برگزیده های پرشین تولز

درخواست عکس خودتون از من ، ارسال اش هم از من !

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از حکیم :
سلام

اقا من ادعا نكردم عكس همه رو دارم ! ادعا كردم عكس تعدادي رو دارم ! همينطور ادعا نكردم عكس همه رو ميذارم ! بعضي عكس ها از اعضا انقدر در مكان هاي ناجوري هستش كه روم نميشه اونها رو بذارم !!!!

يا مثلا عكسي است كه با خانواده تشريف دارند و شايد راضي نباشن !! دلم ميخواهد يك screen shot از پیام های خصوصی ام بذارم تا ببینید عکس چند نفر رو در پیام خصوصی براشون فرستادم ! بعد از ملاحظه عکس دیدن چهره شون 100 درصد دیدنی بوده !!!

ولی خوب یک بار دیگه برای اینکه ااثبات کنم شما رو سر کار نذاشتم عکس یک نفر دیگه رو هم میذارم !!!

بذار فکر کنم ببینم عکس کی بهتره !!!! :f34r: آها !

این شاهد عزیز که از اولین نفرات بود رو میذاریم ;)

www.dabir.info/!!.jpg

اولا شازده اون ريش و پشمت كه در اومد برو بزن. ثانيا روت بشه عكس منو كنار خانواده بزار خودم مجوزشو ميدم.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از حکیم :
سلام

اقا من ادعا نكردم عكس همه رو دارم ! ادعا كردم عكس تعدادي رو دارم ! همينطور ادعا نكردم عكس همه رو ميذارم ! بعضي عكس ها از اعضا انقدر در مكان هاي ناجوري هستش كه روم نميشه اونها رو بذارم !!!!

يا مثلا عكسي است كه با خانواده تشريف دارند و شايد راضي نباشن !! دلم ميخواهد يك screen shot از پیام های خصوصی ام بذارم تا ببینید عکس چند نفر رو در پیام خصوصی براشون فرستادم ! بعد از ملاحظه عکس دیدن چهره شون 100 درصد دیدنی بوده !!!

ولی خوب یک بار دیگه برای اینکه ااثبات کنم شما رو سر کار نذاشتم عکس یک نفر دیگه رو هم میذارم !!!

بذار فکر کنم ببینم عکس کی بهتره !!!! :f34r: آها !

این شاهد عزیز که از اولین نفرات بود رو میذاریم ;)

www.dabir.info/!!.jpg
حالا عکس منو رو کدوم بد بختی انداختی؟
108.gif

حکیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان عزیزم

اقا اگه یکم دیر تر میامدم جواب بدم یک کتک غیابی هم حتما میزدید !!! ( ایکون خنده )

بهتره تک تک شروع کنم به جواب دادن که یه موقع کسی از جواب بی بهره نمونه !

تن تن : عکس شما رو بروی چشم ! شما دیدید که من باشم و عکس شما رو نذارم ؟! اگه شما هم نان آور 28 نفر باشی ( بذار حساب کنم ! اگه 2 پسرهای همسایه رو هم حساب کنیم ! نوه هام هم همینطور میشه 32 تا !! ) اوضاع ات مثل من میشه ! خصوصا اگه بابات به خوابت بیاد و از رفتن به اینترنت نفریت ات کنه !!

شما منتظر عکستان باشید !!!

cyber boy جان :

بله ! من هم موافقم ! عکس شاهد اینقدر قشنگه خصوصا با این منظره که باید اونو قاب گرفت !

کامیار جان :
گفتم که پیغام خصوصی ! کناری دفی رو هم باشه وقتی میگم که خود کناری اش هم درخواست عکس اش رو بده :))

ممنون از شما هم هستم که با نظر من و cyber موافقی ! شاهد جون این عکستو خواستی بگو من آشنا دارم برات قاب بگیرن ! چون خیلی تابلوی توپی هستش !

شرلوک جان :
من تعجب میکنم ! :blink:
اره راست میگی ! این شاهد مثل اینکه تو همه عکس هاش کله اش کجه !! بابا شاهد یکم تنوع به خرج بده !!! یک بار سرتو به یه سمت دیگه کج کن لااقل !

امیر هومن جان :

اقا سلام ! شازده یعنی چی؟! جدا میگم معنی اش رو نمیدونم !!! لطف کن معنی اش رو برام تو خصوصی بنویس ! اخه اینجا ناجوره ! مثلا حکیم هستم !

در مورد عکس شما باید بگم از گروه عکس هایی هستش که بهمراه خانواده نیست بلکه در اون زمینه هستش که در جاهای ناجوری گرفته شده ! بنظر من بهتره صداش در نیاد ! اگه هم خواستی لااقل خصوصی بهتره ! اخه اینجا عضو خانوم هم داریم ! قبول که داری ؟!

شاهد جان :

عکس شما رو بنده روی بدن شاهد انداختم ! میشناسیش ؟!
شما چرا ؟! لااقل لباسهای خودت رو که باید بشناسی ... این پارک رو چی ؟! برات آشنا نیست !؟
سهیل جان :

برای اینکه هم من زیاد اذیت نشم هم شما زیاد معطل نشی پیشنهاد میکنم بری جلوی آینه ! ولی اگه خواستی کمی معطلی بکشی یک پیغام خصوصی بده در خدمتیم !

meli

Registered User
لایک‌ها
23
پس من چی؟
به طور اتفاقی تو یکی از عکسای پارساله الکامپ افتادم
نمی دونم اونو کی گرفته که حواسم نبود خودمو بکشم کنار!
اونو نزاری!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از SherlockHolmes :
dqn5g5.jpg

!!.jpg

ياد قرار عمومي دو هفته پيش بخير!!

به حاجي گفته بودم عكساشو پابليك نكنا گوش نداد!!
184.gif

به جون خودم اين فريد چيز گفت بزار
166.gif

تازه اينجا نذاشتم كه
183.gif

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از حکیم :
امیر هومن جان :

اقا سلام ! شازده یعنی چی؟! جدا میگم معنی اش رو نمیدونم !!! لطف کن معنی اش رو برام تو خصوصی بنویس ! اخه اینجا ناجوره ! مثلا حکیم هستم !

در مورد عکس شما باید بگم از گروه عکس هایی هستش که بهمراه خانواده نیست بلکه در اون زمینه هستش که در جاهای ناجوری گرفته شده ! بنظر من بهتره صداش در نیاد ! اگه هم خواستی لااقل خصوصی بهتره ! اخه اینجا عضو خانوم هم داریم ! قبول که داری ؟!

!

اتفاقا اينجوري بهتره هر چه قدر عكس من در زمينه ناجور تر باشه و بدست تو افتاده باشه اعتبارت بيشتر ه . اصلا خودم راه ميفتم و برات تبليغ ميكنم. بدون سانسور ميخوام . ضمنا شازده يعني شاه زاده . مگه بده؟ به اون ريشت هم ميخوره.
مگه نگفم كوتاهش كني؟

حکیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقایان سلام

من تنها و تنها برای اینکه باعث بهم ریختگی اعصاب دیگران نشم به این تاپیک پایان میدهم !

تمام افرادی که پیغام خصوصی فرستاده بودن فکر کنم عکس هاشون رو گرفتن ! این تاپیک کلا جنبه سرگرم کردن اعضا رو داشت ( با این وجود که من هنوز این ادعا رودارم که عکس تعدادی رو دارم ) ولی در عین حال اگه جو صمیمی تر از ان بود که من تفکر میکردم عکسهای جالبی حتی بدون درخواست اعضا ارسال میکردم که فکر میکنم بد نبود !

با این حال من قبل از ارسال این تاپیک که یکی از اعضای کهن مجیدانلین هم بشمار میام خیلی از صمیمیت اعضای پرشین تولز شنیده بودم ! ( بر منکر اش لعنت ! این صمیمیت رو خودم هم قبول دارم ! ) ولی با من تو این تاپیک خصوصا در پیغام های خصوصی ای که ارسال شد بهم بدجوی بی توقعی ام شد !

خواهش میکنم بعد از خواندن این مطالب با نوشتن مطالب ( به درک + بهتر که تموم شد و .... ) قلب اون مرحوم رو نشکنید !! :)

این هم اخرین عکسی هستش که بنده در این تاپیک ارسال میکنم !

www.dabir.info/me.jpg

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
جناب حکیم ولی من که براتون pm زدم جوابمو نگرفتم.عکسی هم از من ارسال نکردید.
پس چطور همچین حرفی میزنید!!!!! << تمام افرادی که پیغام خصوصی فرستاده بودن فکر کنم عکس هاشون رو گرفتن ! >>

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از حکیم :
اقایان سلام

من تنها و تنها برای اینکه باعث بهم ریختگی اعصاب دیگران نشم به این تاپیک پایان میدهم !

تمام افرادی که پیغام خصوصی فرستاده بودن فکر کنم عکس هاشون رو گرفتن ! این تاپیک کلا جنبه سرگرم کردن اعضا رو داشت ( با این وجود که من هنوز این ادعا رودارم که عکس تعدادی رو دارم ) ولی در عین حال اگه جو صمیمی تر از ان بود که من تفکر میکردم عکسهای جالبی حتی بدون درخواست اعضا ارسال میکردم که فکر میکنم بد نبود !

با این حال من قبل از ارسال این تاپیک که یکی از اعضای کهن مجیدانلین هم بشمار میام خیلی از صمیمیت اعضای پرشین تولز شنیده بودم ! ( بر منکر اش لعنت ! این صمیمیت رو خودم هم قبول دارم ! ) ولی با من تو این تاپیک خصوصا در پیغام های خصوصی ای که ارسال شد بهم بدجوی بی توقعی ام شد !

خواهش میکنم بعد از خواندن این مطالب با نوشتن مطالب ( به درک + بهتر که تموم شد و .... ) قلب اون مرحوم رو نشکنید !! :)

www.dabir.info/me.jpg

خوب حالا داري ديگه سوسه مياي . ايرادي نداره .

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
چه مسخره شده این پی تی:d

hbak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از حکیم :
اقایان سلام

www.dabir.info/me.jpg
زودتر برو تا زايع تر نشده (درگوشي) :f34r:

حکیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سهیل جان با گفته ی شما خیلی متعجب شدم ! اخه برای شما خیلی بیشتر از بقیه نوشته بودم ! حتی عکس هم براتون گذاشتم !

امیرهومن جان ! شما که پیغام های خصوصی منو نمیتونی بخوانی ! لااقل در همین تاپیک عمومی نگاهی به جو بنداز !! 100 درصد پشیمون هستم از زدن این تاپیک ! و اگه امکان برگشت به عقب وجود داشت هرگز چنین تاپیکی باعث از بین رفتن وقت دوستان نمیشد !

بحرینی جان ! مسخره شدن این فوروم اگه فکر میکنید از بنده است بفرمایید تا خودم رو اصلاح کنم ! اگر هم دلایل اش مواردی دیگر است فکر میکنم بهتر بود بجای مطرح کردن اون در تالار عمومی و این تاپیک به مدیریت سایت ایمیل ارسال میکردید !

hbak جان

کاش شما هم نیموده این طور سوتی نمیدادی !!!!! :) من جات بودم از این به پس با یک ایدی دیگه فعالیت میکردم ! چون اینطور که معلومه هنوز عضو نشده اومدی اینجا و ضایع رو نوشتی ---------------> (( زایع :blink: ))

من فکر میکنم فعلا برای شما یک سال مطالعه در مقطع ابتدایی مفید تر از اینجا باشه !!!!!!!! :)

با این حال ورود شما رو به جمع بچه های اینجا تبریک و به فال نیک میگیرم !

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نقل از حکیم :
سهیل جان با گفته ی شما خیلی متعجب شدم ! اخه برای شما خیلی بیشتر از بقیه نوشته بودم ! حتی عکس هم براتون گذاشتم !

كي عكس من رو گذاشتين!!!!!!!!!!!!!!!!! منم از گفته شما متعجب نشدم شاخ در اوردم.من حاضرم اگه عكسي از من دارين در همين تاپيك بزاريد.( البته اگر واقعا راست ميگين ) شما جواب پيغام خصوصي من رو هم ندادين تا چه برسه به گذاشتن عكس.دوباره ميگم اگه عكسي از من داشتيد در همينجا قرار بدين

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از حکیم :
امیرهومن جان ! شما که پیغام های خصوصی منو نمیتونی بخوانی ! لااقل در همین تاپیک عمومی نگاهی به جو بنداز !! 100 درصد پشیمون هستم از زدن این تاپیک ! و اگه امکان برگشت به عقب وجود داشت هرگز چنین تاپیکی باعث از بین رفتن وقت دوستان نمیشد !

!

بيخيال بابا . ما خودمون سياهيم . مارو سياه نكن.
جو هيچيش نيست . ميخواي نظر بچه ها رو بگيريم؟ ضمنا عكسي از من اگه داشته باشي همينجا اعلام ميكنم يه جايزه درست و حسابي پيش من داري.

حکیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سهیل جان ! من برات دوباره ارسال میکنم !

قربون همگی ........

بالا