برگزیده های پرشین تولز

درخواست Flash Chat

mir1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان گرامی من نیاز به یک فلش چت دارم که علاوه بر صوت و تصویر بتونه پاور پوینت رو هم اجرا کنه و یا نوشته هام با موس، تو محیط فلش رو همزمان با تدریس من نشونه دانشجوهام بده .......... لطفا کمک بفرمایید . راستی من vBulletin دارم

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اینجوریش رو دیگه نداریم ,
ویدیو چت میخوای برا اینجور چیزا , که سرعت بالا میخواد برا هردو طرف ,
راه دیگه که داری اینه که با برنامه های اسکرین کپچر از صفحه دسکتاپت فیلم بگیری , بعد فیلم رو اپلود کنی رو اینترنت , دانلود کنن ;)

mir1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا داریم ........ من خودم دیدم ..... شرکت " رای دانا " داشت ........ همه این کارا رو هم میکرد (تو ال-ام-اس ).:eek: ولی چون دمو گذاشته بود برا فروش ، روم نشد اسمه نرم افزار رو بپرسم :(

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
برنامه چت كه هست سرچ كني مخصوصا Flash chat ولي ژاور ژوينتي نديدم كه اضافه كردن بهش خيلي سخت هم نيست ولي شايد اماده نباشه

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
چرا داریم ........ من خودم دیدم ..... شرکت " رای دانا " داشت ........ همه این کارا رو هم میکرد (تو ال-ام-اس ).:eek: ولی چون دمو گذاشته بود برا فروش ، روم نشد اسمه نرم افزار رو بپرسم :(
اینه ؟ http://raydana.ir/
هرچی هست , یه سیستم فارسی شده هست , به احتمال زیاد moodle هست !
ولی اونی که شما میگی , شما انلاین کار کنی و بقیه ببینن , من همچین چیزی تاحالا ندیدم تو وب !
مگه اینکه با جاوا بنویسن , که ینوع ویدئو چت میشه که سرعت بالا میخواد ;)

esi_n2002

Registered User
لایک‌ها
0
با adobe connect هستش !
اسکریپت lms فارسی من دارم : قیمت 5.000.000 تومن !
لایسنس ادوب کانکت هم برای 50 نفر 3 ماهه یک میلیون و پنجاه هزار تومن !
اگه دمو خواستی تماس بگیر : 09354675931

البته ادوب کانکت بر اساس سرعت اینترنت هر فرد کیفیت رو تغییر میده و مشکلی به وجود نمیاد !

ali_beygi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
الان وب کنفرانس نسخه 9.2.2.7 کامل 2014 را با بروز رسانی و پشتیبانی یکساله می فروشند 10 میلیون تومان www.adobeconnect.ir

بالا