برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای ایجاد حساب paypal

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

من احتیاج به حساب paypal دارم. وقتی بحث هایی رو که اینجا شده بود رو خوندم، متوجه شدم که ایجادش (حساب وریفای شده) یه مقدار مشکله.
تا اونجایی که فهمیدم باید یه آشنا خارج از ایران داشته باشم. یکی تو کانادا و یکی تو فیلیپین میشناسم. میخواستم ببینم از کدوم یکی ازاین کشورها وریفای کردن و در کل کدومش راحت تره.
بعد میخواستم ببینم باید حساب به اسم اون طرف باز بشه؟ یا نه. به اسم خودم باز کنم، مشکلی پیش نمیاد؟
و اگه به اسم اون طرف باز بشه. برا اون طرف چه قدر دردسر داره؟ مثلا یه موقع مالیات و ...

دیگه این که، وقتی مثلا از فیلیپین حساب باز بشه. حتما باید با IP فیلیپین برم؟ مثلا با IP ایران یا یه کشور دیگه برم، مشکلی پیش میاد؟

فعلا همین سوالات رو جواب بدید، ممنون میشم.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

من احتیاج به حساب paypal دارم. وقتی بحث هایی رو که اینجا شده بود رو خوندم، متوجه شدم که ایجادش (حساب وریفای شده) یه مقدار مشکله.
تا اونجایی که فهمیدم باید یه آشنا خارج از ایران داشته باشم. یکی تو کانادا و یکی تو فیلیپین میشناسم. میخواستم ببینم از کدوم یکی ازاین کشورها وریفای کردن و در کل کدومش راحت تره.
بعد میخواستم ببینم باید حساب به اسم اون طرف باز بشه؟ یا نه. به اسم خودم باز کنم، مشکلی پیش نمیاد؟
و اگه به اسم اون طرف باز بشه. برا اون طرف چه قدر دردسر داره؟ مثلا یه موقع مالیات و ...

دیگه این که، وقتی مثلا از فیلیپین حساب باز بشه. حتما باید با IP فیلیپین برم؟ مثلا با IP ایران یا یه کشور دیگه برم، مشکلی پیش میاد؟

فعلا همین سوالات رو جواب بدید، ممنون میشم.

یعنی هیچ کس نمیخواد منو راهنمایی کنه!!!
گناه دارم.

persian2000

Registered User
لایک‌ها
7
اگه به اسم خودتون باشه پی پال سر چیزی ازتون مدرک مثل پاسپورت و این چیزا بخواد باز گیر داره
اگه خیلی آشنا هست طرف یکی با مشخصات خودش باز کنه برای شما که هر وقت مشکلی داشتید بتونه اکانت رو از لیمیت دربیاره
مالیات فکر نکنم ولی باهاش کار خلاف نکنید از پی پال کسی که مطمئن هستید پول دریافت کنید چون ممکنه پی پال هک شده کسی رو دلارش رو به شما بفروشن و...

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
آخه مشکل همینجاست. طرف اونقدرها هم آشنا نیست. (یعنی مطمئن نیست)

حالا اگه بخوام یه حساب با مشخصات جعلی درست کنم، به نظرتون کدوم کشور رو انتخاب کنم، دردسر کمتری داره؟
یه کشور آسیایی که بتونم *** اختصاصی هم ازش پیدا کنم چطوره؟
یا اصلا پیشنهاد شما چیه؟

بالا