برگزیده های پرشین تولز

درخواست همكاري

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
به همه بازي خورهاي عزيز وكساني كه در بازي هاي كامپيوتري وكنسول مهارت دارند و اشنايي با تقلب هاي بازي ها دارند به همكاري شما نياز داريم جهت همكاري درسايت چون مي خواهيم بخش قسمت بازي ها و دانلود را كاملا فعال باشد به كمك شما نياز داريم جهت همكاري با ايميل [email protected]
www.iroonikids.com (سايت هنوز فعال نيست) به كمك شما نياز داريم براي آپديت زود به زود سايت به كمك شما نياز داريم
اين سايت در بخش هاي بازي ودانلود و اينترنت وتبليغات اينترنتي بيشتر فعاليت خواهد داشت وبخش هاي ديگر شامل موزيك وجوك وفروم عكس وكليپ وفلش و... تاحدودي
حتما به كمك شما جوانان ايران نياز داريم
[email protected]

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mahiar0 :
سلام
به همه بازي خورهاي عزيز وكساني كه در بازي هاي كامپيوتري وكنسول مهارت دارند و اشنايي با تقلب هاي بازي ها دارند به همكاري شما نياز داريم جهت همكاري درسايت چون مي خواهيم بخش قسمت بازي ها و دانلود را كاملا فعال باشد به كمك شما نياز داريم جهت همكاري با ايميل [email protected]
www.iroonikids.com (سايت هنوز فعال نيست) به كمك شما نياز داريم براي آپديت زود به زود سايت به كمك شما نياز داريم
اين سايت در بخش هاي بازي ودانلود و اينترنت وتبليغات اينترنتي بيشتر فعاليت خواهد داشت وبخش هاي ديگر شامل موزيك وجوك وفروم عكس وكليپ وفلش و... تاحدودي
حتما به كمك شما جوانان ايران نياز داريم
[email protected]
كمك كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
نميدونم
بايد فكر كنم

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از faridbahal :
چقدر ميماسه؟
سلام يعني چه ؟
جهت همكاري اگر شما سايت يا وبلاگ داريد زير هر مطلبي كه مي فرستيدلينك سايتتان يا وبلاگتان را مي گذاريد پولي نداريم ما؟ گفتم جهت همكاري نه براي كار !
شايد تا آخر سال بعدش يك پولي دستمان امد بين همديگه تقسيم كرديم ولي هدف ما اين است كه جوانان ايراني به جاي اينكه وقتشان را صرف گشت سايت ها ووبلاگ هاي غير اخلاقي و... اينا كنند به سايت هاي مفيد واموزنده سر بزنند
جهت همكاري در بخش هاي بازي ودانلود بيشتراگر در بخش هاي ديگر هم مي خواهيد ايرادي ندارد ولي مي خواهيم بخش بازي و دانلود فعال باشد

كسي نبود براي همكاري؟
[email protected]

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام يعني چه ؟
جهت همكاري اگر شما سايت يا وبلاگ داريد زير هر مطلبي كه مي دهيد لينك سايتتان را مي گذاريد پولي نداريم ما؟

كسي نبود براي همكاري؟
[email protected]
آخه فریده که سایت نداره!!!!!!! خودشم رفته واسه پی سی مطلب مینویسه!!!!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
منظورتان را نفهميدم با كي بوديد :(

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
سلام يعني چه ؟
جهت همكاري اگر شما سايت يا وبلاگ داريد زير هر مطلبي كه مي فرستيدلينك سايتتان يا وبلاگتان را مي گذاريد پولي نداريم ما؟ گفتم جهت همكاري نه براي كار !
خوب اگه قصدتون اينه به نظر من ميتوني خودت بگردي لينك بذاري
بيچاره فريد هر چي ميكشه از بي پوليه! هر جا مجاني بود رو امتحان كردم وگرنه!
http://faridbahal.persianblog.com
http://faridbahal.blogspot.com
http://faridbahal.blogsky.com
توی نت فریمز هم بودم ادرسشو یادم نیست!!!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
از بی پولی میری دنبال سیگارو......!!!!!!!!!!بیچاره از بی کاری روزی دوسه پاکت سیگار میکشه!!+کلی علف!!!!!!!حالا اونا که تو سرنگ میکشه به کنار!!!!!
ایر گیمور جان به شما کمک کنه!!!!! اگه شماکه مودراتورید به کمک احتیاج داشته باشید که!!!!!!!!!!
مهیار جان منظور این بود که ایشون تو وبلاگ اختصاصی واسه خودش که نمی نویسه که بهش لینک بدی!! تازه معمولا همه با هم تبادل لینک می کنن اونم مفتی!!!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
از بی پولی میری دنبال سیگارو......!!!!!!!!!!بیچاره از بی کاری روزی دوسه پاکت سیگار میکشه!!+کلی علف!!!!!!!حالا اونا که تو سرنگ میکشه به کنار!!!!!
ایر گیمور جان به شما کمک کنه!!!!! اگه شماکه مودراتورید به کمک احتیاج داشته باشید که!!!!!!!!!!
مهیار جان منظور این بود که ایشون تو وبلاگ اختصاصی واسه خودش که نمی نویسه که بهش لینک بدی!! تازه معمولا همه با هم تبادل لینک می کنن اونم مفتی!!!!!!

اخه من خودم تنهايي نمي توانم از اپديت زود به زود سايت بر بيام براي همين به چند نفر احتياج دارم ;)
مهرداد خيلي باحالي :p
سايت www.bazidot.com كه محشره فكرم نكنم 2 و3 نفر باشن بيشتر هستند با زهم يك دير اپديت مي كنند
با ايميلم تماس بگيريد[email protected]

بالا