درخواست کمک از اساتید ایپاد باز

شروع موضوع توسط Moe!n ‏22 می 2014 در انجمن مباحث عمومی ios

1. Moe!n

Moe!n Registered User

دوستان من میخام با اپ استور ایپاد 5 برنامه هارو دانلود کنم و برا برادرمم بریزم و یبار برا خودم و یبارم برا داداشم دانلود نکنم ، یکی از دوستان گفت که میتونی با روش زیر که پر رنگ کردم گفت خروجی بگیری و راحت برا ایفون و ایپد داداشتم بریزی .

خوب الان سوال اصلی من اینه من کل بازیا و برنامه هارو با ایپاد خود دانلود کردم خوب الان میخام رو ایفون 5 یا ایپد ایر داداشم نصب کنمش با برنامه ایتونز چطور از برنامه های خودم که دانلود کردم خروجی بگیرم که راحت بتونم رو ایفون یا ایپد ایر داداشمم نصب کنم .

ممنون میشم اگه اموزش خاصی و ساده برا گرفتن خروجی هست برام بزارین ممنون میشم و از چطور حالا خروجیو گرفتم ازون خروجی چطور با برنامه ایتونز برا ریختن داداشم استفاده کنم چون تا الان انجام ندادم .

ممنون میشم تصویری با ایکون یا گفتم دقیق هر قسمت بگین چون حرفه ای نیستم تازه میخام راه بیفتم و الکی یبار برا خودم و یبارم برا داداشم دانلود نکنم تشکر .

2. خدمات پی پالبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. pro4

pro4 Registered User

سلام منم با خوده گوشي دانلود ميكنم ولي شنيدم وقتي گوشيو وصل كني به ايتونز هرچي دانلود كردي منتقل ميشه و ميتوني رو يه جا ديگه نصبش كني

البته نميدونم كجا ميرن يعني منتقل ميكنه ولي فك كنم همونجايي كه وقتي با خوده ايتونز برنامه دانلود ميكني ميرن منتقل ميكنه

4. Moe!n

Moe!n Registered User

من میخام مثلا تو pc خونه ریختم برا خودم ولی برا داداشمو چون خونشون شهرستانه براش با لپ تاپم بریزم اون موقع مهمه که چطور ازون خروجی استفاده کنم تا تو لپ تاپم بیاره رو ایتونز و بشه نصبش کرد کسی بلده خواهشا کمک کنه تشکر .

5. pro4

pro4 Registered User

خب برنامه ها ميرن تو يه پوشه ميتوني برنامه ها رو ببري تو همون پوشه تو لپتاپت

فكر كنم اينطوري بشه

6. Moe!n

Moe!n Registered User

فکر نکنم به همین راحتی باشه ها .

7. faraways

faraways Registered User

حالا شاید باشه امتحانش ضرر نداره :دی

عسل طبیعی و گرده گل ایرانی