برگزیده های پرشین تولز

درخواست نویسنده برای سایت

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان

به یک نفر نویسنده جهت بروز کردن محتوا چند سایت نیازمندیم .

دوستانی که تجربه و وقت لازم رو دارند. از طریق پیغام خصوصی یا از طریق تلگرام اعلام کنند

برای آشنایی با شرایط با ایدی تلگرام بنده در ارتباط باشید

https://t.me/webmaster9

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46
با سلام عرض ادب در صورتی که نیازمند نویسنده ی اختصاصی با ارسال مطالب روزانه هستید لینک زیر رو مشاهده کنید. با تشکر
https://forum.persiantools.com/threads/نویسنده-اختصاصی-با-تجربه-و-منظم-با-نازل-ترین-قیمت.859925/#post-12153373
شما که ترجمه نمیکنید و کپی هم نمی کنید . دقیقا چیکار انجام میدید ؟ ممنون میشم توضیح بدید

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
سلام به شما دوست عزیز
دیگه به نظر من نمیخواد برای نویسنده تاپیک بزنید
چون بهترین و پر سرعت ترین و با سواد ترین نویسنده ها رو با هزینه شدیدا کم ما بهتون میدیم
و از تیم ها یا نویسندگان دیگری که ادعای برتری نسبت به ما دارن در مجموع ، خواهان رقابت هستم تا بیان تا در سرعت و کیفیت و قدرت رقابت و مسابقه ایی رو داشته باشیم تا همه ببینن
و از شما کارفرما محترم هم میخوام تا سری به روزمه نویسندگان ما بزنید
تنها چیزی که در تیم ما کم بود نویسنده خانم بود که شکر خدا نویسنده گرافیست ، طراح و پرسرعت خوب ، خانم هم هست که انشالله روزمه شون رو به زودی اضافه میکنیم

https://forum.persiantools.com/thre...گترین-و-ارزان-ترین-تیم-نویسندگی-ایران.859714/

azibz

Registered User
لایک‌ها
18
شما که ترجمه نمیکنید و کپی هم نمی کنید . دقیقا چیکار انجام میدید ؟ ممنون میشم توضیح بدید
برای نوشتن یک مطلب جدید نیازی به ترجمه و کپی نیست ، بلکه از سایت های موجود البته در بالاترین رتبه و مناسب به عنوان منبع میشه استفاده کرد و از طریق دانش فردی و تجربه یک متن جدید که تابحال در گوگل و سایر موتورهای جستجو نوشته نشده را به وجود آورد. متن هایی که من می نویسم از دانش فردی خودم هستش و به همین دلیل تونستم مدیران سایت ها رو راضی نگه دارم.

mohmmad fm7

Registered User
لایک‌ها
21
سلام به شما دوست عزیز
دیگه به نظر من نمیخواد برای نویسنده تاپیک بزنید
چون بهترین و پر سرعت ترین و با سواد ترین نویسنده ها رو با هزینه شدیدا کم ما بهتون میدیم
و از تیم ها یا نویسندگان دیگری که ادعای برتری نسبت به ما دارن در مجموع ، خواهان رقابت هستم تا بیان تا در سرعت و کیفیت و قدرت رقابت و مسابقه ایی رو داشته باشیم تا همه ببینن
و از شما کارفرما محترم هم میخوام تا سری به روزمه نویسندگان ما بزنید
تنها چیزی که در تیم ما کم بود نویسنده خانم بود که شکر خدا نویسنده گرافیست ، طراح و پرسرعت خوب ، خانم هم هست که انشالله روزمه شون رو به زودی اضافه میکنیم

https://forum.persiantools.com/threads/انجام-نویسندگی-با-بزرگترین-و-ارزان-ترین-تیم-نویسندگی-ایران.859714/
چرا باید با هزینه های شدیدا کم کار کنن؟؟؟؟ این یعنی چی؟؟؟؟ نویسندگی کار مهمیه حمالی که نیست یه نرخ داره یعنی شما میخوای از اون نرخی که خیلی هم پایینه از هم شدیدا پایین بگین؟؟؟؟ چرا مگه چی شده؟؟ منه نویسنده هرگز عضو گروه شما نمیشم مطمئن باشین شما حمال میگیرین نه نویسنده با عرض معذرت از استارتر

mohmmad fm7

Registered User
لایک‌ها
21
کار شما باعث میشه سایت دارا که حتی حاضرن 50 تومن هم کم بدن میدن خیلی از نویسنده ها بیکار میمونن زشته این کارا

lovefire2114

Registered User
لایک‌ها
46
دوست عزیز اگه نویسنده خوب و منظم باشه ما یک قیمت خوب و همکاری طولانی مدت باهش انجام میدیم ولی متاسفانه الان نویسنده ها مثل قبل تعهدی به کار ندارن هر موقع دلشون بخواهد کار رو بیخیال میشند. یعنی مثل یک هفته کار میکنه پول در میاره بعدش تا 2 ماه پیداش نیست .

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
چرا باید با هزینه های شدیدا کم کار کنن؟؟؟؟ این یعنی چی؟؟؟؟ نویسندگی کار مهمیه حمالی که نیست یه نرخ داره یعنی شما میخوای از اون نرخی که خیلی هم پایینه از هم شدیدا پایین بگین؟؟؟؟ چرا مگه چی شده؟؟ منه نویسنده هرگز عضو گروه شما نمیشم مطمئن باشین شما حمال میگیرین نه نویسنده با عرض معذرت از استارتر
قیمت کم تبلیغه ، من که باهاشون صحبت کردم به نظرم کم نبود

bernabeu

Registered User
لایک‌ها
32
درود
یک مورد ارسال شد

amirhamzh2

Registered User
لایک‌ها
160
اولا اینکه این به علاقه بچه های تیم مربوط میشه که خواستن با قیمت شدیدا پایین کار کنند
دوما من اصلا هیچ نویسنده ایی از پرشین تولز نمیگیرم و اصلا هم به شما درخواست ندادم و نمیدم که نویسنده بشید
چون افراد خیلی قوی در تیم هست ، پس الکی حرف نزنید

با عرض معذرت از استارتر

بالا