برگزیده های پرشین تولز

درخواست رسيدگي به وضعيت فعلي فروم عکاسي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
این پست رو من نوشتم؟
297.gif
مثل اینکه بله
cry2.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان عزیز! گویا این بخش رو با گفتگوی آزاد اشتباه گرفتین....
کاربرای بخش عکاسی، اگه احساس میکنن که به جوابشون رسیدن...لطف کنن و اعلام کننن تا این تاپیک بسته بشه...

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان عزیز! گویا این بخش رو با گفتگوی آزاد اشتباه گرفتین....
کاربرای بخش عکاسی، اگه احساس میکنن که به جوابشون رسیدن...لطف کنن و اعلام کننن تا این تاپیک بسته بشه...

استاد بسيار ممنون از تذكر و توجه تون :) فقط شما لطف كنين نتيجه نهايي رو تاپيك عكاسي اعلام كنيد و يك نكته ديگه ! بخش عكاسي قبلا توسط دو مدير اداره ميشد اگر جناب نياز نميتونند ادامه بدند بهتر نيست كس ديگه اي جايگزين ايشون بشه ؟

يكبار ديگه از تمام مديران و دوستان عزيز تشكر ميكنم :)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
استاد بسيار ممنون از تذكر و توجه تون :) فقط شما لطف كنين نتيجه نهايي رو تاپيك عكاسي اعلام كنيد و يك نكته ديگه ! بخش عكاسي قبلا توسط دو مدير اداره ميشد اگر جناب نياز نميتونند ادامه بدند بهتر نيست كس ديگه اي جايگزين ايشون بشه ؟

يكبار ديگه از تمام مديران و دوستان عزيز تشكر ميكنم :)

شما از کی شنیدید که نیاز نمیخواد ادامه بده؟:hmm: با این استدلال شما احسانم لابد دیگه نمیخواد ادامه بده یکی دیگه رو جایگزین کنیم؟:happy:

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
گفتن نمی تونن نگفتن نمی خوان!!
البته به من ربطی نداره. من تو اون بخش پست نمی زنم، فقط دورادور می خونم.
مخلص همه بچه های عکاسی هم هستیم! :)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
گفتن نمی تونن نگفتن نمی خوان!!
البته به من ربطی نداره. من تو اون بخش پست نمی زنم، فقط دورادور می خونم.
مخلص همه بچه های عکاسی هم هستیم! :)

فرقی نداره.. وقتی طرف 2 هفته بر فرض کار داشته باشه.. برگرده ببینه جا تره و بچه نیست درسته؟

بازم میگم با همین استدلال در مورد مثلا احسان باید فکری کرد لابد؟ ( همون نتونستن بقول شما)

هر دو مدیر بخش عکاسی مطمئنا بعد از مدتی میان به فروم فعالانه سر میزنند.. از نظر کار مدیریتی هم تا الان مشگلی تو اون مگه پیش امده؟ خون کسی ریخته شده؟ :D

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
فرقی نداره.. وقتی طرف 2 هفته بر فرض کار داشته باشه.. برگرده ببینه جا تره و بچه نیست درسته؟

بازم میگم با همین استدلال در مورد مثلا احسان باید فکری کرد لابد؟ ( همون نتونستن بقول شما)

هر دو مدیر بخش عکاسی مطمئنا بعد از مدتی میان به فروم فعالانه سر میزنند.. از نظر کار مدیریتی هم تا الان مشگلی تو اون مگه پیش امده؟ خون کسی ریخته شده؟ :D
والا میگم که، من اصلاً تو اون بخش فعالیتی نداشتم که بخوام در مورد عملکرد مدیراش اظهار نظر کنم. نیاز خان و ارسلان خان رو هم خیلی نمی شناسم، ولی خب چند بار دیده بودم بچه های اونجا از کم پیدایی مدیرای اون قسمت شکایت دارن...

به هر حال کاربرای اون بخش از فروم بهتر می تونن در موردش نظر بدن. اما در هر حال تصمیم نهایی به عهده ادمینهاست.

البته اینم بگم که فعالیت نکردن یه مدیر (یا ادمین) به معنی سر نزدنش به فروم نیست. خیلی از مدیرها هستن که زیاد آنلاینن ولی کم پست می زنن...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
والا میگم که، من اصلاً تو اون بخش فعالیتی نداشتم که بخوام در مورد عملکرد مدیراش اظهار نظر کنم. نیاز خان و ارسلان خان رو هم خیلی نمی شناسم، ولی خب چند بار دیده بودم بچه های اونجا از کم پیدایی مدیرای اون قسمت شکایت دارن...

به هر حال کاربرای اون بخش از فروم بهتر می تونن در موردش نظر بدن. اما در هر حال تصمیم نهایی به عهده ادمینهاست.

البته اینم بگم که فعالیت نکردن یه مدیر (یا ادمین) به معنی سر نزدنش به فروم نیست. خیلی از مدیرها هستن که زیاد آنلاینن ولی کم پست می زنن...

کم پیدایی مدیر اونجا باعث اشوب شده بوده؟ مشگلی بروز کرده بوده؟ من هر چی فکر میکنم به این نتیجه میرسم سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن..

جی تی گزینه خیلی خوبیه ( البته نه برای بخش تجهیزات عکاسی چون تجربه ای نداره توش) ولی من کاربر نباید تاییدش کنم.. اصلا تایید من نوعی نباید مورد نظر قرار بگیره... نمونه خیلی جالبی هم دوستان بخاطر دارند از تایید کاربران ... ( اسم ببرم الان؟:D )

مدیری که به فروم سر بزنه و پست نزنه و هویج باشه خیلی مدیر بدتریه تا مدیری که از سر گرفتاری سر نمیزنه و طبعا پست و مدیریتی هم انجام نمیده..

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
خوب منظور از سر زدن ميتونه اين باشه که اگر احياناً موردی بود به موقع رسيدگی بشه. البته من کاری ندارم که آيا تا حالا بوده يا نبوده. شايدم بوده. اينو از خودشون بپرسين.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

درباره احسان که حتماً بايد فکری کرد.:D اصلاً من ميگم چطوره بنش کنيم.lol

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
درباره احسان که حتماً بايد فکری کرد.:D اصلاً من ميگم چطوره بنش کنيم.lol

شما بهتره بجای لودگی و مسخره بازی دلایلتو رو کنی..:hmm:
127fs3017718.gif

( شوخی میکنم ناراحت که نمیشی؟:f34r:)
خوب منظور از سر زدن ميتونه اين باشه که اگر احياناً موردی بود به موقع رسيدگی بشه. البته من کاری ندارم که آيا تا حالا بوده يا نبوده. شايدم بوده. اينو از خودشون بپرسين.

رسیدی به موارد اخلاقی و نه فنی احتیاج به تخصصی بودن مدیر داره ایا؟ هر جا دیدی دعوا شده 4 نفر رو بن کن .. بعدشم همه پستا رو پاک کن...:lol:
اخرشم اگه اشتباهی بن کردی اینجا خوشبختانه همیشه حق با مدیره.. :happy:
اولین اشتباه یه کاربر معمولی اخرین اشتباهش باید باشه و مدیر ها هر چی بیشتر اشتباه کنن فعالتشون بیشتر در نظر گرفته میشه..
leos2.gif

کلا اگه سیستم مدیریت مورد نظر دوستان بخش عکاسی اینکه بالا گفتم من یاشار رو کاندید احراز این سمت میکنم..
3zgyjci.gif

اسم تاپیکو 10 بار خوندم.. من نمیفهمم الان وضع فروم عکاسی چی هستش که احتیاج به رسیدگی داشته باشه؟

اینجا قرار بحث بشه برای اینکه راه حل پیدا بشه برای حل مشگلات اخلاقی اون بخش از فروم؟ یا ازد نظر سطح علمی موردی داره؟ یا کلا همینجوری عشقی یه مدیر باید بزور اضافه بشه.. همینی که هست.:f34r::D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
کم پیدایی مدیر اونجا باعث اشوب شده بوده؟ مشگلی بروز کرده بوده؟ من هر چی فکر میکنم به این نتیجه میرسم سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن..

جی تی گزینه خیلی خوبیه ( البته نه برای بخش تجهیزات عکاسی چون تجربه ای نداره توش) ولی من کاربر نباید تاییدش کنم.. اصلا تایید من نوعی نباید مورد نظر قرار بگیره... نمونه خیلی جالبی هم دوستان بخاطر دارند از تایید کاربران ... ( اسم ببرم الان؟:D )

مدیری که به فروم سر بزنه و پست نزنه و هویج باشه خیلی مدیر بدتریه تا مدیری که از سر گرفتاری سر نمیزنه و طبعا پست و مدیریتی هم انجام نمیده..

کم پیدایی مدیران باعث آشوب نشوده... رسیدگی به مشکلات و آشوب های ایجاد شده تو یک فروم یکی از مسعولیت های یک مدیر هستش... مگه حتما باید مشکلی بروز کنه که مدیری انتخاب بشه ؟
فروم عکاسی یه خورده به برنامه ریزی دقیق تری احتیاج داره... به خاطر رعایت نکردن خیلی از بچه ها تاپیک های تکراری زیادی توی طول فروم ایجاد شده و جدا از اون به خاطر نبود کسی که یه برنامه ریزی کلی برای فروم بکنه و براش وقت بذاره فروم یه خورده به حالت یکنواخت در اومده ...
در رابطه با مدیریت هم من و تمامی بچه های عکاسی دیجیتال بیشتر از حد خوشحال میشیم اگه مدیران رو توی فروم داشته باشیم و بدونیم اون عزیزان توی بهتر شدن فروم فعالیت می کنند ولی متاسفانه هر کدومشون به خاطر مسایلی که درگیرش بودن امکان رسیدگی رو به فروم نداشتن... اینجا صحبت از 1 هفته یا 2 هفته نیست.. از چند ماه صحبت می کنیم که مدیران به علت مشغله ای که داشتن و مشکلاتی که براشون پیش اومده بوده امکان سر زدن به فروم براشون میسر نبوده ! ولی این دلیلی به بی کفایتی یا لقو مدیریت کسی نیست...! چیزی که بچه ها در خواست می کنند در حال حاضر یک مدیر جدید برای این بخش هستنش که در زمان این غیبت کبرا توانایی و دانش کافی اون رو داشته باشه تا بتونه جای خالی مدیران رو حداقل برای مدت کوتاهی پر کنه ... جدا از اون این جا انتخاب من یا تو نیستش که اهمیت خیلی زیادی داره... من و تمامی دوستانی که از طرف بقیه کاندید شدیم این موضوع رو خوب متوجه هستیم که برخلاف فروم های دیگه مدیریت در پی تی یعنی مسعولیت و از مدیر انتظار میره یه سری موارد رو در حد توان خودش برای کنترل هرچه بیشتر فروم انجام بده... ممنون از بابت نظر مثبتت در رابطه با من .. باعث افتخاره ! ولی این که این وسط اسمی از من میبری فکر نمی کنم برای کاربر آماتوری مثل تو توی زمینه عکاسی همچین کار جالبی باشه مخصوصا که از اطلاعات فنی من بی اطلاع هستی... جدا از اون من یکی از چند گزینه ای هستم که از طرف کابرهای خود اون بخش که رسما با مسایل فروم درگیر هستند انتخاب شدم که اسمم توی لیست قرر بگیره...امیدوارم این صحبت های بی مورد اینجا ادامه پیدا نکنه چون هر حرفی هم که زده بشه نتیجه خاصی رو در بر نداره...
همون طور که میران گفتند بهتره اسم شخص خاصی این وسط مطرح نشه ...

در خواست مورد نظر توسط کاربران بخش عکاسی کتبی اعلام شده و این مدیران فروم هستند که به این نیاز و مسایل جانبی اون رسیدگی می کنند

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
شما بهتره بجای لودگی و مسخره بازی دلایلتو رو کنی..:hmm:
127fs3017718.gif

( شوخی میکنم ناراحت که نمیشی؟:f34r:)

رسیدی به موارد اخلاقی و نه فنی احتیاج به تخصصی بودن مدیر داره ایا؟ هر جا دیدی دعوا شده 4 نفر رو بن کن .. بعدشم همه پستا رو پاک کن...:lol:
اخرشم اگه اشتباهی بن کردی اینجا خوشبختانه همیشه حق با مدیره.. :happy:
اولین اشتباه یه کاربر معمولی اخرین اشتباهش باید باشه و مدیر ها هر چی بیشتر اشتباه کنن فعالتشون بیشتر در نظر گرفته میشه..
leos2.gif

کلا اگه سیستم مدیریت مورد نظر دوستان بخش عکاسی اینکه بالا گفتم من یاشار رو کاندید احراز این سمت میکنم..
3zgyjci.gif

اسم تاپیکو 10 بار خوندم.. من نمیفهمم الان وضع فروم عکاسی چی هستش که احتیاج به رسیدگی داشته باشه؟

اینجا قرار بحث بشه برای اینکه راه حل پیدا بشه برای حل مشگلات اخلاقی اون بخش از فروم؟ یا ازد نظر سطح علمی موردی داره؟ یا کلا همینجوری عشقی یه مدیر باید بزور اضافه بشه.. همینی که هست.:f34r::D
خوب دلايل دارم ولی اين موزمار فعلاً به خون من تشنه است، نميشه بگم. بذار بخوابه، اونوقت ! ضمناً صرف نميکنه از دستت ناراحت بشم وحيد خان. مگه اينکه عرف حساب کنی زير قيمت !!

من شديداً با اين شيوه "مديری با کليد Delete بر روی کيبورد مخالفم." مگر در تنگناها !!!
ولی خوب متأسفانه يا خوشبختانه هميشه حق با مديره. البته گاهی در اين زمينه سوء تفاهماتی هم حتی بين خود مديرها پيش مياد که نمونه اخيرشو همه يادشونه.
البته موارد هميشه صرفاً و به صورت خالص اخلاقی نيست؛ گاهی به دليل ضعيف بودن جنبه برخی، اختلاف نظر درباره مسائل فنّی به موارد اخلاقی منجر ميشه که خودتون حتماً مستحضرين.

يکی از مواردی که باعث شد بگم درباره احسان بايد يه فکری بکنيم (!!) -گرچه که ميپذيرم اينجا جاش نبود- همين موضوع اشتباهات بود؛ البته دوست عزيزمون جناب موزمار لطف کردن و به بنده يک هشدار پست بی محتوا عنايت فرمودند !! البته حدس ميزنم موضوع به قضيه چشم بصيرتو اينا مربوط بشه.

هدف داشتن يه مدير همه جانبه است در حد امکان.

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
خوب دلايل دارم ولی اين موزمار فعلاً به خون من تشنه است، نميشه بگم. بذار بخوابه، اونوقت ! ضمناً صرف نميکنه از دستت ناراحت بشم وحيد خان. مگه اينکه عرف حساب کنی زير قيمت !!

من شديداً با اين شيوه "مديری با کليد Delete بر روی کيبورد مخالفم." مگر در تنگناها !!!
ولی خوب متأسفانه يا خوشبختانه هميشه حق با مديره. البته گاهی در اين زمينه سوء تفاهماتی هم حتی بين خود مديرها پيش مياد که نمونه اخيرشو همه يادشونه.
البته موارد هميشه صرفاً و به صورت خالص اخلاقی نيست؛ گاهی به دليل ضعيف بودن جنبه برخی، اختلاف نظر درباره مسائل فنّی به موارد اخلاقی منجر ميشه که خودتون حتماً مستحضرين.

يکی از مواردی که باعث شد بگم درباره احسان بايد يه فکری بکنيم (!!) -گرچه که ميپذيرم اينجا جاش نبود- همين موضوع اشتباهات بود؛ البته دوست عزيزمون جناب موزمار لطف کردن و به بنده يک هشدار پست بی محتوا عنايت فرمودند !! البته حدس ميزنم موضوع به قضيه چشم بصيرتو اينا مربوط بشه.

هدف داشتن يه مدير همه جانبه است در حد امکان.

دوست عزيز لطفآ به عنوان تاپيك دقت كنيد!
در صورت ادامه روندي كه پيش گرفتيد برخورد جدي تري باشما خواهد شد!

همون طور كه جناب Gt_Max فرمودند درخواست كاربران بخش عكاسي مطرح شد!
دوستاني كه در اين زمينه صحبت دارند در ادامه پست بزنند و سايرين براي پستهاي متفرقه محل ديگري رو انتخاب كنند!

متشكرم!

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خدایا من مطمئن بودم یه روزی نستر اداموس میشم..
139fs122428.gif
اون روز نزدیکه...

دوست عزیز.. من اشتباه نمیکردم..شما واقعا با اقای شیرازی باید فک فامیلی چیزی باشید... البته نه فقط از نظر نگرشتون به کون فیکون کردن بخش ها بدون توافق با مدیران قبلی.. بلکه از نظر بکار بردن لغات شگفت انگیزی نظیر : مسعولیت... و همچنین بکار بردن لغات شگفت انگیز تری نظیر غیبت کبرا برای مدیران بخش عکاسی...
نکته جالب این لغت چیه؟ فکر میکنم تو گوگل سرچ کنید غیبت کبری اولین نتیجه پروفایل Gt_Max خواهد بود...

من اهل جواب دادن نیستم ولی:
ولی این که این وسط اسمی از من میبری فکر نمی کنم برای کاربر آماتوری مثل تو توی زمینه عکاسی همچین کار جالبی باشه مخصوصا که از اطلاعات فنی من بی اطلاع هست

مگه شما از اطلاعات بنده در مورد تجهیزات جانبی و دوربینهای کامپکت اطلاعی دارین؟

منم کاملا موافق این هستم که این بحث هیچ نتیجه ای نداره چون تا موقعی که دوستان و طرفداران شما اینجا داشتن ازتون دفاع میکردن غیبتون زده بود الان مثه اجل معلق نازل شدید و چقدر جالب که فقط هم تنها پست جدی و فنی این مبحث که دلایل و اشکلات بخش رو نشونه گرفته بود پاسخ دادید..

در پایان منم واقعا موافق این نکته هستم اصولا اسم بردن از کاربر خاصی مگه در شرایطی خاص و پیشنهاد دادن کاربری برای مدیریت از طرف کاربرهای یه بخش فقط و فقط نتیجش اینکه اون کاربرها بعدا منت این قضایا رو سر مدیر بزارن..
s2220.gif

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این amin007110 با هر کس و ناکسی شوخی می کنه ...

بچه ها بهتره یک رای گیری بشه که دموکراتیک باشه و از این حرفها! یا اینکه مدیران فعلی خودشون مدیر انتخاب کنن(حرفهای قبلی را پس بگیرم بهتره :D)

در پایان منم واقعا موافق این نکته هستم اصولا اسم بردن از کاربر خاصی مگه در شرایطی خاص و پیشنهاد دادن کاربری برای مدیریت از طرف کاربرهای یه بخش فقط و فقط نتیجش اینکه اون کاربرها بعدا منت این قضایا رو سر مدیر بزارن..

پیشنهادی واسه نحوه انتخاب مدیر داری داش وحید؟

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
اگه زمانی غلت املایی در نوشته های من پیدا شده به دلیل اینه که مدت زیادی میشه که در ایران نیستم و در طول روز از فارسی برای نوشتن استفاده نمی کنم و طبیعی هستش که بعد از مدتی آدم بعضی جزییات نوشتاری رو فراموش کنه جدا از اون سعی کردم تمامی مطالبی که توی فروم عکاسی قرار دادم و جنبه آموزشی داشته بدون غلت املایی نوشته بشه... اگرچه اون افرادی که قصد یادگیری داشته باشند به محتوای کلام توجه می کنند ...:happy:

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
این که این وسط اسمی از من میبری فکر نمی کنم برای کاربر آماتوری مثل تو توی زمینه عکاسی همچین کار جالبی باشه مخصوصا که از اطلاعات فنی من بی اطلاع هستی...
شما شدیدا و قویا به خوشحالیت خودتون ادامه بدید.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
این amin007110 با هر کس و ناکسی شوخی می کنه ...

بچه ها بهتره یک رای گیری بشه که دموکراتیک باشه و از این حرفها! یا اینکه مدیران فعلی خودشون مدیر انتخاب کنن(حرفهای قبلی را پس بگیرم بهتره :D)

پیشنهادی واسه نحوه انتخاب مدیر داری داش وحید؟

اگه زمانی غلت املایی در نوشته های من پیدا شده به دلیل اینه که مدت زیادی میشه که در ایران نیستم و در طول روز از فارسی برای نوشتن استفاده نمی کنم و طبیعی هستش که بعد از مدتی آدم بعضی جزییات نوشتاری رو فراموش کنه جدا از اون سعی کردم تمامی مطالبی که توی فروم عکاسی قرار دادم و جنبه آموزشی داشته بدون غلت املایی نوشته بشه... اگرچه اون افرادی که قصد یادگیری داشته باشند به محتوای کلام توجه می کنند ...:happy:

من همین 2تا پست بالاتر گفتم که نباید شخص خاصی رو پیشنهاد داد ولی فکر میکنم ( قاعدتا با پیشنهاد بچه های بخش عکاسی و میزان تسلط افراد و وقت ازاد و مدیریت فنی) اینجا یا بخش اصلا تکون نمیخوره یا جی تی مدیر بخش اصلی و فرشاد مدر بخش مشاوره خرید میشه..

یه نتیجه نستر اداموسی دیگه اینکه تاپیکم یحتمل الاناست که گفل بشه..:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا