برگزیده های پرشین تولز

درخواست درايور xp لب تاپ مدل Compaq Presario F550ee

mahdi23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من يك Compaq Presario F550eeلب تاپ مدلCompaq Presario F550ee خريدم روش هيچ ويندوزي نصب نبو د ويندوز ويستا basic ساپورت بود ولي ويندوز اونو پاك كرده بودن ويندوز xp نصب كردم الان دنبال درايوراش هستم توسايت hp فقط درايو ويستا است لطفا كمك كنيد ضمنا چطور ميتونم ويندوز ويستا ارجينال روي اون نصب كنم منظورم كدوم مدل سي دي ويستا موجود در بازار است
+

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوست عزیز این سری از لپ تاپ ویندوز اورجینالش که ویستا بیسیک هست روی درایو ریکاوری اون توی هارد موجوده که میتونید با ریکاور کردن اون ویندوز ویستا رو داشته باشین ....اگر اون درایو پاک شده که فاتحه ویندوز اورجینال رو بخونید !!!....ویندوز ویستا از این کپی ها رو نصب کنی(من خودم همین کارو کردم)د گرافیک این دستگاه حالت aero ویستا ultimate رو هم ساپورت میکنه!!!.....اگر دنبال ویندوز ایکس پی هستین تمام درایورهاش توی سایت اچ پی هست به جز گرافیک که برای اون هم اینو دانلود کنید: http://us.download.nvidia.com/Windows/Quadro_Certified/162.50/162.50_quadro_winxp2k_english_whql.exe

512 مگ گرافیک share میکنه!!!!....بقیه درایور های ایکس پی هم با presario 2000 یکیه!!!!

پ ن: به جای تشکر برام دعا کنید یک مشکل دارم زودتر حل بشه!!!!

Biejan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوست عزيز
خريد لپ تاپ از كانادا با صرفه تره يا همينجا؟

mahdi23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من درايورهاش روپيدا كردم ونصب كردم يك مشكل دارم وقتي سيستم stand by ياhibrent مي كنه به جاي ان ريستارت مي كنه ايا اين يك مشكل سخت افزاري است يا نرم افزاري

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من درايورهاش روپيدا كردم ونصب كردم يك مشكل دارم وقتي سيستم stand by ياhibrent مي كنه به جاي ان ريستارت مي كنه ايا اين يك مشكل سخت افزاري است يا نرم افزاري

رم دستگاه چقدره؟!!

mahdi23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رمش 1گيگ بود رمش روعوض كردم 2گيگ كردم ضمنا توي ويستا وقطي stand bay ميشه درست كار ميكنه فقط تو xp اين مشكل است اگه كمكن كني ممنون ميشم ضمنا درايو nvida chipset مربوط به خود hp رو مي توني پيدا كني شايد از اون باشه يك سوال ديگه power maneger سيستم توسط كدام قسمت سخت افزاري كنترل مي شود

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
رمش 1گيگ بود رمش روعوض كردم 2گيگ كردم ضمنا توي ويستا وقطي stand bay ميشه درست كار ميكنه فقط تو xp اين مشكل است اگه كمكن كني ممنون ميشم ضمنا درايو nvida chipset مربوط به خود hp رو مي توني پيدا كني شايد از اون باشه يك سوال ديگه power maneger سيستم توسط كدام قسمت سخت افزاري كنترل مي شود

مشکل نرم افزاری و به احتمال زیاد مربوط به همون گرافیکه!!!....اون درایور اصلی هنوز نوشته نشده!!!...من خودم همین مشکل رو دارم....سیستم که به حالت sb میره یا وقتی طبق تنظیمات همون power manager بعد از چند دقیقه استفاده نکردن مانیتور خاموش میشه وقتی دوباره روشن میکنم گرافیک دستگاه از کار میفته یا سیستم کلا هنگ میکنه که مجبور میشم restart کنم!!!...سوال آخرت رو جوابشو نمیدونم!!!....قبلا هم بهت گفتم این لپ تاپ ویستا ultimate رو هم ساپورت میکنه(اصلا کلا vista based هست)...به نظر من بهترین ویندوز برای اون همینه....البته با ایکس پی هم مشکلی نداره فقط همین مشکل استند بای رو داره که برای من یکی خیلی مهم نیست!!!...همین الان با ویندوز ایکس پی اومدم بالا این چند وقته که دارم از xp استفاده میکنم به غیر از مشکل استند بای هیچ مشکل دیگه ای نداشتم!!!...جواب سوال آخرت رو نمیدونم!!!!

بالا