برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی فروشنده با انصاف در بانه برای خرید ال ای دی

lona1386

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام
با توجه به اینکه وقتی سرج میکنی در اینترنت با 100 تا سایت فروش رو به رو میشی واقعا نمیشه تشخص داد کدوم بهتره
میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم و در اینجا سوال کنم که کسی که خودش خرید کرده باشه کسی رو میشناسه که به قیمت بفروشه ؟
سایت هم باشه خوبه . یا شماره تلفن هم باشه
ممنون میشم

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,683
با سلام
با توجه به اینکه وقتی سرج میکنی در اینترنت با 100 تا سایت فروش رو به رو میشی واقعا نمیشه تشخص داد کدوم بهتره
میخواستم از تجربه دوستان استفاده کنم و در اینجا سوال کنم که کسی که خودش خرید کرده باشه کسی رو میشناسه که به قیمت بفروشه ؟
ممنون میشم

من چند تا تاپیک دیدم ، توصیه خرید نمیکردند ، تو انجمن سرچ کنید تاپیک های مختلفی هست

tohid63

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
211
به این شماره زنگ بزن پخش کننده عمده هست مطمئن هست از هر نظر
دم درخونه تحویلت میده
ال جی + او جنرال
09189751219
ایوب
هر جا بگی تحویل میده ...

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
با سلام
ممنون میشم
چی میخواید بخرید ؟چه تعداد

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
سلام.سایتهای متعددی در بانه فعالیت میکنن که اکثرشون هم نماد اعتماد دارن و تایید شده هستن.
مثل بانه سرویس و عمویادگار و دیجی بانه و ...
بنده طی همین یکماه اخیر یه oled از سایت عمویادگار خریدم که روز بعدش صحیح و سالم با پیک تحویل گرفتم.
فقط احساس خود من اینه که روی گارانتیهای متفرقه خیلی نمیشه حساب باز کرد و به زحمت ارسال مجدد کالا به بانه نمی ارزه.
برای من که تلوزیون 8200 تومنی رو با احتساب هزینه پیک 4400 در منزل تحویل گرفتم بصرفه بود.
کالاهاشون هم اصل هست و تحت تاثیر حرفهای بعضی فروشنده های داخل شهر قرار نگیرید که فلان oled تقلبی هست و از این حرفا.
فقط شماره مدلشون با مدلای مشابه وطنی فرق میکنه.اونم بعلت اینه که محصولات داخل وطنی ما اسمشون با همه جای دنیا فرق داره.:general107:
مثلا به شماره هر تلوزبونی یدونه صفر اضافه میکنن و ...

بالا