برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای نوشتن بازی در c#

yasser93

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان
من دانشجوی ترم سوم نرم افزارم
این ترم گرافیک1 رو برداشتم بنا بر اجبار
استاد گفته برای پروژه باید یه بازی بنویسید که امتیازی باشه حالا دقیق نمیدونم چطوریه چون اون جلسه که توضیح داده بود من غایب بودم
مثل این که ماروپله و این چیزا رو شامل میشه. بعدش هم گفتن که با سی شارپ باید بنویسیم.
من سی شارپ رو زیاد بلد نیستم ولی c++ رو تقریبا مسلطم تا حدودی.
دوستان اگه ممکنه کمک کنن که طریقه نوشتن این بازی ها چطور است و .. چون تا دو روز آینده باید یه بازی رو هم انتخاب کنم که روش کار کنم.
من هیچ زهنیتی از طریقه نوشتن بازی و یا این که چه بازی رو چطوری بنویسم ندارم. اگر ممکنه یه راهنمایی مفصل یا کتابی چیزی تو نت بگید بخونم یاد بگیرم.

با تشکر

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
اگه سی پلاس کار کرده باشید میشه گفت میتونید سی شارپ هم کار کنید فقط نیاز به تمرین دارید
بازی نوشتن در سی شارپ هم باید توابع گرافیکی سی شارپ استفاده کنی
بهترین روش برای شما دیدن سورس کد هست اگه یه سرچی کنی توی اینترنت سورس های بازی های زیادی هستند که می تونن بهت کمک کنن

evancroby

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من دانشجوی ترم سوم نرم افزارم
این ترم گرافیک1 رو برداشتم بنا بر اجبار
استاد گفته برای پروژه باید یه بازی بنویسید که امتیازی باشه حالا دقیق نمیدونم چطوریه چون اون جلسه که توضیح داده بود من غایب بودم
مثل این که ماروپله و این چیزا رو شامل میشه. بعدش هم گفتن که با سی شارپ باید بنویسیم.
من سی شارپ رو زیاد بلد نیستم ولی c++ رو تقریبا مسلطم تا حدودی.
دوستان اگه ممکنه کمک کنن که طریقه نوشتن این بازی ها چطور است و .. چون تا دو روز آینده باید یه بازی رو هم انتخاب کنم که روش کار کنم.
من هیچ زهنیتی از طریقه نوشتن بازی و یا این که چه بازی رو چطوری بنویسم ندارم. اگر ممکنه یه راهنمایی مفصل یا کتابی چیزی تو نت بگید بخونم یاد بگیرم.

با تشکر

اگر شما در حال برنامه نویسی برای ویندوز تلفن 7، بروز رسانی انبه جدید از سیستم عامل می افزاید: پشتیبانی از C # C# Tutorial , C# Help , C# Source Code بازی XNA در داخل یک برنامه سیلورلایت است. به این ترتیب شما می توانید منوها و رابط کاربری گرافیکی در سیلورلایت ایجاد و lauch بازی در داخل یک قاب. انتظار می رود که مایکروسافت گاهی اوقات به زودی این قابلیت پیاده سازی بر روی PC و XBOX360 نسخه XNA است، اما تا کنون هیچ چیز رسمی وجود دارد

بالا