برگزیده های پرشین تولز

درخواست خريد سيگنال فايندر از فروشندگان لطفا كمك كنيد

mpfur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت همه دوستان.

لطفا دوستان عزيز فروشنده متعلقات ماهواره اي مانند دستگاه سيگنال فايندر پاسخ دهند.

دوستان عزيز من يك عدد فايندر عقربه اي مارك Gulf Star ( گلف استار ) كه اصل اصل كره باشد

را مي خواهم با تضمين كره اي بودن ان و سالم و درست كار كردن ان.

چون من فكر مي كنم توي همين هفته از سمت فايندر زياد ضرر كردم چون من 8 عدد فايندر

خريده بودم از يكي از فروشندگان اينترنتي كه برداشته بود و نامردي كرده بود و همه را چيني

فرستاده بود كه الان همه ان 8 عدد خراب شده است و هيچ كدام كار نمي كنند يعني خيلي

تعجب اور است اگر اين را بگويم كه وقتي فايندر را به پشت بام مي برم براي تنظيم ديش اصلا

فايندر كار نمي كردند.

من براي بار نخست مي خواهم اول يك عدد فايندر مارك Gulf Star ( گلف استار ) را بخرم تا از

سالم و كاركردن و درست بودن و اصل اصل كره اي بودن ان اطمينان حاصل كنم.

و بعدا نيز كه سري دوم مي باشد كه 8 عدد خواهم خريد كه در واقع بعد از تحويل گرفتن يك عدد

دستگاه فايندر سفارشي و امتحان كردن ان و چك كردن سالم و درست كار كردن ان و اصل اصل

كره اي بودن ان مي باشد.

لطفا موارد زير را حتما پاسخ دهيد :

1. قيمت دستگاه فايندر مارك Gulf Star ( گلف استار ) اصل اصل كره را چند مي فروشيد؟

2.شماره تماس تلفن يا موبايل خود را بدهيد تا تماس بگيريم؟

3. با چه طريق هايي مي توانيد ارسال كنيد يعني اينكه پست پيشتاز و يا با پيك موتوري و هزينه

ارسال به هر دوطريق را به صورت جداگانه بگوييد.( ارسال به يكي از شهرستان هاي استان

تهران)

4. مبدا ( محل ) ارسال كجاست؟

5. شرايط پرداخت پول به ( فروشنده از طرف خريدار ) را بگوييد. يعني در كل شرايط خريد و

ارسال؟

6.لطفا اگر فايندرهاي ديجيتالي اصل و فايندرهاي عقربه اي اصل با مارك شركت هاي معتبر

ديگر را نيز داريد به همراه نام كامل و نوع و مدل مارك و شركت و قيمت تك تك انها و متعلق كدام

كشور است را بگوييد؟ ( فقط فقط چيني نباشد )

7. اگر من بخواهم دفعه بعد ( سري دوم ) 8 عدد دستگاه فايندر از همين مارك بخرم چند مي

فروشيد؟

لطفا با من از طريق پيام خصوصي در همين انجمن و يا از طريق ايميل زير تماس بگيريد:

[email protected]

با تشكر.

بالا