برگزیده های پرشین تولز

درخواســــت مهـــم ** راهنمایـــی جهــت آیفــون قفل شــــده **

commander

Registered User
لایک‌ها
406
با سلام خدمت همگی دوستــان خـــوبــــم
عرض کنم :
سوالی جهت راهنمایی در خصوص ios داشتم ( چون خودم با اندروید کار میکنم و کاملا از محصولات اپل بی اطلاع)
یکی از دوستان 4 ماه پیش یکعدد آیفون 6 را از فروشگاهی در گیلان خریداری کرده بود و بعد از قرار دادن سیمکارتش در گوشی (هنوز اپل آیدی را به گوشی نداده بود)، و در راه خانه، گوشی رو گم میکنه و با اعلام مفقودی گوشی، بالاخره حدود 3 هفته پیش گوشی روشن میشه
با توجه به داشتن فاکتور، جعبه و پیگیری قضایی، گوشی را بدون هیچ آسیبی و تقریبا همانند روز اول تحویل میگیره.
متاسفانه به علت عدم اطلاع ایشان، الان گوشی با یک اپل آیدی دیگر رجیستر شده و نمیتوان آن را باز کرد و دسترسی به آن شخص هم ندارد.
آیا مرجع و یا تایپیک معتبری را جهت رفع این مشکل و ریست کردن گوشی میشناسید؟
البته، دوستان متعددی در بخشهای مختلف پرشین تولز همچون شما، به بنده لطف داشته و میتوانم از ایشان در خصوص رفع مشکل کمک بگیرم.
فقط به علت عدم آشناییم با سیستم اپل و ios نمیدانم از کجا باید شروع ، و به کدام بخش و تایپیکی رجوع کنم !!!
لذا اگر راهنمایی و اینفورمیشن لازم در خصوص رفع این مسئله را بفرمایید ممنون خواهم شد،
سپاسگزار از همگی
مـــوید باشیــــد

AppleN1

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوست عزیزم. متاسفم از اتفاقی که پیش اومده. ببینید الان که گوشی رو تحویل گرفته و بصورت Activation lock هست باید از شخصی که دزدی کرده طلب هزینه آنلاک کردن آیکلاد را بگیرید.
اگر شخص دزد رو پیدا نکردید و نمیتونید پیداش کنید باید خودتون اقدام به حذف قفل اپل آیدی بر روی گوشی کنید. ضمن اینکه فروشگاهی که خرید کردید ازش هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت و هیچ ربطی به اپل استور و مغازه خریداری شده ندارد. شما باید از سایت های معتبر که با جستجو در گوگل پیدا میکنید قفل اپل آیدی یاد شده را بردارید که هزینه این کار حدودا بین ۹۰۰ تا ۱.۲۰۰.۰۰۰ متغییر است.

بالا