برگزیده های پرشین تولز

درخواست مجدد

parsa_shayesteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقايون! خانوما! جون هر كي دوست داريد يه كم اطلاعات در مورد درخواستم به من بدين.!! خير از جوونيتون بينيد! (( ( (سلام به همگی.راستش من چندتا سوال دارم که امیدوارم شما دوستان لطف کنید و جواب بدید1]-فرق PDA با PPC چیه؟اصلا فرقی با هم دارن؟2_در محدوده قیمتی 500 تا 700 چه چیزی میتوانم بگیرم؟ البته من این پارامترها در گوشی برایم اهمیت داره:دوربین مگا پیکسلی با مگا پیکسل حداقل 3/1 پیکسل و وضوح تصویر و امکان زووم. (حتی الامکان با فلاش)_آنتن دهی مناسب_ظبط صدا و فیلم.پخش mp3-امکان کار با اکسل و....3- در بین این مدل ها کدام بهترند؟ iamte jam/everex e500/everex e900/e ten m500?البته اگه ممکنه در مورد everex ها و eten m 500 کمی توضیح بدید؟4-آیا این محصولات در ایران پیدا میشه و با چه قیمتی ؟ اگه ممکنه در مورد قیمتشون و گارانتیشون(در صورت وجود) توضیح بدید؟! خیلی متشکر میشم اگه به سوالاتم جواب بدید چون من هیچگونه اطلاعی در این خصوص ندارم و میبایست هر چه زوودتر هم خرید کنم!!! ممنونم)))))

parsa_shayesteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا تو رو خدا يكي جواب منو بده!!!--------------------------------------------------------------------------------

آقايون! خانوما! جون هر كي دوست داريد يه كم اطلاعات در مورد درخواستم به من بدين.!! خير از جوونيتون بينيد! (( ( (سلام به همگی.راستش من چندتا سوال دارم که امیدوارم شما دوستان لطف کنید و جواب بدید1]-فرق PDA با PPC چیه؟اصلا فرقی با هم دارن؟2_در محدوده قیمتی 500 تا 700 چه چیزی میتوانم بگیرم؟ البته من این پارامترها در گوشی برایم اهمیت داره:دوربین مگا پیکسلی با مگا پیکسل حداقل 3/1 پیکسل و وضوح تصویر و امکان زووم. (حتی الامکان با فلاش)_آنتن دهی مناسب_ظبط صدا و فیلم.پخش mp3-امکان کار با اکسل و....3- در بین این مدل ها کدام بهترند؟ iamte jam/everex e500/everex e900/e ten m500?البته اگه ممکنه در مورد everex ها و eten m 500 کمی توضیح بدید؟4-آیا این محصولات در ایران پیدا میشه و با چه قیمتی ؟ اگه ممکنه در مورد قیمتشون و گارانتیشون(در صورت وجود) توضیح بدید؟! خیلی متشکر میشم اگه به سوالاتم جواب بدید چون من هیچگونه اطلاعی در این خصوص ندارم و میبایست هر چه زوودتر هم خرید کنم!!! ممنونم)))))

--------------------------------------------------------------------------------

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از parsa_shayesteh :
بابا تو رو خدا يكي جواب منو بده!!!--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------
سلام . درباره سوال اولتون بايد بگم كه بله ، اين دو تا با هم فرق دارند . PPC زيرمجموعه اي از مجموعه بزرگ PDA هستش . PPC يا همون PocketPC به دستگاهي مي گويند كه سيستم عاملش توليد شركت مايكروسافت ، يا به عبارت بهتر ، ويندوز باشه . شركت هاي مختلفي PPC توليد مي كنند . HP , Dell , Toshiba , Fujitso-Siemens , Asus , .... . يك سري از شركتها ، تخصصشون توليد گوشي هاي PocketPc هست . مثل شركتهاي imate , qtek , Dopod , Everex , .... . در ضمن ، همونطور كه مي دونيد ، PocketPC مي تونه گوشي (منظورم موبايل) نباشه . يعني به عنوان يك كامپيوتر جيبي صرفا ازش استفاده بشه و نه موبايل . به دستگاه هايي كه موبايل هم هستند و PocketPC هم هستند PocketPC Phone Edition يا Windows Mobile Phone Edition ميگن .
دستگاههاي ديگه اي هم داريم كه جز زير مجموعه PDA حساب مي شن . شركت هاي توليد كننده محصولاتي كه داراي سيستم عامل Palm و همينطور Linux هستند و همين طور سري Blackberry و خيلي دستگاههاي ديگه توي زير مجموعه Pda هستند كه هيچ ربطي به PocketPC ندارند . در آخر بگم كه PDA از ابتداي كلمات Personal Digital Assistant گرفته شده است . توي يه فروم ديگه ، در جواب همين سوال ، مدير فروم جواب داده بود كه "هیچ فرقی ندارن . فقط اسم" . كه اين جمله اشتباهه .

در جواب سوالات ديگتون بايد بگم كه من چون PocketPC دارم و دستگاهم گوشي نيست ، نمي تونم در اين رابطه توضيح بدم . فقط اين رو بدونيد كه در تمامي دستگاههاي توليد چند سال اخير ، شما مشكل گوش كردن به آهنگ و يا كار كردن با اكسل و از اين موارد رو نداريد . چون همه دستگاهها داراي اين قابليت هستند . چه سخت افزاري (مثلا داراي Headphone Jack باشند و يا ميكروفن براي ضبط صدا داشته باشن و ...) و چه نرم افزاري . به خصوص اينكه ، همونطور كه معلومه ، وقتي يك دستگاه سيستم عامل داره ، برنامه نويس ها ، انواع مختلف برنامه ها رو براي دستگاه مي نويسند . كافيه يه سري به سايتهاي Handango و يا PocketGear و كلي سايتهاي ديگه بزنيد و ببينيد چه برنامه هايي براي PocketPC نوشته شده است .
درباره دوربين بايد بگم كه حداقل در زمينه PocketPC دستگاهي وجود نداره كه دوربين اون ، زوم اپتيك داشته باشه يا بهتر بگم ، من همچين چيزي نديدم . همه اينها با استفاده از نرم افزار و به صورت ديجيتالي زوم مي كنند كه تبعا كيفيت عكس رو بعد از زوم 1x پايين مي يارن .

بقيش رو به عهده دوستاني كه گوشي دارند .

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز دست شما درد نكنه

ولي يك نكته را بايد متذكر شوم كه Imate و qtec دو شركتي هستند كه محصولات شركت HTC را برند مي كنند

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اين مشخصاتي كه گفتي فكر كنم Imate Jam بهترين گزينه هست ولي ماركهايه ديگه اي هم كه گفتي را زياد من نديدم.
شايد بهتر باشه من ندونم ولي اگه كسي اطلاعي داره بياد مطرح كنه ما من هم يه چيزي ياد بگيرم

parsa_shayesteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي ممنون از جوابتون.حالا قيمت i mate jam چنده؟ ضمنا مخلفاتش چيا هست؟ و به چه قيمتي؟ مثلا كيف ضد ضزبه و قاب و.....؟؟

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
خيلي ممنون از جوابتون.حالا قيمت i mate jam چنده؟ ضمنا مخلفاتش چيا هست؟ و به چه قيمتي؟ مثلا كيف ضد ضزبه و قاب و.....؟؟
اطلاعات لازمه برايتان در زير مي آيد. در مورد قيمت هم اگر در پاساژ علاالدين يا جمهوري بگردي با گارانتيهاي ديگر حدود 60 تا 80 هزار تومان ارزانتر هم ميتواني تهيه كني حتي بدون گارانتي من 489 هزار هم ديدم
آی‌مت جم
i-mate JAM
کامپیوتر جیبی و تلفن همراه، دوربین با کیفیت مگاپیکسل، صفحه نمایش بزرگ رنگی، ویرایش پرونده‌های مایکروسافت آفیس، بلوتوث، پخش فیلم و موسیقی، و ...
ضمانت کننده: پارس‌همراه
مدت ضمانت: ۲۵ ماه

۶,۱۰۰,۰۰۰ ریال

www.shop.ir
مشخصات
پردازنده اینتل PXA272
سرعت پردازنده ۴۱۶ مگاهرتز
حافظه ۶۴ مگابایت داخلی
کارت حافظه بله، پشتیبانی SDIO/MMC
اندازه صفحه ۲٫۸ اینچ، ۳۲۰ * ۲۴۰ پیکسل
نوع صفحه نمایش TFT Transflective
صفحه نمایش لمسی بله
تعداد رنگ حداکثر ۶۴۰۰۰ رنگ
دوربین دوربین با کیفیت ۱٫۳ مگا پیکسل
ابعاد عکس ۹۶۰ * ۱۲۸۰ پیکسل
امکان فیلمبرداری بله
تشخیص دستنوشته بله
زمان مکالمه حداکثر ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
باند فرکانس ۹۰۰، ۱۸۰۰، ۱۹۰۰
سیستم عامل Microsoft Windows Mobile Second Edition for Pocket PC
ابعاد ۱۸ * ۵۸ * ۱۰۸ میلی‌متر
وزن ۱۵۰ گرم
شبکه بیسیم بله
مرورگر اینترنت پشتیبانی HTML
مرورگر WAP پشتیبانی WAP 2.0
امکان پخش فیلم بله، پشتیبانی MPEG4, H.263
امکان پخش موسیقی بله، پشتیبانی WMA, AMR, MP3
ویرایش پرونده‌های آفیس بله
بلوتوث بله
فناوری جاوا بله
پست الکترونیک بله
ارسال MMS بله
فناوری GPRS بله
یکسان‌سازی داده‌ها با کامپیوتر بله
دفترچه تلفن با عکس بله
ضبط صدا بله
پخش با صدای بلند بله
ملودی زنگ Polyphonic, MIDI
امکان دریافت ملودی زنگ بله
آلبوم عکس بله
پیش‌بینی بقیه کلمه بله
اتصال به کامپیوتر پشتیبانی USB
درگاه مادون قرمز بله
باطری Lithium-Ion Polymer

10208-1.jpg

10208-2.jpg

parsa_shayesteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.ممنون! کسی درباره everex e900 ya e ten m 500 اطلاعاتي نداره؟!! :)

azadiphone

Registered User
لایک‌ها
1
سلام.ممنون! کسی درباره everex e900 ya e ten m 500 اطلاعاتي نداره؟!! :)
EVEREX - E900 Pocket PC
<TABLE class=fontf dir=rtl cellPadding=4 border=0><TBODY><TR><TD>وزن ( گرم ) </TD><TD dir=ltr>170</TD></TR><TR><TD>سايز ( ميلي متر ) </TD><TD dir=ltr>111 x 60 x 20 <TR><TD>شارژ باطری ( ساعت ) </TD><TD dir=ltr>200</TD></TR></TBODY></TABLE>
<HR align=right width="80%"><TABLE class=fontf dir=rtl cellPadding=4 border=0><TBODY><TR><TD vAlign=top width=100>امکانات جانبی :

E9003.gif

</TD><TD dir=ltr align=right>MP3

بلندگو
ويبراتور
دوربين عکس برداری
صفحه نمايش رنگی
WAP
MMS
SMS
GPRS

</TD></TR></TBODY></TABLE><HR align=right width="80%"><!-- other info (memo field in db): --><TABLE class=fontf dir=rtl cellPadding=4 width="80%" border=0><TBODY><TR><TD>(Microsoft Windows , Mobile 2004 (win CEپردازنده Mobile Technology 400 MHZ
Ram 128 MB
قابلیت استفاده از Memory MMC & SD تا GB 2
(Microsoft Windows , Mobile 2004 (win CE
پردازنده Mobile Technology 400 MHZ
Ram 128 MB
قابلیت استفاده از Memory MMC & SD تا GB 2
حافظه استاتیکی : MB 64
پشتیبانی 4 باند GSM شامل MHZ )850 ,900 ,1800 ,1900 )
سیستم GPRS Class B , Multi-Slat+Class 10
وضوح تصویر Color 65000
TFT.LCD شفافیت کامل LCD زیر نور خورشید
رزولیشن pixels 1280x960 مجهز به Touch Pen
عکس برداری با فلش و زوم و دقت MP
فیلم برداری با فلش و زوم MPEG4 & 3GP, 4x
پخش فیلم با هر فرمتی با کیفیت بالا
پشتیبانی زبان فارسی و عربی و قابلیت تبدیل به دیگر زبانها
پشتیبانی سیستم GPS یا مکان یاب
امکان چک کردن ایمیل و جستجوی سریع در تمامی سایتها
اتصال به اینترنت از طریق مودم بی سیم موجود در دستگاه با هزینه تلفن ثابت
برنامه های ضد ویروس Norton و Pccilion با قابلیت Update از طریق شبکه
سیستم بازی با قدرت بالا
دارای کیبرد اینفرارد برای تایپ سریع
</TD></TR></TBODY></TABLE><HR><!-- prices with defferent guarantees (if availble for sale): --><TABLE class=fontf dir=rtl cellPadding=4 border=0><TBODY><TR><TD colSpan=2>قيمت </TD></TR><TR><TD></TD><TD dir=rtl>5,450,000 ریال</TD></TR></TBODY></TABLE>

mansourlatifi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه عكس تمام رخ از EVEREX - E900 Pocket PC
eve-E900PocketPC.jpg

parsa_shayesteh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من از يه نفر شنيدم كه كيفيت صداي everex e900 هنگام مكالمه خيلي بده و noise داره! كسي در مورد چيزي شنيده؟؟ تو i_mate jam هم اين مشكل و جود داره يا اون كيفيتش خوبه؟؟!؟ :(

بالا