برگزیده های پرشین تولز

درخواست کمک در خرید هدفون

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
سلام دوستان
من چند تا سوال دارم ، ممنون میشم راهنماییم کنید
برای کسی که صرفا میخواد موسیقی گوش بده و هدفون خیلی حرفه ای هم نمی خواد (و البته هدفون خیلی بی کیفیتی هم نمی خواد)، چه برندی رو پیشنهاد می کنید و چه مدلی؟ توجه کنید که هدفون این ایر نمی خوام یعنی نمی خوام چیزی توی گوشم بیاد و میخوام هدفون روی گوشم بیاد و هدفون آن ایر میخوام دوستان و اینکه قیمت اش هم بیشتر از 500 تومن نباشه
فرض کنید که دارید با کسی حرف می زنید که کلا تفاوت بین برندها رو نمی دونه
نکته مهم اینکه دوستان میخوام که هدفون، بیسیم باشه و قابلیت بلوتوث داشته باشه تا بشه با موبایل هم به گوش دادن موسیقی پرداخت.
ممنون از توجه تون

Last edited:

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
با 500 فقط هدفون دسته دو میتونید بخرید، مارکهای Sennheiser ،Raser ،Audio technica فیلیپس، سونی، ASUS و Beats به نظر من از بهترین برندها هستند

Last edited:

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
اگر ایرفون نمیخای بو یه نک بند بگیر از هدفون ارزونتره باکلاستر هم هست گوشم میپوشونه

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
ممنون از شما
هدفون مورد نظر خریداری شد

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
نظری بس قابل تامل بود
Bluedio Turbine 2 Plus
شاید بشه گفت ارزون ترین هدفونی که چنین امکاناتی داره رو بخوای بخری همین مارک bluedio هست، تنها نقطه ضعف ش جنس نسبتا ضعیف بدنه ش هست که خب از اونجایی که بنده همه چیزو اروم استفاده می کنم و پرتش نمی کنم جایی این ور و اون ور (!) تا الان سالمه، با بلوتوث تست کنی باتری یه 40 ساعتی یا شایدم بیشتر باید بکشه (چون من همش با سیم استفاده می کنم با لپ تاپ)
چیز گرونی نیست، پارسال اگه درست یادم بیاد خریدم ش 350 (بازم میگم دقیق دقیق یادم نمیاد قیمت ش چند بود، ولی به نظرم 350 بود)

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
نظری بس قابل تامل بود
Bluedio Turbine 2 Plus
شاید بشه گفت ارزون ترین هدفونی که چنین امکاناتی داره رو بخوای بخری همین مارک bluedio هست، تنها نقطه ضعف ش جنس نسبتا ضعیف بدنه ش هست که خب از اونجایی که بنده همه چیزو اروم استفاده می کنم و پرتش نمی کنم جایی این ور و اون ور (!) تا الان سالمه، با بلوتوث تست کنی باتری یه 40 ساعتی یا شایدم بیشتر باید بکشه (چون من همش با سیم استفاده می کنم با لپ تاپ)
چیز گرونی نیست، پارسال اگه درست یادم بیاد خریدم ش 350 (بازم میگم دقیق دقیق یادم نمیاد قیمت ش چند بود، ولی به نظرم 350 بود)

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
کلا من که راضی بودم، حالا باز هر کی پول بیشتر داره همون قدر آش میخوره، چون هدفون با این قیمت و کیفیت بعید میونم پیدا کنید

my20masoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نظری بس قابل تامل بود
Bluedio Turbine 2 Plus
دیدم تاریخش مال خیلی وقت پیشه گفتم بپرسم ضرر نداره. یعنی هنوز داریش؟ ایول ان شاءالله همیشه سلامت باشه. خخخ...
انگاری ظریفه یکم. جنسش پلاستیک خشکه؟ شده حدود 500 تومن...

my20masoud

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
کلا من که راضی بودم، حالا باز هر کی پول بیشتر داره همون قدر آش میخوره، چون هدفون با این قیمت و کیفیت بعید میونم پیدا کنید
نیا خوبه؟ ارزون تر از بقیه س فک کنم.
مثلا: لینک

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
دیدم تاریخش مال خیلی وقت پیشه گفتم بپرسم ضرر نداره. یعنی هنوز داریش؟ ایول ان شاءالله همیشه سلامت باشه. خخخ...
انگاری ظریفه یکم. جنسش پلاستیک خشکه؟ شده حدود 500 تومن...
جنسش اوکیه برادر، ولی اگر ظریف باهاش برخورد نشه بعید می دونم زنده بیاد بیرون!

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200

alight

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوستان
من چند تا سوال دارم ، ممنون میشم راهنماییم کنید
برای کسی که صرفا میخواد موسیقی گوش بده و هدفون خیلی حرفه ای هم نمی خواد (و البته هدفون خیلی بی کیفیتی هم نمی خواد)، چه برندی رو پیشنهاد می کنید و چه مدلی؟ توجه کنید که هدفون این ایر نمی خوام یعنی نمی خوام چیزی توی گوشم بیاد و میخوام هدفون روی گوشم بیاد و هدفون آن ایر میخوام دوستان و اینکه قیمت اش هم بیشتر از 500 تومن نباشه
فرض کنید که دارید با کسی حرف می زنید که کلا تفاوت بین برندها رو نمی دونه
نکته مهم اینکه دوستان میخوام که هدفون، بیسیم باشه و قابلیت بلوتوث داشته باشه تا بشه با موبایل هم به گوش دادن موسیقی پرداخت.
ممنون از توجه تون
با این بودجه متاسفانه دست دو میتونی بخری و بیشتر برو سراغ فیلیپس

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006

بالا