برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی برای پرداخت با پی پال برای عضویت در یک سایت

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
میخواستم از دوستانی که اینجا هستن راهنمایی بگیرم.من میخوام در یک مسابقه ی عکاسی شرکت کنم که برای submit کردن عکس باید هزینه ای پرداخت کرد که با توجه به زمان کمی که تا پایان وقت ثبت نام مونده( 19 روز دیگه - 30 آپریل) باید از طریق پی پال هزینه رو پرداخت کنم.این مسابقه در آمریکاست و چون یه مسئله ی فرهنگیه از ایران هم امکان شرکت وجود داره و ایران جز لیست انتخابی کشور هست و مشکلی از این لحاظ ندارم.

من تا حالا هیچ تجربه ای با پی پال نداشتم. سرچ کردم . چیزایی رو خوندم و نکاتی دستگیرم شد.
وقتی من در سایت عکاسی که اکانتی برای خودم ایجاد کردم مشخصاتم رو وارد میکنم و در نهایت روی دکمه ی پی پال کلیک میکنم.صفحه ای که در پی پال ظاهر میشه مشخصات من رو با خودش داره.غیر از کشور ، که چون در لیست پی پال، ایران وجود نداره ، کشور رو U.S نشون میده.( به عنوان نمونه یه سری اطلاعات مجازی در اکانتم در سایت عکاسی وارد کردم و در مرحله ای که وارد پی پال میشه ازش عکس گرفتم و اینجا قرار دادم )

حالا من می خواستم لطف کنید و بهم بگید :

1.تا اونجا که فهمیدم برای اینکه در هنگام پرداخت با پیپال مشکلی پیش نیاد باید اکانت *** بخرم ، درسته ؟

2. اگر من 1 اکانت *** با ip اختصاصی بخرم که مثلن مال مالزی یا هند باشه از کجا باید بخرم ؟

3. این گیف کارتها که میگن از کی و کجا باید بخرم ؟ آیا این کارتها قابلین add کردن توی حساب رو داره ؟ باید حتمن از این گیف کارتها بخرم آره ؟

4. *** مالزی یا هند یا یه سری کشورهای این مدلی! رو با ip اختصاصی از کجا بخرم ؟

5. اگه نکته ای هست که باید بدونم لطفن بهم بگید چون با این موضوع کلن ناآشنام.

+ اگه ip مال اروپا یا آمریکا باشه و من [ به این خاطر مجبور باشم ] در فرم سایت مسابقه ی عکاسی یک کشور اروپایی یا آمریکای شمالی رو انتخاب کنم باید 25 دلار برای عکسم بدم .در حالی که واسه ایران ، هند یا مالزی یا کشورایی از این قبیل باید 10 دلار بدم

البته فکر کنم بعد از پرداخت پول بتونم کشورم رو در سایت عکاسی تغییر بدم اما چون بعضی کشورها با بعضی کشورها قیمتهاشون فرق میکنه .میترسم نشه و میخوام جانب احتیاط رو نگه داشته باشم.

پیشاپیش ممنون برای کمکی که میکنید:)

persian2000

Registered User
لایک‌ها
7
بهتره برای اینکار به افراد مورد اعتماد این سایت ریالی پرداخت کنید با paypal خودشون مبلغ شما رو پرداخت کنند

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
سلام و درود /.

بهتره بدید براتون پرداخت کنند تا مشکلی براتون پیش نیاد /.

موفق باشید

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
خیلی لطف کردین
پس فکر میکنید بهتره خودم انجامش ندم .اینطوری در واقع من باید اکانتم رو در سایت مسابقه عکاسی در اختیارش بزارم تا بتونه برام پرداخت کنه . بد نیست اینطوری ؟:rolleyes:
اگر اینطوره ، لطفا یه شخص قابل اعتماد بهم معرفی کنید من 15 دلار باید پرداخت کنم .

ممنون:cool:

persian2000

Registered User
لایک‌ها
7
وقتی نداریم چاره ای نیست بدیم کسی پرداخت کنه
ولی مشکلی پیش نمیاد
همین آقایی که پست 3 ارسال کرده یکی

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون.پس میرم کارم رو آماده ارسال کنم.

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
من از طریق جناب حسینی [ rin9mast3r ] پرداخت کردم. دستشون درد نکنه.از persian2000 هم ممنون برای راهنمایی.

بالا