منتخب بازارچه

درخواست نرم افزار و یا بازی کنید... من براتون میفرستم..

SilverSaeeD

Registered User
سلام دوستان.. همه اپل بازها... هر کس دنبال بازی یا برنامه ای هست ( حتی پولی ) اسمش رو بده من به امید خدا آپلود میکنم لینک میدم حالشو ببرید ;)

SilverSaeeD

Registered User
ممنون...خب راهکار خاصی نداره.. برای نصب برنامه یا بازی ( پولی ) یا باید گیفت کارت بخرید و آنلاین خریداری کنید یا باید برنامه کرک شده که کار هم کنه گیر بیارید.. بنده یک سورس از این برنامه ها دارم البته مطمئن نیستم همه چیز توش باشه اما بهتر از هیچیه!! اگر تونستم خدمتی کنم خوشحال میشم

darkspirit

Registered User
سلام
براتون امکانش هست playmemorie-mobile رو برام دانلود کنید
من خودم نمیتونم با آیتونز کار کنم!

Mvali

کاربر تازه وارد
دوست عزیز سلام ، میخواستم از شما بپرسم آیا برنامه ای با امکان سفارش گیری (بازاریابی) و صدور فاکتور فروش از روی سفارش و چاپ و... رو میشناسید که تحت ios کار کنه ؟
اگر پولی هم باشه و قیمتش منطقی بنده پرداخت میکنم
از لطف حضرتعالی پیشاپیش تشکر میکنم.

Sent from my iPad using Tapatalk

ttat

کاربر تازه وارد
سلام.من برنامه anki flashcarts رو ميخوام.تو اپ استور ٢٥دلاره.ممنون ميشم اگه واسم بزاري

Mvali

کاربر تازه وارد
سلام با تشکر میخواستم بدونم یک Browser دیگه به جز اوپن دور و پافین که بدون فیلتر شکن همه صفحات اینترنت رو باز کنه وجود داره و آیا شما میتونید برای من و سایر دوستان اون رو آپلود کنید ؟ ممنون از کمک شما دوست عزیز.

owl.city

Registered User
هنوز پابرجاست؟چنتا برنامه لازم دارم اگه ممکنه

saman671

Registered User
شما کافیه تو دیوایستون وارد اپ استور بشید و line for ipadرو دانلود کنید بعد با استفاده از ایمیل لاگین کتید.

cadigital

Registered User
هیچ دانلود منیجری نیست برای ios که بشه مثل IDM واسه کامپیوتر یا ADM اندروید راحت باهاش دانلود کرد؟

بالا