برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی و راهنمایی برای خرید بازی

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15

nasim motamed

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از irgamer :
از طریق bittorrent‌ میشه، مثلا اینجا(اول داخل سایت عضو بشید):
http://www.demonoid.com/torrents/details/75828/
و این برای university expansion pack‌ :
http://www.demonoid.com/torrents/details/69785/
باید فایل torrent‌ که دریافت می کنید با یه برنامه Bittorrent client‌ مثل Bittornado باز کنید و شروع میکنه به دریافت فایل.
موفق باشید

اين سايته نمي ذاره من عضوش شم error ميده:Sorry, registrations are closed. حالا من چي كار كنم؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اون سایت قط برای نمونه بود بقیه سایتهای torrent‌ هم بگردید پیدا میکنید. به هرحال اگر خواستید بگید invite-تون کنم. شماره invite‌ رو براتون pm‌ میزنم.
موفق باشید

adel_joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.آقا من بازي تنيس مي خوام .كه بشه با كامپيوتر بازيش كرد .اصلا همچين بازي براي پي سي ساخته شده.و توي بازار هست؟ مخلصم. :)

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نقل از irgamer :
اون سایت قط برای نمونه بود بقیه سایتهای torrent‌ هم بگردید پیدا میکنید. به هرحال اگر خواستید بگید invite-تون کنم. شماره invite‌ رو براتون pm‌ میزنم.
موفق باشید
از لین زیر هر چی درباره SIMS موجوده میشه دانلود کرد ، البته با تورنت و احتیاجی به ثبت نام نداره
http://www.mininova.org/search/?search=the+sims

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام دوستان

من يه سري بازي تو سبك رزيدنت ايول مي خواستم

ترسناك - معمايي - ماجرايي - اكشن

سيستم به اين صورته :
CPU : 2GHZ FULL CACHE
RAM 512MB
VGA RADEON 7000 64MB

ممنون
:)

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
فكر كنم Silet Hill بد نباشه . اما نميدونم با اون گرافيك بالا مياد يا نه
162.gif

arash_13

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
3
درسته سری سایلنت هیل بعد از رزیدنت ایول بهترین بازی در این سبک است ولی نه شماره 2 نه 3 و نه 4 با RADEON 7000 اجرا نمیشن
اگر کارتتون RADEON 7500 بود شماره 2 رو میتونستین بازی کنید .
سری َAlone in the Dark هم از معروفترین بازیهای این سبک است که با کارت شما هم راحت اجرا میشه

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از arash_13 :
درسته سری سایلنت هیل بعد از رزیدنت ایول بهترین بازی در این سبک است ولی نه شماره 2 نه 3 و نه 4 با RADEON 7000 اجرا نمیشن
اگر کارتتون RADEON 7500 بود شماره 2 رو میتونستین بازی کنید .
سری َAlone in the Dark هم از معروفترین بازیهای این سبک است که با کارت شما هم راحت اجرا میشه

ممنون از حاجی و شما
بابا این کارت گرافیکی ما رو کشت :(

راسی این Alone in the Dark چه جوریاست ؟ ;)

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
راستی دوستان
من یه سری از اون بازیایی که میگین اگه بازی نکردی نصف عمرت باد هواست :blink: می خوام

البته سازگار با سیستمم که در بالا گفتم

arash_13

کاربر فعال
لایک‌ها
3
سری Alone in the Dark اگه اشتباه نکرده باشم اولین بازی در سبک Survival Horror هستش و از بازیهای معروف این سبک به حساب میاد . البته نسخه های زیادی از این بازی اومده من زیاد با این بازی اشنایی ندارم و فقط َAlone in the Dark: The New Nightmare رو بازی کردم اونم خیلی کم که فکر کنم اخرین نسخه از این بازی باشه.ولی در سطح رزیدنت ایول نیست ولی خوب با سیستم های ضعیف هم خیلی راحت اجرا میشد(در ضمن يه نسخه جديد هم از اين بازي براي كنسول PS3 در دست ساخت است!)
در مورد بازیهایی که اگر بازی نکینم نصف عمرمون بر فناست!! هم Mafia رو اگر بازی نکردید حتما تهیه کنید با سیستم شما هم اجرا میشه از بازیهای فراموش نشدنی!

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين alone in the dark خيلي قديميه اصلا گرافيكه خوبي نداره.همون silent hill 2 با كارت شما بايد اجرا بشه.چون حداقل كارت 32 mb ميخواد مال شما كه 64 mb هست.البته اكثر بازيها نياز به كارتهايي دارند كه hardware T&L رو پشتيباني كنند كه كارت شما اين خاصيت رو نداره اما با نرم افزار 3d analyze اين مشكل هم قابل حله.

با اين حساب بازي خوب كه به اين كارت بخوره زياد هست.(البته هيچكدوم در سبك resident evil نيستن.بازي كه هم اكشن باشه هم ترسناك هم ماجرايي فقط همون resident evil هست.)

غير از mafia اين بازيها هم خيلي بازيهاي خوب و معروفي هستند.البته اكثرا در حد مافيا نيستن اما بهر حال جز’ بهترين بازيها در سبك خودشون هستند.

,undying,hitman 2,medal of honor -allied assault ,syberia 1,2 ,freedom fighters ,halo,post mortem اينا رو كه حتما ميتونيد اجرا كنيد.

يك بازي ماجرايي هم هست به نام shadow of destiny كه ترسناك نيست ولي داستان بسيار جالب و قوي داره. اينو شديدا توصيه ميكنم.

,beyond good and evil,suffering,still life,max payne 2,call of duty,splinter cell 1 ,rainbow six 3 ,gta4 اينها رو هم احتمالا بتونيد اجرا كنيد چون حداقل به كارت 32 نياز دارن ولي اگر اجرا بشن احتمالا تنظيماتش رو بايد بذاريد رو حد پايين تا خوب اجرا بشه.

در اين بازيهايي كه گفتم post mortem,still life و suffering در سبكhorror يا همون وحشت هستند.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
به نقل از Ajabshirkhan :
اين alone in the dark خيلي قديميه اصلا گرافيكه خوبي نداره.همون silent hill 2 با كارت شما بايد اجرا بشه.چون حداقل كارت 32 mb ميخواد مال شما كه 64 mb هست.البته اكثر بازيها نياز به كارتهايي دارند كه hardware T&L رو پشتيباني كنند كه كارت شما اين خاصيت رو نداره اما با نرم افزار 3d analyze اين مشكل هم قابل حله.

با اين حساب بازي خوب كه به اين كارت بخوره زياد هست.(البته هيچكدوم در سبك resident evil نيستن.بازي كه هم اكشن باشه هم ترسناك هم ماجرايي فقط همون resident evil هست.)

غير از mafia اين بازيها هم خيلي بازيهاي خوب و معروفي هستند.البته اكثرا در حد مافيا نيستن اما بهر حال جز’ بهترين بازيها در سبك خودشون هستند.

hitman 2,medal of honor -allied assault ,syberia 1,2 ,freedom fighters ,halo,post mortem اينا رو كه حتما ميتونيد اجرا كنيد.

يك بازي ماجرايي هم هست به نام shadow of destiny كه ترسناك نيست ولي داستان بسيار جالب و قوي داره. اينو شديدا توصيه ميكنم.

,beyond good and evil,suffering,still life,max payne 2,call of duty,splinter cell 1 ,rainbow six 3 ,gta4 اينها رو هم احتمالا بتونيد اجرا كنيد چون حداقل به كارت 32 نياز دارن ولي اگر اجرا بشن احتمالا تنظيماتش رو بايد بذاريد رو حد پايين تا خوب اجرا بشه.

در اين بازيهايي كه گفتم post mortem,still life و suffering در سبكhorror يا همون وحشت هستند.

البته رادئون 7000 اگه مورد بحثه خوب hardware T&L داره...البته با درايور ويندوز نه ....كلا رادئون 7000 فقط پيكسل شيدر ساپورت نميكنه....

arash_13

کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از Ajabshirkhan :

,undying,hitman 2,medal of honor -allied assault ,syberia 1,2 ,freedom fighters ,halo,post mortem اينا رو كه حتما ميتونيد اجرا كنيد.

والا تا جايي كه من شنيدم Silent Hill2 با Radeon7000 اجرا نميشه البته مطمعن نيستم در مورد Alone in the Dark هم حق با شماست از لحاظ گرافيكي در سطح خيلي پايينيه ولي ديدم نزديكترين بازي به Resident Evil اين بازي هست كه با كارت دوستمون هم اجرا ميشد
در ضمن1 Splinter Cell رو من خودم رو 7000 امتحان كردم اجرا نميشه يعني فقط دمو هاشو مياره بعد از بازي مياد بيرون حداقل 7500 ميخواد

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
والا تا جايي كه من شنيدم Silent Hill2 با Radeon7000 اجرا نميشه البته مطمعن نيستم در مورد Alone in the Dark هم حق با شماست از لحاظ گرافيكي در سطح خيلي پايينيه ولي ديدم نزديكترين بازي به Resident Evil اين بازي هست كه با كارت دوستمون هم اجرا ميشد
در ضمن1 Splinter Cell رو من خودم رو 7000 امتحان كردم اجرا نميشه يعني فقط دمو هاشو مياره بعد از بازي مياد بيرون حداقل 7500 ميخواد
مال شما 7000 32mb بود يا 64 mb . شايد با 7000 32 mb مشكل داشته و با 7000 64 mb بشه بازيش كرد.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
به نقل از arash_13 :

من فكر كنم Silent Hill2 با درايور خاصي از 7000 كار ميكنه..در ضمن Splinter Cell حتما اجرا ميشه..من خودم تست كردم..ولي يادمه يكي از بچه ها ميگفت با 5200 هم فقط تا دمو ميره..فكر كنم اونم درايور از يه ورژن به بعد رو ميخواد...

اين حداقل ها معمولا كشكه...هر بازي ميخري روش نوشته حداقل 7500 :blink: اندرگراند هم با 7000 اجرا ميشه در حالي كه خداقل 7000 :blink:

بطور كلي چه گيري داديم به 7000 ها..بريد يه 9550 بخريد 37 هزار هر چي نياورد پاي من.. :lol:

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام
ممنون از دوستان که جواب دادند
آقا مثل اینکه تنها مشکل من این کارت گرافیکی کوفتیه
رکس جان من از وقتی که به این فروم اومدم هی میخوام کارت گرافیکی بخرم ولی نمیشه
راستی آقا وحید یه سوال خارج از موضوع این 9550 که گفتی 37 هزار همون
Palit Radeon 9550 128MB 128Bit AGP8X هستش دیگه ؟ یکم سرم شلوغه وگرنه
برای خرید این کارت حتماً مزاحمتون خواهم شد

ممنون از آرش و عجب شیرخان حتماً یه چند تایی از این بازی هایی که گفتین رو
تهیه می کنم ببینم چجوریاست من اولین گیمی که بازی کردم همین رزیدنت ایول بود
نمی دونم چی شد دیگه از اون موقع به این سبک بازی معتاد شدم
حتی رفتم فیلماش رو هم گیر آوردم و نگاه کردم

در هر صورت ممنون ازتون

Electronics Art

کاربر فعال
لایک‌ها
18
آقا این بازی دوم 3 که اینقدر ازش تعریف می کنند
چه سیستمی نیاز داره از لحاظ گرافیک و رم
این 9550 میتونه اجراش میکنه ؟

arash_13

کاربر فعال
لایک‌ها
3
مال شما 7000 32mb بود يا 64 mb . شايد با 7000 32 mb مشكل داشته و با 7000 64 mb بشه بازيش كرد.
اون Radeon7000 که من روش این بازی رو تست کردم 64 mb بود البته شاید اون طوری که rax گفت از درایورش باشه

آقا این بازی دوم 3 که اینقدر ازش تعریف می کنند
چه سیستمی نیاز داره از لحاظ گرافیک و رم
این 9550 میتونه اجراش میکنه ؟
حداقل384 mb رم میخواد که البته با 256 هم اجرا میشه پس مشکلی نیست
کارت گرافیک هم حداقل Radeon 8500 یا GeForce 3 . پس شما اگر فقط کارتتون رو عوض کنید به راحتی میتونید این بازی رو انجام بدید ;)

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
بچه ها half-life رو این سیستم بدون مشکل اجرا میشه ؟(آخه یکی گفت نمیشه که میپرسم )
vga:128 albatron
cpu:2 intel
ram:512

بالا