برگزیده های پرشین تولز

درخواست کمک برای رفع ایراد کد

shirazihaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز . من یهمشکل بزرگ دارم . یه قالب آماده خرید کردم اما کسی کمکم نکرد . خودم مشکلاتشو گرفتم اما چند تا ایراد جزئی داره . ممنون میشم کمکم کنید . سایت من coverbox.ir هست.
1. بالای سایت توی منوها ، وقتی روی کاورها ماوس رو نگه میداریم میریم روی موضوع فیلم یه تعدادش اون پایین نشون نمیده اسکرول هم که پایین میاریم تکون نمیخوره
2. دکمه ثبت نام بالای سایت کار نمیکنه ، و اینکه دکمه ورود هم اضافه بشه ( تمامی کدهای ثبت نام و ورود موجود هست اما برای ایندکمه اعمال نشده )
3. سایت رو با قالب اولیه روی ساب دامین بالا آوردم برای یه مشکل که ببینید . زیر اسلاید شو بالای آخرین کاورها چیزی نیس اما توی دمو در قسمت ساب دومین ببینید:as.coverbox.ir یه مطلب ویژه هست زیر اسلاید شو اما توی سایت اصلی نیست چطوری باید فعال شه ؟
4. پایین سایت توی فوتر اشتراک خبرنامه کار نمیکنه همه افزونه هاش هم نصبه
5. توی مشاهده جزئیات کاور که در صفحه اصلی هست کلیک میشه وارد ادامه مطلب که میشیم عددها انگلیسی هست و کلمه yes و no به دارد ندارد تبدیل بشه
6. میخوام قسمت درباره نویسنده توی صفحه مشاهده جزئیات فعال بشه که نخواد دستی نوشته بشه
7. ارسال کامنت توی نمایش جزئیات فعال هم که میشه نشون نمیده
8. توی خرید کاور که کلیک میشه صفحه بعد که مشخصات پر میکنی تیک قبول شرایط وجود نداره باید گذاشته بشه . چون تا کلیک نشه روش خرید انجام نمیشه .
9. بالای سایت صفحه اصلی سبد خرید نشون بده . به صورت جی کوئری بشه اگه خواستی از توی سبد چیزی حذف کنی انجام بشه

dindarloo

Registered User
لایک‌ها
37
مشکلات بیشتر از حدی است که بشه سرنخ داد و راهنمایی کرد. در وهله اول توصیه میکنم با پشتیبان قالب خود تماس حاصل فرمایید و پیگیر شوید ، چون بدون داشتن دانش php و css و html و javascript مشکلتان حل نمی شود و نیازمند صرف وقت زیادی است.
در صورتی که تمایل داشتید با دریافت دستمزد براتون انجام میدیم.

بالا