برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی درباره سرمایه گداری در خارج از کشور

NightHawk

Registered User
لایک‌ها
8,160
این تاپیک به درخواست دوست عزیز @hadi 3rm ایجاد شده است.چون خودشون به حدنصاب ارسال تاپیک نرسیدن از من خواستن این تاپیک رو براشون ایجاد کنم...

به نظرتون بهترین کاری که در خارج از کشور (احتمالا کانادا یا آمریکا) با یه سرمایه حدود ۱۲۰ هزار دلار چیه (هر کاری)

از خرید ماشین های سنگین و اجاره دادنشون گرفته تا سرمایه گذاری در بورس و خرید سهام

دوستان پیشنهاداتون لطفا غیر حضوری باشن و نیازمند وقت زیاد نباشه

و خواهشا میزان در آمدشون رو هم بگید

Trickett

Registered User
لایک‌ها
816
بهترین کار سرمایه گذاری در صندوق های مطمئن و کم ریسک (Mutual Funds) هست. در این مورد تحقیق و بررسی کنید

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان لطفا کمک کنین

با این پول اونجا چیکارا میشه کرد

رستوران هم میتونم بزنم یا بودجه کمه

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
برادر من بنده اصلا ایران نیستم که داداش

من الان توی جمهوری آذربایجانم دو سه ماه دیگه هم جمع میکنم میرم اونور

اگه اجازه بدین بله دارم

mamad_j_k

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,214
کانادا که خبری نیست کار نیست . تولیدی نیست

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
5,277
دوستان لطفا کمک کنین
با این پول اونجا چیکارا میشه کرد
رستوران هم میتونم بزنم یا بودجه کمه
خب باید از کسی که آمریکا یا کاناداس بپرسی. اونا خبر دارن بازار امریکا چطوریه. اینجا شاید فقط درباره ایران بتونن راهنمایی کنن
تو سایتهایی که درباره مهاجرت هست میتونی بپرسی

mamad_j_k

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,214
من راهش رو میدونم چطور میشه تو امریکا پول گنده در آورد. البته این یکی از راه هاست. من بقیه رو نمیدونم. اگر میخوای بگم

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,001
120.000 كمه برا كار توليدي ...
ميتوني يه رستوران كوچولو بزني و آشپزايتاليايي و مهماندار لبناني استخدام كني.:rolleyes:

abc2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
166
البته هیچ جا صد تا اونجور که بالا گفتن پول کمی نیست اما اون قدرم نیست که بخوای هر بیزینسی باهاش راه بندازی . کاری رو کن که صدتا رو باهاش دراوردی. رستوران ساده بزن . real state کن . سرمایه گزاری بورس .اما همه اینها باید بلد باشی وگرنه همینی هم که داری میپره میره

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
6,280
به نظرمن باید از فرصت ایرانی بودنت استفاده کنی و یه چیزی از اینجا ببری اونور مثل رستوران ایرانی - زعفران - فرش اینجوری به کشورتم خدمت کردی و از طرفی پول بیشتری هم میتونی به دست بیاری
تحریم زعفران و فرش رو هم که برداشتن البته آمریکا - کانادا رو نمی دونم
من خودم کسی رو از بستگان میشناسم که سالهاست توی کانادا فرش فروشی داره و وضع مالیش هم خوبه از اینجا صادر میکنن اونور

hadi 3rm

Registered User
لایک‌ها
11
ممنون از نظراتتون

منم با the boy موافقم تو ایران خیلی چیزاست که با صادر به خارج پول خوبی میشه در آورد

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
به نظرم زعفران و چسته بفرست ترکیه بعد از اونور امریکا میتونی رستوران ایرانی یا شیریجات و محصولات سنتی ایران هم با شیوه جدیدو تبلیغات و خوش اخلاقی و.. بفروشی تازه با اون جو ضد ایرانی و ترامپ و.. که هست کار سختیه باید ایالتی بری که زیاد نژادپرست نباشن خلاصه یسری اومدن یه سنگی انداختن چاه که تا ابد بدنامیش مونده برا ما!!

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,569
برادر من بنده اصلا ایران نیستم که داداش

من الان توی جمهوری آذربایجانم دو سه ماه دیگه هم جمع میکنم میرم اونور

اگه اجازه بدین بله دارم

دادا شما واقعا جمهوری اذربایجانی ؟ من یه سری سوال دارم . اگر براتون مقدوره تو پیام خصوصی یا تلگرام گفتمانی داشته باشیم .

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
5,277
فرش و پسته و زعفران اینا به نظر خوبه.. اما باید دید دولت امریکا اجازه واردات فرش و پسته از ایران رو میده یا نه.

کشورای دیگه شاید بد نباشه مثلاً دوستم میگفت اگه میتونستیم از روسیه محصولات کشاورزی وارد کنیم سود خوبی داشت ...
یا با یکی چت میکردم میگفت باباش تاجر فرشِ .. فرش میبره آلمان.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
6,280

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,569
یه سوال ، شما چرا این سوالو تو فروم مهاجرت نپرسیدی ؟

mardekohan

Registered User
لایک‌ها
40
سرمایه گذاری در بورس و این چیزا پیشنهاد خوبی نیست .
NYSE مثل بورس تهران نیست که شما بتونی سود قابل توجهی برداری حتی اگه در صندوق ها هم سرمایه گذاری کنی همون سود کم هم ، کمتر هم میشه ( دقت کنید شما دارید در مورد حرفه ای ترین بازار جهان صحبت میکنید)

صادرات زعفران و پسته و فرش هم پیشنهاد خوبی نیست.اولا سرمایه تون خیلی کمه ثانیا اصلا امکان وارد شدن و رقابت به این مارکت براتون فراهم نیست . مثلا اتحادیه پسته رفسنجان قیمت رو جوری کنترل میکنه که به غیر از تاجران بزرگ برای بقیه حاشیه سود زیادی نمیمونه
از طرفی خود آمریکا دومین تولیدکننده پسته جهانه!

برای کسی که با مارکت آمریکا آشنا نیست رستوران داری پیشنهاد خوبی نیست . اکثر کارگرها لاتین تبار و از قشر پایین جامعه هستن و سر وکله زدن باهاشون واقعا مشکله
از طرفی سرمایه تون هم برای فرانچایزهایی مثل مک دونالد و .. که خودشون مدیریت رو به عهده میگیرن خیلی کمه
به نظر من فرانچایز Any time fitness یا گزینه هایی مثل این براتون بهتره . این باشگاه های ورزشی زنجیره ای هم سرمایه ی کمی میخواد (حدودا صد و پنجاه هزار تا ) ، هم نیروی انسانی زیادی نمیخواد و خودتون میتونید با یه دوره ی آموزشی دو هفته ای که خود شرکت براتون میزاره سیستم رو مدیریت کنید و هم اینکه نسبت سود به سرمایه اش خوبه و امسال رتبه ی برترین فرانچایز آمریکا رو بدست آورد
https://www.anytimefitness.com

Last edited:
بالا