برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای راه اندازی برق خورشیدی

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان گرامی من یک سری پنل خورشیدی می تونم تهیه کنم. اینوتر مبدل برق رو هم از فروشگاه فروهر می تونم تهیه کنم بهم تخفیف می دن. حالا می خواستم اگر می شه برای این دو تا پکیج پنل مناسب، اینورتر مناسب، کنترل شارژر مناسب و باتری مناسب رو به من معرفی کنید که من خودم سیستم رو راه اندازی کنم. یخچال رو از یخچال ماشینی 12 ولتی استفاده می کنم و مستقیم بدون اتلاف انرژی به باتری متصل می کنم - تلویزیون و روشنایی هم مصرف خیلی کمی داره که با اینورتر خودرو راه اندازی می کنم

1- پکیج 1500 وات ساعت
2- پکیج 3000 وات ساعت
3- پکیج 5000 وات ساعت

این پنل هایی هست که اگر ممکنه بگین کدوم پنل برای وات های بالا باید تهیه بشه و چه تعداد؟
aylr_untitled.jpg

این اینورترهایی هست که می خوام خریداری کنم. اینورتر خودرو که البته برای سیستم خورشیدی هم به کار می ره. الان من خودم یک اینورتر 3000 وات سوئر ( لینک و مشخصاتش رو فرستادم ) دارم که با دوتا باتری 60 امپری ماشین برای پمپ و روشنایی و دریل و فرز .. راه اندازیشون می کنم و کامل پاسخگو هست. ولی شاید نیاز باشه اینورتر کامل سینوسی بخرم.

اگر می شه بگین برای راه اندازی اون سه تا پکیج احتمالی 1- کدام یک از پنل ها توی فهرست باید تهیه بشه؟ 2- کنترل شارژر با چه مشخصات و آمپری تهیه بشه 3- چه تعداد باتری نیاز هست و با چه آمپری؟

بالا