برگزیده های پرشین تولز

درخواست نرم افزار

arsniyas

Registered User
لایک‌ها
0
سلام برنامه dvd-lab pro ترجيحا ورژن 2.30 ولي حتما همراه كرك باشد . من واقعا معذرت ميخواهم اما اگر زود پاسخ بدهي واقعا ممنون مي شوم .

واقعا ممنون

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام دوستان من یه نرم افزار می خواستم که فرمت ام کا وی رو به ام پی جی یا ای وی آی یا.... چیزی که بشه با نرو رایتش کرد تو یه سیدی یا دی وی دی

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام برنامه dvd-lab pro ترجيحا ورژن 2.30 ولي حتما همراه كرك باشد . من واقعا معذرت ميخواهم اما اگر زود پاسخ بدهي واقعا ممنون مي شوم .

واقعا ممنون

http://software-files.download.com/sd/kmJGVVtpLCykzCkDu26C_8np8qPdDaHKNqyJH0UoT8eyzcwXK4J3cZrns5NTfvtVrjm_QwhKFyov9M-LA2QHJQYhsJyw2RRp/software/10656197/10334208/3/dvdlabpro23.exe?ptype=3001&ontid=7970&siteId=4&edId=3&pid=10656197&psid=10334208

سلام بر روی لینک بالا کلیک کنید تا دانلود شود .در ضمن حجم ان 22 مگ است!!!
124.gif

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام دوستان من یه نرم افزار می خواستم که فرمت ام کا وی رو به ام پی جی یا ای وی آی یا.... چیزی که بشه با نرو رایتش کرد تو یه سیدی یا دی وی دی

این فایل ها متعلق به برنامه Matroska Video Stream ( قابل توجه کسانی که نمی دانستند)می باشد. به لینک زیر بروید برنامه ای برای تبدیل MKV TO AVI می باشد .
ولی مشکلی که هست این است که فروشی است و قیمتش هم 30 دلار است! پیدا کردن کرک پای خو دتان!!!!!!!!!!!!
94.gif
84.gif
83.gif

http://www.008soft.com/mkv-to-avi.htm

لایک‌ها
0
سلام ، می خواستم بدونم با چه نرم افزاری میشه فیلم دوبله کرد ؟ نرم افزار کاملی هست که اینکارو انجام بده ؟ ممنون میشم برای دانلود قرار بدید .

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
این فایل ها متعلق به برنامه Matroska Video Stream می باشد؟

راستش نمی دونم من یه سری فیلم دارم با این پسوند می خواستم به پسوندهای رایج مدیا تبدیلش کنم. برنامه
mkvtoolnix-unicode-2[1].0.2-1-setup.exe رو امتحان کردم ولی فقط 1 دقیقه رو تبدیل می کنه امکان داره به این دلیل باشه که پسش رو ندارم؟؟؟ شما چه برنامه ای پیشنهاد می کنید؟؟؟

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
دقیقا به همین دلیلی است گفتید !
102.gif

متا سفانه برنامه دیگری را نمی شناسم
223.gif
پیشنهاد می کنم در موتورها جستجو به دنبال کرکش بگردید . شرمنده که سریا لش را نداشتم

asal77

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

مدتیه دنبال یه نرم افزار میگرذم که حجم عکس رو بذون افت کیفیت ÷ایین بیاره

کسی هست معرفی کنه؟ :wacko: :blush:

carnation

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

میشه منو راهنمایی کنین؟ یه رم افزار می خوام که بتونه فرمت AMR oudio رو به mp3 تبدیل کنه! نرم افزار تبدیل

فرمتی که من دارم AMR رو تبدیل نمی کنه!!

soroush_mahdavi

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همگي
من يك فيلم كپچر شده از تلويزيون دارم بصورت دي وي دي و نسخه دي وي دي اصلي فيلم.
حالا صورت مسئله: من ميخوام يك VCD درست كنم با تصوير فيلم اصلي و صداي دوبله فيلم گرفته شده از تلويزيون.
چطوري ميشه اين كارو كرد چه نرم افزارهايي لازمه؟؟؟؟

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دنبال نرم افزار اجرايي يا سورسي در VB ميگردم كه بتواند جستجويي سريعتر از جستجوي ويندوز داشته باشد و امكان جستجوي فولدرها - تشخيص فولدرهاي خالي - جستجوي فايلهاي مشابه - جستجوي فولدرهاي مشابه و همچنين اين امكان را داشته باشه كه اگر فايلي را كه مورد جستجو قرار داده اگر پيدا كرد فولدر حاوي آنرا با كليه فايلها و زير شاخه ها به مكان جديد كه براش مشخص كرديم منتقل كنه . خلاصه اينكه يك سيستم جستجو با انواع و اقسام سوئيچها كه معمولا همه به آن نياز دارند باشه.
البته گوگل دستكتاپ سرچ را دارم ولي اين امكانات كه من ميخوام نداره. يا من بلد نيستم
اين نرم افزار Turbo Searcher Standard Version 3.50 را هم پيدا كردم خيلي عاليست ولي كرك آن را پيدا نكردم . يك كرك داده بودند كه اصلا كار نميكرد . هر كس بتواند اين نوع نرم افزار را معرفي كند كار نيكي كرده .:f34r:

لطفا سريعتر خيلي نياز دارم
يا حق

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من به دنبال برنامه ای می گردم که یک فایل صوتی با پسوند wav را فقط یکبار یا دو بار که توسط خودمان قابل تعیین باشد, پخش کند و بعد از آن, فایل wav هیچگونه قابل دسترسی نباشد یعنی در واقع تعداد پخش فایل صوتی را محدود کند.البته با در نظر گرفتن اینکه فایلها یعنی برنامه و فایل صوتی هر دو را روی یک CD ریخته ایم.و ضمنا فایل wav هیچگونه قابل کپی نباشد.
ممنونم از توجه شما عزیزان :blink::wacko::blink:
سلام عزيز جان
چنين چيزي اصلا نميشه . منظورم عدم كپي صداست.
ميشه با برنامه نويسي خواسته اولت را انجام داد . اما براي بخش دوم چون فايل شما صوتي است و از كارت صوتي پخش ميشه پس اگر فايل با ارزشي باشه و ارزش كپي را داشته باشه اوني كه اولين سي دي را ميخره ميشنه يك يك فايلهاي صوتي را حتي اگر يكبار پخش بشه پخش ميكنه و اون را مستقيم از كارت صوتي ضبط ميكنه و بعد هم كه خودت ميدوني تكثيرش ميكنه (كپي رايت تو هوا !!!!) و تازه نرم افزار AUdio Graber را هم براي همين ساختن كه كار ضبط راحتتر بشه .
بهتر ه يك فكر بهتري براي محصولت بكني مثلا اول اون را پيش فروش بكن وقتي به اندازه كافي سود كردي سي دي را براي مشتريان بفرست تا اگر هم كسي كپي كرد تو ديگه سود كرده باشي.
ببخشد خيلي رك گفتم.
يا حق

niterider

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان من لینک دانلود اینترنت اکسپلورر 6 پورتیبل رو می خوام.
Internet Explorer 6 Portable
اگه کسی میدونه بگه.

hamidjoon98

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من یه نرم افزار میخوام که بشه از نرم افزارهای نصب شده در ویندوز Backup بگیرم تا بشه اونارو جای دیگه نصب کرد
یه نرم افزار هست که از تمام درایورهای سخت افزارهای کامپیوتر Backup میگیره و بعد از نصب ویندوز میتونی همونا رو دوباره استفاده کنی و دیگه نیازی به سی دی های درایور نداری ... میخوام بدونم آیا برای نرم افزارهای نصب شده هم چنین نرم افزاری هست یا نه ؟
ممنون میشم که راهنمائیم کنید
در ضمن اگه کسی نرم افزار درایور بک آپ رو خواست بگه براش ایمیل کنم
H a m i d 3 1 9 8 @ y a h o o . c o m

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
سلام دوستان می خواستم بدونم نرم افزار 1dvd ripper پسوند دی وی دی رو به فرمت های قابل رایت در سی دی مثل ام پی جی تبدیل می کنه؟؟؟

dash mehdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام میشه لطف کنید نرم افزار jasc paint shop را بزارید
با تشکر

zemetoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی آخرین ورژن تورنت دانلود رو داره ؟

khaheshmikonam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
می خواستم ببینم راهی هست که بتوان لینک دانلود، بگونه ای به فرد دیگر داده شود که طرف مقابل نفهمد از کجا دانلود می کند؟ یعنی لینک دانلود در داخل یک فایل گذاشته شود و کد گذاری شود توسط یک نرم افزار. و تنها همون نرم افزار قادر به دکود کردن آن و دانلود آن باشد. یعنی بدون ان که فرد لینک دانلود را ببیند آن را دانلود کند. یک حالتی مثل winrar که مثلا لینک دانلود در داخل یک فایل txt قرار داده شود و همراه با پسورد فشرده می شود. و تنها با winrar می توان آن فایل txt را باز کرد. البته با این تفاوت که در نرم افزار پیشنهادی به جای باز کردن ونشان دادن لینک، تنها از لینک درون فایل برای دانلود استفاده کند نه اینکه آن را نشان داد در نتیجه یک چنین نرم افزاری باید یک دانلود منیجر هم باشد.
کاربرد این نرم افزار می تواند برای حالتی باشد که سایت مورد نظر علاوه بر موارد مفید حاوی مطالب غیر اخلاقی نیز باشد و ما دوست نداریم فرد مورد نظر که ممکن است زیر 18 سال باشد با استفاده از لینک دانلود به محتوای غیر اخلاقی و .. دسترسی پیدا کند.
با تشکربا سلام
می خواستم ببینم راهی هست که بتوان لینک دانلود، بگونه ای به فرد دیگر داده شود که طرف مقابل نفهمد از کجا دانلود می کند؟ یعنی لینک دانلود در داخل یک فایل گذاشته شود و کد گذاری شود توسط یک نرم افزار. و تنها همون نرم افزار قادر به دکود کردن آن و دانلود آن باشد. یعنی بدون ان که فرد لینک دانلود را ببیند آن را دانلود کند. یک حالتی مثل winrar که مثلا لینک دانلود در داخل یک فایل txt قرار داده شود و همراه با پسورد فشرده می شود. و تنها با winrar می توان آن فایل txt را باز کرد. البته با این تفاوت که در نرم افزار پیشنهادی به جای باز کردن ونشان دادن لینک، تنها از لینک درون فایل برای دانلود استفاده کند نه اینکه آن را نشان داد در نتیجه یک چنین نرم افزاری باید یک دانلود منیجر هم باشد.
کاربرد این نرم افزار می تواند برای حالتی باشد که سایت مورد نظر علاوه بر موارد مفید حاوی مطالب غیر اخلاقی نیز باشد و ما دوست نداریم فرد مورد نظر که ممکن است زیر 18 سال باشد با استفاده از لینک دانلود به محتوای غیر اخلاقی و .. دسترسی پیدا کند.
با تشکر

بالا