برگزیده های پرشین تولز

درخواست فایل php.ini با مشخصات زیر

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی فوری
سلام دوستان

من یک هاست دارم که باهاش با مشکل بر خوردم
مشکل من اینکه متغیر هایی که از طریق فرم و یا کوئری در آدرس ارسال میشه رو قبول نمی کنه
به من گفتن باید توی پوشه برنامه ام یک فایل php.ini قرار بدم که این اجازه رو بده که متغییر هایی که از طریق فرم ارسال میشه رو قبول کنه. اونطوری من فهمیدم باید یک چیزی رو از off به on تغییر بدم ولی من نمی دونم چیه
اگه کسی می دونه لطفا این فایل رو به من بده چون هم من هم خیلی از دوستام به این مشکل بر خوردیم.

البته بگم توی لوکال برنامه ام کار می کنه ولی توی هاست و سرور که می زارم نمیشه از طریق فرم چیزی ارسال کرد.
از متغییر های سراسری get_$ و post_$ هم استفاده کردم ولی باز هم جواب نداده.
خیلی فوری

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
شما باید از POST_$ و GET_$ استفاده کنی (بزرگ و کوچک بودن حروف مهم هست). اون تنظیمی که به شما گفتند register_globals هست ولی به دلایل امنیتی تأکید میشه که off باشه. بهتره از دو آرایه ای که گفتم استفاده کنید تا اینکه register_globals رو فعال کنی.

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از راهنمایی تون
چون تا حالا توی لوکال کار می کردم از آرایه سراسری استفاده نکردم برای همین نمی دونستم به حروف بزرگ حساس هستش
ولی برنامه من خیلی بزرگ هستش و اگه بخوام همه متغییر های پستم رو عوض کنم کار دشواری میشه
در ضمن من حداکثر امنیت رو براش تامین کردم
اگه میشه فایل فعال شده اش رو برای من بزارید
یا به ایمیل بفرستید
[email protected]
از شما ممنونم

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
ممنون از راهنمایی تون
چون تا حالا توی لوکال کار می کردم از آرایه سراسری استفاده نکردم برای همین نمی دونستم به حروف بزرگ حساس هستش
ولی برنامه من خیلی بزرگ هستش و اگه بخوام همه متغییر های پستم رو عوض کنم کار دشواری میشه
در ضمن من حداکثر امنیت رو براش تامین کردم
اگه میشه فایل فعال شده اش رو برای من بزارید
یا به ایمیل بفرستید
[email protected]
از شما ممنونم
وقتی register_gloabals فعال باشه دیگه اصلاً امنیت نداری که حداقل و حداکثر داشته باشه چون هکر میتونه هر متغیری که دلش میخواد رو به برنامه ات بده. اگه میخوای فعالش کنی بگرد تو php.ini و off= رو تبدیل به on= کن ولی یه راه دیگه هم داری که با foreach اول برنامه متغیرها رو دستی بسازی. همون اثر رو داره :

PHP:
foreach($_REQUEST as $k=>$v) $$k = $v;

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با عوض کردن متغیر ها با متغییر های سراسری مشکلی ندارم کار چند ثانیه است با فرانت پیج ولی من توی فرم هام از پست استفاده می کنم ولی کوئری ها گت هستند برای همین کلی مشکل بر می خورم
در ضمن متغییر های من شناخته شده است و هکر هر چیزی که خواست نمی تونه بده و اگر هم تونست کاری کنه باز هم تونسته یه سری اطلاعات برای من بفرسته که به هیچ دردی نمی خوره

شما این فایل رو درست کنید به من بدید چون اگه بخوام بدون اون کار کنم چهل پنجاه هزار خط رو باید درست کنم
فقط فایل فعال شده php.ini رو برای من بفرستید
با تشکر از شما
در ضمن من دنبال چند نفر می گردم تا اسکریپتم رو تست کنن و ببینن می تونن باگی توش پیدا کنن یا نه
اگه شما و دوستان دیگه می خواهن به من کمکی کنن هم خودشون رو تست کنن هم اسکریپت من رو البته این اولین برنامه کاملی هست که می نویسم ممکنه یه سری مشکل داشته باشه که به کمک شما دوستان نیاز دارم

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خواهشا این فایل رو بدید
واقعا کار هام به هم ریخته تنها امیدم شمایید یک نفر پیدا نمیشه این فایل رو به من بده
به چه زبونی بگم واقعا کارم گیره فقط یک فایل php.ini که register_globals فعال باشه به من بدید سایت هام بین زمین و هوا گیر کرده. هر مشکل امنیتی هم داشته باشه قبول دارم فقط این فایل رو به من زود تر بدید
فوری فوری

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب کسی به ما ماهی گیری یاد نداده
وقتی داری از گرسنگی می میری آموزش ماهی گیری به درد نمی خوره اول ماهی رو می گیری بعد که سیر شدی ماهی گیری رو آموزش می بینی
باز هم ممنون
اگه بدونید وقتی به عوض کردن و دوباره نویسی برنامه فکر می کنم چی جوری حالم بد میشه درکم می کردید پنج تا سایت با کلی عظمت نوشتم ولی به این موردش توجه نداشتم و حالا بهم میگن باید از متغییر های سراسری استفاده کنی اون هم با اون وضع پست و گت که سیستم مغزی رو به هم می ریزه
این هم سایت که تازه راه افتاده دوستان یه تست بکنن نسخه آزمایشی هست اگه مشکلی بود بهم بگید ممنون میشم

سیب موز

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه مدت نبودم و مشغول کار های سایت هام بودم و نتونستم زود تر به امرتون عمل کنم
خوش تیپ بودم این سایت ها داغونم کردن(چقدر خودم رو تحویل گرفتم)

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من یه مدت نبودم و مشغول کار های سایت هام بودم و نتونستم زود تر به امرتون عمل کنم
خوش تیپ بودم این سایت ها داغونم کردن(چقدر خودم رو تحویل گرفتم)
ممنون :)

بالا