برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی در مورد چگونگی مصاحبه در سفارت امریکا در مورد ویزای کار موقت.

ebadahmadzadeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستان.
گفت و گو هارو در مورد کار و زندگی در امریکا تو این forum دنبال میکردم. دیدم خوشبختانه بچه های با تجربه ای
اینجا هستن و comment میدن. امیدوارم منم جوابمو پیدا کنم.
<با یک کمپانی در امریکا کار Online میکردم تا اینکه پیشنهاد کار full time در محل شرکت رو بهم دادن و
گفتند که Visa sponsorshiping رو برای یک H1 متقبل میشن و برای شروع کار ازم مشخصاتی مثل passport رو خواستن که تصویرش رو فرستادم.
اما در مورد case خاص ایران.. نمیدونم تا چه حد در جریان هست اون وکیل. چیز هایی مثل اینکه کشوری رو که برای interview انتخاب می کنند کدوم باشه بهتره و اینکه برای این ویزا چقدر شانس دارم که Approved بشه و... نگرانم می کنه>
لطفا اگه کسی هست که تجربه در این مورد داشته کمکم کنه:(
ممنون.

shoppars

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه دوستان.
گفت و گو هارو در مورد کار و زندگی در امریکا تو این forum دنبال میکردم. دیدم خوشبختانه بچه های با تجربه ای
اینجا هستن و comment میدن. امیدوارم منم جوابمو پیدا کنم.
<با یک کمپانی در امریکا کار Online میکردم تا اینکه پیشنهاد کار full time در محل شرکت رو بهم دادن و
گفتند که Visa sponsorshiping رو برای یک H1 متقبل میشن و برای شروع کار ازم مشخصاتی مثل passport رو خواستن که تصویرش رو فرستادم.
اما در مورد case خاص ایران.. نمیدونم تا چه حد در جریان هست اون وکیل. چیز هایی مثل اینکه کشوری رو که برای interview انتخاب می کنند کدوم باشه بهتره و اینکه برای این ویزا چقدر شانس دارم که Approved بشه و... نگرانم می کنه>
لطفا اگه کسی هست که تجربه در این مورد داشته کمکم کنه:(
ممنون.

فرصت بسيار خوبی نصيب شما شده و سعی کن که به هيچ عنوان از دستش ندی
پيشنهاد من به شما آنکارا هست برای مصاحبه
کارکنان مهربونتری نسبت به دبی داره
هر وقت خواستی بری و کارهای مصاحبه ات درست شد بگو آشنا آنکارا دارم که دفترشون دقيقاً روبروی سفارت آمريکا هست
البته آشنا از اين جهت که چند مورد که برای خانواده و فاميل پيش اومده بود کارشونو خوب انجام داده بودن وگرنه نسبتی با من ندارن!;)

researcher

Registered User
لایک‌ها
1
با یک کمپانی در امریکا کار Online میکردم تا اینکه پیشنهاد کار full time در محل شرکت رو بهم دادن و
گفتند که Visa sponsorshiping رو برای یک H1 متقبل میشن و برای شروع کار ازم مشخصاتی مثل passport رو خواستن که تصویرش رو فرستادم.ممنون.
درمورد دبی یا آنکارا نمیدونم
اماهرکدوم از اینها شد به احتمال بالا پذیرش میشی (نایب الزیاره ما هم باش!!)
مخصوصا اگر زبانت خوب باشه

mehrdadafk

Registered User
لایک‌ها
2
امسال رو نمیدونم. ولی سال گذشته خوب ویزا میدادن ، حتی شرایط تمدید دانشجویی رو هم به نفع ما عوض کردن. در کل سفارت کیلینتون خوبه با ما. ویزا گرفتن یا نگرفتنت کاملا بستگی به شرایط شرکتی داره که ریکامندیشن برات میفرسته،ایالتشون، فیلدشون، گردش مالیشون، سابقه مالیاتیشون و این حرفا. و البته خیلی چیزای دیگه در مورد خودت. تخصصت ، سابقه کاریت ، حتی تا اینکه چند تا فامیل درجه یک و درجه دوت هم اونجا اقامت دارن مهمه. حتما قبلش هزینه های زندگی و غیره تو شهر و ایالتت رو بسنج، از یه ایالت تا ایالت دیگه، و یه شهر تا شهر دیگه، خیلی فرق میکنه. و خیلی میتونه زندگی کردنو برای ایرانی ها سخت کنه. پس حواست به این خیلی باشه و اول خوب تحقیق کن ببین اصلا میارزه و میتونی با پولی که بهت میدن زندگی کنی اونجا یا نه؟ به هر حال تو الان داری ریال خرج میکنی و این گیفیت زندگیتو بر مبنای درآمدت خیلی عوض میکنه. فرضا اگه میخوای کالیفرنیا یا نیویورک زندگی کنی، و الان یه زندگی متوسط اینجا داری، معنیش تقریبا هوم لس شدن و تو یه همچین بالانسی، معلومه که بهتره آدم ایران بمونه.
آخرم اینکه، مهمترین چیز در مورد سفارت آمریکا اینه که بهشون دروغ نگی. وقتی نوبت سفارتت بشه ، چه ترکیه ، چه دبی، بری اونجا ، اونا یه پرونده ازت در آوردن که تمام زندگیت ، کامل زیر دستشونه. اینو یادت بمونه که هر چی رو اونجا ازت میپرسن ، خودشون قبل از اینکه تو جواب بدی بهتر از تو میدونن و از همه چیز مهمتر اینه که بهشون دروغ نگی. درباره هیچی.
امیدوارم ویزاتو بگیری و خاطره خوبی از اقامت در آمریکا برات بمونه.

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
اسارتر الان USA هست
m169.gif
این تاپیک نبود اینجا :دی

بالا