برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای نام یک فیلم

ps_1357

Registered User
لایک‌ها
15
درود بر دوستان عزیز و اعضای محترم

امروز جمعه حدود ساعتهای دو تا چهار بعدازظهر یک فیلم سینمایی از یکی از شبکه های تلویزیون ( احتمالا شبکه دو ) پخش شد . موضوع این فیلم در مورد یک پسربچه دانش آموز بود که به همراه پدرش در فقر زندگی میکردند . پدر یک کارگر ساده ساختمانی بود که به سختی کار میکرد تا بتواند هزینه تحصیل تنها فرزندش ، در یک آموزشگاه سطح بالا و گرانقیمت را تامین کند . با این امید که پسر خوب درس بخواند تا آینده روشنی در پیش رو داشته باشد . اما پسر در مدرسه به خاطر فقر و وضعیت ظاهری اش ، دائما مورد تحقیر و تمسخر سایرین قرار می گرفت و علاقه چندانی به درس نشان نمی داد ..... تا اینکه بر حسب اتفاق موجودی فضایی ( شبیه به یک سگ کوچک ) وارد زندگی آنها شد و بعد از آن ماجراهای زیادی بوجود آمد .
فیلم به احتمال زیاد محصول کشور ژاپن یا کره و مخاطب آن کودکان بود . اسم فیلم بصورت پایان ( انتهای ) یک رویا زیر نویس میشد .
خیلی دنبال عنوان اصلی و مشخصات فیلم گشتم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم .
از دوستان عزیز تقاضا میکنم اگر از عنوان اصلی فیلم یا لینک IMDB یا هر لینک حاوی مشخصات فیلم ، اطلاعی دارن ، لطفا راهنمایی بفرماین .
قبلا از لطف و محبت شما تشکر میکنم .
پاینده باشید .

Last edited:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
اشکمون در اومد... :(

اسمش اینه :
chiang chon vong choang

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
احتمالاً در برنامه کودک و نوجوان این فیلم پخش شده چون تو رنج ساعتی که میگی فقط این برنامه و به مدت 140 دقیقه از ساعت 3 بعد از ظهر پخش شده

ps_1357

Registered User
لایک‌ها
15
اشکمون در اومد... :(

اسمش اینه :
chiang chon vong choang

ممنون از توجهتون :)
اسمی که دادین رو جستجو کردم ولی متاسفانه چیزی یافت نشد .:( اگر براتون مقدوره لینکی ازش بذارین .

احتمالاً در برنامه کودک و نوجوان این فیلم پخش شده چون تو رنج ساعتی که میگی فقط این برنامه و به مدت 140 دقیقه از ساعت 3 بعد از ظهر پخش شده

ممنون از توجهتون :)
فرمایش شما کاملا صحیحه . چون با توجه به موضوع و داستانش ، مخاطب فیلم ، کودک و نوجوان بود .

از سایر دوستان هم خواهش میکنم اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فیلم ( نام اصلی ، مشخصات ، لینک یا ... ] دارن بنده رو راهنمایی بفرماین .

با تشکر

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام پیمان جان

توضیح فیلم که ظاهرا این هست:
"انتهای یک رویا" از شبکه دو پخش می‌شود
فیلم سینمایی "انتهای یک رویا" به کارگردانی استفن چو از شبکه دو پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این فیلم را چو بازیگر پرکار و معروف هنگ‌کنگی سال 2008 کارگردانی و خودش در آن بازی کرد. مین هان فانگ، چی چانگ لام و لی شینگ چیونگ در فیلم 86 دقیقه‌ای "انتهای یک رویا" نقش‌آفرینی کرده‌اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پسری خردسال که مادر خود را از دست داده به همراه پدرش در خانه‌ای محقر زندگی می‌کند. پدر او کارگر ساختمانی و پسر دانش‌آموزی منزوی است که علاوه بر بچه‌ها، یکی از معلمان نیز او را به خاطر لباس‌های کهنه‌اش سرزنش می‌کند. این وضع ادامه دارد تا اینکه روزی پدر او برایش عروسکی می‌آورد و...

استفن چو در فیلم‌های "آخرین عدالت"، "همه برای برنده"، "مبارزه در مدرسه"، "از پکن با عشق"، "یک اودیسه چینی"، "فوتبالیست شائولین" و "کنگ فو" بازی کرده است.

اگه همین مد نظرت باشه، کارگردانش هم فکر می کنم ایشون هست... می تونی با توجه به این اطلاعات تو کاراش بگردی پیدا کنی فیلم رو...

با توجه به توضیحات انگار این فیلم هست...

Last edited:

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
یکی هم منو راهنمایی کنه!!!

چند وقت پیش داشت تو شبکه آوا یه فیلمی پخش میکرد که خارجی بود اما در مورد ایرانی ها بود چون خود تخت جمشید هم نشون داد
بازیگرش هم یه پسره بود که میخواست انتقام پدرش رو بگیره واسه همین میرفت مصر یا یونان نمیدونم اسم دختری هم که دنبالش بود لیلا بود
منم چون فیلم شاهزاده ایرانی رو ندیده بودم فکر کردم اونه ولی چون خونه شلوغ شد بیخیال شدم گفتم میرم دانش میکنم بعد دان کردم هر چی زدم جلو اون فیلم نیومد
حالا سئوال شاهزاده ایرانی (شن های زمان) همونه که من دیدم اما اونی که پحش شد اسمش چی بود؟؟؟

ps_1357

Registered User
لایک‌ها
15
سلام پیمان جان

توضیح فیلم که ظاهرا این هست:
"انتهای یک رویا" از شبکه دو پخش می‌شود
فیلم سینمایی "انتهای یک رویا" به کارگردانی استفن چو از شبکه دو پخش می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این فیلم را چو بازیگر پرکار و معروف هنگ‌کنگی سال 2008 کارگردانی و خودش در آن بازی کرد. مین هان فانگ، چی چانگ لام و لی شینگ چیونگ در فیلم 86 دقیقه‌ای "انتهای یک رویا" نقش‌آفرینی کرده‌اند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پسری خردسال که مادر خود را از دست داده به همراه پدرش در خانه‌ای محقر زندگی می‌کند. پدر او کارگر ساختمانی و پسر دانش‌آموزی منزوی است که علاوه بر بچه‌ها، یکی از معلمان نیز او را به خاطر لباس‌های کهنه‌اش سرزنش می‌کند. این وضع ادامه دارد تا اینکه روزی پدر او برایش عروسکی می‌آورد و...

استفن چو در فیلم‌های "آخرین عدالت"، "همه برای برنده"، "مبارزه در مدرسه"، "از پکن با عشق"، "یک اودیسه چینی"، "فوتبالیست شائولین" و "کنگ فو" بازی کرده است.

اگه همین مد نظرت باشه، کارگردانش هم فکر می کنم ایشون هست... می تونی با توجه به این اطلاعات تو کاراش بگردی پیدا کنی فیلم رو...

با توجه به توضیحات انگار این فیلم هست...

درود بی پایان برخواهر بزرگوار و دوست ارجمندم مینا خانم

حقیقتا نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم .
از اطلاعات و توضیحات مفید ، دقیق و کاملی که ارائه فرمودین ، واقعا استفاده کردم .
بله ، فیلم مورد نظر ، دقیقا همین فیلم بود . لینکهایی که برای کارگردان و فیلم معرفی کرده بودین هم کاملا صحیح بودن . همانطور که فرموده بودین در این فیلم Stephen Chow علاوه بر کارگردانی ، نقش پدر رو هم ایفا کرده بود .
فقط نمیدونم چرا عنوان فیلم " CJ7 "رو به صورت" انتهای یک رویا "ترجمه کرده بودن . احتمالا مترجم به سلیقه خودش این عنوان رو انتخاب کرده . بهرحال CJ7 اسمی بود که پسر بر روی اون اسباب بازی یا موجود فضایی گذاشته بود و اون رو با همین اسم به همکلاسی های خودش معرفی کرد . علت این نامگذاری هم این بود که یکی از همکلاسی های مغرور و متمول او ، یک روبات اسباب بازی گرانقیمت با عنوان CJ1 داشت و پسرک در آرزوی داشتن اون بود و در صحنه ای از فیلم هم می بینیم که پسر در یک فروشگاه این روبات رو می بینه و از پدرش میخواد که اون رو براش بخره ولی پدر پولی برای خریدن اون نداره . پسر برای اینکه نشون بده اون عروسک یا موجود فضایی ، از روبات اسباب بازی دوستش برتر و پیشرفته تره اون رو به این اسم ( مثلا نسل هفتم CJ1 ) معرفی می کنه .

بازهم از لطف و محبت شما دوست عزیز خیلی ممنون و سپاسگزارم .

پاینده باشید .

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
درود بی پایان برخواهر بزرگوار و دوست ارجمندم مینا خانم

حقیقتا نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم .
از اطلاعات و توضیحات مفید ، دقیق و کاملی که ارائه فرمودین ، واقعا استفاده کردم .
بله ، فیلم مورد نظر ، دقیقا همین فیلم بود . لینکهایی که برای کارگردان و فیلم معرفی کرده بودین هم کاملا صحیح بودن . همانطور که فرموده بودین در این فیلم Stephen Chow علاوه بر کارگردانی ، نقش پدر رو هم ایفا کرده بود .
فقط نمیدونم چرا عنوان فیلم " CJ7 "رو به صورت" انتهای یک رویا "ترجمه کرده بودن . احتمالا مترجم به سلیقه خودش این عنوان رو انتخاب کرده . بهرحال CJ7 اسمی بود که پسر بر روی اون اسباب بازی یا موجود فضایی گذاشته بود و اون رو با همین اسم به همکلاسی های خودش معرفی کرد . علت این نامگذاری هم این بود که یکی از همکلاسی های مغرور و متمول او ، یک روبات اسباب بازی گرانقیمت با عنوان CJ1 داشت و پسرک در آرزوی داشتن اون بود و در صحنه ای از فیلم هم می بینیم که پسر در یک فروشگاه این روبات رو می بینه و از پدرش میخواد که اون رو براش بخره ولی پدر پولی برای خریدن اون نداره . پسر برای اینکه نشون بده اون عروسک یا موجود فضایی ، از روبات اسباب بازی دوستش برتر و پیشرفته تره اون رو به این اسم ( مثلا نسل هفتم CJ1 ) معرفی می کنه .

بازهم از لطف و محبت شما دوست عزیز خیلی ممنون و سپاسگزارم .

پاینده باشید .
اسم فیلما رو خیلی تحریف می کنن متاسفانه!

خواهش میکنم...
urwelcomesmile.gif

بالا