برگزیده های پرشین تولز

درخواست کمک فوری در مورد تغییر ولتاژ

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
من قبلا هم در این مورد از شما دوستان کمک خواستم مشکلم حل نشد . قضیه اینه که من یه سیستمی دارم با این مشخصات
cpu : intel core 2 e 6420
mb: asus p5wdh deluxe
فکر کنم همین دوتا کافی باشه
من بعد از اینکه برا اولین بار فن سی پی یو رو از مین جدا کردم دیگه ولتاژ سی پی یو ثابت نموند بعضی وقتا ارور بالا بودن ولتاژ سی پی یو میداد که با شل و سفت کردن فنش برا یکی دو روز قضیه حل میشد ! اما بازم بازی از اول شروع میشد الان هم دیگه ولتاژ هیچ قسمتی ثابت نمیمونه یه ثانیه vcore ماکسیممه یه ثانیه بعد مینیمم حتی صفر این جریان برای 12v و avcc هست الان که دارم مینویسم دمای مین و سی پی یو 150 تا 150- میره مطمئنم عیب از پاور نیست چون هم پاورم رو با پاور گرینعوض کردم هم هر دو پاورم چه قبلی چه جدید سالمه چون تو سیستم دیگه ای درست کار میکنن. هر چی که قبلا گفتین انجام دادم مثل درآوردن باطری مین ,تنظیم ولتاژ از بایوس و.. حالا شما اساتید سخت افزار بگید عیب از کجاست ممکنه مین صدمه دیده باشه جالبه دما بالا بره هنگ نمیکنه

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
جالبه الان یه مرض دیگه پیدا کرده اونم اینه که اگه یه مدت کامپیوتر روشن باشه بعد از 1 ساعت سرعت و شدت نوسان کم میشه بعدشم برا مدتی ثابت و طبیعی میشه ولی یکم بعد دوباره میریزه بهم اگه خاموش یا رستارت کنی که دوباره سنگین میریزه بهم

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
یه چیز دیگه دمای هارد قبلا و الان هیچ فرقی نکرده همیشه ثابت و نرمال بوده و هست . اینو گفتم تا شاید کمک کنه بفهمیم اشکال از کجاست

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
cpu :intel core 2 e6420
mb: asus p5w dh deluxe
vga:gigabyte geforce 7300 gs
power:green 530w real
hdd:maxtor 160g 8m

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
جالبه بعد از سه ساعت روشن بودن کامپیوتر و نوسان الان 1 ساعته کاملا ولتاژ طبیعی شده و تغییر نکرده دلیلش چیه ضمنا اگه خاموش کنم دوباره نوسان شروع میشه این یعنی چی ؟ عیب چیه؟

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
ورژن بایوست چیه ؟
بایوست رو آپدیت کردی ؟ شاید از بایوست باشه....

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
amd>intel عزیز عیب سیستم مارو پیدا نکردی تا حالا کسی با این مشکل به شما مراجعه نکرده؟

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0
هر کی راه حل مشکل مارو فهمید بگه ظاهرا اساتید ریپ زدن

FAB81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما وقتی فن رو باز میکنی باید دوباره کمی خمیر بزنی بعد دوباره فن رو نصب کنی . کلمه ریپ زدن درست نیست .

doom3

Registered User
لایک‌ها
3
اقا من یک ماین بورد asus p5p800 ولتاژ 3.3 اون هی داره پایین میاد وسیستم من ریستارت میشه با چند تا پاور دیکه هم تست زدم درست نشد؟cpu 3.2 ram 1gراهنمایی کنید ممنون؟

بالا