برگزیده های پرشین تولز

درخواست رسيدگي به وضعيت فعلي فروم عکاسي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
این پستی که من الان میزنم هیچ ربطی به یک پست خاص نداره . در مورد روند کلی این تاپیک میگم

یک چیزی که واقعا اینجا رو به وضعی انداخته که از یک طرف مضحکه و از طرف دیگر تاسف برانگیز ، اینه که هر کی در زمینه عکاسی و (کلا مسائل تخصصی فرومی که داره برای مدیریت اون صحیبت میشه )، کمتر تخصص داره بیشتر و مفصل تر صحبت میکنه !

من نمیدونم شوخی و متلک انداختن و تیکه بارهم کردن و دعواهای فرومهای دیگر رو اینجا پیگیری کردن و دایه مهربان تر از مادر شدن و غلط املایی گرفتن و ..... چه ربطی به انتخاب یک مدیر برای فروم عکاسی داره .

از بسته شدن تاپیک متنفرم ولی وقتی شرایط به گونه ای پیش میره که هیچکدام از طرفین حاظر نیستند احترام طرف مقابل را رعایت کنند ، از ادمین سایت خواهش میکنم این تاپیک را سریعتر مسدود کنند

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
راستش من فکر میکنم بخش عکاسی با وجود افرادی مثل نیاز و ارسلان یک پشتوانه ی قوی علمی داره . منتها این دوستان وقتی مدتی رو به دلیل گرفتاری نمیتونند سر بزنند طبیعیه که کاربران فعال اون بخش احساس نیاز به یک مدیر جهت جمع و جور کردن بخش داشته باشند.
اما یادمون نره که مدیریت در درجه ی اول نیاز به سواد کافی در مورد اون بخش داره تا بشه بخش رو از حالت فعلی به حالت فعال و پویا تبدیل کنه . منتهای مراتب با عرض معذرت از همه ی دوستان عکاس فکر نکنم کسی با سواد تر از اون 2 عزیزی که مدیر بودن در حال حاضر تو اون بخش فعالیت کنه.
در نتیجه با توجه به روند تاپیک اصلی بخش عکاسی یعنی اخرین عکسی که من گرفتم که من دیدم به اعتقاد بنده ی حقیر که زمانی از صدقه سر استادانی چون نیاز و ارسلان عزیز کاربر سابق فعال اون تاپیک بودم بهتره که فعلا یکی از مدیران فعلی در سایر بخشها که وقت کافی داره مدیریت اون بخش رو به عهده بگیره و با سرو سامون دادن چنین تاپیکهایی باعث ایجاد نظم و ترتیب در بخش خوبی مثل عکاسی بشه . و در این مدت با دقت فراوان مدیران وقت دارند تا فرد شایسته ایی ( نه کسی که بوی مدیریت به دماغش خورده و بخواد فعال بشه و اطلاعات غلط بده !) برای مدیریت اون بخش انتخاب کنند .
قدیمیهای پی تی اون بخش رو یک سرمایه ی گرانبها میدونند و حاضر نیستند خاطرات خوب گذشته اشون رو با مدیریت اشتباه کسی از بین بره.
جدا خواهش میکنم از ادمینها و مدیران که دقت کافی در انتخابشون به خرج بدند و ابدا عجله ای در مدیر کردن اون بخش نداشته باشند .

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
من نميدونم بعضي از دوستان چرا اينقدر حرص و جوش ميخورند !؟ در حالي كه حتي به بخش عكاسي سر هم نميزنند‌ !! از بين بچه هاي تاپيك عكاسي هيچ كس نه با جي تي مكس سابقه دوستي آنچناني داره نه از مدير شدنشون نفع ميبره . و چون همه يورز پرشين تولز هستند و دارند اينجا فعاليت ميكنند و خيلي طبيعي هست اگر بخوان به بخششون رسيدگي بشه ! براي همين خود من با ارسلان عزيز تماس گرفتم و جريان رو بهشون گفتم ... شرح مفصل ماجرا توي پست اولي همين تاپيك هست اگر دوستان اينقدر جدا به قضيه علاقه مند باشند حتما تاحالا خوندندش !

در مورد جناب نياز هم خودم بهشون يكي دوبار پي ام دادم و تا اين لحظه جوابي نگرفتم ... و اگر وقتشون اجازه ميداد و به پرشين تولز سر ميزدند حتما تاپيكهارو چك ميكردند و نظرشون رو ميگفتند

از اون گذشته فرشاد عزيز هم مدتي گرفتاري شخصي داشتند كه الان حل شده و برگشتند و از نظر اطلاعات فني كم از جناب ارسلان و نياز ندارند و حتي پيشنهاد ارسلان براي جايگزيني خودشون فرشاد بوده

در كل به نظر ميرسه كه قضيه بيشتر خصومت شخصي باشه تا نگراني از انتخاب مديران نالايق !!!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من نميدونم بعضي از دوستان چرا اينقدر حرص و جوش ميخورند !؟ در حالي كه حتي به بخش عكاسي سر هم نميزنند‌ !! از بين بچه هاي تاپيك عكاسي هيچ كس نه با جي تي مكس سابقه دوستي آنچناني داره نه از مدير شدنشون نفع ميبره . و چون همه يورز پرشين تولز هستند و دارند اينجا فعاليت ميكنند و خيلي طبيعي هست اگر بخوان به بخششون رسيدگي بشه ! براي همين خود من با ارسلان عزيز تماس گرفتم و جريان رو بهشون گفتم ... شرح مفصل ماجرا توي پست اولي همين تاپيك هست اگر دوستان اينقدر جدا به قضيه علاقه مند باشند حتما تاحالا خوندندش !

در مورد جناب نياز هم خودم بهشون يكي دوبار پي ام دادم و تا اين لحظه جوابي نگرفتم ... و اگر وقتشون اجازه ميداد و به پرشين تولز سر ميزدند حتما تاپيكهارو چك ميكردند و نظرشون رو ميگفتند

از اون گذشته فرشاد عزيز هم مدتي گرفتاري شخصي داشتند كه الان حل شده و برگشتند و از نظر اطلاعات فني كم از جناب ارسلان و نياز ندارند و حتي پيشنهاد ارسلان براي جايگزيني خودشون فرشاد بوده

در كل به نظر ميرسه كه قضيه بيشتر خصومت شخصي باشه تا نگراني از انتخاب مديران نالايق !!!
به جا و در راستا به نظر ميرسه (البته به نظر خودم، نظر ديگران هم لابد برای خودشون قابل احترامه !!!) که اين نکته رو تذکر بدم که بر اساس روالی که معمولاً احسان، امير و محمد رضا داشتن، البته تا جايی که من اطّلاع دارم، انتخاب مدير جديد برای هر بخش با هماهنگی مديران قبلی همون بخش و بعد از اون نظر ديگر مديران صورت ميگيره. مگر اينکه مدير قبلی به هر نحو يا دليلی بازنشسته بشه.

Nymphadora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اووف
چه پستای طولانی زدید اینجا
اگه 1 در 100000000000000000000000000ام اینا رو درباره عکاسی پست میزدید اونجا همه چیز حل میشد
در ضمن مشکل ما ایرانیا اینه که دوس داریم تو هر سوراخی سرک بکشیم , این همه سوراخ , برید تو یکیشون که هر دو طرف ارضا باشن :D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
اووف
چه پستای طولانی زدید اینجا
اگه 1 در 100000000000000000000000000ام اینا رو درباره عکاسی پست میزدید اونجا همه چیز حل میشد
در ضمن مشکل ما ایرانیا اینه که دوس داریم تو هر سوراخی سرک بکشیم , این همه سوراخ , برید تو یکیشون که هر دو طرف ارضا باشن :D
یک مورد را خدمت همه عزیزان عرض کنم

از این به بعد با هر دوستی که در این تاپیک بخواهد موضوع را به انحراف بکشد یا شوخی و لودگی کند برخورد میشود .

لطفا مراعات کنید

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70

یک بار دیگر لطف میکنید و گزینه های مورد نظر بچه های فروم عکاسی (و نه عزیزانی که در آن مورد نه تخصصی دارند و نه به آنجا سر میزنند و نه دلشان به حال آنجا میسوزد ) را معرفی کنید ؟

Nymphadora

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ک مورد را خدمت همه عزیزان عرض کنم

از این به بعد با هر دوستی که در این تاپیک بخواهد موضوع را به انحراف بکشد یا شوخی و لودگی کند برخورد میشود .

لطفا مراعات کنید

ویرایش شد
حیف که رئیسم میگه ویرایش کن ....

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
یک بار دیگر لطف میکنید و گزینه های مورد نظر بچه های فروم عکاسی (و نه عزیزانی که در آن مورد نه تخصصی دارند و نه به آنجا سر میزنند و نه دلشان به حال آنجا میسوزد ) را معرفی کنید ؟

هم تو پست اول اينجا هست و هم تو بخش عكاسي گفته شده نظر بچه هاي عكاسي!

بهتر است كه اصولآ ديگه اينجا بحث رو بيشتر از اين ادامه نديم!

براي پي گيري بيشتر و بهتر در همون بخش عكاسي يا از طريق پيام خصوصي به مديران پي گيري كنيد!

از همكاري تمام دوستان هم متشكرم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا