برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای خرید 206

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
من تصمیم دارم که 206 تیپ 6 بخرم. از لحاظ کیفیت ساخت با توجه به اینکه بیشتر قطعات در ایران تولید میشه ، نظرتون چیه؟
من خودم قبلا سال 82 تا چند ماه پیش تیپ 2 داشتم. تمام قطعاتش ساخت فرانسه بود. به جز روغن و لنت خرج دیگه ای نداشت. الان چطوریه؟ تیپ 6 بخرم یا بگردم دنبال یه تیپ 6 در حد صفرو البته من خودم عشق تیپ 4 را داشتم اما حیف و افسوس که سالمش دیگه نیست.

ماشين خيلي عاليه!
دنده تيپ ترونيكش رو تو اين رنج قيمت پيدا نمي كني. امكاناتش كامله و حرف نداره. فقط 2 تا مشكل داره.
1- مصرفش كمي بيشتر از دنده دستي در شهر است. (خوب البته به موتور فشار كمتري مياره)
2- اگر رعايت نكني و فشار به گيربكس بياري (مرتب با دنده دستي و اتوماتش ور بري) خرجش سرسام آوره و هرجائي نمي تونند درستش بكنند.

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
ماشين خيلي عاليه!
دنده تيپ ترونيكش رو تو اين رنج قيمت پيدا نمي كني. امكاناتش كامله و حرف نداره. فقط 2 تا مشكل داره.
1- مصرفش كمي بيشتر از دنده دستي در شهر است. (خوب البته به موتور فشار كمتري مياره)
2- اگر رعايت نكني و فشار به گيربكس بياري (مرتب با دنده دستي و اتوماتش ور بري) خرجش سرسام آوره و هرجائي نمي تونند درستش بكنند.

ممنونم
در کل آدمی نیستم که به ماشین بخوام فشار بیارم و با گیربکسش شوخی کنم. برای من مهم کیفیت ساخت هست.فکر کنم بیشتر قطعاتش ایرانی شده البته به جز موتور و گیربکس و سیستم ABS و چیزهای اصلی.
فکر کنم الان 206 تیپ 6 با توجه به قیمتی که روزنامه خود ایران خودرو اعلام کرده تحویل 20 روزه 17.900.000 در میاد. هنوز 2 دل هستم.

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
نخر 206 ماله يه دهه پيشه صبر كن 207 بزودي مياد ;)

Peugeot-207-blueprint-lg.jpg

خوده ايران خودرو هم ميده

Last edited:

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
نخر 206 ماله يه دهه پيشه صبر كن 207 بزودي مياد ;)

خوده ايران خودرو هم ميده

آره ولي طول ميكشه. البته تزئينات داخل (صندلي و داشبورد) و سپرها و گلگيرهاي جلو با 206 تفاوت داره اما موتور و گيربكس همان 206 است. البته طراحي آن در برزيل انجام شده است.

نماي بيرون و مقايسه با 206
http://www.img98.com/images/a9hregxd5vi71wv8dyz.jpg

فضاي داخل در مقايسه با 206
http://www.img98.com/images/ejrh2x0i6y21fuk4o7r.jpg

siamackh

Registered User
لایک‌ها
0
:blush:
اين ماشيني كه ميگي خيلي كاركرده.
نزديك 22 بهمن شرايط و تخفيفهاي خوبي ميدن. (شب عيده و شركتها خرج دارند و بايد بيشتر بفروشند) مي توني 2-3 چكه و يه تيپ 3 خوب بخري.
چون ABS و AirBag داره كه ممكنه سال بعد براي همه خودروها اجباري بشه و جداي اين امنيتش بي نظيره.
شيشه عقب برقي است و AirCondition اون يه دنيا مي ارزه. بزار رو دماي 20 همون طور تنظيم مي كنه و تو اين رنج قيمت بينظيره. سوناتا و خيلي ماشينهاي ديگه اين مزيت رو ندارند.
با توجه به اختلاف اندك قيمتش با 206 تيپ 2 اين ارزش داره. همين امكاناتش 2 ميليون مي ارزه. اما تيپ 2 مثل پيكان روند بازاره.

ممنون
من خودم هم همین تصمیم رو گرفتم.
البته الان تیپ 3 تحویل فوری نداره ولی تیپ 2 جدید با ABS داره .
من چند ساله که همش هر یکسال ماشین صفر سوار شده ام . چند مدل 206 آشنا مدل پایین رو سوار شدم و نپسندیدم . هم صدای موتورشون زیاد شده بود و هم به نظر میرسه یه دفعه خرج خواهد داشت . تازه من مال آشنا رو دیدم چه برسه به ماشین نا آشنا .
آقا همون صفر عالیه . الان ثبت نام بهمن 8500 میگیره 30 روزه تحویل میده و 2 تا چک 3200 یکی تیر و یکی دی 89 .:cool:

ضمنا اون وسط سینه 206 شیکتر از 207 دیده میشه . :blush:

Last edited:

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
:blush:

ممنون
من خودم هم همین تصمیم رو گرفتم.
البته الان تیپ 3 تحویل فوری نداره ولی تیپ 2 جدید با ABS داره .
من چند ساله که همش هر یکسال ماشین صفر سوار شده ام . چند مدل 206 آشنا مدل پایین رو سوار شدم و نپسندیدم . هم صدای موتورشون زیاد شده بود و هم به نظر میرسه یه دفعه خرج خواهد داشت . تازه من مال آشنا رو دیدم چه برسه به ماشین نا آشنا .
آقا همون صفر عالیه . الان ثبت نام بهمن 8500 میگیره 30 روزه تحویل میده و 2 تا چک 3200 یکی تیر و یکی دی 89 .:cool:

ضمنا اون وسط سینه 206 شیکتر از 207 دیده میشه . :blush:

موافقم. من هم جاي تو بودم همين كار رو مي كردم.

Atomic

Registered User
لایک‌ها
2
اینی که به اسم 207 میخوان بدن در اصل 207 نیست. به قول خودشون +206 هست.

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
اینی که به اسم 207 میخوان بدن در اصل 207 نیست. به قول خودشون +206 هست.

اين دوتا يكي هستند. شايد فقط كمي بدنه جانبي 207 فرق داشته باشه. ولي تا اونجا كه من مي دونم 207 همون تغيير يافته 206 است كه تو سايت برزيل انجام شده است.

بالا