برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی در مورد کار

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان

من تو کار طراحی و برنامه نویسیه وبم و تو کار خودم حرفه ایم ( البته به نظر خودم )
سه ساله در حای یادگیری هستم و تو این سه سال تخصصهای زیر رو کسب کردم

xhtml-css(table less-standard w3c) -php(oop-mvc)-mysql-jquery-Ajax-seo-code igniter

تو این مدت در حال یادگیری بودم و کمتر تونستم پروژه ای انجام بدم

حالا از دوستان راهنمایی می خوام چه طور کار بگیرم و فن و فوت بازاریابی تو این زمینه رو بهم بگن ممنون میشم یا اگه جایی رو سراغ دارن برا من کار باشه ممون میشم کمک کنن

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام

ماشاء الله همه چیز های مفید رو هم که دیگه یاد گرفتید، همه چیز تمام!

اول باید یه پروژه ی خیلی خوب رو انجام بدید و به عنوان نمونه کار، آنلاین تو اینترنت قرار بدید. این پروژه می تونه یه فروشگاه اینترنتی، فیدخوان، سیستم وبلاگ، CMS، سیستم گالری عکس و ... باشه.

بعد دو حالت داره، اگه دوست داشته باشید برای جایی کار کنید و آشنا هم نداشته باشید (از سوال شما پیداست که ندارید) باید یه روزنامه بگیرید و از نیازمندی هاش قسمت استخدام برنامه نویس، اگهی های برنامه نویس php رو تماس بگیرید که معمولا هر روز دو سه تایی هست. اونا نمونه کار شما رو هم می بینند و اگه لازم باشه چند تا سوال به عنوان مصاحبه می پرسند و اگه حقوق درخواستی شما باب میل اونا بود با شما معمولا به صورت پروژه ای همکاری می کنند.
حالت دومش اینه که freelance کنی، تو این فروم ها و سایت های freelance بگردی و پیشنهاد بدی، یا می تونی یه سایت خدمات برنامه نویسی ایجاد کنی که معمولا جواب نمی ده.
حالت سومی هم هست! که نیاز به پول داره، یه شرکت تاسیس کنی، تبلیغ بدی تو روزنامه و ...

موفق باشید

hiv+

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از راهنماییت

d_ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
http://www.getafreelancer.com

دوستان مثل شما ماهیانه 1-2 تومن کاسب هستند.قدر خودتون رو بدونین....فقط 1 نکته داره اگه بخوای اصلآ کار قبول نکنی و قیمت رو ببری بالا بعد از یه مدت خودت زده میشی .

بالا