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا