برگزیده های پرشین تولز

درخواست كمك فوري

Lena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها من ميخوام يه موبايل نوكيا بخرم كه مجهز به دوربين هم هست ... راستش وقتي خوب بررسي كردم به نظرم اومد از همه لحاظ و با توجه به قيمتش و اينكه ضمانت نامه هم داره برام مناسبه ؛ از كيفيت عكسش هم بدم نيومد ، البته شخصاً تا حالا باهاش كار نكردم ولي از اون جايي كه دنبال عكاسي حرفه اي نيستم و صرفاً برام مهمه كه كيفيت عكس تا يه حدودي قابل قبول باشه ، فكر كردم بد نباشه ! اما هنوز شك دارم ... به نظرتون اگه يه دوربين ديجيتال مثلاً با قيمت 150 تومان بخرم ، بهتر از اينه ؟ :blink: اگه اشتباه نكنم اين مدلش هست :

phone_models_3650.jpg

ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد :rolleyes:

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
به نقل از Lena :
بچه ها من ميخوام يه موبايل نوكيا بخرم كه مجهز به دوربين هم هست ... راستش وقتي خوب بررسي كردم به نظرم اومد از همه لحاظ و با توجه به قيمتش و اينكه ضمانت نامه هم داره برام مناسبه ؛ از كيفيت عكسش هم بدم نيومد ، البته شخصاً تا حالا باهاش كار نكردم ولي از اون جايي كه دنبال عكاسي حرفه اي نيستم و صرفاً برام مهمه كه كيفيت عكس تا يه حدودي قابل قبول باشه ، فكر كردم بد نباشه ! اما هنوز شك دارم ... به نظرتون اگه يه دوربين ديجيتال مثلاً با قيمت 150 تومان بخرم ، بهتر از اينه ؟ :blink: اگه اشتباه نكنم اين مدلش هست :

phone_models_3650.jpg

من خودم با اين گوشي كار كردم و بايد بگم گوشيه خوبيه و امكانات جالبي داره ولي تنها مشكلش از نظر من بزرگيشه و اينكه حمل و نقلش يكم سخته . البته اگه به عنوان يه موبايل نگاش كنيم .

!!!!!!!!!!!!!!!

Registered User
لایک‌ها
0
يعني شما ميخواي گوشي موبايل رو با دوربين ديجيتال مقايسه كني !!!

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
نه عزيز جان . منظورم دقيقا برعكسه . يني ميگم اين گوشي به عنوان يه گوشي موبايل يكم ابعادش بزرگه و بقل معروف رادست نيست!!

!!!!!!!!!!!!!!!

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mjme :
نه عزيز جان . منظورم دقيقا برعكسه . يني ميگم اين گوشي به عنوان يه گوشي موبايل يكم ابعادش بزرگه و بقل معروف رادست نيست!!
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
نه منظور من شما نبود

kourosht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشیه خوبیه البته به نظر من هم زیادی گندست ولی خیلی کارایی داره و آنتن دهیشم خیلی خوبه بعد از نصب نرم افزارش حتی منشی هم داره و خیلی خاصیت های دیگه: مثلا یکی از آبشناش اینه که اگه یه شب خوابت نبرد و علتش چند عدد پشه و مگس توی اتاق بودن میتونه توی یکی از منو های این موبایل یه فانکشنی رو فعال کنی که با تولید یه فرکانس صوتی پایین که بگوش ما نمیرسه حشرات رو دور میکنه بعد با آرامش کامل بگیری بخوابی :)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از Lena :

phone_models_3650.jpg

×× اگه دقت داشته باشيد متوجه ميشيد كه يه دوربين 150 تومني هم حتي! چون كارش عكس گرفتن هست و مخصوص اين كار بهتر از گوشي موبايل عمل ميكنه!
همونطور كه دوستمون قبلا گفتن !

بالا