برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای خرید TV زیر 3 میلیون,از برند های Samsung,TCL,Hisense

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
سلام و عرض ادب.
قصد خرید یک دستگاه TV در محدوده قیمت زیر 3 میلیون (بنا به دلایلی,فقط از از برندهای Samsung,TCL,Hisense) رو داریم
ترجیحا دارای سیستم عامل(Smart) باشه و کیفیت تصویر خوبی هم داشته باشه.
از دوستان مطلع ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایند که چه مدل هایی میتونم بخرم.
ضمنا کیفیت محصولا و خدمات برند "هایسنس"چطوره؟
ما قبلا محصولات سامسونگ و تی سی ال داشتیم و ازش راضی بودیم,اما از هایسنس اطلاعی ندارم.

باتشکر

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام و عرض ادب.
قصد خرید یک دستگاه TV در محدوده قیمت زیر 3 میلیون (بنا به دلایلی,فقط از از برندهای Samsung,TCL,Hisense) رو داریم
ما قبلا محصولات سامسونگ و تی سی ال داشتیم و ازش راضی بودیم,اما از هایسنس اطلاعی ندارم.

باتشکر
دوست عزيز hisense از نظر كيفيت و تكنولوژي شبيه tcl هست و برند چيني هستش
در مورد انتخاب هم اولويت با سامسونگ هست با توجه به محدود برند شما

yaser_jab

Registered User
لایک‌ها
231
سلام و عرض ادب.

باتشکر

سلام به نظرم شما الجی بخرید خیلی بهتر از سامسونگ هست

یه مدل رو الان بهتون معرفی میکنم

در ضمن دوستان من در اروپا هستن میگن الجی حرف اول رو میزنه

البته یکی از دلایل تنکولوژی ips هست که انحصار الجی است

49 UH850 LG

قیمت بندر زیر ۳ میباشد

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
سلام به نظرم شما الجی بخرید خیلی بهتر از سامسونگ هست

یه مدل رو الان بهتون معرفی میکنم

در ضمن دوستان من در اروپا هستن میگن الجی حرف اول رو میزنه

البته یکی از دلایل تنکولوژی ips هست که انحصار الجی است

49 UH850 LG

قیمت بندر زیر ۳ میباشد
سلام.
ممنون از راهنمایی تون.
ولی چون از جایی داریم خرید می کنیم که فقط اون سه برند رو کار می کنه،و گفته مدل رو انتخاب کنید تا برامون بیاره.
گزینه دیگه ای نداریم.
درضمن،LG و Samsung اندروید ندارند و به ترتیب Web OS و Tizen هستند.
این مسئله مشکلی ایجاد نمی کنه؟برنامه های این سیستم عامل ها کم نیست؟

yaser_jab

Registered User
لایک‌ها
231
سلام.
ممنون از راهنمایی تون.
ولی چون از جایی داریم خرید می کنیم که فقط اون سه برند رو کار می کنه،و گفته مدل رو انتخاب کنید تا برامون بیاره.
گزینه دیگه ای نداریم.
درضمن،LG و Samsung اندروید ندارند و به ترتیب Web OS و Tizen هستند.
این مسئله مشکلی ایجاد نمی کنه؟برنامه های این سیستم عامل ها کم نیست؟
خیر تنها مشکل این مدل الجی شاید نداشتن دوربین جلو هست
وب os جدیدترین سیستم عامل هست
بسته به استفادی که شما میکنید بستگی داره
این مدل الجی ضبط کردن شبکه ها در حالت خاموش
ریز نویس فارسی فیلم
4k
سه بعدی
امکانات که لازم دارید رو بفرمایید تا مدل بدم خدمتتون

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
خیر تنها مشکل این مدل الجی شاید نداشتن دوربین جلو هست
وب os جدیدترین سیستم عامل هست
بسته به استفادی که شما میکنید بستگی داره
این مدل الجی ضبط کردن شبکه ها در حالت خاموش
ریز نویس فارسی فیلم
4k
سه بعدی
امکانات که لازم دارید رو بفرمایید تا مدل بدم خدمتتون
ممنون.
4kبودن و داشتن سیستم عامل برام مهم ترین فاکتور هست.
موارد دیگه مثل HDR و 3D و اینها مهم نیست,ولی اگر در محدوده بودجه من چنین ویژگی رو داشته باشه چه بهتر.

farasystem05

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تلویزیون ال ای دی 43 اینچ فول اچ دی سامسونگ
قیمت : 1,673,000 تومان
معرفی تلویزیون ال ای دی سامسونگ 43 اینچ فول اچ دی مدل SAMSUNG LED TV 43K5890 - 43 INCH FULL HD
از جمله محصولات ساده و پر طرفدار کمپانی سامسونگ، مدل 43K5890 است که توانسته در مدتی اندک مشتریان زیادی را به سمت خود جلب نماید. البته شاید عبارت «تلویزیون ساده» برای این محصول خیلی مناسب نباشد. چرا که در عین سادگی ویژگی ها و قابلیت های فراوانی در این مدل وجود دارد.
در همین ابتدا لازم به ذکر است که مدل K5890 در سایزهای 40 اینچ، 43 اینچ، 49 اینچ و 55 اینچ تولید گشته است. مدل 49 اینچ K5890 از لحاظ کیفیت تصویر دارای رزولوشن 1080x1920 می باشد که برای تلویزیونی با این رنج قیمت بسیار مناسب است و می تواند با کیفیت تصویر FULL HDD خود چشم هر بیننده ای را خیره نماید.
همچنین وجود تکنولوژی تقویت کننده گستره رنگ و زاویه دید گسترده این مدل 49 اینچ، به همراه طراحی 360 درجه آن باعث می گردد تا کسانیکه نسبت به کیفیت تصاویر سختگیر هستند نیز این مدل را قابل قبول بدانند.
البته مدل K5890 دارای انطباق تصویر 50 هرتز بوده و می تواند به خوبی از پس نمایش تصاویر و صحنه هایی که حرکت سریع دارند برآید. در کنار این مورد نیز باید به طبیعی بودن رنگ های این ال ای دی خوش قیمت اشاره کرد که باعث می شود حس واقعی بودن تصاویر به شما انتقال یابد. همچنین این ال ای دی خوش ساخت دارای حالت ورزشی نیز می باشد.
از نظر صوتی نیز مدل K5890 دارای دو عدد بلندگوی 10 وات است که جمعا 20 وات صدای خروجی شفاف و دالبی دارند و صدایی فراگیر را در سالن مورد استفاده طنین انداز می کنند که البته محل قرارگیری این بلندگوها در پایین قاب تلویزیون است.
مدل 43K5890 مجهز به یک گیرنده دیجیتال داخلی است که توانایی دریافت و پخش تمامی شبکه های دیجیتال را فراهم می آورد و شما را از تهیه یک گیرنده دیجیتال مجزا بی نیاز می کند و بدین ترتیب در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.
از دیگر قابلیت های مدل 43K5890 می توان به قابلیت ضبط صدا و قابلیت ضبط تصویر به صورت عکس اشاره نمود. البته این تلویزیون ال ای دی به دلیل آنکه مصرف انرژی پایین تری نسبت به تلویزیون های ال سی دی و پلاسما دارد و همچنین به دلیل آنکه وزن پایین تری دارد، مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.
ناگفته نماند که مدل 43K5890 مجهز به رابط HDMI جهت پخش با کیفیت تر تصاویر دریافتی از سایر دستگاه های صوتی و تصویری می باشد و همچنین می توانید از طریق پورت USB آن اقدام به اتصال فلش مموری و هارد اکسترنال به دستگاه کنید و رابط های کامپوننت و کامپوزیت نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است.
بطور کلی اگر به دنبال خرید یک تلویزیون خانواده ال ای دی با قابلیت های مختلف هستید که بتواند نیازهای شما را در زمینه کیفیت تصاویر و کیفیت صدا پاسخگو باشد می توانید به این مدل اعتماد کنید و همین حالا نسبت به سفارش آن اقدام نمایید. خرید آسان و مطمئن محصولات سامسونگ از فروشگاه اینترنتی سامسونگ شاپ

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890
داداش اگه نخریدین به خیچ وجه هایسنس نخرین من تجربه استفاده از ۵۵ اینچش رو داشتم که اصلا" راضی نبودم و با ضرر رد کردم....از نظر کیفیت هم به نظر من ال جی از سامسونگ هم بهتره فقط مواظب باشین مدلی بگیرین که مشکل معروف لکه سیاه رو نداشته باشه که واقعا" رو اعصابه..

بالا