برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای روش کرک بازیهای جدید

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
الان من بازی Need for Speed™ Most Wanted رو گرفتم و نصب هم میکنم اما بعد از نصب بهم میگه که دیسک شما اشتباهه ! این درحالیه که ایمیج رو با Alcohol 120% سوارمیکنم توی سیدی مجازی و برنامه SafeDisc4 hider 1.0 رو هم اجرا میکنم و گزینه hide رو میزنم . الان اشتباه من چیه ؟

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
با my daemon امتحان کن

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
با DaemonToolsv4.0 هم ایمیج هارو که سوار میکنم فرقی نمیکنه ! باید کار خاصی دیگه ای با این نرم افزار بکنم ؟

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
حتما تمامه emulation ها در DaemonToolsv4.0 باید تیک خورده باشه.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
اون کارم کردم اما نمیشه که نمیشه .
الان کدوم سیدی رو باید بزارم توی درایو مجازی ؟ 1 ؟

البته من تمام 4 سیدی هارو هم مجازی کردم و با هم گذاشتم اما نشد

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
شما دیسک 1 رو باید روی درایو مجازی نصب کنید. بازی رو دانلود کردی و یا خریدی؟
به جای SafeDisc4 hider 1.0 شما از AntiBlaxx استفاده کن ممکنه درست بشه.

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان من DaemonToolsv4.0 رو دانلود کردم و وقتی می خوام نصبش کنم بعد از اینکه میپورسه که Kernel Debuger ندارم و من OK رو میزنم ارور "System File Error" رو میده
باید چیکار کنم درست بشه؟؟؟؟
شاید از اون Kernel Debuger باشه !!! چه جوری باید Kernel Debuger رو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟
لطفا کمکم کنید

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
مثل اینکه خیلی ها این مشکل رو دارن -> http://www.daemon-tools.cc/dtcc/search.php?searchid=84698

هر کی یه راه حلی داده و بعضی ها میگند که باید ویندوز رو در حالت safemode بالا بیاری و وقتی که میخواد فایل SPTD.sys رو لود کنه دکمه Esc رو بزنی و بعد وقتی ویندوز بالا اومد این فایل رو از داخل فولدر system32\driver برداری.

البته بعضی ها میگند که تقصیر آنتی ویروسه. خلاصه برای اطلاعات بیشتر برو به همون اینک بالا.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام من یه مشکلی دارم تو اجرای بازی warhammer winter assault اول که این بازی رو ریختم با daemon تنوستم این بازی رو اجرا بکنم بعد از چند بار بازی کردن دیگه اجرا نشد و این error رو داد :

your installation appears to be corrupt please re install both dawn of war and winter assault

چند بار بعدش بازی رو ریختم ولی درست نشد و حتی یه بارم که ویندوزم رو عوض کردم دوباره ریختم ولی بازم درست نشد

من از SafeDisc4 hider هم استفاده کردم ولی تاثیری نداشت حالا کسی راهی به نظرش میرسه .لینک دانلود برای AntiBlaxx هم اگه کسی داره میزاره مرسی.در ضمن من که سرچ زدم هیچ کرکی نتونستم برای بازی پیدا کنم کسی اطلاع نداره کرک این بازی اومده یا نه.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
من هنوز توی اجرای Need for Speed Most Wanted مشکل دارم و بعضی اوقات اجرا میشه اما خیلی وقتا اجرا نمیشه . میخام سوال کنم که شما اگه مشکلی نداشتین از چه ورژن ویندوز استفاده میکنید

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از من :
من هنوز توی اجرای Need for Speed Most Wanted مشکل دارم و بعضی اوقات اجرا میشه اما خیلی وقتا اجرا نمیشه . میخام سوال کنم که شما اگه مشکلی نداشتین از چه ورژن ویندوز استفاده میکنید
منم همین مشکل رو دارم یعنی بعضی اوقات میگه cd بازی رو بزار تو دستگاه ولی بعضی اوقات اجرا میشه من هر وقت این این اتفاق میفته اون برنامه safe disk 4 hider رو restore میکنم و بعدش دوباره hide رو میزنم مشکل حل میشه و وارد بازی میشه نمیدونم مشکل شما هم مثل منه اگه این مشکل رو دارید اینطوری حل میشه

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از saeid_2001 :
منم همین مشکل رو دارم یعنی بعضی اوقات میگه cd بازی رو بزار تو دستگاه ولی بعضی اوقات اجرا میشه من هر وقت این این اتفاق میفته اون برنامه safe disk 4 hider رو restore میکنم و بعدش دوباره hide رو میزنم مشکل حل میشه و وارد بازی میشه نمیدونم مشکل شما هم مثل منه اگه این مشکل رو دارید اینطوری حل میشه
من غیر از اون باید یه بار هم log off و log on کنم :blink:
به هر حال ممنون

بالا