برگزیده های پرشین تولز

درخواست مشاوره برای اخذ وام

ehsangrp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

دوستان اگر کسی در حال حاضر بانک یا موسسه ای سراغ داره که وام هایی در مقابل سپرده گذاری 4 یا 6 ماه یا 1 ساله میده لطفا اطلاعات رو اینجا هم بزارید تا هم من هم شاید بقیه بتونن استفاده کنن . مثلا شنیدم موسسه اعتباری ثامن الاائمه نسبت به پولی که میزاری بعد از 4 ماه وام میده ظاهران دوستم 2 میلیون گذاشته و 4/5 بعد از 4 ماه گرفته ... خلاصه اگر اطلاعاتی دارید لطفا در اینجا هم بگید و با سپاس

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
ثامن هرچی بگذاری اگر 1 ماه بزاری نصفش و اگر 2 ماه بزاری معادلش وام میده . فقط سیستم ضامن گرفتنش دهن آسفالت میکنه . سودش هم روی 20 درصد است . فعلا فقط همین هست

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
داداش موسسه مالي و اعتباري مهر (قرض الحسنه بسيجيان سابق و بانك مهر آينده!) هم رو همين سيستم وام ميده. ولي هر 4 ماه يك برابر با سود 13 درصد و كارمزد 2 درصد. ضامن هم تا 3 تومن يكي تا 5 تومن 2 تا، تا 7 تومن 3 و الي آخر!!

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
در حال حاضر بهترینشون کدوم هست؟

من حدود 4 تومان پول دارم میتونم چند ماهی بزارم بانکا

کجا بزارم بهتر باشه؟چقدر میتونم وام بگیرم و قسطش ماهیانه حدودا چقدر میشه؟

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
در حال حاضر بهترینشون کدوم هست؟

من حدود 4 تومان پول دارم میتونم چند ماهی بزارم بانکا

کجا بزارم بهتر باشه؟چقدر میتونم وام بگیرم و قسطش ماهیانه حدودا چقدر میشه؟

بعضی موسسات هستند با کارمزد2.5درصد، مثال4تومن بزاری 45روزه میتونی وام بگیری وبایستی 10ماهه پرداخت کنی ، یعنی ماهی حدود410تومن قسط
+++

موسسه مهر هم میتونی بزاری باسود13درصد(حساب مهر2) ، کلا 4ماه میزاری 4تومنوام میگری ، 24ماهه پرداخت میکنی ، یعنی حدودا ماهی 190 تومن

.

بالا