برگزیده های پرشین تولز

درخواست قیمت عمده فروشی محصولات سوپرمارکتی

adamous06

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام دوستان
قصد راه اندازی یه سوپرمارکت رو در شیراز دارم،واسه شروع میخوام تمام اجناس مغازه رو نقدی خرید کنم که حدود 100 تومن واسه اینکار در نظر گرفتم.از اجناس ایرانی گرفته تا خارجی، از تمام دوستانی که کار عمده فروشی مواد غذایی میکنن یا نمایندگی محصولی هستن یا ویزیتور شرکت تولید کننده هستن خواهش میکنم این 4 مورد رو ذکر کنن:
1- اقلامی که موجود دارین
2- قیمت اقلام واسه خرید های مختلف(مثلاً قیمت 1 بکس اسنیکرز با قیمت 1 کارتن اسنیکرز یا قیمت 1 کارتن چی توز و قیمت 10 کارتن)
3- نحوه تحویل
4- شماره تماس(اگه اینجا نمیتونید بزارید واسم بصورت خصوصی بفرستین)
دنبال خرید با قیمت خوب هستم و خرید جنس همیشگی هست(تقریباً هر ماه همین مبلغ قرار هست نقدی خرید کنیم واسه مغازه)
لطفاً فقط شماره تماس نزارین واسه صحبت تلفنی چون اقلام زیاد هست و نفرات زیادی هم کار پخش انجام میدن و نمیشه تک تک به همه زنگ زد.بعد از چک کردن قیمت تماس گرفته میشه واسه سفارش

Last edited:

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
اگه جنسای خارجی مثل شکلات و آبمیوه و ... خواستین از طرف بندرلنگه میتونم براتون تهیه کنم.
آدرس دقیق مغازه کجاست و تسویه تون چجوریه؟

adamous06

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اگه جنسای خارجی مثل شکلات و آبمیوه و ... خواستین از طرف بندرلنگه میتونم براتون تهیه کنم.
آدرس دقیق مغازه کجاست و تسویه تون چجوریه؟
سلام دوست عزیز
عرض کردم که تمام جنسای خارجی و ایرانی که توی سوپرمارکت قابل فروش باشن،مغازه رو تازه گرفتم توی قصرالدشت نزدیک خیابان برق بر خیابون هست.مشغول دکور شدیم تازه اما میخوام توی این مدت جنسامو خریداری کنم و انبارم پر باشه.تسویه نقدی هست.البته بعد از چک کردن جنس و تاریخ انتهاش
و اینکه باید یه لیست قیمت به من بدین که بتونم با دوستان دیگه ای که قیمت میدن مقایسه کنم،اگه قیمتهای شما مناسب بود میتونیم باهم همکاری داشته باشیم

adamous06

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
کسی دیگه کار عمده فروشی مواد غذایی نمیکنه؟

belak24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
430
دوست عزیز به جای اینکه پشت کامپیوتر بشینی و بیای اینجا کمک بخای یه زنگ بزن شرکت های پخش آمار بگیر هم قیمت و هم شرایط تحویلش...
با اینجا اومدن چیزی کاسب نیستی دوست عزیز...

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
دوست عزیز
شهر پره از کسانی هستش که جنس رو به صورت نسیه و نقدی به سوپری ها میارن
با یکی از سوپری های محله خودتون در تماس باش اون حتما راهنمایی میکنه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوست عزیز
شهر پره از کسانی هستش که جنس رو به صورت نسیه و نقدی به سوپری ها میارن
با یکی از سوپری های محله خودتون در تماس باش اون حتما راهنمایی میکنه
ما از بس انسانهای خوبی هستیم تا کاری برامون سود نداشته باشه انجام نمیدیم .یک بار من می خواستم یک جنس خوراکی عمده بخرم رفتم شاید بیش از 10تا سوپری گفتم آقا عمده فروشهای مواد غذایی این شهر محلشون کجاست یا ازشون تلفن دارید همه یک صدا گفتند نه نمی دونیم من گفتم اره جون عمتون پس جنس از آسمون براتون میاد مغازه را پر می کنید تا آخرش از طریق آگهی روزنامه چندتاشون را پیدا کردم کارم حل شد

babak13633

Registered User
لایک‌ها
737
ما از بس انسانهای خوبی هستیم تا کاری برامون سود نداشته باشه انجام نمیدیم .یک بار من می خواستم یک جنس خوراکی عمده بخرم رفتم شاید بیش از 10تا سوپری گفتم آقا عمده فروشهای مواد غذایی این شهر محلشون کجاست یا ازشون تلفن دارید همه یک صدا گفتند نه نمی دونیم من گفتم اره جون عمتون پس جنس از آسمون براتون میاد مغازه را پر می کنید تا آخرش از طریق آگهی روزنامه چندتاشون را پیدا کردم کارم حل شد
یه موضوعی هم هستش که وقتی یه مغازه سوپری میزنی ویزیتور از در و دیوار بالا میرن
میخوان برا جنس هاشون مشتری پیدا کنن پس صد در صد سراغ ایشون هم میان

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
یه موضوعی هم هستش که وقتی یه مغازه سوپری میزنی ویزیتور از در و دیوار بالا میرن
میخوان برا جنس هاشون مشتری پیدا کنن پس صد در صد سراغ ایشون هم میان
اما خوب نمیشه اول کار مغازه را خالی بگذاره تا بازاریاب پیدا بشه

adamous06

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اینم هستش ولی به نظرم یه خورده جنس بیاره بعدش خود ویزیتور ها میان دنبالش
دوست عزیز منم به همین خاطر این تایپیک رو زدم،چون نمیشه نشست تا ویزیتور بیاد سراغت.جنس های خارجی هم ویزیتور نمیاره در مغازه،توی بازار شیراز هم قیمت جنس خارجی کذایی هست.یارو عمده فروش جنس خارجی میاد قیمت جنسش رو 2-3 تومن زیر قیمت خرده فروش میده.
دقیقاً برعکس نظر دوستمون @blak24 که فرمودن با پشت کامپیوتر نشستن چیزی کاسب نمیشی دیروز با یه نفر و امروز هم با یه نفر دیگه صحبت کردم واسه خرید جنس خارجی از جنوب و تحویل در شیراز،زمین تا آسمون قیمتا فرق میکنه،

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
شما یه بار بیاید تهران فکر کنم فروشنده های مد نظرتون رو پیدا کنید

safacity

Registered User
لایک‌ها
26
سلام همشهری ..
من هم در شیراز سوپر مارکت دارم منتها اجناس خارجی قیمت خوب نیست ..
اگه کسی قیمت داره از جنوب لیست قیمت بفرسته مناسب باشه کار میکنیم .‌

adamous06

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام همشهری ..
من هم در شیراز سوپر مارکت دارم منتها اجناس خارجی قیمت خوب نیست ..
اگه کسی قیمت داره از جنوب لیست قیمت بفرسته مناسب باشه کار میکنیم .‌
سلام دوست عزیز
کجای شیراز هستین؟توی محله یا بر خیابون؟
اگه امکان داره یه شماره واسم پ.خ بفرست تماس بگیرم خدمتت صحبتی داشته باشیم

salarie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
لطفا به سایت عمده فروشی ای تی مارکت حتما سر بزنید انواع محصولات غذایی و شوینده وبهداشتی عرضه میشه .. ما در زمینه محصولات سلولزی و شوینده مزیت رقابتی داریم و میتونیم نیاز شما رو براورده کنیم

بالا