برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمایی (فوری)

molamamado

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزیز.
ما تو اداره مون یک فرم خام داریم که بصورت فایل word هست.فرم خام مربوط به فروش انشعاب برق به مراجعه کنندگان است.خیلی از آیتم ها داخل این فرم متغیر هستند مثل:نام و نام خانوادگی،آدرس،تلفن،کدپستی و .....این فرم 4 صفحه است و پر کردن این فرم داخل نرم افزار ورد وقت زیادی میگیره.می خوام با یک نرم افزار یا با برنامه نویسی طوری این فایل رو درست کنم که ورود اطلاعات ما مثل فرم های اکسس باشه یا مثل ورود اطلاعات تو صفحه های PHP (یا شاید خود WORD این قابلیت را داشته بشه و من بلد نباشم) که با وارد کردن اطلاعات متغیر فرم توسط کاربر،این اطلاعات سرجای خودشون داخل فرم خام قرار بگیرند.که در نهایت بعد از وارد کردن اطلاعات توسط خودمون و خروجی گرفتن یک قرارداد فروش انشعاب با مشخصات شخص مراجعه کننده داشته باشیم.
از دوستان اگه کسی اطلاعی داره که چطور می تونم این کار را انجام بدم ممنون میشم.

molamamado

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم کسی بلد نبود یا بچه ها یه مقداری کم لطف هستن.
خودم نصف و نیمه جوابش و پیدا کردم.از طریق خود word و قسمت letter and merge این امکان رو میشه بوجود آورد.

farayan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظرم بهتره از infopath استفاده کنی، فرم ها رو طراحی می کنی، بعد به ازای هر فرم پر شده، یک فایل درست می کنه، خودش گزارش هم میده

velas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می تونید برید سایت زیر برای دریافت اطلاعات جامع راجع به تور های ترکیه و گردشگری:

تور ترکیه

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
بالا