برگزیده های پرشین تولز

درخواست برنماه نویس تحت ویندوز برای طراحی برنامه ای برای ثبت لینک در یه تعداد وبلاگ

scriptni

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
به یک عدد برنامه برای ثت لینک در یک تعداد وبلاگ(فعلا فقط بلاگفا ) نیاز مندیم!
به طوری که ما یک لیستم وبلاگ + رمزش رو از طریق فایل نت پد یا ورد و ... وارد میکنیم
یعد عنوان ها و لینک ها رو میزنیم + تاریخ حذف شون ! که برنامه ثبت و حذف و ... انجام میده !
هزینه رو زیر تاپیک اعلام کنید + نمونه کاری که در این زمینه ( تحت ویندوز ) دارید !

profMan

Registered User
لایک‌ها
61
سلام قربان خوبید ؟ فکر کنم شما بهم تو یاهو P.M داده بودید
من یکی برای وردپرس نوشته بودم با C# که حتی خیلی کاملتر از نمونه های خارجی هست . کاملا بر اساس XML-RPC کار میکنه و برنامه بسیار حرفه ایی نوشته شده. اما برای بلاگفا تا به حال ننوشتم . ببینید اگر کسی از قبل نوشته ازشون بگیرید , اگر که کسی نبود انشالله اگر به توافق رسیدیم براتون می نویسم ;)
چیزی که بنده برای وردپرس نوشتم , شما فکر کنید کل امکانات صفحه ی ارسال پست وردپرس رو تو برنامه داشتید !

scriptni

Registered User
لایک‌ها
9
من برای ارسال پست نمیخواهم!
برای ثبت لینک در یه تعداد وبلاگ میخواهم !
کامل بخونید

ifelse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
من می تونم براتون این کار رو با یک برنامه تحت ویندوز انجام بدم. نمونه کاری که دقیقا شبیه این باشه البته ندارم. اما دو تا سوال دارم تا بتونم هزینه رو بهتون بگم:
لینک ها رو می خواهید داخل قسمت پیوندهای وبلاگ قرار دهید یا پیوندهای روزانه (لینکدونی)؟
ضمن اینکه حذف خودکار لینکها بعد از یک تاریخ کمی کار و دامنه مسأله را پیچیده می کند. این برنامه قرار است همیشه روی کامپیوتر شما در حال اجرا باشه؟ (البته راه حل های مختلفی برای ساده سازی کار هم هست که اگه خواستید بعدا بهتون میگم)

بالا